PDA

View Full Version : problem s hranata...



01-05-2005, 11:01
hora zdraveite obrushtam se kum vsichki no po specialno kum momichetata..imam problem koito oshte ne e stanal istinski seriozen no se chudq ot kakvo moje da e tui kato dosega sum nqmala podoben..nqmam nikakuv apetit i koeto e po zle daje..povrushta mi se pri misulta za hrana..nqmam nikakvi problemi s tegloto i za razlika ot mn momicheta izobshto ne se panikiosvam pri misulta za kg-dva vpoveche..no sega na samata men ne mi se qde pri polojenie che vinagi sum si imala neveroqten apetit..vchera napr ne hapnah nito edna hapka celiq den shtoto shtqh da povurna samo kato se seteh..predi dva meseca sprqh da piq protivozachatuchni.ot tqh bqh dosta napulnqla no pochti vednaga sled kato gi sprqh si vuzvurnah normalnoto teglo i dori sum po slaba otpredi..dnes dori stanah i vidqh che maika mi e prigotvila za qdene ama ne mojah da othapq nito hapka ot filiite a samo edno dve parchenca shokolad i nqkakuv chips ama i ot nego mi stana gadno..tova produljava dni nared veche..sega ne vzimam nikakvi hapcheta..predi polovin mesec pih postinor i mi doide malko po rano i teche po slabichko..no to si pishe che e normalno..ot kakvo drugo moje da e?znae li nqkoi :? shte se radvam ako nqkoi pomogne

adult
01-05-2005, 11:54
Първо се увери че не си бременна :roll: Нищо че си пила Постинор,той не вреди на зародиша.Ако резулатът е отрицателен,все пак иди на лекар-гастроентеоролог,да се види все пак къде е проблема.И недей да се притесняваш,с притеснение нищо не става...Успех мила!

01-05-2005, 15:21
PO princip az go imam toq problem, kogata lutna po nqkoe mom4e.Togava spiram totalno da qm i samo mi sturje korema no ni6to ne moga da sloja v ustata stoto mi se gadi qko. Dori i pridobivam mnogo gaden duh i samo duvki o koito oste pove4e glad. A puk za novo gadje svej duh tva onova si e mnogo vajno. Pri teb neznam ot kakvo moje da se dulji....... sigurno ne e su6toto.....

adult
01-05-2005, 17:22
PO princip az go imam toq problem, kogata lutna po nqkoe mom4e.Togava spiram totalno da qm i samo mi sturje korema no ni6to ne moga da sloja v ustata stoto mi se gadi qko. Dori i pridobivam mnogo gaden duh i samo duvki o koito oste pove4e glad. A puk za novo gadje svej duh tva onova si e mnogo vajno. Pri teb neznam ot kakvo moje da se dulji....... sigurno ne e su6toto.....
Определено не е същото :D

Myrcheto
01-05-2005, 17:32
i moq syver e pyrvo edin test da si napravish.a posle veche moje da probvash da si systavish nqkyv rejim na hranene po nedraznesht ako prodylji idi na lekar

08-21-2007, 11:07
az v momenta sum taka kato tebe oba4e ne se pritesnqvam \:D/ :P

krem4et0
08-21-2007, 13:35
Много стара тема!