PDA

View Full Version : Za6to :)



Iliqn4eto
01-04-2005, 17:51
Za6to taka mi stava,razglejdam edin mnogo gotin sait... i iskam da copy ot tam i kakto obiknoveno si natiskam desen buton no mi se poqvqva ikonka.. i mi kazaha 4e ot tozi sait ne moje da se copy,spored vas dali e taaka-znaete li i drugi takiva saitova,a i dali ima nqkakva druga caka za kopirane osven desen buton i ako ima kak e plss pomognete trqbva mi spe6no!!!

miloto_girl_4e
01-04-2005, 17:56
da,i az vednuj bqh vleznala v edin sait i ima6e edni
mnogo sladki kotenca i az iskah da si gi zapaza
na kompa,ama kato natisnah desen buton,za da gi save-na
i to mi izpisa ne6to ot sorta : "Aide tezi kotenca,da si ostanat tuk,a?:} " i... ne otkrih drug na4in da si gi zapaza,ta ostanah bez
kotencata ... :oops:

Bloody_Tear
01-04-2005, 18:34
Еми те хората затова са си го сложили.Да не го пипат други любопитковци.

bigfish
01-04-2005, 18:45
Ако си с интернет експлорер даваш view -> source. намираш кое е картинката, примерно търсиш в нотепад-а по текста, който е преди това и като видиш едно

...
взимаш това, което е межу кавичките след src= и го копираш в адрес фийлда и ще ти се зареди картинката, с която ще можеш да правиш каквото си искаш :)

GalYol
01-04-2005, 20:12
Ммм да на мен ми е излизало "Не пипай" и "Не пип, че пляс!". :)
Може с някоя програмка за снимане. Аз си имам HyperSnap - DX и с нея така, може нея да си изтеглиш и снимаш това, което те интересува.

bigfish
01-04-2005, 20:59
Ммм да на мен ми е излизало "Не пипай" и "Не пип, че пляс!". :)
Може с някоя програмка за снимане. Аз си имам HyperSnap - DX и с нея така, може нея да си изтеглиш и снимаш това, което те интересува.

Защо ти е нужна програма за снимане? Като искаш да си снимаш нещо от екрана на монитора натискаш и задържаш 2-3 секунди копчето Print Scr след това отваряш Paint (или която и да е друга програма за обработка на картинки) и даваш paste (ctrl+v или Edit -> Paste или десен бутон на мишока и Paste)...

Mi6ka_na_kai6ka
01-04-2005, 21:21
да знам мн е гадно така и си оставаш накрая без картинка :( какво им пречи като си запазваме картинките .. трябва да се радват даже, че ги харесваме :roll:

bigfish
01-04-2005, 21:24
да знам мн е гадно така и си оставаш накрая без картинка :( какво им пречи като си запазваме картинките .. трябва да се радват даже, че ги харесваме :roll:

просто имаше един момент, в който всеки втори си правеше страница и крадеше здраво картинки дело на други представяйки ги за свои. Поради спецификата на интернет и авторските права някои измислиха този тъп скрипт и за съжаление доста начинаещи в уеб-дизайна още го ползват приемайки го за начин да си запазят собствените неща, въпреки че е безмислено, защото ако човек се интересува и иска да го вземе винаги ще намери начин :) google например много хубаво ги пази картинките... :)

Mi6ka_na_kai6ka
01-04-2005, 21:28
да де има и такъв момент :roll: ама има и такива които просто се радват на картинките ама .. ще си останат само с радването явно :evil:

Bolid1
01-04-2005, 23:00
Mi na men mi trqashe edin tekst da si kopna ama........ a puk nqkoi saitove kadeto ima wallpaper-i(ama da si gi kupuvash - nqkvi mn qki) sa go slojili tova shot nali se pak trqa da imat kiriq.. 8)

GalYol
01-05-2005, 00:13
Ммм да на мен ми е излизало "Не пипай" и "Не пип, че пляс!". :)
Може с някоя програмка за снимане. Аз си имам HyperSnap - DX и с нея така, може нея да си изтеглиш и снимаш това, което те интересува.

Защо ти е нужна програма за снимане? Като искаш да си снимаш нещо от екрана на монитора натискаш и задържаш 2-3 секунди копчето Print Scr след това отваряш Paint (или която и да е друга програма за обработка на картинки) и даваш paste (ctrl+v или Edit -> Paste или десен бутон на мишока и Paste)...


Хехе ми какво да ти кажа... Аз като един виден разбирач на компютри...ахахаха :lol: :lol: :lol:
Мерси много, това ше го запомня и ще махна тъпата програма, която и без тов ане ми вършеше особена работа. :)
...А докато намеря тъпото копче, ако знаеш колко се пулих и се чудих.... :oops:

BlinDBoY
01-05-2005, 01:50
М да попадал съм на един такъв сайт май беше rozali.com или rozali.bg и аз не помня вече то беше много отдавна!!!