PDA

View Full Version : Затапки



aBnOrMaL_BaBy
01-02-2005, 17:05
Мисля,че всеки един мислещ себе си за готин пич човек,би трябвало да може да затапи с дума/изречение този който се намира срещу него.Всеки би искал в спора с някой друг да каже нещо оригинално,за да може другия да остане с отворена уста.Е това е тема,в която всеки може да каже израз или дума,която може да се каже в различна ситуация,целта на която е да затапи другия и да го накара да умре от яд,че не може да му отговори с нищо.Enjoy!

Нека да започна аз.Малко тъп пример но .. здраве да е :)
Ядосвате се и казвате на някого "Гледай си работата".Той ви отговаря "Гледам си я".В такъв случай можете да му отговорите с думите "Колкото и да си я гледаш,няма да ти порасне!"Лично аз съм го пробвала.Яко се получава :P :P :P :P

fifilota
01-02-2005, 17:23
hi, mn qka tema :)
mi az mn se mrazq e edno f, to e dete na u4iteli i e acki naduta, vsi4ko i e super s tqloto no e mn ploska :PPPP i s tova q bazikame vsi4ki.da kajem:ima6 li stotinki v job4eto ..... mi da e sloji edna pod balatoma i tova 6te e izrajenie na telceto ti ot krusta na gore :P primerno
by

a4oo
01-02-2005, 17:42
4ove4e ne stava taka tez neta deto iska6 da ti kazvame se kazvat samo po pri4ina ina4e ne stava qko p1k nikoga ne znai6 ko moje da keje toi
p1k ina4e nqma kniga ili ne6to takova da gi nau4i6 prosto ako se s1bira6 s takiva hora i ne6to ti haresa i po4va6 da go izpolzva6 i taka.....

a4oo
01-02-2005, 17:44
4ove4e ne stava taka tez neta deto iska6 da ti kazvame se kazvat samo po pri4ina ina4e ne stava qko p1k nikoga ne znai6 ko moje da keje toi
p1k ina4e nqma kniga ili ne6to takova da gi nau4i6 prosto ako se s1bira6 s takiva hora i ne6to ti haresa i po4va6 da go izpolzva6 i taka.....

AMG-to
01-02-2005, 17:44
... i az te obi4am

Murderdoll
01-02-2005, 18:02
hahaahah e na men si mi idva otvutre:}

suzanna
01-02-2005, 18:23
ami tova koeto kaza AMG-to e super...
i az te obicham...ahah predstavqte li si samo nqkoi pochva da narejda nasreshta vi nqkvi gadni psuvni i obidi po vash adres i vie samo kazvate nqkvo spokoino i usmihnato..i az te obicham..ahhaha spekut za loshite e do ushi :lol:

hahavteen
01-02-2005, 18:27
ami tova koeto kaza AMG-to e super...
i az te obicham...ahah predstavqte li si samo nqkoi pochva da narejda nasreshta vi nqkvi gadni psuvni i obidi po vash adres i vie samo kazvate nqkvo spokoino i usmihnato..i az te obicham..ahhaha spekut za loshite e do ushi :lol:

To i az go kazvam ama s mene riadko se zaiajda niakoi.Pove4e go 4yvam ot maika mi kato az po4na da i se karam i da i pilia na glavata za ne6to!:roll:

aBnOrMaL_BaBy
01-02-2005, 18:33
4ove4e ne stava taka tez neta deto iska6 da ti kazvame se kazvat samo po pri4ina ina4e ne stava qko p1k nikoga ne znai6 ko moje da keje toi
p1k ina4e nqma kniga ili ne6to takova da gi nau4i6 prosto ako se s1bira6 s takiva hora i ne6to ti haresa i po4va6 da go izpolzva6 i taka.....

Еми да де точно това имам предвид .. в такъв случай ще го кажеш заедно със ситуацията :P целта не е толкова да се научиш как да наредиш някой,колкото да се посмеем малко на бисерите на наште събратя хихи :P :P :P

BaT_GirL
01-02-2005, 18:37
hahaahah e na men si mi idva otvutre:}
на мене също все ръса някви лафове а като се закачат с мене и аз не оставам назад и почвам да говоря някви яки работи от вътре ми идва в различен момент различно.

hahavteen
01-02-2005, 18:40
hahaahah e na men si mi idva otvutre:}
на мене също все ръса някви лафове а като се закачат с мене и аз не оставам назад и почвам да говоря някви яки работи от вътре ми идва в различен момент различно.

E aide daite niakoi primer de! Taka ne e interesno! :?

amy lee
01-02-2005, 18:46
nqkoi kato mi kaje:glei se kva si grozna ma kurvo
az mu otgovarqm:emi po dobre grozna otkolkoto zadrustena
ei takiva gi rusq....qko.ponqkoga ne mlukvat ama pone e zabavno

aBnOrMaL_BaBy
01-02-2005, 18:58
Айде аз ще ви дам още 3 примера ама.. трябва да се кажат в точната ситуация защото иначе не става.Ето:
-Има нещо баровско в теб..(това го казвате вие в случая)
-Така ли? Какво?
-Еми ушите ти приличат на пепелници.

Другите 2 са подобни.
-Има нещо френско в теб.
-Какво?
-Носа ти прилича на айфеловата кула!

-Има нещо турско в теб..(искам да уточня че това сама го измислих,затова е толкова тъпо!)
-Какво е то?
-Зъбите ти приличат на турско гробище.

айде \/

aBnOrMaL_BaBy
01-02-2005, 18:59
Айде аз ще ви дам още 3 примера ама.. трябва да се кажат в точната ситуация защото иначе не става.Ето:
-Има нещо баровско в теб..(това го казвате вие в случая)
-Така ли? Какво?
-Еми ушите ти приличат на пепелници.

Другите 2 са подобни.
-Има нещо френско в теб.
-Какво?
-Носа ти прилича на айфеловата кула!

-Има нещо турско в теб..(искам да уточня че това сама го измислих,затова е толкова тъпо!)
-Какво е то?
-Зъбите ти приличат на турско гробище.

айде \/

01-02-2005, 19:04
Абе аз съм чувала някои ама не ги използвам много често:
"Вдигай глава макар и празна"
"Като мълчиш изглеждаш по-умен"
Абе и други знам ама сега не се сещам ...

Satanas_daughter
01-02-2005, 19:24
... i az te obi4am

hehehe tva mi e liubimoto
veduj biah chula neshto ot sorta stiga,che shte ti skocha na vejdite men me kefi kolko e zatapvashto neznam

Bloody_Tear
01-02-2005, 19:27
1.Всеки има право да бъде грозен,ама ти вече прекаляваш
2.И аз сам тап ама не се хваля
3.Като ти обръсна гърба, ще си направя китеник
4.Господ ти е дал три декара и ти, тъпата, на гъза си си ги сложила

fucker
01-02-2005, 19:29
Аз рядко затапвам.По скоро да понапсувам някой.Иначе затапката която най-често ползвам е:"На пе**ла му махнали тапата от г*за и са почнало"

Bloody_Tear
01-02-2005, 19:34
BTW страхотна темичка :lol:

techCandy
01-02-2005, 19:39
ami primerno ako nqkoi ti kaje "are umirai v kofite be" moje6 da
otgovori6 s" da ne dojivee6 da go vidi6"
ima6e o6te edno: za6to ne zavede6 sydebno delo sre6tu mozyka si zatova 4e ne raboti kakto trqbva? ili ti si mnogo milo, no ne i 4ove6ko sy6testvo, sy6to: sega znam to4no koq 4ast ot konskaya anatomiq si- GZ
ako se setq o6te ti kaja :wink:

e_l_i_z_a
01-02-2005, 19:51
emi to s obmislqne ne stava...to na momenta si ti idva otvutre i go kazva6...ina4e stava mnogo zau4eno.. :wink:

aBnOrMaL_BaBy
01-02-2005, 19:51
... i az te obi4am

hehehe tva mi e liubimoto
veduj biah chula neshto ot sorta stiga,che shte ti skocha na vejdite men me kefi kolko e zatapvashto neznam

Да не би да е "Стига,че ще ти скоча на веждата и ще ти изкарам окото" :P

Satanas_daughter
01-02-2005, 19:55
... i az te obi4am

hehehe tva mi e liubimoto
veduj biah chula neshto ot sorta stiga,che shte ti skocha na vejdite men me kefi kolko e zatapvashto neznam

Да не би да е "Стига,че ще ти скоча на веждата и ще ти изкарам окото" :P


m daaa mai beshe tva:))))

united_colors
01-02-2005, 20:31
Niakoi kato me iznervi i mu kazvam ne6to deto da ne razbre
"asfsdfgg"
i toi kato mi kaje "a?" mu kazvam "nia da ti *** mamata" ma mnogo silno!
Stava probvala sam go!
ili pak kazvam "Ne moje da bude" sas super podigravatelen ton.
Se6tam se i za edna slu4ka.Razkazvam 4e vav kabineta po inf. bukvite "y" i "z" na klaviaturata sa razmeneni i edna ot moia klas se obajda i vika "Tva e 6toto klaviaturite sa frenski" bez da e razbrala za kvo govora.Karahme se 20 min i tia nastoiava6e 4e klaviaturite se proizvejdat s oburnati klavi6i.Si4ki po4naha da se smeiat.Po-kusno stana vupros za 6ofiorski knijki i tia mi vika "Na6te puk 6te mi kupat kola" i az i kazah "Da be, ama angliiska s obraten volan" :lol: :lol: :lol:

SladurkO
01-02-2005, 20:34
Сори,че повеето са обиди,може да е извън темата но са мн яки нали ? :lol:

1. По-добре си мълчи и да си мисля, че си тъп отколкото да си отвориш устата и да изчезнат всякакви съмнения за това!
2. Какво ме гледаш като абортирала гугутка бе?
3. Лижи на баба си под мишниците, бе гурел.
4. Толкова си тъп, че човек не може да те обиди. Ама кво се учудвам като майка ти е блондинка..!
5. Ако имах куче с твойто лице, щях да му обръсна гъза и да го накарам да върви с гъза напред!
6. Кво ме гледаш, като чайка загубила морето.
7. Не cе ебавай c мен за да не ти пенcионирам четката за зъби!
8. Аре не ми се прави на невинна девица, щото клитора ти е станал като на Балшой театър завесите
9. Тъп cи като рикошет от маймунcка чикия!

П.С. сори за цинизма :?

LunaTriCk
01-02-2005, 20:34
Аз лично мойте в момента ги измислям и контратакувам. Трябва ми вдъхновение и тогава мога да измисля. Тези долу са класиката от младите ми години:

.....си ти :!:
.....каза той в огледалото :!:
.....това сега ли го измисли или го имаше предварително записано на листче :?:

01-02-2005, 20:45
И аз ся се сетих за разни:

Толкова си дебела че синият кит пред теб изглежда като Tick-tack :idea:

....а ти си толкова грозен че като минаваш по улицата през Август хората си мислят " мале не знаесх че е Халоуеен" :idea:

...а ти излгеждаш се едно си паднала от дарвото на грозотата и си ударила секи клон по него докато си падала :idea:

SladurkO
01-02-2005, 20:54
ami teq :
1. Толкова си дебел, че докато се завъртиш ти идва рожденния ден.
2. Майка ти е геи, баща ти лезбиика, вие cте едно нормално cемеиcтво!
3. Ще ти счупя окото и ще гледаш cвета напукан!
abe are da ne prodyljavam 6toto 6te napi6a cqla kniga s glupost vreme e za ne6to umno :)

DeaTHroW-ReC_F
01-02-2005, 22:32
просто се старая да не затапвам..но то се получава точно обратното..
веднъж едно момче ме псува че съм циганка..щото с тва ми се хвали квартала...(а той не ме беше виждал :!: ) и ей така..просто си му се усмихвам...и му казвам...добре.мерси...лошо няа;)
обаче той зе че се нервира и млъкна..и за тва някъде грубите думи просто са излишни... ако знаеш как да използваш останалите

The girl with rainbow eys
01-02-2005, 23:11
Na men mi izlizat razni takiva Ynikalnosti na momenta i posle ne gi pomnq,no v karaneto nikoi ne moje da me nakara da mlakna.

lover4e
01-03-2005, 11:21
- Kyde si bila prez celiq mi jivot?
- Krieh se ot teb.

- Ne sme li se vijdali nqkyde?
- Da, zatova veche ne hodq tam.

- Svobodno li e mqstoto?
- Da, i moeto shte se osvobodi, ako sednesh.

- U vas ili u nas?
- I na dvete mesta. Ti otivash u vas, az - u nas.

- Tqloto ti e kato hram.
- Syjelqvam, dnes nqma slujba.

- Za teb bih otishyl na kraq na sveta.
- I bi li ostanal tam?

- Umorena li si tazi vecher? Zashtoto si misleh za teb cql den.
- Razbira se, che sym umorena (kratka pauza s nevinna usmivka) - ot glupostite ti!

- ti puk da ne si durta gadatelka s potenciql da strane ve6tica a?

- shti napraq glavata zagadka za uchenite

- ti si tolkova tap 4e ako otidesh na konkurs po tapotiq shte vzemesh vtoro mqsto, zashtoto si tolkova tap 4e nemojesh parvo !

- trudno e da si tikva, no se svikva

- sram ma fashta si chatq s tebe izchervqva mi sa klaviaturata :)

Това е на кратко ... повече не ми се пише ;)

qnituu
01-03-2005, 13:33
ami mene me keFi da zatapwam s izrazi kat0

:arrow: ...awe da
:arrow: ...seriozno li
:arrow: ..tztz tashak si praish
:arrow: ..ne moje da byde


nqkfi takiwa xahxahxahx kfot mi doide:}:}:}{{{{{}}}}}}

Eliiiiiiiiii sexsito
01-03-2005, 16:17
e na men niakoi kato mi kaje"gledai si rabotata'
az otgovariam "nimam takava"
ama ine4e ot skoro vreme se starai poslednata duma da e vinagi moia

az gi haresva m tia:
"kav si ti be" :wink:
"are begai" :roll:
ave to mi idva na momenta,ama ne v podhodia6tite slu4ei :roll: za galost :wink:

LiNkiN4eTo
01-03-2005, 16:44
mn qk laf e kato nqkoi se OPLAKVA i ti vika6 " I ko mn li se kefi6 ?" ili "I kato si bolna(primerno) da ne si hvanala Gospod za 6lifera ?"
......
kogato nqkoi se hvali - " i ko da nqma6 dva 4ifta made "
psuvnq "da eba tvoita mama neokupana!"
kogato nqkoi se e postrigam - "Ima6 pri4eska tip ' ni boi sa mamo , az sum!' "
i o6te mn izdunki ama sq ne se se6tam

Giovanni
01-03-2005, 17:09
Не се убиждай aBnOrMaL_BaBy
ама аватара ти е СУПЕР ТЪП

amy lee
01-03-2005, 17:18
Не се убиждай aBnOrMaL_BaBy
ама аватара ти е СУПЕР ТЪП1.kvo ob6to ima tva s temata
2.neiniq e super tup a tvoq e super gramaden
3.mlukvam 6toto toq post ne e po temata

BABY_SEXY_GIRL
01-03-2005, 17:23
hahaahah e na men si mi idva otvutre:}

I az taka :lol: 8)

aBnOrMaL_BaBy
01-06-2005, 22:07
Не се убиждай aBnOrMaL_BaBy
ама аватара ти е СУПЕР ТЪП1.kvo ob6to ima tva s temata
2.neiniq e super tup a tvoq e super gramaden
3.mlukvam 6toto toq post ne e po temata

Хахах,мацка кефиш!Взимаш ми думите от клавиатурата!Мога и сама да се защитавам,но все пак мерси за подкрепата.Длъжница съм ти. :P :P :P

Mi6ka_na_kai6ka
01-06-2005, 23:24
- Kyde si bila prez celiq mi jivot?
- Krieh se ot teb.

- Ne sme li se vijdali nqkyde?
- Da, zatova veche ne hodq tam.

- Svobodno li e mqstoto?
- Da, i moeto shte se osvobodi, ako sednesh.

- U vas ili u nas?
- I na dvete mesta. Ti otivash u vas, az - u nas.

- Tqloto ti e kato hram.
- Syjelqvam, dnes nqma slujba.

- Za teb bih otishyl na kraq na sveta.
- I bi li ostanal tam?

Тея мннн ме изкефиха :P :P :P
а иначе сорри ама не мога да се сетя сега за някой такав случай на затапване

zElEnA^mAsLiNkA
01-07-2005, 10:30
Mi primern0 ak0 nqk0i mi vika mn dylg0 vreme i az sedq i myl4a nakraq kazvam ili "i az te 0bi4kam" ili "i az kf0 da napravq p0 vypr0sa" ili "slab0 me interesuva" Nqkf0 ei tak0fa sp0k0in0 ! Ina4e si mi idva 0tvytre!

^efas^^
01-11-2005, 18:26
Ми като ми кажат нещо и аз викам " И аз кво тряа напрая " и те ми викат примерно " Еби се в гъза " и аз им викам " Нали ако си искам " и всички наоколо лягат и се хилят а пък тоя дето съм му го казал млъква :)

01-11-2005, 20:37
[B]aneD ManIqta zakopava s 4-ri dumi samo
:arrow: ako
:arrow: stanesh
:arrow: gubish
:arrow: basa
ai radvaite se sq :) hahahhaaa ot du6ata mI idva be

Oliv3R_BaBy
01-11-2005, 20:45
ami sega ot gimnaziqta ne se seshtam za lafove,no ot staroto daskalo imahme mnogo ot koito nai me kefeshe: (tfa mom4etata go praveha)
kogato primerno nqkoq u4itelka pita nekoe mom4e primerno ti shte idvash li na ekskurziq ili ti tfa nau4il li si go i toi kazva-"Sha pitam maika" :lol: syhsto kato zadadat nekoi vypros i te"ami aaaa dzybraih"
i daskalkite mnoo zdravo psi4aha ot tfa
syhsto kato kajat"sybirame pari za edi kyf si u4ebnik i te kazvat-"pari za glupusti nqam" :lol: :lol: mnoo zabavno si prekarvahme vyobshte

Alli
01-11-2005, 21:32
psyvnq:ystata ti e kato anys na ciganin

-glei si rabotata
-rabotata en se gleda a se vyr6i

-da te e*a u Gu*a
-abe da ne si v cikul

-mnoo si zle
-smeh...tri dena

-hoi si kupi protivonapukopetin4e da ne ti se napukat peti4kite

-kvo moe se o4akva ot edno hipopokrokotigarskoabribadabar4e

foxy_f
03-28-2005, 18:33
PEACE! http://smilies.sofrayt.com/aiw/victory.gif

LiNkiN4eTo
03-28-2005, 18:53
Не се убиждай aBnOrMaL_BaBy
ама аватара ти е СУПЕР ТЪП1.kvo ob6to ima tva s temata
2.neiniq e super tup a tvoq e super gramaden
3.mlukvam 6toto toq post ne e po temata
tova 4e posta mu ne e po temata go kaza 2 puti :lol:

MeThTiCaL
03-29-2005, 13:43
Не е важно колко си тъп, важно е колко ти личи!

avtomaniak
04-01-2005, 13:03
neshto det vinagi deistva
Ae ebi sa we pederas takuv zaminaai si za nishto ne staash dori i svirki da mi praish ne moish

avtomaniak
04-01-2005, 13:22
mnogo e gadni4ko da kajesh na nqkoi "OBICHAM MAIKA TI"
ili ako zeme da te redi v 4ata da mu kajish "Kvo praish we kvo praish we tas klaviatura ne e bani4ka to ne sa qde"

miloto_girl_4e
04-01-2005, 13:24
po princip si mi idva ot vutre.. na mene mi e hobi da se zaqjdam:P (ama nikoga NE po4vam purva,bez da sa me predizvikali :wink: )
edna moq friend-ka ima6e RD i si vurvim v koridora na daskalo i tq otide da pokani edno mom4e na kupona(a moita friend-ka da spomena samo,4e e visoka kum 1.50sm .. kazvam go,6te vidite za6TO:p) iii nali az otivam s neq i tq nali mu vika ne6to ot sorta:
"abe Sa6o,6te doide6 li v subota na kupona u nas po slu4ai RD-to mi?"
"mi ne znam moje...e btw 4estit rojden den .. golqma da porasne6.. ima6 nujda... hihihih"
i tuk az se namesvam,6toto moita friend-ka se sduha... :roll:
"hehehe Sa6o,a puk az ti pojelavam za tvoq RD golqm da ti porasne.. ako izob6to ne6to porasne :D "
primera sega kato go napisah mai zvu4i tupo,ama togava v slu4aq ima6e
smrazqva6t efekt :wink:
kato cqlo horata ne se karat s mene -
1.za6toto az ne se karam s tqh :D
2. za6toto az se zaqjdam po mnogo gaden na4in i zatapvam lesno i ujasno :twisted:

avtomaniak
04-01-2005, 13:27
Tvoita maika e tolkova debela 4e vmesto peidjur nosi video.
tvoita maika e tolkova debela 4e kato sloji vpita teniska otgore i kacat helikopter.
Tvoita maika e tolkova debela 4e sednala na kolqnoto na pametnika na Ivan Vazov Pred teqtara i iztiskala sopol ot nosa mu.
Tvoita maika e tolkova debela 4e as kato i poiskah snimka tq mi dade puzel.

Djursi
04-01-2005, 18:22
Ами аз мисля, че с мълчание най-добре ще го затапиш, защото е казано: " Смачкай глупака с мълчание "
Почнеш ли да му отговаряш падаш на неговото ниво, демек ставаш по тъп и от него :)
А има някои мн отворени, които като си отворят устата и стават мн смешни :)
За това по добре си мълчете и не падаите на нивото на простаците :)

MeThTiCaL
04-11-2005, 01:24
Хахахахаха тоя пич през един пост отгоре май е слушал много Х-Team, по-полека със скитовете използваш стари и смотани лафове.

Иначе има оферта някой като те обиди да се обърнеш към него и да му кажеш Обичам те! :)
Да се повайкаш пред този който те дразни, че не си наемен убиец, иначе ще му направиш услугата да го убиеш безплатно.
Докато те обиждат да отвърнеш, че си хванал целолит на ушите, или някой друг орган с който се гаврят...
Като ти кажат, че щи седнат на лицето да отвърнеш - Тоя па аз да не съм ти Пинокио да ми седиш на лицето и да ме молиш да лъжа хахахаххахахахаххахахаха.. ....

SimpleGirl
04-11-2005, 08:57
Темата ме радва :D
Но не мога да дам примери най-малкото, защото във всеки спор е различно, но за сега се справям перфектно в такива ситуации и без "наръчници" :lol:

BMW_GIRL
04-11-2005, 16:24
xaxaxax mnogo gotini ne6ta ste napisali. Eto i nqkolkoot men:

Kogato ne 4ue6 nqkoi i kaje6 "a?" ,a toi posle ti kaje "b" ti mu kaji "v" i "g" za doma6no.
ako nqkoi ti govori nqkvi gluposti ili te ubijda ti mu kaji: "kefi6 ma 6a pradna"
i o6te:
Abe 6to ne vzeme6 edin 4adar i ne si go zavrej v zadnika i posle go otvori.
Vnimavai kvo govori6 da ne te udu6a s opra6kata na nqkoq mi6ka
abe kakvo e tova deto ti star4i otzad???
abe q kaji kakvo varvi6 sled men kato razgonen roga4?
6te ti napravq glavata na stapki nenormalnik neskoposan.
Be q hodi na selo da se nadbqgva6 s kozite i da si pravi6 lastici s tqh ( ako nqkoi te drazni)

drugite si mi idvat ot vatre i v zavisimost ot situaciqta.

karamel4eto`m
04-11-2005, 17:23
xaxa az ne se redq s nikoi razbiram se sus si4ki ai da se redq ne sa nqkvi takiva isturkani laf4eta mi koto mi doide na meto !!! tva e qkoto !

Bimper-ska
04-12-2005, 01:16
Kato kaja na nakoi, 4e 6te go nabiq, vinagi se razsmiva i prosto zabravq za kvo se e zaql s mene. Prosto priqtelite mi znaqt, 4e i muhite ne gi trepq.

Dageto
04-12-2005, 23:13
Кво се оглеждаш като пръднал в автобус ве??

Vanskie
11-05-2008, 20:01
да ти го забиа гайка с контра от засилка 8-) :lol:

therichbitch
01-10-2009, 23:42
Tvoita maika e tolkova debela 4e vmesto peidjur nosi video.
tvoita maika e tolkova debela 4e kato sloji vpita teniska otgore i kacat helikopter.
Tvoita maika e tolkova debela 4e sednala na kolqnoto na pametnika na Ivan Vazov Pred teqtara i iztiskala sopol ot nosa mu.
Tvoita maika e tolkova debela 4e as kato i poiskah snimka tq mi dade puzel.
аз мисля 4е родители не трябва да се намесват в такива спорове защото само показва6 4е др не можеш да измислиш и си безсилен

6emet4e
01-11-2009, 12:41
Темата е ужасно стара!

shadow4e
01-11-2009, 12:56
Темата е адски стара, ако са ви интересин такива затапки, създайте нова тема.