PDA

View Full Version : Moqt nai-nai-nai-nai dobar priqtel!



TRIXSI^
01-05-2005, 10:41
Здравейте!
За мен приятелството е много важна част от живота ми!Те правят живота ми по-хубав,защото са необикновени,независими,не повторими,неподражаеми...На тази тема можем да изпишем куп страници,но защо ли да си правим труда,когато можема да кажем само...приятелство!
Има много видове приятели,може много да мислиш за твои най-добри,но само един е този ,който знае всичките ти грешки и въпреки това те уважава, и с който приятелството ви е преминало през много етапи но е останало здраво!И аз имам такава приятелка на име Таня-страшно готин човек,много я уважавам,приемам я с всичките нейни недостатъци и искам да и кажа,че наистина много си я обичкам и и благодаря за жсичко,което ми е дала,и с което ми е помогнала!
Наистина многгоооооооооооо те Обичам Танче!
от Василена
P.S И знайте,че някъде около вас е този човек на когото може да разчитате само се иска малко усилие за да усетите нуждата му от вас!
Ако сте приятели,бъдете истински!

suzanna
01-05-2005, 11:41
napulno sum suglasna! bez priqteli chovek e krugla 0!

just nobody
01-05-2005, 14:08
napulno sum suglasna! bez priqteli chovek e krugla 0!

101% sym zad tova mnenie

Alli
01-06-2005, 20:52
da,ama ne mislq 4e 4ovek ima samoe din nai-dobar priatel,ne e taka0\-za6to samoe din da znae tainite ti,makar 4e i az mnooooooooooooo si obi4kam nai-dobrata si priatelka!Alex,obi4am te slunce!:)

Lumidee
06-11-2006, 21:49
qvno oshte ne si se razocharovala ot vuprosnata macka!Abe xora..ne razbraxte li, che v tozi jivot nqma istinski priqteli i che vsichko e do vreme!Sorry ,che pisha tova.. no po dobre si imai edno na um.. zashto inache shte te boli poveche!