PDA

View Full Version : sYvEti za praviln0 hranene



qnituu
01-03-2005, 13:20
moje lesno da postignete dorba forma stiga da sledvate tezi syveti :roll: Zna4i ve4er ne e hubawo da se qde ili ako se qde trqbva da e salata ,zasht0t0 ve4er ne se dvijim i hranata koqt0 p0emem se prevryshta vednaga v maznini..

sytrin moje da hapnete stabiln0 zasht0t0 shte izgorite vsi4kite kalorii koito ste pogulnali pri dvijeniet0 prez denq :D

mn jeni ne obichat da se potqt ...n0 p0tenet0pre4istva kojata i tq stava po meka i 4ista;)) :wink: :wink: :wink:

pravilnoto hranene trqbva da se sy4etawa sys sp0rt za da ne se prevyrnat izlishnite kG v visqshta koja i da se stegnat myskulite


YspeXxx:))))))))))))))))))))))))))){{{{{{{{}}}}}}} }}

01-03-2005, 13:34
10x ! ni6to novo no e polezno da se pripomnqt takiva neshta :)

adult
01-03-2005, 15:03
Не знам до колко това ще противоречи на горния постинг но го пускам защото съм убедена в действието му:)


Става въпрос за здравословно хранене,спазват се някои основни принципи.Аз от опит мога да кажа че ефекта е невероятен -освен че физически се чувстваш страхотно,свалят се и килограми.Перди 2 години имах проблеми със стомаха-студентския живот не ми се отразяваше много добре май и получих гастрит,в по-лека форма за щастие.Тогава реших да сменя начина си на хранене и мога да ви кажа,че тогава бях 75кг,сега съм 63-всичките свалени вследствие на това! Значи,това което аз спазвам основно е:
1.До обед ям плодове-колкото и каквито поискам-до към 12 часа.Може и нищо да не се яде.В началото ми беше трудно да не се храня,но се свиква бързо и усещането е супер-енергия,лекота...Не се пие кафе сутрин-тук може да имате трудности ако сте свикнали да ставате с чаша кафе...
2.След 12 можете да се храните спокойно-каквото си искате,само има едно изискване-всяко ядене да се съчетава със салата.По възможност да не смесват картофи с ориз,картофи с месо и такива-нали се сещате-разделно хранене . Аз не винаги го спазвам,защото си обичам примерно пиле с картофки . Но ВИНАГИ ЯМ САЛАТА-без значение каква,важното е да е зеленчук-сега например марулите и лука са евтини,за 80 стотинки си купувате здраве . И така,най-важното е да се комбинира яденето със някакви зеленчуци.Храненето става до 8 часа,желателно е поне,но 9 мисля че също не е проблем-аз напоследък по-късно вечерям...
3.Много е важно,ако ядете плодове през деня,да бъде на гладно-плодовете ВИНАГИ СЕ ПРИЕМАТ НА ГЛАДЕН СТОМАХ,иначе се губи тяхната сила и полезностSmileАко сте яли например пиле с картофи със салата,след около 3-4 часа храната ще се преработи и спокойно можете да ядете плодове. След като сте яли плодове,трябва да изчакате 30 минути(за бананите са 40) за да ядете нещо по-стабилно,това е времето за което плодовете преминават през стомаха ви.
4.Ясно е че не се препоръчват кафе(следобед може),много захар,солено,черен чай,но ако всичко е в умерени граници-няма проблеми,аз самата нарушавам понякога тези правила,но не е фаталноSmile
5.Забравих да кажа,че киселото мляко не е препоръчително да се яде с храната,само на гладно!!!

Ами май в общи линии е това,може би ще ви се стори малко изтъркано,особено ако става въпрос за разделно хранене.Но е важно да знаете,че това не е диета или някаква глупост-това е здравословно хранене.Горещо ви препоръчвам да започнете още утре с ябълка например. Обещавам ви че ще сте доволни и ще се чувствате много по-добре!

MiRaCuLiXbb
01-03-2005, 17:59
Ако имате целулит или искате да го избегнете ви препоръчвам да забравите кафето.
Тези (http://www.bb-team.org/women/000131.php) материали може да са ви интересни. Става въпрос за правилното хранене, храните, които трябва да избягвате и т.н.

nar
01-08-2005, 02:53
moga da kazha samo 4e trqbva da qdete po-malko i po-4esto.5-6 pati na den.i pijte pove4e mineralna voda.za otslabvane-qzhte limoni!

Anito
01-09-2005, 00:19
Kum adult :A za kolko vreme uspq da svali6 tezi kilogrami???Za6toto tova naistina sa mnogo kilogrami.Az sam visoka 1.68 i teja 52-53 kg,ponqkoga i 50,a predi 1-2 god.bqh 65 i sa6to svalih mn kilogrami sas zdravoslovno hranene i razbira se pove4ko volq.no neznam sega mi se iska da otslabna o6te malko,za da imam idealno tqlo i da izglejdam kakto vinagi mi se e iskalo-stroina i nai ve4e sas stegnato tqlo,no osven zdravoslovno hranene mai se iziskvat pove4e usiliq za tova-mnogo sport ili fitnes.A dali 2 puti v sedmicata e dostata4no da hodq na fitnes,za da moga za 2-3 meseca da otslabna i da si stegna tqloto?Koe e po-efikasno i ot koe pove4e se otslabva-fitnes ili bqgane v parka?

Verliebt_Maedchen
01-09-2005, 00:21
mda 10x vse pak:)

01-11-2005, 08:57
i ot fitnes i ot bqgane v parka se otslabva...a ako gi s14etava6 o6te po-dobre:)

live2beCooL
07-14-2007, 21:59
awe nai-lesno se otslabva vuv fitnesa s kardio tren. i se stqga de...bqgane 15 min koremni presi ,pak bqgane 15min pak koremni i taka :)

ThePainIsReaL
07-14-2007, 23:31
KyKJlu4KaAa, ти днес направо прекали! Не искам да развалям добрия тон във форума, ама какво ти става. Контролирай се малко! Хубаво е, че си използвала търсачка, че си чела нещо, научила също може би, но не пиши в теми от 2004/2005.. пусни нова, ако толкова искаш да знаеш. Няма да се ядосвам толкова, ако поне беше писала нещо в тези мнения.. ами те са бъкани само със смайлита. Е не ти ли писна да флуудиш, за да имаш повече мнения ?!

П.П. Наистина много сори за оффтопика, ама не се издържа понякога.. блях ..
(: айде с лека му, дано ти узрее зелената тиква скоро (:

ProstoAz
07-15-2007, 08:27
Темата е стара, мнението на Кукличката - изтрито!