PDA

View Full Version : rabotata e mnoooogo zle...



Steff
01-04-2005, 22:29
dnes mi se sluchi neshto mnoooogo interesno :lol: izlizam si az vecherta, vsichko tochno, i po edno vreme (okolo chas sled kato sym izlqzla) poglejdam kym krakata si i vijdam che sym sys razlichni obuvki :!: :!: :!: ne mojah da spra da se hilq ... i cqla vecher se chudeh kak moje da sym takyv oligofren...
pone bqha v edin cvqt i leko podobni... na vas sluchvalo li vi se e podobno neshto (razlichnite chorapi ne se broqt, te sa chesto sreshtano qvlenie :P ), primerno da izlezete s noshtnica pod drehite ili neshto takova ;P :?:

BABY_SEXY_GIRL
01-04-2005, 22:39
Xaxaxax, ne mi se e slu4valo i dano da nqmam takiva incidenti :lol:

aBnOrMaL_BaBy
01-04-2005, 23:30
Веднъж тръгнах по чехли на даскало .. и въобще не се усетих.Добре че приятелката,която беше с мене забеляза..иначе не ми се мисли кфо щеше да стане.Голяма гавра беше ей .. :P :P :P

GalYol
01-04-2005, 23:44
Аз веднъж си бях облякла анцунг, маратонки, спортно яке и си бях взела и официалната чанта.
усетих се навреме тъкмо като излизах от входа и се върнах да оставя чантата. :)

aBeP4eTo
01-04-2005, 23:47
"много зле работата" ама наистина е много зле :lol: Луда работа :lol: Аз веднъж отидох на у-ще несресана щото беше сутрин и не ми се ставаше и съм забравила да се среша пък аз имам много къдрева коса и бях като вещица голям смях беше ... е на мене не ми беше смешно ! :lol: :oops:

Murderdoll
01-04-2005, 23:49
ахахахах и аз веднъж бях тръгнала по чехли
хихихи ама добре че навреме забелязах...ходила
съм и по пижама (и отгоре якето де) ама само до
магазина;)

01-05-2005, 06:13
Na men ne mi se e sluchvalo,pak i az se oglejdam na ogledaloto 20 pati predi da tragna za niakade takache ima mnogo malak shans da stane takova neshto! :P

bodil4e_f
01-05-2005, 06:43
ami ne
dori i 4orapite si ne sam 4iftosvala :P

zElEnA^mAsLiNkA
01-05-2005, 07:26
Mi na mene sam0 mi se e slu4val0 sutrinta da trygna za u4ili6te s pant0fki haha ama kat0 mi stana studen0 na krakata se usetih ! :} Evala ti naprafu me razbi ! hahaha :lol:

tedo_davis
01-05-2005, 07:42
Tva e malko.Na men mi se slu4i neshto podobno ... oba4e si beshe golqma Gavra s dostoinstvoto mi.Beshe predi okolo 2 godini ( mai mesec v jegite ) .bqh pyrva smqna na daskalo i se uspah za 1-viq 4as ( a daskaloto mi e na 50-100 metra ot moq blok ) i kvo da praq ... stavam obli4am se i ae na daskalo.Vlizam si v 4as- si4ko O.K. oba4e si4ki me gledat.Doide golqmoto mejdu4asie ... ilziam - si4ki pak men gledat.Kato se vidqh ... ideshe mi da potyna ot sram.Bqh otishal na daskalo ... S BOKSERKI :) ama edni na ... sladki 4erveni me4enca :) Ei tva ne sam go zabravil nikoga :) :oops:

B_i_G
01-05-2005, 07:48
az sam izlizal po 4ehli ne moga da se pohvalq s drugo po interesno :(

zElEnA^mAsLiNkA
01-05-2005, 07:50
hahahahahhaha p0 b0kserki ???

{}Slanchiceto{}
01-05-2005, 07:52
Ами един ден закъснявах за автибуса си ( защото не съм от София,но уча там ) и като станах се облякох и излезнах.Но малко преди спирката ми останових,че съм излезнала по долнището на пижамата си,която беше жълта със сърчица,а по-големия хит беше че бях облякла и едно старо оровно зелено яке ( защото беше зима ).Е бях голямо забавление тогава.Тогава целия град изведнъж беше решил да ходи на няйъде и всички ме видяха.Е аз закъснях за първия час и отидох за третия.Е това няма да го забравя никога.Беше гадно :(

LiNkiN4eTo
01-05-2005, 07:58
xaxaxa basi ludata , mn ma kefi6 4estno :lol: :lol: :lol: xaxaxa vai :D :wink:
az edin put kato svur6vahme daskalo i izlizam ot daskalo ve4e oba4e po edno vreme use6tam 4e ranicata mi ne e v men i se se6tam 4e sum q zabravila v staqta , 4e trqq6e da se vru6tam ... :lol: ina4e drugi izdunki sum nqmala mai :D :!:

tedo_davis
01-05-2005, 07:58
Tva e malko.Na men mi se slu4i neshto podobno ... oba4e si beshe golqma Gavra s dostoinstvoto mi.Beshe predi okolo 2 godini ( mai mesec v jegite ) .bqh pyrva smqna na daskalo i se uspah za 1-viq 4as ( a daskaloto mi e na 50-100 metra ot moq blok ) i kvo da praq ... stavam obli4am se i ae na daskalo.Vlizam si v 4as- si4ko O.K. oba4e si4ki me gledat.Doide golqmoto mejdu4asie ... ilziam - si4ki pak men gledat.Kato se vidqh ... ideshe mi da potyna ot sram.Bqh otishal na daskalo ... S BOKSERKI :) ama edni na ... sladki 4erveni me4enca :) Ei tva ne sam go zabravil nikoga :) :oops:EI tva si e izlagaciq kvo da kaja drugo.Ako me mine nqkoi ... bravo mu kazvam :}

AvLee(мързи ме)
01-05-2005, 09:36
xaxaxa basi ludata , mn ma kefi6 4estno :lol: :lol: :lol: xaxaxa vai :D :wink:
az edin put kato svur6vahme daskalo i izlizam ot daskalo ve4e oba4e po edno vreme use6tam 4e ranicata mi ne e v men i se se6tam 4e sum q zabravila v staqta , 4e trqq6e da se vru6tam ... :lol: ina4e drugi izdunki sum nqmala mai :D :!:

Хаха...и на мен това ми се е случвало само че аз бях почти стигнала до вкъщи :)

DiEsEl_GiRl4eTo
01-05-2005, 10:34
Ami nai-"interesnoto", s koeto moga da se pohvalq e, che vednyj, kogato otivah do magazina vmesto da pyhna v djoba parite, si mushnah grebena i posle imah fizionomiq, dostoina za snimka. A v avtobusa vmesto da sa si izvadq da pokaja kartata za gradskiq transport, si butah GSMa v liceto na kontroliorkata.

rosskata
01-05-2005, 11:00
:lol:Йеее, имало и по- заблеяни от менееее!!! Аз не мога да се похваля с много различни подобни изцепки, но при мен това е редовно - да си обуя наопаки прашките ( случи ми се три дена подред лятото, и понеже като се наведа се вижда, колегите ми бяха решили, че така си ме кефи да ходя), или блузата да ми е наобратно, или да тръгна без сутиен, да търся нещо, а да извадя от джоба друго... И тям подобни работи... :roll:

Dance_princess
01-05-2005, 11:07
:lol: :lol: :lol: - добре поне, че са си приличали

На мен често ми се случва да ходя с различни чорапи :oops:

fostenkata:)
01-05-2005, 11:27
haha kfi ste izcepki naprao haha mi az samo sam trygvala bez chanta na daskalo i chak kato otidoh sa usetih i trqbvashe da sa vryshtam hahah a po noshnica sam hodila do magazina obache otgore s qketo inache za chorapite si mi e veche ejedvenie haha :wink:

Mi6ka_na_kai6ka
01-05-2005, 11:41
аммм ходила съм на училище с блузата наопаки и чантата също съм си забравяла като тръгвам ... обаче явно не съм единствената :D :D :D

Momchence
01-05-2005, 11:51
Mi az sam zaplanuval lqtoto da si kupq dva 4ifta kecove i da si gi menkam se6tate se razli4ni :) spored men e qko koi e kazal 4e obufkite trqq da ednakfi...4orapite pokrai sestra mi ... tq nosi razli4ni 4orapi i az ot neq ne moga da si namerq ednakfi :lol: prinudtelno ma ne mi pre4i de..... mnogo pyti sam si obli4al teniskite naobratno :) vednyj pomnq 4e be6e vajen den v daskalo iztupah se tfa onova 100 pyti se popitah da ne sam zabrail ne6to i nai nakraq v daskaloto me pitat "kade ti e ranicata" az se pipam i vikam "a kade mi e ranicata" tfa kato vav onq film "pi4 kade mi e kolata" ta pomislih 4e sa mi q svili v reisa :) ama posle se setih 4e ne sam q zel ;) drugi izdynki mai nqma :) :P

tedo_davis
01-05-2005, 13:33
abre otgyrnete na stranica 1 i vijte kvo napisah az pak se smeite :}

Bolka_Baby
01-05-2005, 16:41
hahaha i az sum si zabraala 4antata hihihi, i 4ak v daskaloto se setih ama maaamu ne se vra6tah bez 4anta karah! vednuj si qm az vav kuhnqta i em pratiha do magzazina i kato se varnah zabraih 4e qm i otidoh i si legnah! ina4e be6e golqm fal kato otivam na nqkaf praznik v daskaloto i nali qko sum sse nato4ila aqko sladka ama su mzabraila si sloja oficiqlnite obufki i s nqkfi mn stari i grozni hihihii! nqmam falove az hihihi

BaT_GirL
01-05-2005, 16:42
Xaxaxax, ne mi se e slu4valo i dano da nqmam takiva incidenti :lol:
и аз също

Satanas_daughter
01-05-2005, 17:45
hahahahahha brao na teb ve...mi na men ne mi se e sluchvalo tochno s obuvki ama mi se e sluchvalo da trugna i v asansiora da s setia che sum bez obuvki

BABY_SEXY_GIRL
01-05-2005, 19:28
Na men ne mi se e sluchvalo,pak i az se oglejdam na ogledaloto 20 pati predi da tragna za niakade takache ima mnogo malak shans da stane takova neshto! :P

Xa-xa, vij, ot taq tema si proli4ava koi ne se oglejda mnoo mnoo v ogledaloto :lol: :lol: :lol: Az pone 10 puti se vijdam, nqma kak ina4e, ne bih ustoila na ogledalceto... :P

Traffic
01-05-2005, 19:29
Na men ne mi se e sluchvalo,pak i az se oglejdam na ogledaloto 20 pati predi da tragna za niakade takache ima mnogo malak shans da stane takova neshto! :P

Xa-xa, vij, ot taq tema si proli4ava koi ne se oglejda mnoo mnoo v ogledaloto :lol: :lol: :lol: Az pone 10 puti se vijdam, nqma kak ina4e, ne bih ustoila na ogledalceto... :P ххах, и то няма да може да ти устои.... :) :) :wink:

united_colors
01-05-2005, 19:50
AAAAAAA redovno daje si se razhojdam sas ournati naopaki bluzi,
(sas rubovete otvun6nata strana).
Vednaj se se6tam 4e se oglejdah sas 2 4ifta maratonki v nas enata na levia a drugata na deskia krak.Haresah se s ednite i napravo izliazoh.
4ak kato stignah do kafeto deto imah sre6ta osuznah 4e se 4uvstvam razli4no ... gledam na dolu... i tva ve4e go znae6 :lol:

P1ra71nQ
01-05-2005, 20:06
ахахахах и аз веднъж бях тръгнала по чехли
хихихи ама добре че навреме забелязах...ходила
съм и по пижама (и отгоре якето де) ама само до
магазина;)
toi i az taka :)

Alli
01-05-2005, 20:17
-otivala sam na daskalo bez 4anta,ot burzina kato se obli4am zabravqm da si sloja sutiena i stava mn nekomfortno ili da izlqza s krem naliceto:)

incheto
01-05-2005, 20:56
ne ne mi se e slu4valo..az sam normalna

Devilsplaymate
01-05-2005, 21:13
bqx si na selo /prez lqtoto/ i imaxme rabota do grada... bqx se izdukara bex si O.K nali i posle tamyn sprqxme i poglednax 4e sym s nqkfi djapanki super qko oranjavi i ne izlqzox ot kolata 3-4 4asa... :oops: