PDA

View Full Version : Kakvo e za vas da Si GOLQM/a???



Iliqn4eto
01-01-2005, 20:48
ta vaprosa mi mislq 4e e qsen,kakvo e za vas da si golqm,da ima6 nujnite godini(t.e palnoletie) ili da imate nujniqt akal v glavata.. i vie samite smqtate li se za golqmi???
Sorry ako temata q e imalo ve4e;)

^efas^^
01-01-2005, 20:50
Аз си се смятам за хлапе и неща да ставам голям щот да си голям значи да си сухар и да си разумен. Аз не искам да съм нито разумен нито да съм сухар :lol:

MiRaCuLiXbb
01-01-2005, 20:59
Аз си се смятам за хлапе и неща да ставам голям щот да си голям значи да си сухар и да си разумен. Аз не искам да съм нито разумен нито да съм сухар :lol:
Е няма нужда да си чак сухар, всеки обича да се забавлява... :D , но просто трябва да го правиш с мярка и да можеш поемаш отговорности. Да си "голям/възрастен... :wink: " за мен е да не зависиш от никого, тоест докато мама и татко ти дават парички и живееш на техен гръб не можеш да се наречеш пораснал, но това си е мое мнение.

LiNkiN4eTo
01-01-2005, 21:00
ami prez zakona i ob6testvoto si 'golqm' kogato navar6i6 18g. , no za priqtelite i semeistvoto ti moje6 da si 'golqm' i na 14 , 15 , 16 ...
tova se precenqva ot obkrujenieto ti po povedenieto i razgovorite ti kum/s tqh ... na4ina po koito razsajdava6 i se durji6 opredelq do kade si stignal v razvitieto si kato li4nost :!:

GreenLadyM
01-01-2005, 21:06
za men da si golqm ne zavisi ot egn-to,a ot akula v glavata ti,ot durjanieto ti i ot tova da se 4uvstvash takuv!

GalYol
01-01-2005, 21:16
Хм ми не знам то май си е до акъл. Аз съм 18 и не се чувствам особено голяма и разумна. Но пък със сигурност пък мисля малко по-трезво и по-различно за някои неща отколкото като бях на 15 или 16. :roll:
Може би все пак "ставането голям" има и нещо общо с годините заради опита, който натрупваш, а колкото повече опит имаш толкова повече акъл би трябвало да имаш. :)

^efas^^
01-01-2005, 21:16
Аз си се смятам за хлапе и неща да ставам голям щот да си голям значи да си сухар и да си разумен. Аз не искам да съм нито разумен нито да съм сухар :lol:
Е няма нужда да си чак сухар, всеки обича да се забавлява... :D , но просто трябва да го правиш с мярка и да можеш поемаш отговорности. Да си "голям/възрастен... :wink: " за мен е да не зависиш от никого, тоест докато мама и татко ти дават парички и живееш на техен гръб не можеш да се наречеш пораснал, но това си е мое мнение.
И да тряа да поемаш отговорности мн по големи отколкото когато си малък. А ве честно казано да си голям е гадно мн гадно

just nobody
01-01-2005, 21:20
kolkoto poveche "porastvam" tolkova poveche razbiram che sum "absolutno hlape" :roll: