PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е...?



baby947
01-05-2005, 13:22
От известно време ме боли десния яйчник, на какво може да се дължи това??? Болката е тъпа и поносима, но все пак...

FeitiCeiRa
01-05-2005, 13:38
Мацка,не искам да те плаша,но твоят случай ми напомня на моята най-добра приятелка,която имаше киста на единия яйчник..ама вече сичко е ок,правиха й опреация и я махнаха.Съветът ми е да отидеш на гинеколог да те прегледа и да види какво точно ти е..

adult
01-05-2005, 17:25
От много неща може да те боли,но дай повече инфо-за цикъла ти,от колко време те боли,дали имаш други оплаквания...

baby947
01-05-2005, 17:25
Мацка,не искам да те плаша,но твоят случай ми напомня на моята най-добра приятелка,която имаше киста на единия яйчник..ама вече сичко е ок,правиха й опреация и я махнаха.Съветът ми е да отидеш на гинеколог да те прегледа и да види какво точно ти е..

Упокоително...
:((

Myrcheto
01-05-2005, 17:34
az imam problems s qichnicite i moje da e ot nqkolko neshta...moje da e ot nastinka,ako si hodila s gol kryst e mnogo veroqtno da e ot tova...a nai dobre idi pri ginekolog da te vidqt moje da imash kisti ili takiva obrazuvaniq...nqma da ti navredi edin doktor

FeitiCeiRa
01-05-2005, 18:04
Мацка,не искам да те плаша,но твоят случай ми напомня на моята най-добра приятелка,която имаше киста на единия яйчник..ама вече сичко е ок,правиха й опреация и я махнаха.Съветът ми е да отидеш на гинеколог да те прегледа и да види какво точно ти е..

Упокоително...
:((
Спокойно,не е казано,че това е причината..има куп други неща.Виж си личните съобщения :wink:

baby947
01-05-2005, 18:59
От много неща може да те боли,но дай повече инфо-за цикъла ти,от колко време те боли,дали имаш други оплаквания...

еми уж нямам проблеми с цикъла, боли ме от седмица някъде, но пък ходя с гол кръст( къси потници и отгоре пуловер+ яке).

...
Myrcheto наистина най-добре е да отида на гинеколог, но все пак...

adult
01-05-2005, 19:02
Ami nedei da hodish s gol kryst,twa e vrag nomer 1 na qjchnicite i na jenskite reproduktivni organi kato cqlo! naj-veroqtno prosto si nastinala,otidi na lekar,tykmo za profilaktichen pregled.Ako ima nqkakvo vyzpalenie da go hvanesh navreme.Uspeh!

miskin
01-05-2005, 21:31
Моят проблем беше възпален десен, иначе и аз се притеснявах да не е киста, оправих се с антибиотици. Не отлагай прегледа при гинеколог!

BABY_SEXY_GIRL
01-05-2005, 22:19
Qvno hodi6 mnoo razgoleno, obli4ai se pove4ko za6toto moje da se vazpali i da te operirat i da ti go mahnat, s edna pr stana taka...Ne iskam da te pla6a, a da te predpazq, otidi na lekar nai-dobre :roll:

SweeT^Puppy
01-05-2005, 22:21
Може да е само от простуда. Сестра ми също се оплакваше от болки там, но после се оказа, че е хроничен апендисит. По добре наистина не отлагай прегледа, нищо няма да загубиш. Със здравето шега не бива...

03-15-2007, 10:44
Мацка,не искам да те плаша,но твоят случай ми напомня на моята най-добра приятелка,която имаше киста на единия яйчник..ама вече сичко е ок,правиха й опреация и я махнаха.Съветът ми е да отидеш на гинеколог да те прегледа и да види какво точно ти е..

Упокоително...
:(( :oops: oyy tfa e mnoo gadny maina ;(

Lorraine
03-18-2007, 15:08
Иди на лекар...само така ще разбереш със сигурност какво ти има..