PDA

View Full Version : Някви педераси, някви ебливи клиторчета ...



12-30-2004, 17:11
Абе момци, женки, кви са тия само дет пускат теми като гости. От кво ви е страх? Някой да не разбере какви сте ли? Просто ми омръзна от някви такива недорасли ...

Така че аз предлагам на Админа да забрани да пишат гости :)

hahavteen
12-30-2004, 17:25
A az predlagam ti da ne pyska6 pove4e tupi temi a? :evil: Vseki triabva da ima pravoto da ostane anonimen i tova sa dymi na Ceco! Sred gostite ima mnogo inteligentni hora i ne smiatam 4e zaradi 5 debil4eta koito si niamt dryga rabota i si izbivat kompleksite tyka triabva drygite da budat prinydeni da se registrirat! :x

12-30-2004, 17:33
Охо. Аве мацка, ти имаш ли 13 години? Имаш много просто мислене, даже като те гледам нямаш лично мнение, а ползваш това на Ceco. Така, друго интересно е къде живееш - Германия. То като нямаш друга работа по форумите ще висиш, пък то и тук ти е единственото място, където да общуваш с хора.

Ето защо ти предлагам да се махне опцията - ГОСТ!

1. Колко време отнема едно регистриране? Няма и 5 минути.
2. Половината, да не кажа всички от тия гости само се ебават, толкова ли не можеш да различиш кога някой се ебава? Е ти няма да го осъзнаеш, защото живееш в Германия ...
3. Всеки може да ти напише всичко като гост, но никога като регистриран потребител ... нали ще влиза често да си проверява всичко, нали ще иска още съвети, защо не се регистрира - защото се ебава с половината юзери във форума ...

hahavteen
12-30-2004, 17:38
Haha deskriminira6 me za6toto jveia v Germania li? 8) Li4no mnenie imam i sum si go izrazila. Kazah 4e sa dymi na Ceco tui kato toi e admin i ot nego zavisiat ne6tata. 8) Pove4e obiasnenia ne davam. :roll:

12-30-2004, 17:42
Haha deskriminira6 me za6toto jveia v Germania li? 8) Li4no mnenie imam i sum si go izrazila. Kazah 4e sa dymi na Ceco tui kato toi e admin i ot nego zavisiat ne6tata. 8) Pove4e obiasnenia ne davam. :roll:

Не те дискриминирам, просто знам как седят нещата да живееш някъде в Европа. Просто живота там е дотолкова скучен, че почваш да даваш някви тъпи и несмислени мнения. Точка ;)

Zara^
12-30-2004, 17:58
^NG3^REPLAY^ ti da ne si misli6 4e ako nqkoi se registrira tova 6te mu pre4i da puska tupi temi i da se buzika. A ima hora koito imat nqkakuv problem i iskat da go spodelqt, zaslujava li si da se regvat za tova?

12-30-2004, 18:04
^NG3^REPLAY^ ti da ne si misli6 4e ako nqkoi se registrira tova 6te mu pre4i da puska tupi temi i da se buzika. A ima hora koito imat nqkakuv problem i iskat da go spodelqt, zaslujava li si da se regvat za tova?

Не става дума за тъпи теми, а за някви измислици ...

Ти за кво си се регнала в тоя форум??? Отговори си на това и тогава говори. Всичките тия гости често прибягват до форума ...

miloto_girl_4e
12-30-2004, 18:06
re6enieto ne e v tova da se regvat potrebitelite..6toto te kvito sa nahalni 6te si napravat po 100 registracii,za tqh regvaneto NE e pre4ka :!: prosto trqbva moderatorite kato vidqt bezmislena tema,da q triqt,a ne da se pravat,4e temata ima smisal :!: :!: :!: :!: :!:

12-30-2004, 18:19
re6enieto ne e v tova da se regvat potrebitelite..6toto te kvito sa nahalni 6te si napravat po 100 registracii,za tqh regvaneto NE e pre4ka :!: prosto trqbva moderatorite kato vidqt bezmislena tema,da q triqt,a ne da se pravat,4e temata ima smisal :!: :!: :!: :!: :!:

Ето едно хубаво мнение. Ми така също може, но като гледам модераторите си ... има към 10 раздела някъде, а колко са модерите, или по точно колко влизат?!?!!?!?!?

Satanas_daughter
12-30-2004, 19:38
A az predlagam ti da ne pyska6 pove4e tupi temi a? :evil: Vseki triabva da ima pravoto da ostane anonimen i tova sa dymi na Ceco! Sred gostite ima mnogo inteligentni hora i ne smiatam 4e zaradi 5 debil4eta koito si niamt dryga rabota i si izbivat kompleksite tyka triabva drygite da budat prinydeni da se registrirat! :x

podkrepiam te......verno de ima naitina izrodi koto se budalkat no tova sa moje bi samo 20% ostanalite naistina si imat problemi i moje bi iskat da zapazat anonimnost.....a i ne se pritesniavai tva che si v germania ne e problem ne go slushai ^NG3^REPLAY^ jivota v evropa ne e skuchen daje niakak si e po interesn moje bi i ot bg,znam shtoto sum v shveicaria:)

12-30-2004, 19:54
A az predlagam ti da ne pyska6 pove4e tupi temi a? :evil: Vseki triabva da ima pravoto da ostane anonimen i tova sa dymi na Ceco! Sred gostite ima mnogo inteligentni hora i ne smiatam 4e zaradi 5 debil4eta koito si niamt dryga rabota i si izbivat kompleksite tyka triabva drygite da budat prinydeni da se registrirat! :x

podkrepiam te......verno de ima naitina izrodi koto se budalkat no tova sa moje bi samo 20% ostanalite naistina si imat problemi i moje bi iskat da zapazat anonimnost.....a i ne se pritesniavai tva che si v germania ne e problem ne go slushai ^NG3^REPLAY^ jivota v evropa ne e skuchen daje niakak si e po interesn moje bi i ot bg,znam shtoto sum v shveicaria:)

Хаха я си прави сметката м/у Швейцария и Германия. Бях в Италия 1 година и мога да кажа, че тия хора са много зле относно всички забавления ... а да не говорим и за Германия. Бях в Швейцария ( Кранс-Монтана ) и там найстина е много по-различно, така че ...

Хаха Анонимност ... не че някой ще ги познава тука ...

adult
12-31-2004, 04:23
Ето едно хубаво мнение. Ми така също може, но като гледам модераторите си ... има към 10 раздела някъде, а колко са модерите, или по точно колко влизат?!?!!?!?!?
Съгласна :!: Защо не изберем модератор за всеки един раздел?

Bolid1
12-31-2004, 08:13
Ami tova za moderatorite e dobro reshenie, shtoto ne mislq 4e edin Anonimen kato se regne nqma da puska tupi temi, shtoto gi ima i takiva regnali sa se prosto za da imat avatari i kartinki, no pak si puskat tupi temi.
Ima i gosti, koito puk puskat otgovori i mneniq(no sa po malko) :evil:

12-31-2004, 10:38
Аз предлагам ( разбирасе нищо няма да се направи по върпоса 99% съм сигурен ) да има по един различен модератор за всяка тема. Може би за "Секс" ще трябват 2ма или 3ма, както и за "Всичко тийн накуп", защото са двата раздела, в които най-много се пише. Много рядко виждам да има по два модератора онлайн, може да са скрити, но простутия все си я има!!!

12-31-2004, 10:39
Ето едно хубаво мнение. Ми така също може, но като гледам модераторите си ... има към 10 раздела някъде, а колко са модерите, или по точно колко влизат?!?!!?!?!?
Съгласна :!: Защо не изберем модератор за всеки един раздел?

Кой ще ти да избереш модератор?!?! Ти не разбра ли политиката на сайта? Тук ние нямаме право на глас, може би ако се дигне целия форум може да се направи нещо ... то се вижда. Трябваха хиляда анкети, за да се банне един ( не си спомням ник )!!!

aBeP4eTo
12-31-2004, 10:54
А аз предлагам да спрете с тъпите теми, постоянните хленчения и оплаквания ! НЕ можем заради един user да бъде забранено влизането на гости и то кво ще стане 10000000 регистрации с по 1,2 мнения ! Пък и всеки има право да изрази личното си мнение и съм сигурна, че има и гости които не пишат само простотии ! И аз съм на мнение, че трябва да се трият смешните теми които са доста, но винаги вината е върху Цецо и модераторите ми защо ние не направим нещо ! Аз примерно за да не се занимавам с глупости въобще бе влизам в раздела "Секс" ако искате гостите да спрат да пълнят ЛЮбииимия ви раздел секс спрете да поствате в техните теми ! Вие пишете там те се кефят и се смеят ! СПРЕТЕ ДА ХЛЕНЧИТЕ ! :evil:

Momchence
12-31-2004, 13:09
Охо. Аве мацка, ти имаш ли 13 години? Имаш много просто мислене, даже като те гледам нямаш лично мнение, а ползваш това на Ceco. Така, друго интересно е къде живееш - Германия. То като нямаш друга работа по форумите ще висиш, пък то и тук ти е единственото място, където да общуваш с хора.

Ето защо ти предлагам да се махне опцията - ГОСТ!

1. Колко време отнема едно регистриране? Няма и 5 минути.
2. Половината, да не кажа всички от тия гости само се ебават, толкова ли не можеш да различиш кога някой се ебава? Е ти няма да го осъзнаеш, защото живееш в Германия ...
3. Всеки може да ти напише всичко като гост, но никога като регистриран потребител ... нали ще влиза често да си проверява всичко, нали ще иска още съвети, защо не се регистрира - защото се ебава с половината юзери във форума ...Abe ti si mnoo typo kebap4e....kyf si ti da darji6 smetka na slyn4ice 6e prai kfoto iska i kfo kato jivee v germania.....mnoo e glupavo da govori6 bez da znae6 i da ima i da nqma mnenie tebe tfa ne te zasqga kolkoto za gostite dali 6e se registrirat ili ne pak mogat da se ebavat...mnoo si zle 4esno :?

12-31-2004, 13:28
Охо. Аве мацка, ти имаш ли 13 години? Имаш много просто мислене, даже като те гледам нямаш лично мнение, а ползваш това на Ceco. Така, друго интересно е къде живееш - Германия. То като нямаш друга работа по форумите ще висиш, пък то и тук ти е единственото място, където да общуваш с хора.

Ето защо ти предлагам да се махне опцията - ГОСТ!

1. Колко време отнема едно регистриране? Няма и 5 минути.
2. Половината, да не кажа всички от тия гости само се ебават, толкова ли не можеш да различиш кога някой се ебава? Е ти няма да го осъзнаеш, защото живееш в Германия ...
3. Всеки може да ти напише всичко като гост, но никога като регистриран потребител ... нали ще влиза често да си проверява всичко, нали ще иска още съвети, защо не се регистрира - защото се ебава с половината юзери във форума ...Abe ti si mnoo typo kebap4e....kyf si ti da darji6 smetka na slyn4ice 6e prai kfoto iska i kfo kato jivee v germania.....mnoo e glupavo da govori6 bez da znae6 i da ima i da nqma mnenie tebe tfa ne te zasqga kolkoto za gostite dali 6e se registrirat ili ne pak mogat da se ebavat...mnoo si zle 4esno :?

Хах ка'т те гледам така, не ти давам повече от 12 годишен. Значи първо престани с тия тъпи лафчета от трети клас.

Кво защитаваш другите ве?! Смятам, че тя сама може да говори за себе си, а не някво малко тъпишонче дето нищо не разбира. Това твойто мнение е тъпо, защото няма нищо общо с въпроса на темата!!!

Хах, ми хубаво, позволявайте да има гости и да се подиграват с вас, като пускат някакви измислени теми!!!

hahavteen
12-31-2004, 13:39
Abe ^NG3^REPLAY^ ti za batko li se ima6 kato si na 16,kompleksi li izbiva6 ili na gadatel se pravi6 4e se opitva6 da ni poznae6 vuzrasta na vsi4ki! 8) Ostavi 4e Momchence si e kazal mnenieto po vuprosa ti i ako 4ete6e vnimatelno 6te6e da zabeleji6! I kato si jivial 1 godina v Italia kakvo si misli6? Az ot 8 godini sum po 4yjbina taka 4e pozvoli mi da znam malko pove4e za jivota izvun granica! :roll:

10x Momchence 4e me za6titi! :wink:

01-01-2005, 14:13
Abe ^NG3^REPLAY^ ti za batko li se ima6 kato si na 16,kompleksi li izbiva6 ili na gadatel se pravi6 4e se opitva6 da ni poznae6 vuzrasta na vsi4ki! 8) Ostavi 4e Momchence si e kazal mnenieto po vuprosa ti i ako 4ete6e vnimatelno 6te6e da zabeleji6! I kato si jivial 1 godina v Italia kakvo si misli6? Az ot 8 godini sum po 4yjbina taka 4e pozvoli mi da znam malko pove4e za jivota izvun granica! :roll:

10x Momchence 4e me za6titi! :wink:

Аз пък ходя в Италия от 7 години и съм обиколил част от Западна Европа, така че остави ме ти да знам малко повече от теб за живота в Европа а? Кво ще кажеш???

Комплекси? Нем, няма такива неща. 1во, имам само един комплекс и просто няма начин да се избива по такъв начин!!!

За 16 години съм видял доста ... така че може малко да си замълчиш ... а това "Момченце" ли кво е, може да говори малко по възпитано и да престане с тъпите лафчета дет ги учи в детската градина ...

01-01-2005, 17:59
Abe ^NG3^REPLAY^ ti za batko li se ima6 kato si na 16,kompleksi li izbiva6 ili na gadatel se pravi6 4e se opitva6 da ni poznae6 vuzrasta na vsi4ki! 8) Ostavi 4e Momchence si e kazal mnenieto po vuprosa ti i ako 4ete6e vnimatelno 6te6e da zabeleji6! I kato si jivial 1 godina v Italia kakvo si misli6? Az ot 8 godini sum po 4yjbina taka 4e pozvoli mi da znam malko pove4e za jivota izvun granica! :roll:

10x Momchence 4e me za6titi! :wink:

Аз пък ходя в Италия от 7 години и съм обиколил част от Западна Европа, така че остави ме ти да знам малко повече от теб за живота в Европа а? Кво ще кажеш???

Комплекси? Нем, няма такива неща. 1во, имам само един комплекс и просто няма начин да се избива по такъв начин!!!

За 16 години съм видял доста ... така че може малко да си замълчиш ... а това "Момченце" ли кво е, може да говори малко по възпитано и да престане с тъпите лафчета дет ги учи в детската градина ...6e govora kakto iskam i kfoto iskam i ti nqma da mi kava6 kfo da parvq.....pyrvo pogledni ti kak govori6 posle iskai ot drugite dobro otno6enie...tapanar bil v italiq znael za jivota na zapad...4u6ki....i kfo ot tfa samo da popitam???kfo kati bil edikade si???Golem si gazar 4esno ..... i pak ti kazvam nqma6 abolutno nikakvo pravo da kazva6 koi kakvo i kak da govori.....

Momchence
01-01-2005, 18:01
:lol: :lol: :lol: gore az :lol: :lol: :lol:

01-02-2005, 15:26
I kato si jivial 1 godina v Italia kakvo si misli6? Az ot 8 godini sum po 4yjbina taka 4e pozvoli mi da znam malko pove4e za jivota izvun granica!

Ако трябва да говорим за гъзария, изобщо няма да говоря за тия неща, така че ...

Тъпанар е тоя дето те е родил ве "Момченце". Аре да не започваме с обидите а? Нещо май ти кипна а? Да не казах истината случайно???

Momchence
01-02-2005, 16:01
I kato si jivial 1 godina v Italia kakvo si misli6? Az ot 8 godini sum po 4yjbina taka 4e pozvoli mi da znam malko pove4e za jivota izvun granica!

Ако трябва да говорим за гъзария, изобщо няма да говоря за тия неща, така че ...

Тъпанар е тоя дето те е родил ве "Момченце". Аре да не започваме с обидите а? Нещо май ти кипна а? Да не казах истината случайно???Istina za kakvo?? ot ni6to ne se sramuvam i ni6to ne kriq :shock:

GeRyTo
01-02-2005, 19:22
Тъпанар е тоя дето те е родил ве "Момченце".

Хаха кой ли го е родил..сигурно баща му хахахах :D

Satanas_daughter
01-02-2005, 19:49
vij kvo ^NG3^REPLAY^ prosto prestani da se zaiajdash c Momchence i slun4ice nishto ne sa ti vinovni prosto e glupova ta tia hora koito iskat sushtoto koeto i ti niama da sa poveche ot 3-ma mislish li che niakoi shte si mrudne prusta za takova malcinsttvo-NE.takache prosto se otkaji i spri da obijdash vsichki nared.

damnedbird
01-03-2005, 10:21
Тъпанар е тоя дето те е родил ве "Момченце".

Хаха кой ли го е родил..сигурно баща му хахахах :D

:D Счупих се от смях със вас :)
Определено ме кефите :)
Само едно мнение по въпроса ще изкажа, дано няма много критики - дори бих си позволил да ви помоля ако има такива да бъдат само градивни, защото ми е писнало от заядливци... Благодаря!

И да се спрат постванията от нерегистрирани потребители, дори да се баннат всички ай пи-та от които се постват шит-ове, бози и прочее... без модератори сте наникъде... ама направо наникъде....
това го споделям от опит по другите форуми..
И понеже на хората постваши простотиите им е ясно, че тук не съществуват качествени модератори /такива на които им се заплаща дейността и вършат ТАЗИ работа преди всичко останало/ си задръстват форума най-мераклийската... :twisted:
Замислете се!!!

С уважение: Damnedbird :wink:

01-03-2005, 11:44
Тъпанар е тоя дето те е родил ве "Момченце".

Хаха кой ли го е родил..сигурно баща му хахахах :D

:D Счупих се от смях със вас :)
Определено ме кефите :)
Само едно мнение по въпроса ще изкажа, дано няма много критики - дори бих си позволил да ви помоля ако има такива да бъдат само градивни, защото ми е писнало от заядливци... Благодаря!

И да се спрат постванията от нерегистрирани потребители, дори да се баннат всички ай пи-та от които се постват шит-ове, бози и прочее... без модератори сте наникъде... ама направо наникъде....
това го споделям от опит по другите форуми..
И понеже на хората постваши простотиите им е ясно, че тук не съществуват качествени модератори /такива на които им се заплаща дейността и вършат ТАЗИ работа преди всичко останало/ си задръстват форума най-мераклийската... :twisted:
Замислете се!!!

С уважение: Damnedbird :wink:

Ми то никой няма да си помръдне пръста да се сложат свестни модератори, които да си вършат работата.

damnedbird
01-03-2005, 16:00
Ми то никой няма да си помръдне пръста да се сложат свестни модератори, които да си вършат работата.

Мисля, че има към кой да се обърнете... все пак този форум съществува благодарение на Алтер-натива... не знам...
Пробвайте нещо... поне Вие най-запалените за този сайт...
длъжни сте да го направите...

01-03-2005, 18:27
Ми то никой няма да си помръдне пръста да се сложат свестни модератори, които да си вършат работата.

Мисля, че има към кой да се обърнете... все пак този форум съществува благодарение на Алтер-натива... не знам...
Пробвайте нещо... поне Вие най-запалените за този сайт...
длъжни сте да го направите...

Аз не видях някой да обърна някво внимание ...

SweeT^Puppy
01-07-2005, 01:38
Начи първо относно темата. Дори да се направи форума само за регистрирани пак ще се пишат простотии - неизбежно е! Я виж само колко регнати има пък даже 1 мнение не са написали - ужасно много са! Пък и кво им пречи и на регнатите да пишат... НИЩО
А т'ва че обвинявате модераторите хич ама хич не е честно. Помня преди доста време имаше ужасен спор относно модераторите... беше още когато сайта имаше и друг дизайн. Аз от тогава се ядосах и спрях да посещавам сайта няколко месеца. Е, както и да е, обаче искам да кажа, че много много малко хора оценяват работата на модераторите, всички ги плюят, че не си вършат работата и т.н. Е, преди време някой от редовните посетители се пробваха и видяха,че всъщност никак не е лесно... даже не си спомням кои бяха и как свърши цялата история.
Мисля, че щом посещавате този сайт, значи ви харесва. Е, тогава се примирете и най вече ти ^NG3^REPLAY^ с нещата такива, каквото са!
Айде и PEACE!!!

Traffic
01-07-2005, 01:58
Абе момци, женки, кви са тия само дет пускат теми като гости. От кво ви е страх? Някой да не разбере какви сте ли? Просто ми омръзна от някви такива недорасли ...

Така че аз предлагам на Админа да забрани да пишат гости :)да, ама има раздели, в които някой регнат може да иска да пита нещо, но да остане анонимен. за това пишат и гости. чат ли си, нещоси риплей? :wink:

01-07-2005, 15:10
Начи първо относно темата. Дори да се направи форума само за регистрирани пак ще се пишат простотии - неизбежно е! Я виж само колко регнати има пък даже 1 мнение не са написали - ужасно много са! Пък и кво им пречи и на регнатите да пишат... НИЩО
А т'ва че обвинявате модераторите хич ама хич не е честно. Помня преди доста време имаше ужасен спор относно модераторите... беше още когато сайта имаше и друг дизайн. Аз от тогава се ядосах и спрях да посещавам сайта няколко месеца. Е, както и да е, обаче искам да кажа, че много много малко хора оценяват работата на модераторите, всички ги плюят, че не си вършат работата и т.н. Е, преди време някой от редовните посетители се пробваха и видяха,че всъщност никак не е лесно... даже не си спомням кои бяха и как свърши цялата история.
Мисля, че щом посещавате този сайт, значи ви харесва. Е, тогава се примирете и най вече ти ^NG3^REPLAY^ с нещата такива, каквото са!
Айде и PEACE!!!

хаха много добре знам каква им е работата, аз самият си имам собствен форум, има 55 регистрирани потребители и около 1000 мнения, като доста са трити, доста теми са заключвани и има достатъчно модератори и администратори ...

SweeT^Puppy
01-07-2005, 15:34
Начи първо относно темата. Дори да се направи форума само за регистрирани пак ще се пишат простотии - неизбежно е! Я виж само колко регнати има пък даже 1 мнение не са написали - ужасно много са! Пък и кво им пречи и на регнатите да пишат... НИЩО
А т'ва че обвинявате модераторите хич ама хич не е честно. Помня преди доста време имаше ужасен спор относно модераторите... беше още когато сайта имаше и друг дизайн. Аз от тогава се ядосах и спрях да посещавам сайта няколко месеца. Е, както и да е, обаче искам да кажа, че много много малко хора оценяват работата на модераторите, всички ги плюят, че не си вършат работата и т.н. Е, преди време някой от редовните посетители се пробваха и видяха,че всъщност никак не е лесно... даже не си спомням кои бяха и как свърши цялата история.
Мисля, че щом посещавате този сайт, значи ви харесва. Е, тогава се примирете и най вече ти ^NG3^REPLAY^ с нещата такива, каквото са!
Айде и PEACE!!!

хаха много добре знам каква им е работата, аз самият си имам собствен форум, има 55 регистрирани потребители и около 1000 мнения, като доста са трити, доста теми са заключвани и има достатъчно модератори и администратори ...

Нашите потребители са написали 54755 мнения
Имаме 8469 регистрирани потребители

Правиш ли разлика между твойте 55 регистрирани със 1000 мнения. Много ясно, че форум с такъв мащаб ще се нуждае и от повече време за изтриване на безсмислените теми и мнения...

azazel
01-13-2005, 10:06
първо: що не престанете с ебзсмислените спорове? така и така като гледам няма модераторски постове в топика, а сами нищо няма да промените.
второ: от къде тая злоба, бе хора??? толокова ли не можете да се държите културно един с друг? трудно ли е, к'во?
трето: имам един request, който не е за тая тема, ама не ми се търсеше дали вече има такава. що не пишете с нормален цвят и шрифт букви? т'ва с тея зелени/розови/пембени букви е дразнещо. добре, че няма цвят на точки, че сигурно някой щеше да пише и стакъв.

SweeT^Puppy
01-13-2005, 12:10
първо: що не престанете с ебзсмислените спорове? така и така като гледам няма модераторски постове в топика, а сами нищо няма да промените.
второ: от къде тая злоба, бе хора??? толокова ли не можете да се държите културно един с друг? трудно ли е, к'во?
трето: имам един request, който не е за тая тема, ама не ми се търсеше дали вече има такава. що не пишете с нормален цвят и шрифт букви? т'ва с тея зелени/розови/пембени букви е дразнещо. добре, че няма цвят на точки, че сигурно някой щеше да пише и стакъв.

Първо: Щом никой не е писал в темата от близо седмина начи сме престанали с "безсмислените си спорове"
Второ: Щом самият фотум дава възможността да слагаме цвят, големина и вид на шрифта не мисля, че има някакъв проблем и не знам какво ти пречи желеният, розовият, червеният или синият цвят!

Verliebter^Junge
01-15-2005, 22:25
Kakva e razlikata dali si gost ili si reg-van?Vse pak jiveem v demokraciq nali!

nar
01-28-2005, 00:54
predi da se registriram,nqkolko pati vlizah kato gost,za6toto ne bih ubedena 4e struva.kogato razbrah 4e tuk e priqtno-registrirah se!mezhdu drugoto pravilata na tozi forum ne sa lo6i.v4era re6ih da se registriram v edin ruskiq forum,za6toto pusnah tam edna temi4ka,te q iztrieli nezabavno,taka i ne razbrah za6to,mozhe bi i imalo ne6to podobno,no nevozhmozhno da prerovi6 kak minimum 100 stranici.tozi forum e mnogo golqm.sled tova popitah kade e temata mi-iztrili pak! mi dobre, re6ih da se registriram,ne gi haresva moqt e-mail,zaradi servera,to4no ne razbrah za6to.imam drug e-mail,na drug server-sa6to ne stava!pisna mi nakraq.nai-sme6noto 4e na drugiq den tozi forom iz4esna vaob6te-nqkav tehni4en problem!za kakvo iskah da kazha vsi4ko tova-ima razli4ni pri4ini,za6to horata vlizat kato gosti.i spored men tezi tapi gosti ponqkoga sa dosta zabavni,kade va6eto 4uvstvo za humor?

amy lee
01-28-2005, 16:00
A az predlagam ti da ne pyska6 pove4e tupi temi a? :evil: Vseki triabva da ima pravoto da ostane anonimen i tova sa dymi na Ceco! Sred gostite ima mnogo inteligentni hora i ne smiatam 4e zaradi 5 debil4eta koito si niamt dryga rabota i si izbivat kompleksite tyka triabva drygite da budat prinydeni da se registrirat! :x nqmam kakvo pove4e da dobavq.napulno vqrno si e kazano :wink: