PDA

View Full Version : ВИБРАТОРЪТ



01-03-2005, 13:11
Някое от моми4етата тук да е ползвало случайно вибратор? Ако да защо, заради удоволствието, заради незадоволеност или просто любопитство?
А момчетата какво мислят за идеята за сувместен секс с приятелката ви и един изкуствен, деиства ли ви вузбуждащо или напротив?

01-03-2005, 15:30
mi az lichno ne sam imala vibrator no az i o6te edni priatelki podarihme na edna na6a priatelka vibrator za rozdenia i den(ei taka samo za maitap) a tq vze che go haresa i kaza che e MNOGO dovolna daze kaza che e polucila orgazam;)

01-04-2005, 11:42
Mai nikoq ne smee dasi priznae xaxaxa :lol:

damnedbird
01-04-2005, 14:41
Ако пуснеш търсене за думата вибратор само във форум секс, търсенето дава 6 резултата, а дори смятам, че ако разгърна търсенето със думата на латиница в няколкото й варианта /примерно wibrator, vibrator, както и същите думи с няколко правописни грешки/ ще изскочат достатъчно теми в които доста момичета са "посмяли" да си "признаят"... а и не знам какво цели като цяло темата...
ето това за мен е БЕЗсмислена тема... ама отвсякъде...

Founder
01-04-2005, 17:51
ADMINISTRATORI NA TOQ FORUM NQMA LI DA NABLUDAWAT MALKO ZA POWTARQSHTI SE TEMI ?!?!?!?!?!?!!? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Murderdoll
01-04-2005, 20:09
ni6to i nqma na temata we.
ne sym polzwala wibrator oba4e
mnogo iskam da probwam i da widq
kak e:)

damnedbird
01-04-2005, 21:01
ni6to i nqma na temata we.
ne sym polzwala wibrator oba4e
mnogo iskam da probwam i da widq
kak e:)

Сега остава само някой да ти отговори нещо от сорта на "Ами аз имам един у дома искаш ли да го пробим двамата" примерно и вече ще падна от стола... цял ден усилено се мъча да го направя... :roll:

BlueOrDead
01-05-2005, 08:20
Blaaaaa :( nikoga nqma da opitam s gajeto i opredeleno sha mi deistva anti vuzbujdashto :!:

Baccara
01-05-2005, 09:46
Щом мислите, че един вибратор може да замени ласките на един мъж то тогава действайте. Успех ви пожелавам!

pile
01-05-2005, 13:34
Щом мислите, че един вибратор може да замени ласките на един мъж то тогава действайте. Успех ви пожелавам!

напълно съм съгласна!!
и все пак моят прител ми подари 1 баначе за самотните нощи,което си стои така в шкафа,без да ме привлича особено

Baccara
01-05-2005, 14:04
Щом мислите, че един вибратор може да замени ласките на един мъж то тогава действайте. Успех ви пожелавам!

напълно съм съгласна!!
и все пак моят прител ми подари 1 баначе за самотните нощи,което си стои така в шкафа,без да привлича особено

За майтапчийски подарък става :)

MiMyto
01-05-2005, 14:29
vie ste ludi, li4i si 4ene znaete kakvo e. Nam men predi6noto mi gadje mi podari edin i s nego pravihme strahoten sex. Ama naistina ubiistven, vse edno si s dvama na sandvi4 :oops: Imam predvid na dvete mesta, moga a vi ubedq v pone 3 orgazuma na akt :wink:

Sven
01-05-2005, 20:38
---

nar
01-05-2005, 23:48
mozhe bi ima smisal da go ima6 i polzva6 ponqkoga,kogato si "na suho".oba4e ima opasnost da se svikne6 s nego i posle mnogo trudno da svar6va6 bez nego,ponezhe use6taniqta sa mnogo silni.pomislih sega,4e za momi4etata koito o6te ne znaqt da svar6vat ne e lo6a ideq da opitvate s vibrator,vednaga 6te razberete kakvo e tova "orgazam"! no vse pak vnimavaite i pravete tova po-rqdko. :wink:

pile
01-06-2005, 09:58
Щом мислите, че един вибратор може да замени ласките на един мъж то тогава действайте. Успех ви пожелавам!

напълно съм съгласна!!
и все пак моят прител ми подари 1 баначе за самотните нощи,което си стои така в шкафа,без да привлича особено

За майтапчийски подарък става :)

въобще не е маитапчийски :lol:

damnedbird
01-13-2005, 17:28
mozhe bi ima smisal da go ima6 i polzva6 ponqkoga,kogato si "na suho".oba4e ima opasnost da se svikne6 s nego i posle mnogo trudno da svar6va6 bez nego,ponezhe use6taniqta sa mnogo silni.pomislih sega,4e za momi4etata koito o6te ne znaqt da svar6vat ne e lo6a ideq da opitvate s vibrator,vednaga 6te razberete kakvo e tova "orgazam"! no vse pak vnimavaite i pravete tova po-rqdko. :wink:

Да бе... то да свърши веднъж, което и да е момиче, пък после да го прави рядко.. не ми се вижда особено логично..
не се извращавайте, все пак секса не е мастурбация... при второто най-малко липсва любовна игра..

krasivata_luvica
04-15-2007, 10:09
ADMINISTRATORI NA TOQ FORUM NQMA LI DA NABLUDAWAT MALKO ZA POWTARQSHTI SE TEMI ?!?!?!?!?!?!!? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
така е само спът тея АДмИНЕ!!! :smt013 :evil: :evil: :evil: :smt011 :evil: