PDA

View Full Version : probito uho



suzanna
01-05-2005, 18:40
hora zdraveite:))predi dva dni si probih ushenceto obache v gornata chast..ne suvsem gore ami malko po vstrani ne znam kak tochno da opisha mqstoto sigurna sum che se seshtate..slojiha mi medicinska obeca..prob e che dosta boli..v studioto mi kazaha da go dezinfekciram sus spirt i da go raztrivam i az tova i pravq obache pak si boli..ima li hora koito sa s probito uho na tova mqsto i koito sa imali uslojneniq?kak se spravihte...i posledno kakvi obichki si slojihte tam preporuchaite modeli :)

Murderdoll
01-05-2005, 19:15
имаш обица на хрущяла така ли?и аз.
по-добре отначалто го промивай само
с кислородна водаи не го пипай много
много щото там хем боли най-много, а и
най-много се възпалява.няма да можеш
да си спиш на тая страна още доста време
мойта обица е на почти един месец и още
ме боли като лежа на тая страна дето е...
и си смених обицата и ся съмс едно
топченце:)

01-05-2005, 20:22
Два пъти вече си дупча ухото и двата пъти ухото ми се издуваше цялото и ми се възпаляваше и трябваше да си махна обицата там :(

suzanna
01-05-2005, 21:04
malii..zdravo sme se podredili vsichki piercing fenove mai a :lol:

pinK_Baby
01-05-2005, 21:12
dokolkoto znam za po-malko ot mesec nqma da zarastne zatova i ne e prepory4itelno da maha6 medicinskata obica....a na edna poznata i 6 meseca q e bolqlo ama... az li4no ne sym zapalena po obi4kite :)

BABY_SEXY_GIRL
01-05-2005, 22:20
Za okolo mesec 6te ti mine, vse pak tam ima hru6tql, nqma kak da ne te boli i da e naduto kato kamba :lol:

Mimi_Vip
01-05-2005, 22:35
Emi 6te ti mine samo imai tarpenie!:)

FeitiCeiRa
01-08-2005, 21:24
Аз имам точно..две горе на хрущяла..и да ти кажа и мен си ме болеше..може би около месец и половина :roll: В никакъв случай да не си направила глупостта да си махнеш медицинската обица преди да са минали поне 1-2 месеца :!: По-добре си промивай пиърсинга със спирт(да речем 70градуса),отколкото с кислородна вода-по-активен е.И върти обичката-определено ще ти зарастне по-бързо :wink: Айде успех :D

dRiNKiN_pARk
01-19-2005, 20:52
и аз имам там.... първия път толкова се поду, че ухото ми стана по-дебело от самата обица и много болеше, и отидох да ми я махнат... беше миналата зима май. После пак го пробих там (болеше повече) и сега си седи леко подуто, защото тъпата пача ми е оцелила хрощял... а можеше леко у лево да го пробие... как да е :( и... не ме боли, ама в началото наистина много боли... особено в студа.
аз ти препоръчвам да си смениш обицата по-скоро с златна!

да ви се похваля - тоя месец си пробих ушите и долу... и двете. Май скоро и устната ще си пробивам.... ;)

Alexis
01-19-2005, 21:32
Ами както ти казах всички патили си боли доста. И от опита на приателя ми ти го казвам той и на двата хрущяла има. Единият е повече от година другия сигурно има 6 месеца вече, но още го наболява понякога. Освен това не искам да те плаша ама и ухото се деформира малко след време :?

dRiNKiN_pARk
01-19-2005, 21:38
ама и ухото се деформира малко след време :?
мда ве - седи си малко подуто, ам не е кой знай какво....

rosy
02-04-2005, 11:27
shtom si se probila bi trqbvalo da si naqsno s problemite i uslojneniqta koito vurvqt pokrai vsichko tova az lichno imam piurcing na vejdata ot 6mes i mnogo puti tukmo mi zarastva i veche ne me boli i az vse si go zakacham nqkade i pak sushtata istoriq nanovo inuche si go promivai nai dobre s kislorodna voda a kato ti pomni si go svalqi na 2dni i go promivai dano se upravi :roll:

kalin4itsa
04-06-2005, 18:29
mi ako e v hru6tqla 6te te boli pove4ko.ama ako iska6 da zarasne o burzo si kupi nakukva antibioti4na pasta kato gentamizin i go maje sutrin i ve4er sled kato si go dezinfekzirala sus spirt.

`cannibal`girl
04-06-2005, 20:01
mi az si probih hru6tqla predi okolo mesec i polovina
no o6te ne sam si mahala obicata :roll: bqh go probila
na dve mesta edno do drugo, no ednata obica padna
i men me bole6e da si sloja druga.. ta za tfa sega sam
samo s edna :roll: skoro mislq da si probivam i dr.
hru6tql (na drugoto uho de) i da slagam malki halki :P

04-06-2005, 20:16
За там не знам, но миналото лято си продупчих брадичката на 3 места-м/у устната и брадичката(Ако сте гледали Pimp My Ride по МТV :) ) Боля ме 2 месеца, след това ми мина мерака и като махнах обиците беше много весело-няколко дни можех да плюя през дупчиците...много ги шашках хората като се нагълтам с вода и започна да плюя от там :D

04-06-2005, 20:17
За там не знам, но миналото лято си продупчих брадичката на 3 места-м/у устната и брадичката(Ако сте гледали Pimp My Ride по МТV :) ) Боля ме 2 месеца, след това ми мина мерака и като махнах обиците беше много весело-няколко дни можех да плюя през дупчиците...много ги шашках хората като се нагълтам с вода и започна да плюя от там :D
Всъщност не бяха обеци, а шипове де :D :wink:

10-30-2006, 21:23
az imam nqkolko dupki na hru6tqla i nito edin put do sq ne sa mi praveli problem kat se ima napredvid 4e kat si gi probiq i zabravqm za tqh toest nito si po4istvam nito ni6to(e ot vreme na vreme kat se setq koeto stava rqdno) =P

miloto_girl_4e
10-30-2006, 21:35
Темата е стара и мисля, че потребителката вече няма този проблем, затова ще я заключа и моля не качвайте на първа страница теми с пробеми, които вече отдавна са решени :!: