PDA

View Full Version : Sexa za edna nosht ?



BlueOrDead
01-05-2005, 08:33
Kfo mislite za sexa za edna nosht ? bihte li go napravili i ima li zna4enie vuzdeistvieto na alkohola ??

adult
01-05-2005, 08:37
В повечето случаи точно алкохолът е виновен за това.Ама си има и хора,за които т'ва си е нещо нормално-чук и чао :) Правила съм го веднъж-не беше под никакво влияние,просто реших че го искам и го направих.Не съжалявам,защото съм опитала какво е.Ако не се прави системно,няма проблеми :D Ако се търси сериозна връзка-мисля че не е редно...А и все пак,като тръгнеш да правиш секс за една нощ,трябва да знаеш защо го правиш :!:

Mushroom
01-05-2005, 08:42
Зависи от това дали си имам приятелка или не.Ако си имам...е изключено да го направя.Тъпо е спрямо нея!Ако си нямам...съм за секса за една нощ.Няма нищо лошо,само дето не знаеш каква е,с кого е била и...нали ме разбирате...болести,работи.. .затова презерватив задължително!!!:)

pinK_Baby
01-05-2005, 09:23
mislq 4e ne sym sklonna oba4e vse nqkoi pyt sigurno i tva 6te go ima... 8)

GalYol
01-05-2005, 09:26
Сексът за една нощ е готина емоция.
Готино е когато си нямаш приятел например и си яко загорял и да го направиш с някой само заради удоволствието, без обещания, без задължения :arrow: само секс.
Е и разбира се презервативът е задължителен. :)

suzanna
01-05-2005, 09:31
ami ne znam...az sum malko po konservativna v tova otnoshenie i az pone ne bih..vsushtnost samo ako mn ne haresvam nqkogo i tova da pravq sex na vsqka cena mi e naistina cel :) no to nishto ne se znae kakto se kazva taka che...:P

Baccara
01-05-2005, 09:36
В повечето случай алкохола има голяма "вина" за случката. Не смятам, че секса за една нощ е нещо лошо, но ако имаш партньор и държиш на него мисля, че няма да е добра идея.

hopeless_pmg
01-05-2005, 09:53
6to be sex za edna no6t si e mnogo qko ne6to:) posle nqma da se nagala da q gledam na sutrinta. A i e dokazano 4e sex i 4uvstva mqmat ni6to ob6to:)

Baccara
01-05-2005, 10:17
6to be sex za edna no6t si e mnogo qko ne6to:) posle nqma da se nagala da q gledam na sutrinta. A i e dokazano 4e sex i 4uvstva mqmat ni6to ob6to:)

Секс за една нощ има връзка само със сърбежа и алкохола :)

adult
01-05-2005, 10:34
. A i e dokazano 4e sex i 4uvstva mqmat ni6to ob6to:)
:shock: :shock: :shock: Това е само в главата ти и за успокояване на гузна съвест!Имат общо и то много! Това вече е научно доказано :!:

rosskata
01-05-2005, 12:16
:roll: Mда... Хубаво нещо е сексът за една нощ. Забавно е и е тръпка, тига да не се прекалява. Практикувала съм и бих пак. Но не мисля, че алкохолът е задължителен

Baccara
01-05-2005, 12:59
:roll: Mда... Хубаво нещо е сексът за една нощ. Забавно е и е тръпка, тига да не се прекалява. Практикувала съм и бих пак. Но не мисля, че алкохолът е задължителен

Какво те подтикна към секса за една нощ?

pile
01-05-2005, 13:15
на мен пъкми е интересно даразбера и малко background...
1/тезина които им харесва и са така въодушевени от тази идея на колко годинки са и имали ли са някога връзка на повече от 3 месеца да кажем
2/какво ви харесав в секс за 1 вечер-това че звучи авантюристично,че ще се направите на много отворени или какво??

GalYol
01-05-2005, 14:34
на мен пъкми е интересно даразбера и малко background...
1/тезина които им харесва и са така въодушевени от тази идея на колко годинки са и имали ли са някога връзка на повече от 3 месеца да кажем
2/какво ви харесав в секс за 1 вечер-това че звучи авантюристично,че ще се направите на много отворени или какво??

1/Аз съм на 18. Имала съм няколко по дълги връзки, най-дългата беше около година и половина.
2/в секса за една нощ ми харесва тръпката, харесва ми това, че не се чувствам обвързана(понякога имам нужда само от секс, не и от връзка), харесва ми че е само секс и че просто си задоволявам нагона.

Satanas_daughter
01-05-2005, 14:49
Сексът за една нощ е готина емоция.
Готино е когато си нямаш приятел например и си яко загорял и да го направиш с някой само заради удоволствието, без обещания, без задължения :arrow: само секс.
Е и разбира се презервативът е задължителен. :)
napulno sum suglasna i az taka si mislia

Myrcheto
01-05-2005, 16:27
mi ne znam ama az ne sym mnogo za...moje bi shtoto si imam seriozen priqtel sega.Ako nqmam ne znam dali bih ...ama to koi li znae?!vsichko se sluchva

KeiTh
01-05-2005, 17:53
]Напълно против ..!!. За мен тва е супер тъпо и безотговорно ... Аз немога да правя секс с никой друг освен гаджето ми ... не мисля ,че ще ми е приятно ... От къде можеш да си сигурен,дали човека с който си го направил не е болен от нещо и няма да те зарази ... за 1 час кеф ..можеш да съжаляваш цял живот ... [/color] :?

rosskata
01-05-2005, 19:16
]От къде можеш да си сигурен,дали човека с който си го направил не е болен от нещо и няма да те зарази ... за 1 час кеф ..можеш да съжаляваш цял живот ... [/color] :?

:P ПОради тази причина някои умен чичко или лелка е измислил презервативите. :roll: Да не говорим, че и от година да ходиш с някой, пак не можеш да си сигурен дали няма да ти лепне нещо. Слагаш презерватив и толкоз.

Murderdoll
01-05-2005, 19:21
hihh mi i az sym Za sexa za edna nosht
ako si mnoo zagorql i nqmash gaje vyrshi rauta mai

BABY_SEXY_GIRL
01-05-2005, 21:11
]Напълно против ..!!. За мен тва е супер тъпо и безотговорно ... Аз немога да правя секс с никой друг освен гаджето ми ... не мисля ,че ще ми е приятно ... От къде можеш да си сигурен,дали човека с който си го направил не е болен от нещо и няма да те зарази ... за 1 час кеф ..можеш да съжаляваш цял живот ... [/color] :?

I az mislq taka! :wink:

terkata
01-06-2005, 08:37
mislq 4e za momenta ne bih pravila sex za edna no6t a dori i das um piqna mislq 4e nqma da go napravq ama sled godini znae li se kakvo 6te stane :?: :wink:

lover4e
01-06-2005, 10:09
Аз съм твърдо ЗА! Каквото и да казват някой това си е готино нещо. На сутринта никой не очаква нещо от теб. Няма задължения и обещания.. Удоволствие, което задължително всеки трябва да изпита :!:

bulgarche
01-06-2005, 12:47
Сексът за една нощ е готина емоция.
Готино е когато си нямаш приятел например и си яко загорял и да го направиш с някой само заради удоволствието, без обещания, без задължения :arrow: само секс.
Е и разбира се презервативът е задължителен. :)

Да бе к'во толкова, прото заудовослтвието..не е нужна любов..

liony-baby
01-06-2005, 13:13
аммм аз съм за....но да не се повтаря много често. готино е...никакви чувства и т.н. просто един секс. :)
когато е под въздействието на алкохол обаче си мисля, че в повечето случаи винаги единият съжалява.

incheto
01-06-2005, 13:24
nikoga ne bih go napravila...pone dokato sam obvarzana...ama i da ne sam ne bih go napravila

rosskata
01-12-2005, 22:02
:roll: Mда... Хубаво нещо е сексът за една нощ. Забавно е и е тръпка, тига да не се прекалява. Практикувала съм и бих пак. Но не мисля, че алкохолът е задължителен

Какво те подтикна към секса за една нощ?

Щом не е алкохола, по пътя на логиката- сърбежа :lol: Най- вече необвързаността. Няма нищо, от което да бягам повече от обвързването.
и трето- не винаги има нужда от конкретна причина- щом те привлича някой физически, защо да не спиш с него?

01-12-2005, 22:25
]Напълно против ..!!. За мен тва е супер тъпо и безотговорно ... Аз немога да правя секс с никой друг освен гаджето ми ... не мисля ,че ще ми е приятно ... От къде можеш да си сигурен,дали човека с който си го направил не е болен от нещо и няма да те зарази ... за 1 час кеф ..можеш да съжаляваш цял живот ... [/color] :?
mnogo pravilno go kaza napravo TheBesT 8)

TheDevilTwin
01-13-2005, 09:15
Kfo mislite za sexa za edna nosht ? bihte li go napravili i ima li zna4enie vuzdeistvieto na alkohola ??

Дори да нямам гадже - не бих го направил.
Първо - само курвите се чукат с момчета, с които не ходят
Второ - какъв е смисъла да преспиш с някого за една нощ ? Нито има чувства, нито емоция, нито си заслужава :evil:
Трето - Предпочитам дълготрайните връзки.
Четвърто - Ако не познаваш добре партньора си, никога не знаеш, какво може да последва след това.

Ku4eto
01-13-2005, 14:53
ako pitate mene nema ni6to lo6o v sexa za edna no6t 6oto si e trupka ta duri i da ne e pod vazdeisvie na alkohola tui 4e nema lo6ospored men

NaSty GiRl
01-13-2005, 16:38
Ammi...nemoa da kaja 4e ne sum go praila ama ne ti e qko posle osobeno ako si f4e ;] ina4e mom4etata qko se kefqt a mackite se 4uvstvat kato parcali :P moje bi kato porastna bih go praila po 4esto ina4e sa neee

06-22-2007, 10:35
pri men stana po to4no sex za edin den :) mom4eto be6e super krasivo i mnogo nadareno pravixme straxoten sex.....sega ako go sre6tna pak bix poiskala da go napravim \:D/

krem4et0
06-22-2007, 10:40
Темата е от преди 2 години и половина. Заключвам я!