PDA

View Full Version : Kozmetik



01-03-2005, 03:12
Iskam da pitam momi4etata deto hodqt na kola maska za triugalnika kolko struva i dali boli mnogo molq kajete mi za6toto mnogo se interesuvam

01-03-2005, 09:09
da ti kaza chestno ima bolka ama ne e chak tolkova silna tarpi se.
struva mezdu 5 i 10 lv zavisi ot kozmetika

aBnOrMaL_BaBy
01-03-2005, 10:10
хаха казваш ми че не е чак толкова голяма болката??Чакай бе човек..такава болка няма!Колата маска по принцип много боли,пък за триъгълника да не говорим.Но естествено тя е добър избор,защото е по-трайна,но се налага и доста да държиш на болка.А цената е 6-7-8 лева най-много,но естествено зависи и от козметика.Както си решиш.Успех! :P :wink:

_Jessy_
01-03-2005, 11:02
Hah... ne bolqla mnogo... az si vijdah VSI4KITE RODNINI kato hodeh !!! Ama pyk naistina e mnogo po-udobno ot drugite na4ini za obezkosmqvane... cenata ve4e ti q kazaha :)

suzanna
01-03-2005, 11:33
bolkata e ujasnaa....na men chak mi se spukaha kapilqrcheta ama..kakto se kazva trai babo za hubost :lol:

playful_girlll
01-03-2005, 11:56
e ne e 4ak takava zverska bolkata-turpi se,no ne e vuob6te priqtno.na men mi vzimat 10lv.

hahavteen
01-03-2005, 13:10
6te se vuzpolzvam ot temata da pitam i az ne6to.Znam 4e vuprosa e malko tupi4uka ma molia da me svetnete!Na4i kato otide6 na kozmetik mahat li ti kosmite ot sramnite ystni ili samo ot venerinia hulm? :oops:

b3b3poHka
01-03-2005, 22:13
6te se vuzpolzvam ot temata da pitam i az ne6to.Znam 4e vuprosa e malko tupi4uka ma molia da me svetnete!Na4i kato otide6 na kozmetik mahat li ti kosmite ot sramnite ystni ili samo ot venerinia hulm? :oops:
Navsqkyde ti gi mahat samo da iskash..:) no nikoga nedei hodi:) tfa e strasno0o0o0o0o0 bo0o0lezneno..

01-07-2005, 10:14
мойе да зжу4и тупо ама мен ме срам бе хора! :oops:
някук си мойели с студе кола маска ж дом. усложия? :?:

nerazbrala
01-07-2005, 19:39
vijte hora,i az iskm da pitam ne6to po-informiranite...taaa,az obiknoveno se brusna..moje da vi zvu4i gadno,no se pak go pravq..oba4e posle me boli,nali se se6tate,kojata se razdrazva i se polu4avat edni pup4ici..ta 1vo-vinagi li stava taka...
..i 2ro..hubavo,otivam na kozmetik,lqgam tam na masata iii kakvo sledva?subuvam si pantalonite i ostavam li s ga6tite ili vs svalqm?e tva me interesuva!za6toto kogato bqh na kozmetik s edna priqtelka i tq si vleze s ga6tite i mi kaza,4e prosto gi podrupva nastrani...taa KAK STAVA?
ii 3to,imam kosmi/makar i 3-4/,koito rastat po ligavicata mejdu sramnite ustni i klitora..tova normalno li e ili sum prekaleno okosmena?da vi kaja,po tqloto po4ti nqmam kosmi..aaaa...i 4to..
..imam malko/ama se pak se use6ta/ i kosmi okolo anusa..kato otida na kozmetik,tam 6te mi gi mahne li i kak po-to4no 6te go napravi?!
BLAGODARQ VI PREDVARITELNO,AKO MI OTGOVORITE!!!

[m!s$_k@pr!$]
10-22-2006, 17:46
vijte hora,i az iskm da pitam ne6to po-informiranite...taaa,az obiknoveno se brusna..moje da vi zvu4i gadno,no se pak go pravq..oba4e posle me boli,nali se se6tate,kojata se razdrazva i se polu4avat edni pup4ici..ta 1vo-vinagi li stava taka...
..i 2ro..hubavo,otivam na kozmetik,lqgam tam na masata iii kakvo sledva?subuvam si pantalonite i ostavam li s ga6tite ili vs svalqm?e tva me interesuva!za6toto kogato bqh na kozmetik s edna priqtelka i tq si vleze s ga6tite i mi kaza,4e prosto gi podrupva nastrani...taa KAK STAVA?
ii 3to,imam kosmi/makar i 3-4/,koito rastat po ligavicata mejdu sramnite ustni i klitora..tova normalno li e ili sum prekaleno okosmena?da vi kaja,po tqloto po4ti nqmam kosmi..aaaa...i 4to..
..imam malko/ama se pak se use6ta/ i kosmi okolo anusa..kato otida na kozmetik,tam 6te mi gi mahne li i kak po-to4no 6te go napravi?!
BLAGODARQ VI PREDVARITELNO,AKO MI OTGOVORITE!!!
мда! и мен това не интересуваи също искам да попитам колко горе-долу тряабва да са големи космите, за да са готови за кола маска?

ProstoAz
10-22-2006, 17:53
Темата е стара!