PDA

View Full Version : Аватари-филмчета



aBnOrMaL_BaBy
12-30-2004, 22:35
Искам да ви питам как мога да си направя аватарче,такова мъничко,което да е кратичко филмче(не ме бива в обесненията).По принцип са .gif файлове.Трябва ли ми някаква програма и каква?Моля само тези,които знаят по темата да пишат,а да няма безсмислени мнения от сорта "незнам" "нямам си на представа" и т.н.!Мерси предварително! :P :P :P

aBnOrMaL_BaBy
12-30-2004, 22:45
Ето ви пример за такова творение,ако не сте разбрали нищо от обесненията ми :

http://svirchoci.hit.bg/BigBrotherIsWatchingYou31.gif

LiNkiN4eTo
12-31-2004, 07:35
ami kakto si namira6 kartinkite za avatar , taka sred tqh ima i film4eta , ako iska6 SAMA da si naprai6 ... ve4e nz :!:

^efas^^
12-31-2004, 08:18
Има едно Windows Movie Maker. Все едно правиш анимационно филмче за всяко трепване има различна картинка примерно и с това Windows Movie Maker го свързваш и се получава филмче ама от къде ще вземеш картинките вече нз ако искаш ти си ги рисувай. Но има сайтове в които има мърдащи картинки. Е като това където го показа за пример има навссякъде по нета :lol:

aBnOrMaL_BaBy
12-31-2004, 08:43
А можеш ли да ми обесниш по-подробно точно как става?Щот съм от малко по бавно загряващите :lol: :P :wink:

elinceto{pld}
12-31-2004, 09:07
Tyi kato(ne 4e se hvalq) sym mn. dobra v takiva podvijni avatari,napravih sait samou4itel:
www.animationshop3.hit.bg

Tuk na pyrvata stranica ima ot kyde da si iztegli6 programata,za avatari.