PDA

View Full Version : kajete mi sait kadeto ima varianti za novogodi6ni kasmeti :)



Ralka
12-31-2004, 08:18
ta trqbva da izmislq razli4ni kasmeti,a iskamd a sa originalni a neznam kade da namerq nakoi znaeli kade ima???? :? :roll: :oops:

Bolid1
12-31-2004, 08:38
Ami za sait neznam, no proveri v nai blizkiq hranitelen magazin i prodavat nqkavi unikalni... mislq 4e ne sa mn skupi... :D

BaT_GirL
12-31-2004, 10:21
аве пише нещо като нова кола леле ще возиш нещо забавно!

aBnOrMaL_BaBy
12-31-2004, 10:21
"Участие в БигБрадър" :lol: :lol: :lol:

DiEsEl_GiRl4eTo
12-31-2004, 10:39
"Участие в БигБрадър" :lol: :lol: :lol:
haahah tva e mnogo qko...ehhhhhhhhh dano mi se padne :D :D :D Interesn...interesen...interesen...prosto primerno zemesh nai-obiknoveniq nov apartamen da kajem i go obqsnqvash po nqkakyv unikalen nachin ili pyk kolata, brymmm brymmmm edno novo takova brymchashto vozeshto lele che i cherveno :) de da znam az takiva nekvi idiotshtini si gi pisha :)

aBeP4eTo
12-31-2004, 10:41
"Най-доброто качество на парите е тяхното количество - ПАРИ"
"Вземи най-доброто, което съществува и го направи още по-добро - КЪСМЕТ И ЩАСТИЕ"
"Радвай се на живота докато си жив, защото после дълго време ще си умрял - ДЪЛГОЛЕТИЕ "
"Човек се учи от собствените си грешки, а от чуждите прави кариера - УСПЕХИ В РАБОТАТА"
"Живеят само влюбените останалите просто съществуват - ЛЮБОВ"
"Никога не се задоволавай с това, което могат и другите"

:P

one_touch
12-31-2004, 10:50
http://www.plami-niki.hit.bg/ -aforizmi.
dano da sam ti pomognala :)

Confusion
12-31-2004, 12:55
Ами аз вчера ядах баница с късмети и мога да ти кажа какво се падна на мене :) 8)
Бебе :arrow: хаххаха ... ще правя нащи баба и дядо :P :lol:

teddy_bear
12-31-2004, 13:34
"Най-доброто качество на парите е тяхното количество - ПАРИ"
"Вземи най-доброто, което съществува и го направи още по-добро - КЪСМЕТ И ЩАСТИЕ"
"Радвай се на живота докато си жив, защото после дълго време ще си умрял - ДЪЛГОЛЕТИЕ "
"Човек се учи от собствените си грешки, а от чуждите прави кариера - УСПЕХИ В РАБОТАТА"
"Живеят само влюбените останалите просто съществуват - ЛЮБОВ"
"Никога не се задоволавай с това, което могат и другите"

:P

[/b]aBeP4eTo kefish :D:D:D[/b]