PDA

View Full Version : Biete li gadjeto si..



da
01-04-2005, 19:14
Biete li gadjeto si...az do skoro ne ama predi 2 sedmici mn me iadosa dokato vurviahme po ulicata pusna mi edna zabelejka ko sam triabvalo da pravia kav sam bil...izvednuj mi pri4ernia i i vkarah edin v liceto.. :twisted: purvia moment se iznenada posle se razplaka...kazah i 4e shte i zabia oshte edin tia beshe izdenadana. :lol: Mlukna naburzo...Posle se pribrahme...Da vi kaja ve4e niamam problemi s neia po4na da se darji mn dobre mn e mili4ka..imalo e efekt probvali li ste takova neshto kato sredstvo za poslushanie i vie?Dneska sledobed se vidiahme strashno dobri4ka stana.

BaT_GirL
01-04-2005, 19:20
Не и нямам намерение да пробвам :!:

honey_reflection
01-04-2005, 19:21
:arrow: Ne

01-05-2005, 00:12
moqta q perdasha redovno..hi4 ne q jalq...

Bloody_Tear
01-05-2005, 07:57
Еми мога да ви кажа,че сте си избрали много тъпи гаджета щом са още с ваз.Що за малоумен въпрос бе?Никой няма право да бие половинката си за каквото и да било независимо мъж ли е или жена.Такова посегателство е проява на слабост и безрасъдство.
Ама естествено аз моя редовно го буам с бухалката,сутрин обед а вечер да разнообразя го качвам като боксова круша и БОЙ БОЙ.
Абе я се гръмнете! :evil: :twisted: :evil: :twisted:

guzeto
01-05-2005, 08:22
NE,nikoga ne bih i prichinil boilka,osobeno puk fizicheshka ! :!:

terkata
01-05-2005, 08:47
da me biqt i az da sum s tozi 4ovek...nikogaa

Baccara
01-05-2005, 09:29
Не! Никога не бих и посегнал!

not`the`perfect`girl
01-05-2005, 09:37
:lol: даам аз го бия редовно, той боя помага.

Определено трябва да си доста тъп/а за да ходиш с човек, който те наранява по някакъв начин.. :roll:

svetla_88
01-05-2005, 09:55
nikoga nqma da pozvolq da me ydari ..a pak ako se slu4i ve4e i az 6te ydrqm i nakraq go zarqzvam..kak taka 6te me ydrq ..ne moga da si predstava toi da me ydari za6toto taka...

hopeless_pmg
01-05-2005, 10:23
Ave to tova s boq e edati gluposta :) Nikoga ne bih pri4enil omi6leno bolka na 4oveka s kogoto sam:) To trqbva da sam nqkoj palen idiot zada udarq priqtelkata si.

nadeto_nn
01-05-2005, 10:49
Nikoga dosega mom4e ne mi e posqgalo,no ako nqkoi,nqkoga si pozvoli da me udari,prosto posle sym sposobna na vsi4ko oba4e shte nagaram tozi 4ovek stra6no mnogo da sajalqva za tova.Ne moje da obi4a6 nqkoi i v sa6toto vreme da go naranqva6(fizi4eski).Tova sa absolutni malumnici tiq mom4eta i prosto s dumi ne mogat da se opravqt i da udarqt za tqh e edinstveniq izhod.A pyk otnosno momi4etata,koito gi tarpqt...za tqh neznam kakvo da kaja-te mai sa pyk o6te po-maloumni.Kolkoto da obi4a6 daden 4ovek-ti trqbva da si ima6 malko dostoinstvo i da ne pozvolqva6 na nikoi da te naranqva.

da
01-05-2005, 11:18
Nadeto kvo iskash da kajesh 4e sam maloumen li?Pro4eti kvo sam pisal nai gore tq me qdosa za tova q frasnah.Turseshe si go.Boqt opredeleno pomaga nadutite momi4eta deto se mislqt za mn vajni da si sednat na guza.V kraina smetka pove4eto momi4eta ste golemi izrodi.Po sliniqt trqbva da se uvajava.Vijte roditelite si nadali ima slu4ai bashtsa vi da ne e udrql maika vi :lol: pone vednuj prez tqhnata vruzka.

Mi6ka_na_kai6ka
01-05-2005, 11:31
Vijte roditelite si nadali ima slu4ai bashtsa vi da ne e udrql maika vi :lol: pone vednuj prez tqhnata vruzka.
Ами не нито веднъж 8) Той ще ме бие, аз ще търпя... как ли пък не. :evil: Иначе и аз не бих му посегнала колкото и да ме ядосва.

Myrcheto
01-05-2005, 11:58
be ne znam ako priqtelq mi mi posegne az nqmashe da go pogledna posle
pyk i e adski typo kato cqlo momche da posegne na momiche nezavisimo dali mu e priqtelka ili kakvato i da e ...

bulgarche
01-05-2005, 12:20
Еми мога да ви кажа,че сте си избрали много тъпи гаджета щом са още с ваз.Що за малоумен въпрос бе?Никой няма право да бие половинката си за каквото и да било независимо мъж ли е или жена.Такова посегателство е проява на слабост и безрасъдство.
Ама естествено аз моя редовно го буам с бухалката,сутрин обед а вечер да разнообразя го качвам като боксова круша и БОЙ БОЙ.
Абе я се гръмнете! :evil: :twisted: :evil: :twisted:

Много е кеф да се биете, адки яко.ама само като си играете...като ти стане лигаво и се почнете с вазглавници :) ама иначе НЕ.. ти си ебати малоумника щом си и забил таково корше в мусурата :evil:

GeRyTo
01-05-2005, 12:35
Моля?Да ме удря?Никога не бих го позволила!Само да посмее да ми посегне някой после просто ще съжалява...никога не бих търпяла такова отношение към себе си...нито пък аз бих ударила приятеля си нарочно...на шега може както каза някой преди мен...но не и наистина..това е най долното нещо и ни доближава най много до животните...а ние уш сме разумни същества..

nadeto_nn
01-05-2005, 12:37
Nadeto kvo iskash da kajesh 4e sam maloumen li?Pro4eti kvo sam pisal nai gore tq me qdosa za tova q frasnah.Turseshe si go.Boqt opredeleno pomaga nadutite momi4eta deto se mislqt za mn vajni da si sednat na guza.V kraina smetka pove4eto momi4eta ste golemi izrodi.Po sliniqt trqbva da se uvajava.Vijte roditelite si nadali ima slu4ai bashtsa vi da ne e udrql maika vi :lol: pone vednuj prez tqhnata vruzka.
Tva 4e te e qdosala ne e povod da q udrq6-ima i mnogo drugi na4ini,a ne to4no boi.I ne sym mnenie 4e boqt pmagal na nadutite momi4eta da si sednat na gaza-tva sa gluposti.Neznam s kakav ykyl priqtelkata ti e s tebe,qvno nqma pone malko dostoinstvo.A za roditelite-ne dosega bashta mi ne e posqgal na maika mi-prosto ima elementarno uvajenie kym jenite.

01-05-2005, 19:20
nabih edna ama tq pove4e ne mi se obadi :lol: i po hubvo shtote beshe tupaaaa

Bolid1
01-05-2005, 19:40
Еми мога да ви кажа,че сте си избрали много тъпи гаджета щом са още с ваз.Що за малоумен въпрос бе?Никой няма право да бие половинката си за каквото и да било независимо мъж ли е или жена.Такова посегателство е проява на слабост и безрасъдство.
Ама естествено аз моя редовно го буам с бухалката,сутрин обед а вечер да разнообразя го качвам като боксова круша и БОЙ БОЙ.
Абе я се гръмнете! :evil: :twisted: :evil: :twisted:

Много е кеф да се биете, адки яко.ама само като си играете...като ти стане лигаво и се почнете с вазглавници :) ама иначе НЕ.. ти си ебати малоумника щом си и забил таково корше в мусурата :evil:
Qko e da se bori4kate( v smisul da si igraete) ama puk 4ak nqkoi da udqri drugiq seriozno, i to sig po nqkva tupa pri4ina, tva e naprao.... Toz deto she udari gadjeto si trqa da basi maloumnika.... :evil:

Fuck_me
01-05-2005, 19:49
Момче да ме бие.И то да е гадже?! ООО не това просто ще е 8 чудо . Вие не сте уред... то голям човек не трябва да посяга на жена си пък да не говорим тинейджари.Аз съветвам момчетата да не опитват ,защото са малцина момичетата,които ще позволят това нещо да остане безнаказано :evil:

SnoW_GiRl_
01-05-2005, 19:49
male kak 6te biete polovinkite si?koito bie polovinkata si e golqm tapak ( s izvinenie)!ne znam kakvo sa napravili momi4etata za da gi biete no vie nqmate nikakvo pravO!!! a ako mi se slu4i razbira se 6te go zareja

fucker
01-05-2005, 19:55
Как ша цапнеш момиче бе виж ги хайванките какви са беззащитни.Аз съм твърдо против боя на нежния пол.Ебах ва в мъжете тия дет бият гаджетата си са комплексари дето не могат да са бият с мъже ми ша блъскат жените си.Е**Л СЪМ ВИ МА***ТА ЖЕНСТВЕНИ ПЕ**ЛИ няма да бийте жените!

Verliebt_Maedchen
01-05-2005, 19:56
nikoga ne bih go naranila!!!

so mazy!
01-05-2005, 20:14
v momenta moga da kaja samo edno: TI TUP LI SI??????????
KOI KRETEN SHTE BIE GADJETO SI I POSLE SHTE GO NAPISHE VUV FORUMA?! SAMO NE MI STANA IASNO - HVALISH LI SE S TVA CHE SI IA UDARIL????? LEEEELE DO SEGA NE BIAH SRESHTAL MOMCHE, KOETO DA SE CHUVSTVA POBEDITEL SLED KATO E UDARIL GADJETO SI !!!!
AWWWW :shock:

Bolid1
01-05-2005, 20:22
I takiva kreteni ima :evil:

Mimi_Vip
01-05-2005, 21:52
Emi ne sa me bili ama udarqt li me i az udrqm!

01-05-2005, 22:16
По принцип никога не съм удрял гаджето си, за мен няма смисъл. Като харесвам някое момиче му давам всичко, което мога да му дам и искам да е щастлива - ако не .. пътя.

НО Все пак е научно доказано, че колкото по-гадно се държиш с една жена тя толкова повече те харесва... Върви ги разбери .. жени :wink:

НИТРО
01-05-2005, 23:55
Еми по принцип глагола бия е доста пресилен. Аз с такива неща не се занимавам. НО обърнете внимание, че изразът е Дама може да се удари само с роза . Тоест, не че бих посегнал на момиче, обаче има някои които са толкова прости, че поне една псувня си я просят. Но естествено не става дума за любимия човек де ........
А иначе, аз гадже немам, щото като им дъхна и падат в бесъзнание, още не съм осъзнал защо ..... Обаче пък си имам една плюшена мечка, която отнася боя на секи нечетен ден.
:twisted: :P :twisted: :P :twisted: :P 8) 8) 8)

Lubov_f
01-06-2005, 07:00
estestveno 4e NE!!!

Eternal^^
01-06-2005, 07:10
Biete li gadjeto si...az do skoro ne ama predi 2 sedmici mn me iadosa dokato vurviahme po ulicata pusna mi edna zabelejka ko sam triabvalo da pravia kav sam bil...izvednuj mi pri4ernia i i vkarah edin v liceto.. :twisted: purvia moment se iznenada posle se razplaka...kazah i 4e shte i zabia oshte edin tia beshe izdenadana. :lol: Mlukna naburzo...Posle se pribrahme...Da vi kaja ve4e niamam problemi s neia po4na da se darji mn dobre mn e mili4ka..imalo e efekt probvali li ste takova neshto kato sredstvo za poslushanie i vie?Dneska sledobed se vidiahme strashno dobri4ka stana.

Takiva kato teb az gi biq na ulicata !! Pyk na gadjeto nikoga ne bih posegnal :twisted: :evil: :twisted: :evil: :!: :idea:

KingOfTheFools
01-06-2005, 07:18
бой за вас.. поне докато не си оправите правописа. Тъпи хора говорят за тъпи хора и малоумни постъпки... ха ха ха ха хааААА!

linkinche_f
01-06-2005, 09:24
Ne i ne smqtam da go pravq!!

AvLee
01-06-2005, 11:46
Тия които посягат на гаджето си независимо за какво са ебахти комплексираните хора.Първо за каква обич можем да говорим?Второ могат такъв бой да си изпросят после,че....после ще ги търсят в болницата!
ПП.Този дето я е пуснал темата подтиква към насилие,а?

liony-baby
01-06-2005, 11:54
е това да я удариш само защото ти е казала нещо, което не ти харесва е супер тъпо. това какво показва :?: че не можеш да се разбереш с даден човек с думи. как може дори и да си помислиш, да удариш момиче. явно се изживяваш като много голям мъж :?: но това зрелите мъже, не го правят....само пропадналите.
пък и това момиче е още по зле щом продължава да е с човек, който не я уважава исе държи така с нея

^^LuDa^^
01-06-2005, 12:23
Любовта не се показва чрез бой. Когато обичаш някого, колкото и да те е ядосал, никога няма да му пасегнеш освен ако нямаш сериозни проблеми с нервите или си психично болен.

Bubichka
01-06-2005, 13:05
Do sega mom4e ne mi e posqgalo, ama ako mi posegne vyobshte nqma d ase dyrja kato tvoita priqtelka :twisted:

AMG-to
01-06-2005, 15:49
ne nesum q bil ama trqbva

shushi
01-06-2005, 15:53
Opredeleno .. ne moga da biq gadjeto si po prostata prichina che sum momiche.. i nqma smisal ;) ne mi e daval povodi .. no ako toi mi posegne.. nikoga nqma da prostq...
Nqma nishto mujko v tova da biesh .. priqtelkata si .. blqh ..

morsmordre
01-06-2005, 16:55
Biete li gadjeto si...az do skoro ne ama predi 2 sedmici mn me iadosa dokato vurviahme po ulicata pusna mi edna zabelejka ko sam triabvalo da pravia kav sam bil...izvednuj mi pri4ernia i i vkarah edin v liceto.. :twisted: purvia moment se iznenada posle se razplaka...kazah i 4e shte i zabia oshte edin tia beshe izdenadana. :lol: Mlukna naburzo...Posle se pribrahme...Da vi kaja ve4e niamam problemi s neia po4na da se darji mn dobre mn e mili4ka..imalo e efekt probvali li ste takova neshto kato sredstvo za poslushanie i vie?Dneska sledobed se vidiahme strashno dobri4ka stana.

Takiva kato teb az gi biq na ulicata !! Pyk na gadjeto nikoga ne bih posegnal :twisted: :evil: :twisted: :evil: :!: :idea:

Браво, Етернал!!!!Прави си и съм напълно съгласен с теб!
По темата:
Човек, който бие гаджето си, трябва да е мн глупав и както каза Avlee, трябва да е мн комплексиран!Как може, че то това изобщо не е Любов!Аз лично не бих посегнал ИЗОБЩО на което и да е момиче! :evil: Е, разбира се, ако иска да ме убие и носи пистолет, т.е. не е приятелски настроена, ще я ударя, ама пък да се бие гаджето...
Знаеш ли защо сега е по-послушна?Защото я е страх!Щом си я ударил на публично място, ако те зареже, какво ти пречи да отидеш у тях и да я пребиеш?Или пък да я потърсиш и пред други хора пак да го направиш!?Та ти си ненормалне бе!Отиди на психиатър, надявам се там да ти помогнат!Лелеее, само да те познавах...

Satanas_daughter
01-06-2005, 17:38
Biete li gadjeto si...az do skoro ne ama predi 2 sedmici mn me iadosa dokato vurviahme po ulicata pusna mi edna zabelejka ko sam triabvalo da pravia kav sam bil...izvednuj mi pri4ernia i i vkarah edin v liceto.. :twisted: purvia moment se iznenada posle se razplaka...kazah i 4e shte i zabia oshte edin tia beshe izdenadana. :lol: Mlukna naburzo...Posle se pribrahme...Da vi kaja ve4e niamam problemi s neia po4na da se darji mn dobre mn e mili4ka..imalo e efekt probvali li ste takova neshto kato sredstvo za poslushanie i vie?Dneska sledobed se vidiahme strashno dobri4ka stana.
jivotno!!!kak mojesh taka da tretirash gajeto si ..... :evil: :evil: :evil:

Verliebter^Junge
01-06-2005, 17:48
Ne i nikoga nqma da dopusna gre6kata ti!Moje da si q "usmiril" za malko,no povqrvai mi 6te ti izleze prez nosa :!:

miskin
01-06-2005, 17:57
Еййй, аман от комплексари! Ми като е толкова надута и проста що си с нея бе? Божее, що на мен не ми се падне някой като теб- ще ти изкривя физиономията за секунди, счупвам ти носа и те пускам да пасеш. Ти от татко си ли гледаш бе копелдак? Ми как пък моят баща нито веднъж не е ударил майка ми за 25 год. брак? Познавам и други момичета, които ходят с лайненца като теб, съжалявам и тях и пишман побойниците. Ама явно тя си е за бой щом те търпи такъва смотан и комплексиран, само дето не си ти тоя, дето да и посяга ( и никой няма право).

DiEsEl_GiRl4eTo
01-06-2005, 18:40
Как ще биеш някого? Тва вече не го разбирам. Да посегнеш на човек, когото обичаш! Ужас! Аз не бих го направила.

P.I.M.P.
01-06-2005, 18:52
be az ne sam imal gaje 4e da q udriam no momi4e sam udrial samo vednaj tia ne be6e momi4e de azma se napih i boi ne sam guzen no momi4e nikoga ne sam udrial dokato te men pone 100 puti :lol: a ti si super debil da udria6 momi4e az ako imah priatelka 6teh da q gledam kato pisano qice ako me drazne6e 6teh da i skrucna i taka

2pac_boy
01-06-2005, 19:29
mnoo qsno 4e ne trqbva da se biqt gajetata!az nikoga ne sam udrql moe gaje i nikoga ne bih udaril :))

NUMMER-DREIZEHN
01-06-2005, 20:50
da biq momi4e??? bih udaril nqkoe edva li ne ako tazi 6te me ubie..no ako mi e gadje puk - nikoga! za6toto nai-malkoto koeto e 4e q haresvam(kakvo ostava za tova da q obi4am) i kak moga da haresvam nqkoi i da mu pre4inqvam bolka umi6leno?!

dark_angel
01-07-2005, 07:36
Ne!!!

Allicia
01-07-2005, 12:30
Т'ва да удряш приятелката си е пълна глупост... :!: :!: :!: Ти мъж ли си, или какво? Тя да не ти е някакъв парцал дето да размяташ наляво-надясно!!!!

Spratza
01-07-2005, 13:53
Tvyrda ryka i trqbva na jenata, che da razbere syshtinata na lubovta! :twisted:

da
01-07-2005, 14:08
Tvyrda ryka i trqbva na jenata, che da razbere syshtinata na lubovta! :twisted:
Nai posle edno mujko izkazvane a ne nqkakvi brashtoleveniq na nqkakvi mom4eta(jen4ovci)tuka..Bravo pi4..
Momi4eta nakasahte se da mi se karate ama- BOQT reshava dosta problemi!!!Sega moito momi4e mn me slusha i e kato ov4ica a predi se neshto mi mrunkashe. :lol:

da
01-07-2005, 14:12
I samo da dobavq drevnata kitaiska mudrost na Konfucii---Bii jenata za da slusha,kolkoto pove4e q biesh --tolkva pove4e q obi4ash.Ne q li biesh-ne q obi4ash :lol:
Eto vruzkata mejdu boq i lubovta... :wink:

Spratza
01-07-2005, 14:19
Absolutno sym syglasen. Ima i oshte edna mydrost, kazana ot Fridrih Nizshe: "Otivash li pri jena, ne zabravqi kamshika!"
Amin.

Anonimno
01-07-2005, 16:48
Biq q po dupeto ama po lekichko taka ako me qdosa udrqm e malko po silno no ne chak da i zachervq dupeto.Shto se otnasq da q yudrqm silno kadeto i da e tva si e chist priznak na slabost.Za da udarq momiche tolkova trqbva da ispusha che da nqma veche na kade _@_!!

01-07-2005, 17:19
Tvyrda ryka i trqbva na jenata, che da razbere syshtinata na lubovta! :twisted:
Nai posle edno mujko izkazvane a ne nqkakvi brashtoleveniq na nqkakvi mom4eta(jen4ovci)tuka..Bravo pi4..
Momi4eta nakasahte se da mi se karate ama- BOQT reshava dosta problemi!!!Sega moito momi4e mn me slusha i e kato ov4ica a predi se neshto mi mrunkashe. :lol:

zavrete si go otzad i dvamata!

Bloody_Tear
01-07-2005, 17:36
Напълно съгласна съм с госта :) Такамм..или тия двамката се бъзикат щот си немат личен живот или найстина съществуват страшно много тъпи хора по земята.Айде като знаеш толкова много тебе ще ти е приятно ли ако некой те ступа и ти разкървави тъпия плювалник А??????????А де кажи.Щото ако отговора ти е ДА кажи ми къде живееш.

01-07-2005, 18:09
ае то тва е тъпо аз никога не бих си бил приятелката до сега само един път съм удрял момиче шот ме ритна и напсува и аз и набих един у кофата :lol:

miskin
01-07-2005, 18:21
Ти още веднъж показа на всички ни какъв голям гъз си! Що не си вземеш една овчичка да те гледа в очите и да не говори? Или пък едно кученце? Да си го дресираш чрез бой (немската школа)? Не знам просто какво ще ти се случи, ако момичето каже на баща си или на брат си (ако има такъв)? Ще се наачкаш прав, мисля аз, щото отворковците като теб много бързо клякат, като някой мъж им се озъби- иначе да бият деца, жени, пинчера на съседа им се отдава. Няма да казвам колко години ни е бил треньорът ни на всяка тренировка (мен и другите момичета) и какво? Виждала съм как се дърви по кръчмите и като му скочи някой почва да се обеснява и да се извинява- ти си същият, то е ясно. Само не знам какво ти се връзвам толкова, сигурно имам отклонения от боя.

so mazy!
01-08-2005, 18:59
:roll: mm gosta biah az, ama mnogo burzah i niamah vreme da se logna lollz! a inache taka mislia i bih go napisala pak!
abe purvo si mislish, che niakoi hora sa vremenno zabludeni i po niakoe vreme moje da se opraviat, ama mai to tupoto si e tupo i nama kak =S

CRaZy_IKT
01-08-2005, 20:10
ABE TI LUD LI SI????
SHE SI BIESH GADJETO???!!!A I TQ E TYPA DA E OSHTE S TEB???KVI STE VIE POLUZYBATI LI???

Spratzaman
01-08-2005, 22:37
Pachata trqbva da se bie samo pri neposlushanie.
ne razibraite choveka pogreshno.

MANGLED BABYHEAD STEW
01-08-2005, 22:40
Гаджетата требе да се ебат и трепат докат` не почне да им тече костният мозък през клитора фе ейй

Iliqn4eto
01-08-2005, 22:43
e ako posqgate na kogoto i da e,zna4i vie ste slabi psihi4eski i neznaete kak da si razre6ite problemite po drug na4in... po dobre otidete ne LEKAR v taakav slu4ai... nikogga nqma da posegna na 4ovek...

imame edna kom6ika na koqto deteto i e samo 4 kl momi4e i tepa maika si,e kak moje takova ne6to ,kakva e taz maika kak pozvolqva...tva e ebasi i tapoto...

aBeP4eTo
01-08-2005, 23:06
Да дааа...ше ме удари и аз ше седя и ще г0 гледам ? Ак0 приятеля ми ( дето сега г0 нямам ) ме удари ще му разбия физи0н0мията и ще му стъжня жив0теца ! Тая или е супер хлътнала или е тъпа ! Егати унижениет0 :!:
Имах една приятелка дет0 се сби с гаджет0 си пред едн0 барче ама б0й да ви види 0к0т0 ! Т0й я рита тя седи и мълчи... ужас ! Мно0о са зле тея м0мичета дет0 дават да ги праят на нищо... парцалки направ0 !

01-08-2005, 23:19
amm mnogo qsno 4e ne nikoga ne bih q dokasnal ama nikoga :) tq men ot vreme na vreme me potupva no az neq NeVeR a puk ko da prakazvam dnes qdoh mnogo shamarI v diskotekata ot neq ama kakto i da e trqbva da se turpi hehe :) :wink:

WayneStatic
01-09-2005, 10:50
Ей много шантави хора имало на тоя свят. То верно, че има лаф "щом те бие, значи те обича", ама чак пък буквално да се приеме... Според мене на това е способен само някой болен мозък... То наистина не всички луди са в лудницата, а някои имали достъп и до компютър... Не е хубава тая работа, ама никак. От малък като се научиш така, само едно добро превъзпитание ще те оправи, ама няма кой да го приложи. Аз никога не бих ударил момиче, какво остава за любимата??? Ако започна да правя такива неща за каква любов говорим. Вярно, че принципно си падам садист, ама поне знам как да се държа с момичетата. Ако някой път попадна на някой, който си бие приятелката, надали ще доживее до дълбоки старини. Ако може бих искал да вмъкна една случка. Бяхме във Варна при сестра ми. Излязох да си взема пица и докато чаках на масата срещу мен седна групичка от 5 момчета и едно много мило момиче. Ония бяха пияни и на нея определено не й харесваше. По едно време взеха да се правят на интересни и дори се осмелиха да ме обидят... Бяха доста по-малки от мен, но какви ли не чудеса прави алкохола. Нищо не им казах, нито направих. Не за друго, ами като ги изгледах леко кръвнишки видях, че момичето ме гледаше умолително... явно и тя ме разбра, че е по-добре да ги оставя на мира, отколкото да долежат ваканцията си в болницата... Сега ми кажете, ако бях като някой от тях какво щеше да стане с това момиче? Сигурно и то щеше да пострада... което нямаше да е честно. Затова, моля ви се, не се дръжте като последните глупаци, ами си пазете приятелките, надали всички ще са съобразителни като мен...

Колкото до това, момиче да удари момче... смятам, че всяко момче го заслужава, колкото и лошо да говори това за мен... :)

atlas
01-09-2005, 12:34
Ами приятел, продължавай да я биеш, само внимавай някой ден да не вземе да си хване някое по силно гадже от теб и да ти дойдат на свиждане и двамата. Що за простотия е това? Ако имаш комплекси иди на фитнес и си избий силите там. Ако искаш да се биеш иди си в къщи и ядосай баща си пък да видим кой на кого щял да вкара един. Със здраве.
П.П.: Нищо лично, просто съм бил свидетел на много подобни сцени и за пореден път мога да кажа, че възпитанието и деликатес за много от подрастващите.

gost
01-09-2005, 15:11
Abe hora towa s biq nikoga nqma da go razbera.Az po skoro bih si otrqzul rucete ot kolkoto da udarq momiche.Obshto wzeto wsqko momiche moje da me smaje ot boi poneje ne moga i da si pomislq da otwurna.Pogoto na koncerta na machine head ne se broi:)

bestbg
01-09-2005, 16:23
ne...

ako bqh varvarin..... priqtelka ili gaje ne bih odaril... dr. ako me izkarat izvan predel moje i da posegna , no do sega ne sam posqgal.... tai 4e nz :roll: :lol:

LadyDi
01-10-2005, 08:29
О, понатупваме се от време на време. :D Като си спретнем една борбичка в интернет залата, където работи и става много весело :D
Това са пълни глупости. Кое момиче би търпяло гаджето й да го бие?! А още повече едно момиче да бие момчето си.
Ха ха ха ха ха ха ха

Bubanata
04-07-2006, 20:33
Tazi tvoq postupka da q udarush e egati tupoto neshto!!Stanala e tolkova milichka samo za tova che q e strah da ne q udarish pak!!!Ne se li pochuvstva malko vinoven sled kato q udari!!!!???????? :( Zamislise z aneq!!!!!

04-07-2006, 21:08
Бе ти си ебаси малоумното животно! :evil: ОТВРЪЩАВАШ МЕ!!! :evil: Как мое я биеш бе тва ли ти е начина...горкото момиче сигурно се държи вече така мило от страх...мале ма си прост (съжалявам.че обиждам ама не се сдържам просто! :evil: )
Аре на базик става леко да я тупнеш по дупето или нещо такова и ние така си се лигавим с моя приятел...ама да и "вкараш една в лицето" тва ми се струва прекалено!Мился,че си много зле и тва изобщо не е начин да оправяш проблемите си,напротив така само се влошават нещата!!!

Съчувствам ти!!!Горкия да си толко зле..! :evil:

penywise
04-07-2006, 21:16
При гледката на някой, който докосва момиче по начин, който не ми харесва - мачкам!

мога...

04-07-2006, 21:52
А бе темата е от 20005 :smt098

04-07-2006, 21:53
2005 де :lol:

`Death`Whore`
04-07-2006, 21:56
Ако ме ударят по този начин, няма да ме видят повече.

penywise
04-07-2006, 21:57
Ако ме ударят по този начин, няма да ме видят повече.

Е ако те изплющи 'как си трее, най-много на житото после..

черен хумор сори :smt011 :smt012

M@Dn3Ss
04-07-2006, 22:01
Biete li gadjeto si...az do skoro ne ama predi 2 sedmici mn me iadosa dokato vurviahme po ulicata pusna mi edna zabelejka ko sam triabvalo da pravia kav sam bil...izvednuj mi pri4ernia i i vkarah edin v liceto.. :twisted: purvia moment se iznenada posle se razplaka...kazah i 4e shte i zabia oshte edin tia beshe izdenadana. :lol: Mlukna naburzo...Posle se pribrahme...Da vi kaja ve4e niamam problemi s neia po4na da se darji mn dobre mn e mili4ka..imalo e efekt probvali li ste takova neshto kato sredstvo za poslushanie i vie?Dneska sledobed se vidiahme strashno dobri4ka stana.

Хаххаа. Кат си такъв бияч, що не се заядеш с някой в твоята категория бе? За много велик ли се мислиш, кат удряш шамари на момиче :evil: !?

По темата :arrow: не съм и не мисля да пробвам!

penywise
04-07-2006, 22:04
Сега го прочетох отново (10х на продиджи мен)

към автора...

ако те мацна златен ще трябва да те лежа за цял човек после...

пожелавам ти да сънуваш как живееш някъде далече от мен... че ако те видя наоколо в описаната ситуация от теб... не знам...

ако успееш да докоснеш момиче с ръчичките си после ще си щаслив цял живот :)

Не, че нещо се заяждам... не ме разбирайте погрешно :smt018

sometimes_
04-07-2006, 22:08
Ami... Пуснато на: Вто Яну 04, 2005 11:14 pm :wink:

hamsterka
04-07-2006, 22:09
abe ostavete ne vijdate li 4e e maloumen...kak 6te vuzpitava6 nqkogo s boi....nito si q rodil,nito si q otgledal 4e da q maltretira6...nqma6 pravo...shva6ta6 li???ako nqkoi me udrq 6te seda pri nego ama drug put...kak li puk ne...a otnosno vuprosa ti za tva dali ba6ta mi e udrql maika mi nqkoga-otgovora e NE,za6toto horata sa izmislili dumite za da se razbirat pomejdu si....ako ima takiva hora,koito si mislqt 4e opravqt vsi4ko s boi,te da znaqt 4e prosto sa MLOUMNI.to4ka...

beB_
04-07-2006, 22:09
emi biq go ot vreme na vreme da go kalqvam...
xahxahaxh basi temata...nz koi bi tarpql gajeto mu da go bie... :evil:

MrAnderson
04-07-2006, 22:11
Към автора на темата: би трябвало да си благодарен на Господ, че пътищата ни не са се пресекли...

cvety_i_bebeto
04-07-2006, 22:28
ne nito az go biq,nto toi men...govori li sme po tozi i vapros..toi kazva 4e 6te me udari..ako naprva ne6to..no kolko ne6ta naprvaih do sega i ne smee..za6toto mu kazah 4e ako me udari...kolkoto i da go obi4am vsi4ko svar6va.....a pak i tova e stra6no tapo..boi-lud e tozi koito sedi pri nqkoi koito go bie..6e me udari i 6te seda i 6te mu mal4a..da be da..e sa..na 2 stotinki 6te go naprava....

pitbullbg
04-07-2006, 22:30
Biete li gadjeto si...az do skoro ne ama predi 2 sedmici mn me iadosa dokato vurviahme po ulicata pusna mi edna zabelejka ko sam triabvalo da pravia kav sam bil...izvednuj mi pri4ernia i i vkarah edin v liceto.. :twisted: purvia moment se iznenada posle se razplaka...kazah i 4e shte i zabia oshte edin tia beshe izdenadana. :lol: Mlukna naburzo...Posle se pribrahme...Da vi kaja ve4e niamam problemi s neia po4na da se darji mn dobre mn e mili4ka..imalo e efekt probvali li ste takova neshto kato sredstvo za poslushanie i vie?Dneska sledobed se vidiahme strashno dobri4ka stana.
parvo. mn mn mn mn mn mn mn si tapppppp
vtoro. tq o6te pove4e...
treto. nikoga ne bih posegnal na 4ovek koito obi4am..... :!: :!: :!: :!: :!:

cvety_i_bebeto
04-07-2006, 22:33
Biete li gadjeto si...az do skoro ne ama predi 2 sedmici mn me iadosa dokato vurviahme po ulicata pusna mi edna zabelejka ko sam triabvalo da pravia kav sam bil...izvednuj mi pri4ernia i i vkarah edin v liceto.. :twisted: purvia moment se iznenada posle se razplaka...kazah i 4e shte i zabia oshte edin tia beshe izdenadana. :lol: Mlukna naburzo...Posle se pribrahme...Da vi kaja ve4e niamam problemi s neia po4na da se darji mn dobre mn e mili4ka..imalo e efekt probvali li ste takova neshto kato sredstvo za poslushanie i vie?Dneska sledobed se vidiahme strashno dobri4ka stana.
parvo. mn mn mn mn mn mn mn si tapppppp
vtoro. tq o6te pove4e...
treto. nikoga ne bih posegnal na 4ovek koito obi4am..... :!: :!: :!: :!: :!:


to4no taka

:smt021 =; [-X

MrAnderson
04-07-2006, 22:35
pitbullbg: Много ти е сладурско кучето. Ама сигурно е голям дзвер :mrgreen: .

pitbullbg
04-07-2006, 22:45
pitbullbg: Много ти е сладурско кучето. Ама сигурно е голям дзвер :mrgreen: .


tova ne e moito no e kato dve kapki voda s moito... i zatova go slojih L.S ako iska6 ti pratq snimki

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-07-2006, 22:46
Biete li gadjeto si...az do skoro ne ama predi 2 sedmici mn me iadosa dokato vurviahme po ulicata pusna mi edna zabelejka ko sam triabvalo da pravia kav sam bil...izvednuj mi pri4ernia i i vkarah edin v liceto.. :twisted: purvia moment se iznenada posle se razplaka...kazah i 4e shte i zabia oshte edin tia beshe izdenadana. :lol: Mlukna naburzo...Posle se pribrahme...Da vi kaja ve4e niamam problemi s neia po4na da se darji mn dobre mn e mili4ka..imalo e efekt probvali li ste takova neshto kato sredstvo za poslushanie i vie?Dneska sledobed se vidiahme strashno dobri4ka stana.

bassi sm*ada si ti we !!! nemoga da povqrvam kak momi4eto e oshte s tebe !!! zaslujavash nekoia tejkotovarna macka da te vyzpita malko :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 ](*,)
P.S. nali se seshtash s boi se zashtitavat psihi4eski slabite hora PSIHAR TAKAV.BEGAI U KARLUKOVO :shock:

aLakaZam
04-07-2006, 22:47
Гаджето ти или е тъпо или е много привързано към теб. И в двата случая обаче си постъпил глупаво...

DeziRe
04-07-2006, 22:49
ami....tova e mnogo glupavo da udrqsh gajeto si,i tq ili e mnogo vlubena v teb i te tyrpi takyv ili e leko typi4ka :lol:

Dr. Kazimbutt
04-07-2006, 22:53
Biete li gadjeto si...az do skoro ne ama predi 2 sedmici mn me iadosa dokato vurviahme po ulicata pusna mi edna zabelejka ko sam triabvalo da pravia kav sam bil...izvednuj mi pri4ernia i i vkarah edin v liceto.. :twisted: purvia moment se iznenada posle se razplaka...kazah i 4e shte i zabia oshte edin tia beshe izdenadana. :lol: Mlukna naburzo...Posle se pribrahme...Da vi kaja ve4e niamam problemi s neia po4na da se darji mn dobre mn e mili4ka..imalo e efekt probvali li ste takova neshto kato sredstvo za poslushanie i vie?Dneska sledobed se vidiahme strashno dobri4ka stana.
Ти си много жалък, знаеш ли? Истина е, че някои го заслужават, но ако един нормален човек не би ударил момиче.

Natali_vr
04-07-2006, 23:39
Еми като ме ядосва как няма да го бия? Добре е че той ме обича и не би ме ударил никога :twisted: Е не съм неко садистка просто понякога като напраи некоя тъпотия е нормално да му зашия неко шамарче :-D

nymphetamine_girl_199239
04-08-2006, 08:05
abe avtora na temata e mn prost ama hiper prost kak moje da udari6 momi4e "koeto" obi4a6 debi6 izrodite ako bqh na mqstoto na tva momi4e i az buh te udarila sasd vsi4ka sila i pove4e da ne 6ta da 4uq za teb (osven ako ne 4uq 4e si umrel u nekoq kanafka) :-# :shock: :shock: :shock:

PLAMENKO
04-08-2006, 09:12
Тя мене ме бие , аз нея не! 8)

the_destiny
04-08-2006, 09:27
религията проповядва равнопоставеност между половете баси демек никой няма право да доказва каквото и да надмощие върху другия .... такива хора са адски комплексари ..... някакси циганите и мюсюлманите са по-склонни към такива извращения мн ми е интересно ти какъв си?!?! :evil:

dinkisa
04-08-2006, 10:00
дам и мен гадйето ме е хакало и кат се скарам с някои момиче също просто а ко се опита да ме фрасне и хващам ръцете да не съм мазохис т да я гледа м кка ме налага и да си трая но да ударя НЕ

Bubanata
04-08-2006, 10:37
tOVA E DOSTA GRUBA POSTUPKA I OCHAKVASH POSLE DA NE E NAPLASHENA I DA NE SE DURJI DOBRE NALI Q E STRAH DA NE Q ODARISH PAK!!aKO BQH NA NEINO MQSTO SHTQH DA TE ZAREJA VEDNAGA

sexy_macka
04-08-2006, 10:39
priqtelkata ti mai ne e ot nai-redovnite,ubedena sm che vsqko uvajavashto sebe si momiche,nqma da te tyrpi i 1min...no qvnu tq ...neshto i ima...

piFka_LP
04-08-2006, 10:40
по някой път му бия шамарчета но
на шега никохга не бих го наранила

`Death`Whore`
04-08-2006, 11:42
Е ако те изплющи 'как си трее, най-много на житото после.
черен хумор сори :smt011 :smt012
Не разбрах за житото, уатевър. За изплющаването може пошляпване, то е друга територия. :)

macka123
04-08-2006, 11:59
a be ti ne si dobre be

Shantav^dakel
04-08-2006, 12:40
Щом удряш момиче ми е ясно за какво става въпрос.
И откъде това безочие да се хвалиш с това.
просто всичко, което ми хрумва в момента не е много за пред хора та ще спра до тук, ама все пак ще кажа,е ти си някакъв изрод, решил да покаже кой е мъжа. Смешник

Absconding
04-08-2006, 12:46
imalo e efekt probvali li ste takova neshto kato sredstvo za poslushanie i vie?Dneska sledobed se vidiahme strashno dobri4ka stana.

Послушание!?!?!??! Абе момичетата да не са кучета бе..послушание.. Тъпак!.. Веднъж удари ли ме - няма да го погледна повече.

veselka_15
04-08-2006, 12:50
Kak taka 6te me udrq kvoto i da sam mu kazala,ako me obi4a nikoga ne bi mi pri4inil bolka,a ako e nqkav pobinik samo ako si pomisli 4e moje da me udari i 6te mu kaja 4ao.Makar 4e edin pat izqdah edno leko 6amar4e ama ne pomnq kva be6e pri4inata mnogo otdavna be6e.

penywise
04-08-2006, 12:56
Е ако те изплющи 'как си трее, най-много на житото после.
черен хумор сори :smt011 :smt012
Не разбрах за житото, уатевър. За изплющаването може пошляпване, то е друга територия. :)

Пошляпването е оферта =P~ :mrgreen:


(жито се яде по погребения...)

Djeilo
04-08-2006, 13:00
Pffffff ebati tupoto!Kak moi da bii6 gadjeto si!Ako sum na neino mqsto vednaga bih te zarqzala!Puk tva-mom4e da udrq momi4e e ptrosto svin6tina! [-X

teenkopele
04-08-2006, 13:11
Не и не бих го направил. :wink:

mnogo_sladi4ka
04-08-2006, 13:30
Nikoga dosega mom4e ne mi e posqgalo,no ako nqkoi,nqkoga si pozvoli da me udari,prosto posle sym sposobna na vsi4ko oba4e shte nagaram tozi 4ovek stra6no mnogo da sajalqva za tova.Ne moje da obi4a6 nqkoi i v sa6toto vreme da go naranqva6(fizi4eski).Tova sa absolutni malumnici tiq mom4eta i prosto s dumi ne mogat da se opravqt i da udarqt za tqh e edinstveniq izhod.A pyk otnosno momi4etata,koito gi tarpqt...za tqh neznam kakvo da kaja-te mai sa pyk o6te po-maloumni.Kolkoto da obi4a6 daden 4ovek-ti trqbva da si ima6 malko dostoinstvo i da ne pozvolqva6 na nikoi da te naranqva.

=D> =D> i az sam na su6toto mnenie

avril_lavigne
04-08-2006, 13:34
Темата е стара,обаче страшно се възмутих.Това е ебаси простотията-да удариш гаджето си...Що за малоумното същество трябва да си,за да удариш момиче,камо ли собственото си гадже!Е не,просто не знам кво да кажа...Нямам думи!Ако на мен това ми се случи-гаджето ми да ме удари,направооо такъв шамар ще му прасна,че ще ме помни вечно и повече няма да искам да ми се мярка пред очите... :smt011 :smt012

kAdrOkoSkA
04-08-2006, 16:11
Az na moito sam mu shlqpvala po nqkoe drugo shamarche ama bezobidno da ne go zaboli :wink: :roll:

SweetBunny
04-08-2006, 16:39
Mi ponqkoga leki4ko si go po6lqpvam, AMA IMA ZA6TO :lol:
Osobeno kato bqhme jestoko skarani i toi mi se izvinqva6e...i az baq si mu idrqh 6amari :-D Ama toi na men nikoga...aaa vednuj me e po6lqpval...po dupeto oba4e :-k :smt048

Shantav^dakel
04-08-2006, 16:44
Е ако те изплющи 'как си трее, най-много на житото после.
черен хумор сори :smt011 :smt012


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sorry, that's fun!

IKisseDAGirL
04-08-2006, 21:57
Еми мога да ви кажа,че сте си избрали много тъпи гаджета щом са още с ваз.Що за малоумен въпрос бе?Никой няма право да бие половинката си за каквото и да било независимо мъж ли е или жена.Такова посегателство е проява на слабост и безрасъдство.
Ама естествено аз моя редовно го буам с бухалката,сутрин обед а вечер да разнообразя го качвам като боксова круша и БОЙ БОЙ.
Абе я се гръмнете! :evil: :twisted: :evil: :twisted:
напълно съгласна... единствено слабите хора прибягват до насилие.. по-умните спокойно биха постигнали всичко с нежност, постоянство и разбиране :wink:

ashly besnata
04-08-2006, 21:59
GLUPOSTI BE KAK SHE GO PIPAM TOI E CENEN

sexy_dizzy
04-08-2006, 22:22
Ако някога гаджето ми посегне,веднага отвръщам на удара,зарязвам го и за десерт му пращам някой да му "каже"две/три "хубави"думи.Добре че не съм срещала такива момчета,а за сегашното ми гадже АБСУРД е да ми посегне....и аз на него!

HeDa
04-08-2006, 22:35
Ami samo ei taka na igra ot vreme na vreme go udrqm i to leki4ko... i toi mene daje po leki4ko :]] Abe zabavlqvame se samo :roll:

`Death`Whore`
04-08-2006, 22:37
Едно е да се боричкате /и то момичето да удря повече момчето, защото тя няма голяма опасност да го нарани/, а друго е единия да бие другия.

midnight...
04-08-2006, 22:56
тфа момче което бие приятелката си трябва да е уникален дебил! иначе до сега не съм чула някое момиче да малтретира приятеля си :lol:

`Death`Whore`
04-08-2006, 22:58
Но много жени малтретират умствено гаджетата си. :)

kin
04-08-2006, 22:58
да, лупам я секи ден на ставане и легане... да си има нещо предвид, страхопочитание требва да има !



:shock:

Aragorus
04-09-2006, 00:56
...аз моята старата я ступвах чат пат, в моментите когато се мислеше за недостижима, и че целият свят и е подчинен.
В такива моменти ме изнервяше безкрайно и и вкарвах по една серийка шамари :) за да я сваля на земята..
:smt021

belluci
04-09-2006, 06:10
NAI-SLABI SA MUJETE KOITO UDRQT JENI,TOVA E NAI-LESNOTO KOETO MOJE6 DA NAPRAVI6!Kolko mu e da udari6 edna jena?Za sujalenie tezi slu4ai za4estqvat.ZA MEN MUJ KOITO UDRQ JENA E PSIHI4ESKI NESTABILEN I JALUK!

Krem4eto
04-09-2006, 10:13
Biete li gadjeto si...az do skoro ne ama predi 2 sedmici mn me iadosa dokato vurviahme po ulicata pusna mi edna zabelejka ko sam triabvalo da pravia kav sam bil...izvednuj mi pri4ernia i i vkarah edin v liceto.. :twisted: purvia moment se iznenada posle se razplaka...kazah i 4e shte i zabia oshte edin tia beshe izdenadana. :lol: Mlukna naburzo...Posle se pribrahme...Da vi kaja ve4e niamam problemi s neia po4na da se darji mn dobre mn e mili4ka..imalo e efekt probvali li ste takova neshto kato sredstvo za poslushanie i vie?Dneska sledobed se vidiahme strashno dobri4ka stana.

Това е гадно,където си го направил...Не бих ударила гаджето си :evil:

POLA^_^
04-09-2006, 10:22
Biete li gadjeto si...az do skoro ne ama predi 2 sedmici mn me iadosa dokato vurviahme po ulicata pusna mi edna zabelejka ko sam triabvalo da pravia kav sam bil...izvednuj mi pri4ernia i i vkarah edin v liceto.. :twisted: purvia moment se iznenada posle se razplaka...kazah i 4e shte i zabia oshte edin tia beshe izdenadana. :lol: Mlukna naburzo...Posle se pribrahme...Da vi kaja ve4e niamam problemi s neia po4na da se darji mn dobre mn e mili4ka..imalo e efekt probvali li ste takova neshto kato sredstvo za poslushanie i vie?Dneska sledobed se vidiahme strashno dobri4ka stana.
Надявам се като се ожениш жена ти да търпи на домашно насилие....Как може изобщо да има ЖИВОТНИ като теб!!!!

thE`reASoN
04-09-2006, 12:39
abe 4ovek,koito bie lubovta si trqbva da ne e s vsi4kiq si,makar 4e ponqkoga naistina ima efekt,ama tove ne vi pozvolqva da se otnasqte taka s tqh,az nikoga nikoe geje ne bih ydarila

^Pretty{}Girl^
04-09-2006, 12:42
be vie ste ebahti oligofrenite za da biete priqtelkite si tolkos li nemoje te da pogovorite s tqh pak te sa 2-ti po typi za da sa oshte s vas mene ko nqkoi mom4e me udari sh go udrqm i az dokato ne mi mine isteri4niq pristap i posle go ustaqm xaxaxa :smt019 :smt018 :smt013

MiMiLoTaAaA
04-09-2006, 14:04
Nadeto kvo iskash da kajesh 4e sam maloumen li?Pro4eti kvo sam pisal nai gore tq me qdosa za tova q frasnah.Turseshe si go.Boqt opredeleno pomaga nadutite momi4eta deto se mislqt za mn vajni da si sednat na guza.V kraina smetka pove4eto momi4eta ste golemi izrodi.Po sliniqt trqbva da se uvajava.Vijte roditelite si nadali ima slu4ai bashtsa vi da ne e udrql maika vi :lol: pone vednuj prez tqhnata vruzka.

Awe to ostavi 4e si maloumen , pros i ni6tojen . Ti tova li si vidql ot ba6ta si 4e bie maika ti i go prilaga6 v1rho svoqta priqtelka . Nezna4i 4e kato ba6ta ti bie maika ti i ti trqbva d abie6 priqtelkite si awe super si pros takiva kato tebe im e malko da im natro6at kofite . :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

sexy_play_baby
04-09-2006, 14:25
Не

Cvetelina_sim
04-09-2006, 14:29
:roll: Да ме удари?!? А смее ли? Веднага му счупвам главата, въобще няма окото да ми мигне. С първия удар го свалям и си обира крушите.
Такива отворковци дето се мислят за велики, че са ударили момиче с кеф да им сцепиш мутрата. :D

SeXyTo_f
04-09-2006, 15:32
Mi ne, a ako toi me udari...nqma da mu go prostq...kolkoto i da go obi4am

SLaDkO_Mi6Le
04-09-2006, 15:55
хихиихи ами ако ми се отдаде такава възможност може леко да си изяде боя ама съвсем лекичко аз и без тва не мога да удрям,ако ме ядоса за нещу и бам :) хаха иначе баш да го набия не!! :lol: :) :-D :-D

remember_the_name
04-09-2006, 16:03
abe 4ovek ti 4uva6 li se?! kak 6te q bie6?! ama i tq ne e dobre da ti pozvolqva da q pravi6 na guz mene li4no ako nqkoi me udari pove4e nqma da go pogledna!!!az da ne sum jivotno 4e 6te me nalagat!!! q se osvesti!!

^MaLkOtO^ZlO^
04-09-2006, 17:27
ami mene edno ot biv6ite me postupva6e ot vreme na vreme se hodeh s nekfi sinini na daskalo daje na nova godina mi be6e s4upil zuba

babi_girl
04-09-2006, 17:32
tva e pylna prostotiq. boq nezavisimo nad koj e proqva na slabost. 6te me udari i 6te sam o6te s nego. ABSURD!!!!! :evil: :smt013 tva e napalno vezmisleno. nikoj nqma pravo da bie drugiq.

^MaLkOtO^ZlO^
04-09-2006, 17:37
mi ne si bila s mom4e koeto te bie i ne znae6 kfo e...kato te e udaril 1 nqma spirane i nqma kak da ne si s nego 6toto 6te si izqde6 boq i ne se znae o6t ekfo

babi_girl
04-09-2006, 17:48
ami....tova e mnogo glupavo da udrqsh gajeto si,i tq ili e mnogo vlubena v teb i te tyrpi takyv ili e leko typi4ka :lol:
kolkoto i da e vlubena v nego nikoe uvajava6to sebe si mom4e nqma da pozvoli nqkoj da q udra
[-(

sexmaniak
04-09-2006, 17:49
Biete li gadjeto si...az do skoro ne ama predi 2 sedmici mn me iadosa dokato vurviahme po ulicata pusna mi edna zabelejka ko sam triabvalo da pravia kav sam bil...izvednuj mi pri4ernia i i vkarah edin v liceto.. purvia moment se iznenada posle se razplaka...kazah i 4e shte i zabia oshte edin tia beshe izdenadana. Mlukna naburzo...Posle se pribrahme...Da vi kaja ve4e niamam problemi s neia po4na da se darji mn dobre mn e mili4ka..imalo e efekt probvali li ste takova neshto kato sredstvo za poslushanie i vie?Dneska sledobed se vidiahme strashno dobri4ka stana.

А бе ти не си уред, как така ще удряш момиче бе ??? Ти треа да си ебати и улигофрена ти си ненормален това е най-прекрасното нещо на света ти искаш да го погрозиш с тоя бой !!! Хвани се осъзнай малко !!!
Признавам аз съм малко със слаба психика и много лесно се нервирам и мога да ударя който и да е друг но не и момиче за момичета се сдържам, но ми е много трудно особенно когато съм нервен и тя ми говори за нещо дето ама въобще не ме интересува. Ама какво да правя трябва да се сдържам иначе като я ударя, колкото е лошо за нея милион пъти по-лошо ще ми е на мен после (ако я обичаш, иначе нема да ти е толко гадно после, но все пак ще ти е гадно малко или много). Това ми е мнението по твоя въпрос. И още дин път казвам: "ТИ НЕ СИ ДОБРЕ !!! "

^MaLkOtO^ZlO^
04-09-2006, 17:54
prosto e otvratitelno mom4e da te bie 1vo uj momi4e ne trqa da se bie 2ro tfa 4e e po silno mom4eto ne zna4i da te razmazva seki den...zajalost i takiva ima i az se na tqh popadam

MiMiLoTaAaA
04-11-2006, 12:45
Kolkoto i po silen da si , ne mi puka 4upq ti mutrata i ne em interesuva koi si i 6to si posle moje mn da pla4a ko te obi4am ama p1k da me udari nqkoi lele seriozno moje da s1m momi4e da kazvat 4e momi4etata sa po slabiqt pol ama ei tva e 4e na mene ne mi puka 6ti s4upq maznata mutra i da se spasqva6

pipi`e`golqma
04-11-2006, 12:55
Никога не бих позволила някой да ме удари. Просто съм си изградила една желязна стена пред мен от видяни такива насилия и смятам че съм силен човек и няма да позволя някой да ме малтретира! Ако пък се случи ще воювам до край и няма да позволя да се повтори! Все пак жибота учи.

Иначе на шега редовно удрям гаджето :mrgreen: :mrgreen: ама то ми е простено сигурно :-k :smt016

LP_girl_14
04-11-2006, 17:29
Ам лигавим си се от време на време и си го дращя и мъча понякога,но ако става въпрос за нещо сериозно и например да се скараме съм абсолютно сигурна че нито той ще ми посегне ,нито аз на него.Аз съм си го избрала да бъде човекът до мен,а не моя боксова круша :shock: :smt017

Danielle
04-11-2006, 17:35
ahhahhahhahahhahhaha
kak sie nqkoi d ame udari a??
hahha psole iskreno she sujalqva che se e rodil
hahahhahhahha
jessus hahahhahahhah

FCUK_ME
04-11-2006, 17:46
Abe ti normalen li si?
Momiche ne se udrq, ama to za tova sme na takova polojenie vsichki Bulgari, za6toto prostotiqta i nasilieto e jivota ni :!: :evil:





СВОБОДА ЗА БЪЛГАРСКИТЕ МЕДИЦИ В ЛИБИЯ :!:

04-11-2006, 17:59
Много сте морални бре... :) [-X Еми като сте ядосани...кфо толкоз .. хах.. смисъл, че едно слабо удряне (не казвам за силни удари, от които да го заболи много) .. така че не виждам голям проблем =;

tosti
04-11-2006, 19:01
xaxa nikoga az mn q obi4am i nqma takiva gluposti nai mn da se poskarame ni6to pove4e :smt008 :smt007 :smt007

04-11-2006, 19:28
Смешни сте, ей?! ”Ако някой ме лупне ще съжалява после цял живот”. Какво ще направите ве?! Ще викнете някое приятелче да го набие него ли? Хаха мноо ми е любопитно кат' съм с черен по карате и от 4 години тренирам кикбокс к'во ще направи вашто приятелче?

^MaLkOtO^ZlO^
04-11-2006, 19:38
tva s priqtel4eto ne deistva 6toto posle 6te e o6te po qdosan i 6te si izqm o6te po golqm boi prosrto turppi6 dokato ne mu pisne i posle gleda6 da sedi6 daleko ot nego

04-11-2006, 19:58
Смешни сте, ей?! ”Ако някой ме лупне ще съжалява после цял живот”. Какво ще направите ве?! Ще викнете някое приятелче да го набие него ли? Хаха мноо ми е любопитно кат' съм с черен по карате и от 4 години тренирам кикбокс к'во ще направи вашто приятелче?


awe ti p1k si golqm individ we za taq rabota ima i policiq i pak moga da go s1sipq moje i pembqn kolan da ima6 ama az da pusna edna jalba i 6te te srina be ei golemi ste ....

MiMiLoTaAaA
04-11-2006, 20:00
Смешни сте, ей?! ”Ако някой ме лупне ще съжалява после цял живот”. Какво ще направите ве?! Ще викнете някое приятелче да го набие него ли? Хаха мноо ми е любопитно кат' съм с черен по карате и от 4 години тренирам кикбокс к'во ще направи вашто приятелче?


awe ti p1k si golqm individ we za taq rabota ima i policiq i pak moga da go s1sipq moje i pembqn kolan da ima6 ama az da pusna edna jalba i 6te te srina be ei golemi ste ....


nap1lno s1m s1glasna , za tva sme na tva deredje si4kite gazari poboinici xexe i az da s1m i az 6te pusna jalba

Sabrina27
04-11-2006, 20:02
Ako nqkoi dori SAMO POSEGNE da me udari 6te napravq jivota mu ad i "6a go samoubiq". 4e koi izrod s razklatena psihika bi udaril momi4eto si :!: :!: :!:

DeziRe
04-11-2006, 20:07
ami....tova e mnogo glupavo da udrqsh gajeto si,i tq ili e mnogo vlubena v teb i te tyrpi takyv ili e leko typi4ka :lol:
kolkoto i da e vlubena v nego nikoe uvajava6to sebe si mom4e nqma da pozvoli nqkoj da q udra
[-(
ESTESTVENO ! Kakto kaza ti nikoe momi4e sebeuvajavashto se ne bi pozvolilo tova da i se slu4i ! Az govorq v slu4aq specialno za tova momi4e,a ne kato cqlo za mnenieto mi ! 4eti predi da pishesh... :-k