PDA

View Full Version : Mislq si zaaa.....



LiNkiN4eTo
01-05-2005, 08:35
Za kakvo si misli6 sega :?:

e_l_i_z_a
01-05-2005, 08:36
Kolko sa HOT bliznacite Joel i Benji ot GOOD CHARLOTTE :P

tedo_davis
01-05-2005, 08:39
kak da mine vremeto i da doide 9-ti qnuari za da vidq moeto ANGEL4E.

LiNkiN4eTo
01-05-2005, 08:43
s koi da izlqza dnes :lol:

qnituu
01-05-2005, 09:01
kak da ymra

tedo_davis
01-05-2005, 09:04
kak da ymra
eeeee q stiga!

pinK_Baby
01-05-2005, 09:38
4udq se za kolko 4asa da kaja 4e e sre6tata dove4era....i kak sled malko trqbva da prepisvam hilqda typi doma6ni po matematika.... :cry: :?

zElEnA^mAsLiNkA
01-05-2005, 09:40
Mi mislq si za edin 40vek ... :oops:

tedo_davis
01-05-2005, 09:42
Mi mislq si za edin 40vek ... :oops:
haide kaji si de ... kakvo e tova iz4ervqvane :P nie hora ne qdem :P

Baccara
01-05-2005, 09:51
Мисля какво ще правя в петък.

zElEnA^mAsLiNkA
01-05-2005, 09:53
Kf0 da si kaja :p Kazah si guu ! Pyk i da kaja ime ... smisyl nqma ! M0m4e e haha

Steff
01-05-2005, 09:55
mislq si kakvi podaryci da vzema na 2 sladurani, shtoto neska imat den den :)

bigfish
01-05-2005, 09:56
мисля си за смисъла на живота :lol:

Bolid1
01-05-2005, 09:58
Az se 4udq ko da praq ... :) btw koi ima neska imen den 4e ne sum zapoznata?

tedo_davis
01-05-2005, 10:00
4id na si4ki ... za utre ... utre iordanov den :}

DiEsEl_GiRl4eTo
01-05-2005, 10:42
Mislq si kak da si razpredelq vremeto...hem da si naucha, hem da se naspa edno hubavo...mislq si i shto trqbva daskaloto pak da pochva

GreenLadyM
01-05-2005, 10:47
Mislq si dali da izlezna s edin friqtel dove4era...i za posledctviqta ako go napravq :)

Mi6ka_na_kai6ka
01-05-2005, 10:48
Мисля си кога най-сетне ще седна да уча... Планирам го от 3 дена вече :roll:

fostenkata:)
01-05-2005, 11:01
mi mislq che adski mn iskam da sa vidq s edin chovek i sa chudq kak da stane tva i mislq koga shte ida v bs pri bratovchetka mi i si mislq koga nai setne shte si naucha:) :wink:

Momchence
01-05-2005, 12:05
V momenta ne mislq :P

GeRyTo
01-05-2005, 12:11
Мисля си кога най-сетне ще седна да уча... Планирам го от 3 дена вече :roll:

И аз точно същото си мисля :( :roll:

C-I-A-R-A
01-05-2005, 12:12
Mislia siche triabva da si opraviam staiata i che marzela e goliamo neshto :twisted:

Eliiiiiiiiii sexsito
01-05-2005, 14:02
mislia si kak ne mi se hodi na daskalo i kolko sam gladna,ama me marzi da si napraa ne6to za iadene :oops: :wink:

Satanas_daughter
01-05-2005, 14:53
kak da ymra

hahaha tva me nakefi i az obshto vzeto si mislia za tva

tedo_davis
01-05-2005, 14:58
kak da ymra

hahaha tva me nakefi i az obshto vzeto si mislia za tva


KOLKO PYTI DA TI KAJA AZ NA TEB DA PRESTANESH S TOVA ... pritesnqvash me.

tedo_davis
01-05-2005, 14:59
ei qnituu razbirash li me ? : }

DeaTHroW-ReC_F
01-05-2005, 16:16
мисля си...че....цяла седмица няа си виждам блъдиииииииииииииииииииии иииииии :((...наказана съм..

aBnOrMaL_BaBy
01-05-2005, 16:34
Мисля си как Зара ще издуха тфа копеле Алиджан другата седмица :twisted:

BaT_GirL
01-05-2005, 16:41
за човека който обичам...

nadeto_nn
01-05-2005, 16:45
Mislq si,4e sym super vlub4iva i 4e za nqkolko dena edin 4ovek napravi taka 4e da ne moga da spra da mislq za nego...a i mislq si koi utre 6te 4erpi

{}Slanchiceto{}
01-05-2005, 16:51
за човека който обичам...
И аз тъй :oops:

terkata
01-05-2005, 16:55
mislq za edni mom4eta deto me presledvat i se 4uda kak da se oturva haha :!: :!: :!:

Tiffany
01-05-2005, 20:18
Ми мисля си,че... :arrow: нищо не си мисля!

kellybundy
01-05-2005, 20:20
kakva li diagnoza 6e mi lepne lekarkata utre :(

Alli
01-05-2005, 20:24
zmislq po temite

monka
01-05-2005, 20:25
mislq si za edna priatelka,koqto mi be6e gadje i sega pak si stanahme gadjeta:)

amy lee
01-05-2005, 20:27
mislq si....4esno kazano mai za ni6to ne si mislq.mislq kolko e tupo da ne misli6 ni6to.nqkoi razbra li me izob6to?

united_colors
01-05-2005, 20:29
Mislia si za iadene, 6toto sam gladna...

P1ra71nQ
01-05-2005, 20:39
mi mislq si che trqbva da se stegna i prez weekend-a i da se snimam :)

LunaTriCk
01-05-2005, 20:39
мисля си ексизтинциалното начало и постпродуктивноста в живота на един градински червей...

Devilsplaymate
01-05-2005, 20:43
mislq si dali da otida na kupona v petyk

incheto
01-05-2005, 20:44
za priqtelq mi...az nikoga ne spiram da mislq za nego

eNigMaTic^
01-05-2005, 20:58
Мисля си за BBB. Не е ли сладък с тея слушалки :oops: :lol:

BABY_SEXY_GIRL
01-05-2005, 21:48
Za tova 4e se bavq sas ls-tata :))

Traffic
01-05-2005, 21:53
за това, че шсе побъркам от притеснение, щото кели е зле и не мога да направя нищо за да й помогна. :(

Murderdoll
01-05-2005, 21:54
ми точно в момента си мисля за секс щото
някои хора само за това ми говорят :lol: :lol:

01-05-2005, 22:02
В интерес на истината .... т.к. отдавна не бяп влизал в този форум .. та сега си мисля или поне се опитвам да се сетя за хората, които съм виждал на снимка и по-точно за Baby_sexy_girl...

Ае междудругото кво стана нали имаше некъв фотоалбум на сайта ?

BABY_SEXY_GIRL
01-05-2005, 22:25
Simply Lethal, razbi me! Mislq si za Gurciq, lipsva mi :lol:

Traffic
01-05-2005, 22:27
В интерес на истината .... т.к. отдавна не бяп влизал в този форум .. та сега си мисля или поне се опитвам да се сетя за хората, които съм виждал на снимка и по-точно за Baby_sexy_girl...

Ае междудругото кво стана нали имаше некъв фотоалбум на сайта ?ай да ти помогна малко: http://info.datacom.bg/rado84/PIX/BABY_SEXY_GIRL/ :wink: :wink: :roll:

01-05-2005, 22:28
В интерес на истината .... т.к. отдавна не бяп влизал в този форум .. та сега си мисля или поне се опитвам да се сетя за хората, които съм виждал на снимка и по-точно за Baby_sexy_girl...

Ае междудругото кво стана нали имаше некъв фотоалбум на сайта ?ай да ти помогна малко: http://info.datacom.bg/rado84/PIX/BABY_SEXY_GIRL/ :wink: :wink: :roll:

10x ... албума на Baby_sexy_girl ще го видя, ама на останалите от форума ... :lol:

Traffic
01-05-2005, 22:35
В интерес на истината .... т.к. отдавна не бяп влизал в този форум .. та сега си мисля или поне се опитвам да се сетя за хората, които съм виждал на снимка и по-точно за Baby_sexy_girl...

