PDA

View Full Version : edin tap vapros



TSecret
01-04-2005, 21:15
izvinqvam se za tapiq vapros no ne sam mnogo na "TI" sas seksa-priznavam si za tova iskam da pitam ne6to osobeno tapo za vas....s edno mom4e se obi4ame no ne hhodim i mi vika6e 4e mn iskal da prai seks..4e nikoi ne iskal da mu pusne i niakvi takiva i nakraq mi vika6e za6to ne sam iskala da hodq v tqh na kafe.....znam 4e vsi4ki 6te kajete 4e toi iska da prai seks s men tova go znam none sam sigurna dali se bazika za6toto toi mn obi4a da hvarlq takiva bazici...ne znam tva ne6to kato pokana li be6e ii bazik..iskam samo mnenieto vi ako moje..i pak se izvinqvam za vaprosa!!!

miskin
01-04-2005, 21:19
Няма какво да се извиняваш толкова, всеки е в правото си да пита. Просто не разбрах въпроса ти- искаш да ти кажем дали се гъбарка или ти предлага да правите секс? Ако е така, най-вероятно отговорът е- и двете неща. Бъзикайки се се опитва да разбере навита ли си да правиш секс с него, но го е шубе да те пита или да действа направо.

TSecret
01-04-2005, 21:25
hm...mersi mnogo moje bi e taka lo6oto e 4e me sram da kaja 4e primerno iskam dori da znam 4e toi to4no tova iska da 4ue..... :oops: :oops: :oops:

Fancy^Man
01-04-2005, 21:27
Ще те покани на кафе и после ще те предразположи за секс.Ако въпроса ти е дали иска отговора е да-точно за това те кани на кафе понеже момчетата които предлагат направо са рядкост.Този действа по романтичния и нежен начин.Бъди сигурна че няма само кафе да пиете.Ще правите нещо друго и ще си говорите мн разли4ни теми от тея които са за кафе и после към леглото ще се отправите с бодра стъпка ако искаш де.

miskin
01-04-2005, 21:37
Еее, "пъстър" ти направо я хвана от вратата за краката:). Тя явно е девствена и разбира се, няма нищо лошо в това (тайна, не бързаш за никъде) мислиш ли, че от кафенето ще се юрне към леглото? Смех, смееех! Това бих го направила аз и без да "ходим да пием кафе"- мноооого смешен израз- ако ми харесва момчето, но на мен няма да ми е за пръв път и не ми пука, а тя ще се притеснява. Този сценарий да не си го гледал по "Спайс Платинум"?
П.П. Моля те кажи ми как става предразполагането към секс насред кафене? Ще и каже нещо от рода на "ще те оближа като тази лъжичка" или "толкова си секси, че ще те изпия без захар"?:))

TSecret
01-04-2005, 21:39
miskin misla 4e tova za kafeto be6e za6toto toi me kani na kafe v tiah.....

BlueOrDead
01-05-2005, 08:13
abe na kolko godini si ??? :!: :!: :?:

Mushroom
01-05-2005, 08:45
100 на 100 иска да прави секс със теб...На кафе у вас...ами ясно е...иска те!:) Ако и ти искаш да правиш секс с него...отивай "на кафе",но първо мини през аптеката за презервативи!:)

ProstoAz
01-05-2005, 09:24
hm...mersi mnogo moje bi e taka lo6oto e 4e me sram da kaja 4e primerno iskam dori da znam 4e toi to4no tova iska da 4ue..... :oops: :oops: :oops:

Абе, кажи му го и ти така на бъзик...толкова ли е трудно?
А иначе е ясно, че иска секс... :roll: Ама ако на теб това не ти пречи - направи го! :wink:

Allicia
01-05-2005, 09:49
Абе, определено на момчето му се прави секс.И просто го отбелязва за да види, дали ще се навиеш.Ако се навиеш-хубаво, от това по-хубаво има ли?Ако не-какво толкова, ще ти каже, че се е базикал и пак няма да се чувства прецакан.Според мен това е цялата работа:)

hopeless_pmg
01-05-2005, 10:12
Ave toe qsno ako si sladka i hubava i mom4etata te zabelqzvat zna4i toi iska da pravi sex s tebe:) Ako si mu navita varvi i 6te vidi6. Ako li ne nedej da hodi6 i 6te izleze 4e se e bazikal:)

KeiTh
01-05-2005, 18:26
Иска да те ч**а според мене ... Затва ..ако и ти искаш ...отиди и си направете хубавото :)

bulgarche
01-06-2005, 12:40
Иска да разбере дали и ти го искаш, ама не пита направи, защото, ако го отрежеш, ще го е срам от теб :) Просто те харесва и иска да преспи с теб..дано иска и нещо повече от единият секс... ако го харесваш, защо не пробвате :)

Verliebter^Junge
01-07-2005, 17:39
6tom ne hodite ne moje da ima nikakvi pretenci,no ao ste hodili pone ot 1 mesec(za men togava e normalno da si poisa6 seks)moje,no ti trqbva da si zadade6 vaprosa dali go iska6-ako iska6 mu kaji,ako se navie zna4i e bil seriozen.ako li ne ne si struva!

Sunshinee
01-08-2005, 18:50
iskal da prai seks..4e nikoi ne iskal da mu pusne ...toq e leko jalak za men..i nz mislq si 4e ti moje da sujalqvash sled tva...ama ako go haresvash i iskash da spish s nego deistvai..apuk za tva 4e trqbvalo da 4akash 1 mesec,za mene tva sa gluposti.Nqma nishto losho da si napravite kefa daje da ne hodite,ako go haresvash ,Stiga da si sigurna v nego i 4e nqma da se hvali sled tva,shtoto togava stava gnusno;)

LiL_Juliete
01-08-2005, 19:42
mi edinstvenata logika koqto otkrivam tuka e tazi che sled kato super mnogo mu se ebe i vijda qvu che ti mu obrushtash dosta vnimanie a ako e razbral i che go haresvash logichno e che shte iska da te pokani u tqh i da te cukne :)

gazarka
09-14-2006, 10:51
neznam moje bi iska samo da te...