PDA

View Full Version : TELL ME



prity_love_girl
01-04-2005, 08:03
moje li nqkoi da mi kaje kak da smetna dali sum debel aza visko4inata i godinite si?az sum 1.70 i sum 59kg!no imam celulit malko!a kak se maha!q nqkoi znae lli slu4aino kak se stqga zadnik:)))blqgodarq vi mn1i iskam da popitam dali kilogramite mogat da otvratqt nqkoe mom4e i zaradi tova da ne pravi sex!spored vas normalno li e v na4aloto ako si po4nal ot skoro da pravi6 sex da si pasiven do po golqma stepen!kajete mi molq vi!az sum samo na 15 i ne razbiram mn ne6ta!mersi!MN

pile
01-04-2005, 08:19
дам личи си че не разбираш много,но все пак
за колограмите-като станеш на 16-17 тялото ти ще се промени коренно,без никави усилия ще отслабнеш и ще придобие по-женствени форми,така че за 15 години мисля че това е добро...е не си клъощава,но да знаеш че само малките недоносчеата и комплексарчета си падат по клъощави мадами...за дупето-еми то е основен проблем:) и затова повечето момичета си мислят че са дебели-просто имат по-големи дупетоа другото е наред...сега няма да ти обяснявамупражнения-сама можеш да си прецениш про кои движения се стяга седалищната мускулатура...а за целулитът-появи ли се веднъй-не може да се оттървеш,но вече всички имат целулит(всички жени)а заморето да кажем някои си гоприкриват.това прикриване става като се намали малко приемът на калорични храни и се правят упражнения,спреш ли го-пак се появява
а за сексът-е това ме разби!!!самият факт че си задаваштолкова абсурден въпрос говори колко незряло мислиш ти и евентуалните ти партнъори...когато имачувства това няма значение...гледай да не се подлъжеш от някой на твоята възраст дори и малко по-голям,който не знае какво да прави ии как да се предпазвате!все пак с и мисля че на 15 години не трябвадасе прави 1 ммомиче да прави секс!!!

Anonimno
01-04-2005, 09:01
Mene lichno malko kilogramcheta(malko ne mnogo) nqma da me otvyrtqt za sex.Nqmam nishto protiv Priqtno zakrygleni jeni.Shto se otnasq za stqganeto na zadnika idi v nqkoq fintnes zala i popitai instrukotora vqrvam che nqma da ti otkaje otgovor!!!

prity_love_girl
01-04-2005, 16:36
ne e tak 4e az i partniorut mi mislime taka!naprotiv az hodq s 23 godi6en ot 2 godini i si praime sex!prosto pitah:)))))))))))))))mersi za suvetite naistina:)))))))))znam 4e ako ima 4uvstva tvq nqma zna4enie no iskah da razbera kakvo mislite vie:)))mersi

Myrcheto
01-04-2005, 17:40
ahahaha ei takiva sa mi malkos meshni s izvinenie ti na 15 toi na 23...ti lape toi veche uj myj... i na 13 da si pochnala sys sexa ... abe ako iskash zadrystena me narechi ama tyi ako e normalno ...mai sveta se e obyrnal naopaki :!: :!: :!:

prity_love_girl
01-04-2005, 19:27
mi da ti kaja mai si nenormalna za6toto neznae6 za kvo staa duma!ne te ubijdam no tva e normalno kogaima takava razlika i dvamata se obi4at!az po4nah da pravq sex predi edin 2 meseca!:)))))))))))))-samo za li4na imformaciq ti go kazvam:)))))))))

I`LoVe`My`BiTcH
07-17-2006, 17:38
Ебата у свинята ... аз съм 155 и съм 40 кила и неам целолит [-X

07-17-2006, 17:43
За 1.70 60 кг е прилично ,но определено явно някъде са ти се понатрупали повечко .смъкваш до 3-4 килограма и всичко е супер.А за секса зависи от момчето какви момичета харесва.

А за пасивноста това си зависи от теб ако се притесняваш така става.

Izruda
07-17-2006, 18:12
Abe smqta se viso4inata +110 za momi4etata i 100 za mom4eta ..tova sa proporcite za normalno kilo :mrgreen:

07-18-2006, 01:27
http://www.bb-team.org/women/


razgledai tozi razdel ima temi za otslabvane za si4ko tam 6te nameri6 otgovorite na vaprosite si :wink:

Nasindo
07-18-2006, 07:13
mar6 na fitnes ! :mrgreen:

Mike-Jones
07-18-2006, 14:21
Ебата у свинята ... аз съм 155 и съм 40 кила и неам целолит [-X
ei torba ti parvo vish sebe si kva si 155 4e ti do xuq mi nqma da mi stignesh posle govori za drugite kakvi sa tq pone e 170 a ti si 155 tupo djudje gajeto sigorno te slaga na nqkoi peika da stupish ili na stol i te celuva aide parvo gledai sebe si posle obijdai drugite

HanoMnaH
07-18-2006, 14:28
В фитнеса има едни женски уреди ...значи там си стягаш краката от вътрешната и външната страна над коляното....като гледам действат ,защото много женски ги праят там :) Слагаш някви кила който можеш да дигнеш и почваш.....и много колело и много бягане на патеката ;)