Ае междудругото кво стана нали имаше некъв фотоалбум на сайта ?ай да ти помогна малко: http://info.datacom.bg/rado84/PIX/BABY_SEXY_GIRL/ :wink: :wink: :roll:

10x ... албума на Baby_sexy_girl ще го видя, ама на останалите от форума ... :lol:ее, за тях не мога да ти помогна, но сичките снимки на ренито съм ги качил в сайта, който ти дадох. :) ;)

BABY_SEXY_GIRL
01-05-2005, 22:44
Eheeee, tuka kakvo stava, fen4eta li imam na gosti xaxaxaxax :lol:

BABY_SEXY_GIRL
01-05-2005, 22:45
Simply Lethal, vij snimkite na leona, 6te ti haresa, golqma pi4ka e :arrow: http://free.bol.bg/monio/leona/ :wink:

01-05-2005, 22:47
Eheeee, tuka kakvo stava, fen4eta li imam na gosti xaxaxaxax :lol:

Виж с тая колекция от твои снимки Трафик по-може да го причислиш като "твой фен", но на мен ми още "малко" рано ...

Аре поздрави и лека ви пръст ... нощ .. все тая ! :wink:

01-05-2005, 22:49
Simply Lethal, vij snimkite na leona, 6te ti haresa, golqma pi4ka e :arrow: http://free.bol.bg/monio/leona/ :wink:

А Леона после ще ми помогне ли да си платя трафика, който ще навъртя ако и разгледам дори и половината от снимките :lol: ..

Na_4eRe6aTa1 26-Nov-2004 18:46 417k лл

Ква е тая череша бе .. Половин mb :D

BABY_SEXY_GIRL
01-05-2005, 22:50
:arrow: stani fen na leona, ne na men, tq e gotina, supeeeeeeeeer e!

Traffic
01-05-2005, 22:50
Eheeee, tuka kakvo stava, fen4eta li imam na gosti xaxaxaxax :lol: мдааа, и аз ги подпомагам с каквото мога..... :roll: :lol: :lol: :wink: :P

01-05-2005, 22:51
:arrow: stani fen na leona, ne na men, tq e gotina, supeeeeeeeeer e!

Че Леона е страшно красиво момиче спор няма, ама ти каква и се падаш, че толкова я рекламираш се чудя аз ... :?: :lol:

Traffic
01-05-2005, 22:52
:arrow: stani fen na leona, ne na men, tq e gotina, supeeeeeeeeer e!грешка. ти си по-готината. неслучайно ти викам "сладурче". :wink:

НИТРО
01-06-2005, 00:17
Kolko sa HOT bliznacite Joel i Benji ot GOOD CHARLOTTE :P
ахахааххахахахахахахахаах хахахахахахахахахахахахах ахахахахахахаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххаха
ЛЕЛЕ МАЙКО ... КАКВО ПРАВИ ИЗВЕСТНОСТТА С ГРОЗНИТЕ ХОРА ЛЕЕЕЕЛЕЕЕ ...................................... ЛЕЛЕ МАЙКО ! ТУКА ЩЕ СТАНЕТЕ КАТО ЗОМБИРАНИТЕ АМЕРИКАНСКИ ТИЙНОВЕ ! ДЕТО ПРИПАДАТ КАТО ВИДЯТ ДЖЪСТИН ТИМБЪРЛЕЙК !!!! УЖАС


Мисля си за ....... ами мисля си как ще подаря на едно специално момиче 14 рози на 14.02 ...... %)

B_i_G
01-06-2005, 07:20
Kolko sa HOT bliznacite Joel i Benji ot GOOD CHARLOTTE :P
ахахааххахахахахахахахаах хахахахахахахахахахахахах ахахахахахахаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххахаахахааххаха хахахахахахааххахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хаха
хахахахааххахахахахаахахх аххахахахахаххахахахахаха хахахахааххаха
ЛЕЛЕ МАЙКО ... КАКВО ПРАВИ ИЗВЕСТНОСТТА С ГРОЗНИТЕ ХОРА ЛЕЕЕЕЛЕЕЕ ...................................... ЛЕЛЕ МАЙКО ! ТУКА ЩЕ СТАНЕТЕ КАТО ЗОМБИРАНИТЕ АМЕРИКАНСКИ ТИЙНОВЕ ! ДЕТО ПРИПАДАТ КАТО ВИДЯТ ДЖЪСТИН ТИМБЪРЛЕЙК !!!! УЖАС


Мисля си за ....... ами мисля си как ще подаря на едно специално момиче 14 рози на 14.02 ...... %)
vnimavai 4e 14 e 4etno 4islo we ei!

LiNkiN4eTo
01-06-2005, 07:23
mislq si dali neska da otida s drugite da se napiq na plaja :roll:

liony-baby
01-06-2005, 12:41
за един човек

Тед:)
01-06-2005, 12:46
Сега отивам на козметик и се чудя как ще изляза на улицата без грим ;)

aBeP4eTo
01-06-2005, 12:51
Аммм мисля си за снощи...колко хубаво беше :lol: :lol: :lol:

Bloody_Tear
01-06-2005, 13:24
Ами мисля си дали да уча днес или утре,или другиден,или по-другиден,или по по по по другиден.....

Mi6ka_na_kai6ka
01-06-2005, 15:01
мммм мисля си наще кога ще се приберат да ми донесат нещо вкусно за ядене, че цял ден не съм яла ... :roll:

bulgarche
01-06-2005, 15:26
За едно момиче + секс :oops:

НИТРО
01-06-2005, 15:35
vnimavai 4e 14 e 4etno 4islo we ei!
еми кво да ти кажа =) Аз чак неска го разбрах тва =) Еми кво да направя ..... то простотията не се лекува .... туй е понеже съм млад и зелен

BABY_SEXY_GIRL
01-06-2005, 20:11
:arrow: stani fen na leona, ne na men, tq e gotina, supeeeeeeeeer e!

Че Леона е страшно красиво момиче спор няма, ама ти каква и се падаш, че толкова я рекламираш се чудя аз ... :?: :lol:

Prosto priqtelka ot foruma, ni6to pove4e, no vinagi sam kazvala, 4e tq e nai-gotina :wink:

Traffic
01-06-2005, 20:12
:arrow: stani fen na leona, ne na men, tq e gotina, supeeeeeeeeer e!

Че Леона е страшно красиво момиче спор няма, ама ти каква и се падаш, че толкова я рекламираш се чудя аз ... :?: :lol:

Prosto priqtelka ot foruma, ni6to pove4e, no vinagi sam kazvala, 4e tq e nai-gotina :wink: е аз пък винаги ще ти противореча по тоя въпрос, а съм сигурен, че и виктор ще ти противоречи по тая тема........ :roll: :lol: :wink: :wink: :P

01-06-2005, 20:18
mislq za edna mnogo qka koqta vliza v forum :P

http://info.datacom.bg/rado84/PIX/BABY_SEXY_GIRL/BABY_SEXY_GIRL43.jpg

01-06-2005, 20:30
:arrow: stani fen na leona, ne na men, tq e gotina, supeeeeeeeeer e!

Че Леона е страшно красиво момиче спор няма, ама ти каква и се падаш, че толкова я рекламираш се чудя аз ... :?: :lol:

Prosto priqtelka ot foruma, ni6to pove4e, no vinagi sam kazvala, 4e tq e nai-gotina :wink: е аз пък винаги ще ти противореча по тоя въпрос, а съм сигурен, че и виктор ще ти противоречи по тая тема........ :roll: :lol: :wink: :wink: :P
hihiihihi :) toq Rado mnogo znaii :P leona e mnogo sladka :P btw az neq imam kato mnogo dobra priqtelka :P :wink: :wink:

kellybundy
01-06-2005, 20:36
mi 4udq se dali 6e prepi6a tva ese za lubovta do utre :roll:

Traffic
01-06-2005, 20:40
aneD]



:arrow: stani fen na leona, ne na men, tq e gotina, supeeeeeeeeer e!

Че Леона е страшно красиво момиче спор няма, ама ти каква и се падаш, че толкова я рекламираш се чудя аз ... :?: :lol:

Prosto priqtelka ot foruma, ni6to pove4e, no vinagi sam kazvala, 4e tq e nai-gotina :wink: е аз пък винаги ще ти противореча по тоя въпрос, а съм сигурен, че и виктор ще ти противоречи по тая тема........ :roll: :lol: :wink: :wink: :P
hihiihihi :) toq Rado mnogo znaii :P leona e mnogo sladka :P btw az neq imam kato mnogo dobra priqtelka :P :wink: :wink:е не съм ли прав, ми кажи? кажи, че ренито е мн по-готина от леона. :wink:

amy lee
01-06-2005, 20:53
aneD]



:arrow: stani fen na leona, ne na men, tq e gotina, supeeeeeeeeer e!

Че Леона е страшно красиво момиче спор няма, ама ти каква и се падаш, че толкова я рекламираш се чудя аз ... :?: :lol:

Prosto priqtelka ot foruma, ni6to pove4e, no vinagi sam kazvala, 4e tq e nai-gotina :wink: е аз пък винаги ще ти противореча по тоя въпрос, а съм сигурен, че и виктор ще ти противоречи по тая тема........ :roll: :lol: :wink: :wink: :P
hihiihihi :) toq Rado mnogo znaii :P leona e mnogo sladka :P btw az neq imam kato mnogo dobra priqtelka :P :wink: :wink:е не съм ли прав, ми кажи? кажи, че ренито е мн по-готина от леона. :wink:emi az si mislq kak taq tema se prevurna v diskusiq"koi e po gotin-BABY_SEXY_GIRL ili leona?" :roll:

01-06-2005, 21:04
aneD]



:arrow: stani fen na leona, ne na men, tq e gotina, supeeeeeeeeer e!

Че Леона е страшно красиво момиче спор няма, ама ти каква и се падаш, че толкова я рекламираш се чудя аз ... :?: :lol:

Prosto priqtelka ot foruma, ni6to pove4e, no vinagi sam kazvala, 4e tq e nai-gotina :wink: е аз пък винаги ще ти противореча по тоя въпрос, а съм сигурен, че и виктор ще ти противоречи по тая тема........ :roll: :lol: :wink: :wink: :P
hihiihihi :) toq Rado mnogo znaii :P leona e mnogo sladka :P btw az neq imam kato mnogo dobra priqtelka :P :wink: :wink:е не съм ли прав, ми кажи? кажи, че ренито е мн по-готина от леона. :wink:emi az si mislq kak taq tema se prevurna v diskusiq"koi e po gotin-BABY_SEXY_GIRL ili leona?" :roll:
No`1 :arrow: Renito No`2 :arrow: Leona No`3 Amy lee :) Taka stava li.....

BABY_SEXY_GIRL
01-06-2005, 21:11
Haide sprete se! Vsqka si ima svoq 4ar i svoite obojateli :wink: Mluk, 4e 6te vi se karat!

amy lee
01-06-2005, 21:12
aneD]


aneD]



:arrow: stani fen na leona, ne na men, tq e gotina, supeeeeeeeeer e!

Че Леона е страшно красиво момиче спор няма, ама ти каква и се падаш, че толкова я рекламираш се чудя аз ... :?: :lol:

Prosto priqtelka ot foruma, ni6to pove4e, no vinagi sam kazvala, 4e tq e nai-gotina :wink: е аз пък винаги ще ти противореча по тоя въпрос, а съм сигурен, че и виктор ще ти противоречи по тая тема........ :roll: :lol: :wink: :wink: :P
hihiihihi :) toq Rado mnogo znaii :P leona e mnogo sladka :P btw az neq imam kato mnogo dobra priqtelka :P :wink: :wink:е не съм ли прав, ми кажи? кажи, че ренито е мн по-готина от леона. :wink:emi az si mislq kak taq tema se prevurna v diskusiq"koi e po gotin-BABY_SEXY_GIRL ili leona?" :roll:
No`1 :arrow: Renito No`2 :arrow: Leona No`3 Amy lee :) Taka stava li.....misq za tova kak tazi tema stana konkurs "koi e po po nai" :lol:

01-06-2005, 21:14
Haide sprete se! Vsqka si ima svoq 4ar i svoite obojateli :wink: Mluk, 4e 6te vi se karat!
utre da ne imam [B]aneD slaps BABY_SEXY_GIRL around a bit with a large trout

01-06-2005, 21:16
aneD]


aneD]



:arrow: stani fen na leona, ne na men, tq e gotina, supeeeeeeeeer e!

