PDA

View Full Version : Kakvo pravite kogato....



01-03-2005, 11:32
Kakvo pravite kogato....iskate ne6to da vi se slu4i na vsqka cena...iskam da kaja ne6to ot koeto zavisi ponatata4niq vi jivot...znaete li nqkakvo "zaklinanie" ili "recepta" za tova kak da naglasite ne6tata po va6o mu...v smisal taka kakto vie iskate?I vaob6te pravite li ne6to v takiva momenti ili prosto stoite i 4akate da vidite kakvo 6te stane?

01-03-2005, 11:37
Tova me razsmq! :lol: :lol:
Da,hodq na vra4ki,pravq zaklinaniq,vikam hora ot otvudniq svqt i t.n.
Vsi4ko stava OK!

LiNkiN4eTo
01-03-2005, 11:38
AMI PROSTO NAPUVAM VSI4KITE SI USILIQ KUM TAZI CEL :wink:

01-03-2005, 11:40
Ne stava vapros za vra4ki i zaklinaniq...vao6te ne mi be6e tova misalta...ima razli4ni tipove xora ...az naprimer vinagi kato islizam ili vlizam nqkade prekra4vam praga s leviq krak za6toto vqrvam 4e 6te mi varvi...i misalta mi e dali i vie pravite ne6to takova ne govorq za vra4ki ili magii...

amy lee
01-03-2005, 11:40
pravq estestveno-jelaq go silno i to stava ;)

The Goodbye Girl...
01-03-2005, 11:58
Аз си нямам такива табиети. Просто не съм суеверна. Ако искам нещо, го правя или поне се опитвам. Единственото, което е, че правя, каквото трябва, пък да става, каквото ще. :wink:

01-03-2005, 12:17
Ne stava vapros za vra4ki i zaklinaniq...vao6te ne mi be6e tova misalta...ima razli4ni tipove xora ...az naprimer vinagi kato islizam ili vlizam nqkade prekra4vam praga s leviq krak za6toto vqrvam 4e 6te mi varvi...i misalta mi e dali i vie pravite ne6to takova ne govorq za vra4ki ili magii...
:lol: Mi to edno i su6o!Sueveriq=prostotiq :lol:

01-03-2005, 12:19
Господ е казал " Искайте и ще ви дам".... друго няма какво да кажа!

C-I-A-R-A
01-03-2005, 12:44
Господ е казал " Искайте и ще ви дам".... друго няма какво да кажа!
saglasna

GalYol
01-03-2005, 13:06
И аз не съм суеверна и не правя такива неща. :) Като е нещо важно си сядам на гъза и правя всичко възможно да се случи. А ако ме домързи както става обикновено просто седя и си чакам нещото да се случи.

{}Slanchiceto{}
01-03-2005, 13:12
Аз си нямам такива табиети. Просто не съм суеверна. Ако искам нещо, го правя или поне се опитвам. Единственото, което е, че правя, каквото трябва, пък да става, каквото ще. :wink:
И аз така :wink:

hahavteen
01-03-2005, 13:25
Господ е казал " Искайте и ще ви дам".... друго няма какво да кажа!

Tyka moga da posporia malko 6toto sega 4eta kniga na taia tema ama 6te se sdurja("Razgovori s boga" se kazva :wink: )

Ina4e az kato mnogo ama mnogo silno iskam ne6to i si koncentriram cialoto suznanie vurhy misulta za tova ne6to v pove4eto sly4ai se sbudva! :roll:

SnoW_GiRl_
01-03-2005, 14:21
po princip ne sam syeverna no po nqkoga mislq samo za tova....
predi vajni kontrolni i izpitvaniq darja edni kras4eta ot carkvata

NeBeSeN_88
01-03-2005, 14:47
Господ е казал " Искайте и ще ви дам".... друго няма какво да кажа!

da ti imam gotiniq avatar... :twisted: :) :D :oops:
Pyk sym syglasen iny4e s tova goUe

lover4e
01-03-2005, 14:57
Аз винаги прекрачвам прага с десния крак, когато излизам, защото мисля, че така ще ми върви. Когато съм забравила нещо в къщи и се сетя по средата на стълбището, никога не се връщам, защото е на нещастие и разни ей такива... А за целите.. правя всичко възможно нещо което искам да се случи.. Впрягам всичките си усилия в това :wink:

just nobody
01-03-2005, 15:08
ne sum sueveren vuv vsichko koeto pravish ili iskash da postignesh ima nqkakuv procent kusmet prosto sum se ubedil che bez kusmet si za nikade az nikoga ne sum bil kusmetliq naprotiv vinagi kogato mi e bil nujen kusmet nikoga ne sum go poluchaval ne sum religiozen ili i az neznam kak da go nareka ako iskam neshto da napravq ili postigna pravq go sus vsichkite si usiliq i inat inat na vsichki che moga da go postigna mnogo ambiciozen sum i prosto kogato chovek mi kaji che neshto ne moga da go napravq az pravq vsichko na puk na nego za da go postigna vuobshte vsichko go pravq na inat smisul ne go pravq samo zaradi tqh a zaradi mene zashtoto moga i zashtoto go iskam i zashtoto da go pokaja ..........

Bloody_Tear
01-03-2005, 15:39
Господ е казал " Искайте и ще ви дам".... друго няма какво да кажа!

Tyka moga da posporia malko 6toto sega 4eta kniga na taia tema ama 6te se sdurja("Razgovori s boga" se kazva :wink: )

Ina4e az kato mnogo ama mnogo silno iskam ne6to i si koncentriram cialoto suznanie vurhy misulta za tova ne6to v pove4eto sly4ai se sbudva! :roll:

И аз я четой тая книга,но нещо не ми се струва много достоверна.Господ му е казал да направи книга...малко тъпо ми звучи.А иначе съм съгласна с по-горното "Искайте и ще ви дам"
А между другото найстина когато си мисля за едно нещо и го искам страшно много,незнам какво става сигурно някаква енергия,но то става. :D

BaT_GirL
01-03-2005, 16:02
Заклинания и рецепти не знам когато искам нещо правя всичко възможно да си го постигна-САМА!

01-03-2005, 16:14
Заклинания и рецепти не знам когато искам нещо правя всичко възможно да си го постигна-САМА!
Po princip i az taka pravq no v momenta tova ne6to ne zavisi po nikakav na4in ot men a me kasae i to mnogo....kakvoto i da napravq vsi4ko e vapros na 6ans i kasmet................

BABY_SEXY_GIRL
01-03-2005, 16:21
Pravq vsi4ko vazmojno, vse pak sam luv i sam super inata i pravq i nevazmojnoto za da stane tova, koeto mi otturva :lol: Ina4e receptata e :arrow: Uporitost & volq :wink:

hahavteen
01-03-2005, 20:03
И аз я четой тая книга,но нещо не ми се струва много достоверна.Господ му е казал да направи книга...малко тъпо ми звучи. [/color]

Spored men vsiko v koeto 4ovek viarva silno e istina! Na men mnogo ne6ta mi izglejdat tvurde prosti v svoiata slojnost za da sa napisani i izmisleni ot avtora.Primerno kak obiasniava 4e "Tova koeto E vsu6tnost NE E".Zvy4i paralogi4no no e tolkova prosto! :roll:

eNigMaTic^
01-03-2005, 20:38
Ами аз си имам един ключодървател крава и винаги на контролни и тестове е до мен и вярвам, че ми носи късмет :P

Satanas_daughter
01-04-2005, 08:42
Господ е казал " Искайте и ще ви дам".... друго няма какво да кажа!


oh gospod,ti viarvai na gospod pa da vidim do kude she stignesh,ima hora koito puk sa kazali Gospod,ne pomaga na nikoi,za tova si pomogni sam!!!!mi az sum si inatche i kato se zakelesha za neshto ne goostaviam do kuto ne go postigna