PDA

View Full Version : Pomosht



monka
12-31-2004, 16:41
hopra,iskam da vi pitam ne6to. moje da vi se stori dosta typa temata,no.....
ta zna4i,az iskam da si boqdisvam staqta 4erna. kato kazah tova na maika mi,tq me izgleda dosta stranno. kazami,4e sam imala nqkakvi psihi4eski otkloneniq,4e 6te me prati na psihiatar i t.n. za parvi pyt govore6e tolkova seriozno......i sega mai 4e naistina 6te me pra6ta na psihiatyr :shock: misliate li,4e naistina mi ima ne6to? vsa6tnost mislq,4e tozi vapros e glupav,no.....az sam si ubedena,4e mi nqma ni6to,no maika mi e adski pritesnena :lol:

amy lee
12-31-2004, 16:48
mi..spored mene ni6to ti nqma.

^efas^^
12-31-2004, 16:50
Всяка нормална майка би помислила детето си за ненормално ако иска да си боядиса стаята черна :lol:

amy lee
12-31-2004, 16:55
^efas^^,togava 6e pitam maika mi dali moje da si boqdisam 4erna staqta i da vidim dali 6te me smetne za luda.ama to moqta maika ne e suvsem normalna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

the_witch
12-31-2004, 17:09
ami mnogo qsno 4e ni6to ti nqma be i az im kazah su6toto i se polu4i taka ma samo da probva da me zavede na psihiatur vnezapno 6te se poqvqt psihi4eski problemi abe ne i obru6tai vnimanie:)

{}Slanchiceto{}
12-31-2004, 17:11
Spoko.Vsqka maika reagira taka.I to savsem razbiraemo.Maikite si mislqt,che malkite im momichenca trqbva da jiveqt v rozov svqt.Cherniq cvqt go izkluchvat kato cqlo.I moqta priqtelka iskashe da si boqdisa staqta v cherno i maika i q zavede na doktor,zashtoto reshi che e v depresiq.Dori sled tova q nakza da ne izliza,zashtoto reshi che vzima narkotici.Luda rabota :D

P1ra71nQ
12-31-2004, 18:44
hmmm kakvo da ti kaja osven-maiki pochti vsichki sa edni i syshti.Ne si luda spored men.Kaji i prosto che se kefish na cherniq cvqt i nz.....dano da se opravish i bez psihiatyr :)

miloto_girl_4e
12-31-2004, 18:47
spoko ni6to ti nqma :}
prosto malko e stranno da iska6 cqlata si staq v 4erno.. :roll: :D

Dobrina
12-31-2004, 19:14
А ти защо искаш стаята ти да е цялата в черно?

^efas^^
12-31-2004, 19:26
Spoko.Vsqka maika reagira taka.I to savsem razbiraemo.Maikite si mislqt,che malkite im momichenca trqbva da jiveqt v rozov svqt.Cherniq cvqt go izkluchvat kato cqlo.I moqta priqtelka iskashe da si boqdisa staqta v cherno i maika i q zavede na doktor,zashtoto reshi che e v depresiq.Dori sled tova q nakza da ne izliza,zashtoto reshi che vzima narkotici.Luda rabota :D
Какво да разбираме под " розов свят "
OIHXaoihxIOxhaIOxhAOxiahxoi :lol:

honey_reflection
12-31-2004, 20:06
eee da i az imam takiva slu4ki s maikami.. ! no tq mai seriozno ne govori. oba4e ne e lo6a idea da si boidisa6 staqta na 4erno da e mn me kiefi tova :D

DeaTHroW-ReC_F
12-31-2004, 21:23
спокойно миличка;))
и аз искам цялата ми стая в черно..кат казах на мама..тя ми каза... че е много тежък цвят..сещаш се..
може би за това се е притеснила и твоята майка,но според мен нищо ти няма :wink:

DiEsEl_GiRl4eTo
01-01-2005, 01:46
Az otnachalo iskah cherna staq, obache i moqta maika reagira kato tvoqta...ne mislq, che ne e normalno. Daje obratnoto mai. ta...sled kato ne se poluchi, reshih da si q nacapam sys sledi ot ryce v takiva nai-razlichni cvetove...razbira se i tova ne beshe odobreno. A na edno 14godishno momiche kakvo drugo mu ostava osven da se primiri s karanici i da zamylchi nai-nakraq? ... Ta nz kakva tochno ti e staqta, obache da ti kaja chestno ako e malka, po-dobre ne q boqdisvai, zashtoto opticheski shte se smali oshte poveche. A ako e shiroka i prostorna, dano se razberete s maikata i ti udovletvori jelanieto. Posle shte pokanish da se poradvame ;) I spoko ... sichki roditeli sa ednakvi, vse poveche se ubejdavam.

Alli
01-01-2005, 13:35
ama za6to ti e 4eren cvqt?mnoo mra4na staq 6te stane?

Bolid1
01-03-2005, 00:12
Neznam zashto to4no 4eren cvqt iskash, no ne ne si luda spox!

BlinDBoY
01-03-2005, 02:45
ЕМи майка ти е постъпила съвсем нормално,всяка друга майка на нейно място щеше да направи същото!Ти не си луда.....поне не ти личи...но аз да попитам защо искаш точно в този студен тон да си боядисаш стаята няма ли да е мрачно и зловещо???Ти кво мислиш по въпроса????? :roll:

monka
01-03-2005, 08:37
ЕМи майка ти е постъпила съвсем нормално,всяка друга майка на нейно място щеше да направи същото!Ти не си луда.....поне не ти личи...но аз да попитам защо искаш точно в този студен тон да си боядисаш стаята няма ли да е мрачно и зловещо???Ти кво мислиш по въпроса????? :roll:

ami mnogo mi haresva tozi cvqt,6te izglejda super qko......

Baccara
01-03-2005, 09:33
Доста странно звучи някой да иска да си боядиса стаята в черно. Защо искаш да е точно в черно? Каква причината ?

C-I-A-R-A
01-03-2005, 10:38
Nishto ti niama ,ama zashto reshi cheren cviat?