Че Леона е страшно красиво момиче спор няма, ама ти каква и се падаш, че толкова я рекламираш се чудя аз ... :?: :lol:

Prosto priqtelka ot foruma, ni6to pove4e, no vinagi sam kazvala, 4e tq e nai-gotina :wink: е аз пък винаги ще ти противореча по тоя въпрос, а съм сигурен, че и виктор ще ти противоречи по тая тема........ :roll: :lol: :wink: :wink: :P
hihiihihi :) toq Rado mnogo znaii :P leona e mnogo sladka :P btw az neq imam kato mnogo dobra priqtelka :P :wink: :wink:е не съм ли прав, ми кажи? кажи, че ренито е мн по-готина от леона. :wink:emi az si mislq kak taq tema se prevurna v diskusiq"koi e po gotin-BABY_SEXY_GIRL ili leona?" :roll:
No`1 :arrow: Renito No`2 :arrow: Leona No`3 Amy lee :) Taka stava li.....misq za tova kak tazi tema stana konkurs "koi e po po nai" :lol:
btw Rado da kaji :P az neznam :) :wink:

01-06-2005, 21:17
aneD]


aneD]



:arrow: stani fen na leona, ne na men, tq e gotina, supeeeeeeeeer e!

Че Леона е страшно красиво момиче спор няма, ама ти каква и се падаш, че толкова я рекламираш се чудя аз ... :?: :lol:

Prosto priqtelka ot foruma, ni6to pove4e, no vinagi sam kazvala, 4e tq e nai-gotina :wink: е аз пък винаги ще ти противореча по тоя въпрос, а съм сигурен, че и виктор ще ти противоречи по тая тема........ :roll: :lol: :wink: :wink: :P
hihiihihi :) toq Rado mnogo znaii :P leona e mnogo sladka :P btw az neq imam kato mnogo dobra priqtelka :P :wink: :wink:е не съм ли прав, ми кажи? кажи, че ренито е мн по-готина от леона. :wink:emi az si mislq kak taq tema se prevurna v diskusiq"koi e po gotin-BABY_SEXY_GIRL ili leona?" :roll:
No`1 :arrow: Renito No`2 :arrow: Leona No`3 Amy lee :) Taka stava li.....misq za tova kak tazi tema stana konkurs "koi e po po nai" :lol:
btw Rado da kaji :P az neznam :) :wink:

Traffic
01-06-2005, 21:19
еми, за да спрем с офтопика, ще си напиша моята "класация" и спираме да флудиме. така става, нали?

ето я и "класацията":
1. kellybundy
2. BABY_SEXY_GIRL
3. amy lee
4. leona

не ми се сърдете, че цвети е на първо място, но за мене тя винаги ще си остане най-красивото момиче на света.... :roll:

Bolid1
01-06-2005, 21:21
Mn sa izvinqvam... Ama shto si mislq 4e temata beshe: Za kakvo si mislite v momenta, a ne koi e po hubav - baby sexy girl ili leona... ima si tema kadeto moje da sporite i za tova... ta da vi pomolq PISHETE PO TEMATA :!: :!: :!: :evil:

01-06-2005, 21:25
еми, за да спрем с офтопика, ще си напиша моята "класация" и спираме да флудиме. така става, нали?

ето я и "класацията":
1. kellybundy
2. BABY_SEXY_GIRL
3. amy lee
4. leona

не ми се сърдете, че цвети е на първо място, но за мене тя винаги ще си остане най-красивото момиче на света.... :roll:
kraii ve4e :) tova e...... :wink:

BABY_SEXY_GIRL
01-06-2005, 21:34
Mn sa izvinqvam... Ama shto si mislq 4e temata beshe: Za kakvo si mislite v momenta, a ne koi e po hubav - baby sexy girl ili leona... ima si tema kadeto moje da sporite i za tova... ta da vi pomolq PISHETE PO TEMATA :!: :!: :!: :evil:

Spokoino...Te kazaha, 4e pove4e nqma da pi6at za tova :wink: Ne se nervi pls, mrazq sporove :(
Az si mislq 4e 6te stavam ve4e :roll:

Betty^Barclay
01-06-2005, 21:34
Emi az sega si misliia kak mi se hodi taq vecher na retro party ama priqtelite mi zaminaha i sega nqma s koi...:(

Bolid1
01-06-2005, 21:43
Mn sa izvinqvam... Ama shto si mislq 4e temata beshe: Za kakvo si mislite v momenta, a ne koi e po hubav - baby sexy girl ili leona... ima si tema kadeto moje da sporite i za tova... ta da vi pomolq PISHETE PO TEMATA :!: :!: :!: :evil:

Spokoino...Te kazaha, 4e pove4e nqma da pi6at za tova :wink: Ne se nervi pls, mrazq sporove :(
Az si mislq 4e 6te stavam ve4e :roll:
mi ne se nervq prosto kazah... ;) savsem spokoino;... :)

01-06-2005, 21:47
Mn sa izvinqvam... Ama shto si mislq 4e temata beshe: Za kakvo si mislite v momenta, a ne koi e po hubav - baby sexy girl ili leona... ima si tema kadeto moje da sporite i za tova... ta da vi pomolq PISHETE PO TEMATA :!: :!: :!: :evil:

Аз пък ако искам ще си мисля за това кой е по-красиФ, дебел, дълъг и.т.н. Проблем ли има ?

Дейба тоя форум съвсем мяза вече на чат. Мнение с повече от 5 думи трудно се намира, а ако все пак има такова - веднага ти казват да говориш по темата.

Да пиша по темата .. За кво си мисля ?!? Абе наистина ли вие пък МИСЛИТЕ, че някой го ебе кво си мисли другия, освен ако не е свързано с него ? МИСЛИТЕ си, че тая тема е интересна и някой ще хване да я разглежда, за да види Пенчо и Пенка за какво са си МИСЛИЛИ ? Така ли ? Не сериозно ми кажете ... Щото аз разбирам да съм тръгнал да пиша глупости в някоя сериозна тема, в която отговорите са с малко по-голямо съдържание от една подобна - :evil: икона.. И тогава да ми се прави забележка. Ама тва тук неква смотана тема, в която освен да се трупат тъпи мнение друго не се прави, но и виж те не трябва да се отклоняваме ОТ ТЕМАТА. Ебати темата заклевам се ...

Аре поздрави ...

Bolid1
01-07-2005, 09:09
Ima si tema v koqto si obsujdaite vsi4ko, izvinqvai ama to4no vie si go oburnahte na 4at.... edva li na nqkoi mu puka dali baby sexy girl e po gotina ot leona. To tuka stana konkurs za krasota. Ima nqkolko temi za miss teen problem i tam si obsujdaite leona i baby sexy girl :!: :twisted:

zElEnA^mAsLiNkA
01-07-2005, 09:17
Ami mislq si : Za6t0 nik0i ne misli p0 temata???

Steff
01-27-2005, 22:00
az si mislq ili po-tochno se chudq kakvo po dqvolite pravi BSG na vtoriq etaj na mosta? i dali ako sluchaino padne ot tam shte ocelee... :roll:

LiNkiN4eTo
01-28-2005, 08:42
mislq si zaaa . . . sex :lol:

monka
01-28-2005, 10:58
ami mislq si dali da legna da pospq???????

teddy_bear
01-28-2005, 11:22
....za princ Harry.... :roll:

little_black_dress
01-28-2005, 12:47
Мисля си,че много искам да променя някои неща в живота си,но немога,нямам воля.Мисля си,че никой не си мисли за мен,че никой не ме обича.Мисля си колко много имам да уча и колко ме мързи,колко съм безотговорна.Мисля си,че съм излишна,че не съм нужна на никой.Мисля си,трябва да бъда оптимистка,а не такава ужасна песимистка.Мисля си,че трябва да вярвам в себе си и да постигам целите си,а не да се отказвам от мечтите си с мисълта,че за нищо не ме бива.Мисля си,че съм самотна,въпреки,че отстрани не изглежда така.Мисля си,че е време да спра да мисля и да живея в настоящето,да живея за мига,за момента. :(

MaD_CaT*
01-28-2005, 13:31
....ми в момента....си мисля,за......глобалното затопляне :lol: ,макар че не е много весело(даже въобще) :cry:

monka
01-28-2005, 17:46
Мисля си,че много искам да променя някои неща в живота си,но немога,нямам воля.Мисля си,че никой не си мисли за мен,че никой не ме обича.Мисля си колко много имам да уча и колко ме мързи,колко съм безотговорна.Мисля си,че съм излишна,че не съм нужна на никой.Мисля си,трябва да бъда оптимистка,а не такава ужасна песимистка.Мисля си,че трябва да вярвам в себе си и да постигам целите си,а не да се отказвам от мечтите си с мисълта,че за нищо не ме бива.Мисля си,че съм самотна,въпреки,че отстрани не изглежда така.Мисля си,че е време да спра да мисля и да живея в настоящето,да живея за мига,за момента. :(


mili4ka,ako tova pone malko 6te te uspokii(za,koeto se nadqvam),az sam absoliutno sa6tata :( i az imam 4uvstvoto,4e sam ujasen 4ovek,4e izob6to ne sam ambiciozna i ni6to nqma da postigna...i ponqkoga vsi4ko mi struva adski trudno,ne znam kak 6te se sprava c jivota :( ponqkoga mi se e iskalo da se samoubia i daje probvah. samo 6te ti kaja,da ne se pritesnqva6. ne si misli,4e nikoi ne te obi4a! ubedena sam,4e ne e taka. moje da sa malko priatelite ti,no sas sigurnost te obi4at mnogo i sa istinski! spox!!!

Iliqn4eto
01-28-2005, 17:52
v momenta samo se molq da sam dobreeee,ni6to pove4e

LiNkiN4eTo
01-28-2005, 19:15
6to pak ne svur6ih :(

Eliiiiiiiiii sexsito
01-28-2005, 21:04
za teb... :wink:

01-28-2005, 21:13
Mislq za kolko sam dobar na fifa 2005 :P

honey_reflection
01-28-2005, 21:14
kolko dulgo shte se iztegli edna pesen... che da izleza od neta - shtot me bolut ochite! lol !

01-28-2005, 21:14
Mislq za kolko sam dobar na fifa 2005 :P

Murderdoll
01-28-2005, 21:15
колко ме е яд че не останах повече
на купона с мъжа ми...

Trillian
01-28-2005, 21:23
мисля си...кога ще оздравея... :cry:

amy lee
01-28-2005, 21:37
mislq si koga TaStY^GiRl 6te mi otgovori...(da tova e namek,4e imam da ti kazvam ne6to vajno)

01-28-2005, 21:42
Mislq za Sex na Ex :P :wink:

BABY_SEXY_GIRL
01-28-2005, 21:45
Za tova kak 6te si prekaram prez gripnata vakanciika :lol: Kupon na ex 8)

01-28-2005, 21:46
Za tova kak 6te si prekaram prez gripnata vakanciika :lol: Kupon na ex 8)
Reni dvamata li e :!: :?: :roll:

babyunderground
01-29-2005, 19:38
Za nai-gotinoto sy6testvo na sveta :P :)
(ehhhhhh tiq myje ne ni ostavqt na mira zna4i)

skiipar
01-29-2005, 19:45
за един човек :lol: :lol: :lol: :lol:

01-29-2005, 20:09
za utre :)

01-29-2005, 20:33
Мисля си за това какво си мислят другите и дали те мислят, че аз си мисля в момента или просто мислят, че нищо не мисля, защото аз мисля, че те все пак мислят нещо, но въпреки че мисля, че мислят нещо не съм сигурен какво точно мислят, т.к. ако те наистина мислят, значи аз нищо не мисля или пък мисля, че не трябва да мисля, защото другите мислят вместо мен.

Verstehen ?

GreenLadyM
01-29-2005, 20:39
za utre...kak shte hodq na kunki na led :D

aBeP4eTo
01-29-2005, 20:45
E кат0 една пълна ег0истка мисля за себе си ! :wink:

Steff
01-29-2005, 21:23
mislq za neshta, koito ako se opitam da napisha, shte se pobyrkam totalno... :?

amy lee
01-29-2005, 21:43
mislq si ko mi staa-kato mu vidq nicka i umiram ot smqh(a ne e sme6en nicka be mamka mu :shock: )pod4eratavm-tozi za kogoto govorq ne e ot tozi forum.a moje i da e,ama az da ne znam.ahaha

TheMenace
01-30-2005, 08:37
Misq si 4e ... trqbva da hodq da se obli4am 4e 6a izlizam :D

01-30-2005, 10:25
mislq dnes kakvo se pravq Renito :P

Dharma
01-30-2005, 10:44
mislq si kakvo da pravq sega :P

SANDRETO
01-30-2005, 10:54
za moeto momche! :!:

so mazy!
01-30-2005, 11:04
emi chudq se kak da se samonakaram da stana ot pc-to i se chudq koga li shte mi pisne ot toq net?...

Trillian
01-30-2005, 11:05
mislq si koga 6te pu6a pak :roll:

LiNkiN4eTo
01-30-2005, 12:19
sega li da se kupq ili dove4era :?: :roll: