PDA

View Full Version : EXISTENCE OF LOVE



Traffic
01-05-2005, 19:11
любовта я няма никъде, защото никога не я е имало. ако мислите, че любовта съществува, значи сте много заблудени. нещо, което съществува може да се пипне, види и дори усети на вкус и мирис, а любовта не можеш да я усетиш по нито един от изброените начини, защото не съществува и не е съществувала.

айде да ва ви'им ся кво ш' кажете :!: :wink: чакам реплики :!:

Eliiiiiiiiii sexsito
01-05-2005, 19:13
ami za teb moge i da ne sa6testvuva,ama az poniakoga ia use6tam.neznam 6to :roll: :wink:

01-05-2005, 19:15
Lubovta e majat koito obicham a toi moje da se pipne i da se pomirishe :P

01-05-2005, 19:17
Lubovta e majat koito obicham a toi moje da se pipne i da se pomirishe :P

Kaza kakvoto imashe da se kazva! S 2 race sum s teb (samo che zarazlichen maj ;) )

Murderdoll
01-05-2005, 19:18
прав си, любов няма.който казва
че я има,първо да ми я покаже и тогава
ще му повярвам :!:

mnoo_sexy
01-05-2005, 19:21
mi mn qsno 4e ne sa6testvuva.tq e prosto nqkvo 4ustvo ni6ty drugo bez koeto ne mojim.

amy lee
01-05-2005, 19:21
to4no taka,Murderdoll!lubov=sux

Satanas_daughter
01-05-2005, 19:23
to4no taka,Murderdoll!lubov=sux
mdaaaaa tochno taka murderdoll i amy lee

Alli
01-05-2005, 19:23
i az sam saglasna,4e nqma.predi vqrvah,ama otdavna se obedih,4e sam gre6ila.tova koeto izpitvame kam blijnia ne e lubov,ami prosto fizi4esko i muralno privli4ane m/y dvama,prosto haresva6 ili mnogo haresva6 ili prosto se vmania4ava6,no tova ne e lubov

dokazano e,4e 4ovek moje da obi4a dryg 4ovek(taka nare4enata lubov m/y 2ta pola) nai-mnogo 2 godini i polovina posle taka nare4enata ''lubov'' se prevru6ta v navik i prosto po navik i poneje si sviknal s ''lubimia'' 4ovek i za tova si vtalpqva6,4e go obi4a6!
kakva lubov?ako ima6e lubov 6te6e da e ve4na,haresva6 nqkogo,posle sre6ta6 dryg i zabravq6 parvia,pravi6 gre6ki,no ako su6testvyva6e lubov-tq 6te6e da e edinstvenata!

nadeto_nn
01-05-2005, 19:31
Nqma lubov pti4ence moe.Ima zabluda,samodovolstvo,stremej kam imotnost i cocialno vliqnie,no ne i lubov.Tate e prav 4e si s men zaradi mercedesa :wink:
Abe tva si be6e v kraga na 6egata,no i az sam na mnenie 4e nqma lubov.Tva e nqkakva zabluda.Po-skoro ima stremej kam ne6to-bilo to pari,imotnost i tn.Ima sex,bilo to s nqkakvi "chustva" ili ne.Ima navik i privarzanost.no ne mislq 4e tva e "lubov"-ta.
Prosto ne vqrvam v taq dumi4ka.Ili po skoro si mislq 4e nqma lubov na na6eta vazrast,za po-natatak...neznam...ni6to ne moga da kaja...

01-05-2005, 19:43
Съгласна съм с Traffic, относо "любовта" поне не мога да споря с него...
Не вярвам, че съсществува подобно нещо...
Ако трябва да дам някакво определение на това понятие "любов" мога сам ода кажа ... Любовта за мен е сексуална привързаност между двама души някакви хормони... Нищо повече!!!

Peace

DiEsEl_GiRl4eTo
01-05-2005, 19:44
Ne...istinska liubov nqma! Ama naistina nqma takova neshto. Qvno na nqkoi hora im haresva da jiveqt v zabluda, da vqrvat v neshto...i vqrvat v liubovta...ama neka si vqrvat shtom iskat. Az ne vqrvam i tfa si e! Nikoi nema uspee me ubedi v obratnoto.

AvLee
01-05-2005, 19:50
Traffic колкото и сега да ми се ще да защитавам че любов няма,ще изневеря на себе си и ще кажа,че има!Е от личен опит не мога да съдя,но все пак според мен има и това,че някои хора казаха,че тя била за кратко(понякога може би).Е дори и да е така все пак я е имало,нали?Любов има и е тъпо(повечето хора го правят,вкл.и аз)да си внушаваш,че не съществува! :wink:

just_love
01-05-2005, 19:54
Lubov ima.No prosto trqbva da q useti6,a za da q useti6 parvo trqbva da povqrva6 v neq.Tq e ne6to koeto nie gradim,tai 4e ako ne vqrvate to za vas nikoga nqma da sa6testvuva....

honey_reflection
01-05-2005, 19:56
naprotiv lubovta moze da se po4ustva..

01-05-2005, 20:08
haha,smehotvorno...a dushata na chovek moje li da se useti i pomirishe?ne,no syshtestvuva...a zloto i dobroto moje li da se pipne ili dokosne?ne,no syshtestvuvat!v takyv sluchai zashto i lubovta da ne syshtestvuva???

rosskata
01-05-2005, 20:30
:? МНого елементарно мислене, Трафик, ти и въздуха не можеш да пипнеш ама го има. А това, че не си намерил любовта не значи, че я няма. Аз не мисля, че съм се влюбвала някога, но въпреки това вярвам, че има любов и че всеки я намира през живота си. :roll:

А на всички анти- любовчии пожелавам наистина да я изпитат някой ден и да повярват в нея. Хората са мислели, че земята е плоска и небето е купол и никой не е можел да ги убеди в противното, докато не се уверили сами. Така ще стане и със всички нас, които не са обичали истински. :wink:

Traffic
01-05-2005, 20:42
:? МНого елементарно мислене, Трафик, ти и въздуха не можеш да пипнеш ама го има. А това, че не си намерил любовта не значи, че я няма. Аз не мисля, че съм се влюбвала някога, но въпреки това вярвам, че има любов и че всеки я намира през живота си. :roll:

А на всички анти- любовчии пожелавам наистина да я изпитат някой ден и да повярват в нея. Хората са мислели, че земята е плоска и небето е купол и никой не е можел да ги убеди в противното, докато не се уверили сами. Така ще стане и със всички нас, които не са обичали истински. :wink: въздуха можеш да го пипнеш. или поне той тебе може да "пипне" силно като избухне, след като е бил сгъстен и ти го треснеш яко с нещо тежко.

pinK_Baby
01-05-2005, 21:21
syglasna sym s Aia liubovta e myja koito obi4a6...pyk i da e kratka kakvo imalo q e vse pak...i moje da se po4uvstva za6toto....mi ti prosto si q izpitva6 de da znam ama sym sigurna 4e q ima i kakvo kato minat 2 godini dori da q nqma predi tva si e bila tam :) nz taka si mislq az...silno vqrvam 4e q ima i ne iskam da si promenqm tova mnenie ....moje da ne sym mnogo realisti4na ama ne mi se jivee v nqkakyv napylno standarten i i izkustven svqt...ne sme ma6ini imame 4uvstva vliubvame se razdelqme se gre6im pro6tavame.... tova e jivota ....malko se razfilosofstvah :oops:

DeaTHroW-ReC_F
01-05-2005, 21:28
и за мене я няма...ся ше се цитирам от едно друго място..

любовта е по различна от сиччки други чувства нали? също като омразата..само те се открояват..
всичко останали увства могат да се опишат с думи...да знаеш какво изпитваш...можеш да направиш физиономии..пак да покажеш какво изпитваш...
а любовта никой не може да я опише..тя се изразява в две думички...
как сме сигурни че обичаме като няма критерии по които да сравняваме..
мисля че тва беше от мене..ако се сета ше промена мнението

SweeT^Puppy
01-05-2005, 21:30
haha,smehotvorno...a dushata na chovek moje li da se useti i pomirishe?ne,no syshtestvuva...a zloto i dobroto moje li da se pipne ili dokosne?ne,no syshtestvuvat!v takyv sluchai zashto i lubovta da ne syshtestvuva???

Съгласна съм с госта!
Пък и в крайна сметка ти си плод на ЛЮБОВТА между майка ти и баща ти (примерно)... нещо, от което има резултат съществува нали! Е, значи и любовта съществува

Murderdoll
01-05-2005, 21:33
haha,smehotvorno...a dushata na chovek moje li da se useti i pomirishe?ne,no syshtestvuva...a zloto i dobroto moje li da se pipne ili dokosne?ne,no syshtestvuvat!v takyv sluchai zashto i lubovta da ne syshtestvuva???

Съгласна съм с госта!
Пък и в крайна сметка ти си плод на ЛЮБОВТА между майка ти и баща ти (примерно)... нещо, от което има резултат съществува нали! Е, значи и любовта съществува
току-що каза че любовта е секс...
стренно,повечето хора казват
че е нещо по-възвишено... :roll: :roll:

suzanna
01-05-2005, 21:36
syglasna sym s Aia liubovta e myja koito obi4a6...pyk i da e kratka kakvo imalo q e vse pak...i moje da se po4uvstva za6toto....mi ti prosto si q izpitva6 de da znam ama sym sigurna 4e q ima i kakvo kato minat 2 godini dori da q nqma predi tva si e bila tam :) nz taka si mislq az...silno vqrvam 4e q ima i ne iskam da si promenqm tova mnenie ....moje da ne sym mnogo realisti4na ama ne mi se jivee v nqkakyv napylno standarten i i izkustven svqt...ne sme ma6ini imame 4uvstva vliubvame se razdelqme se gre6im pro6tavame.... tova e jivota ....malko se razfilosofstvah :oops:

i az taka mislq...i vqrno e che liubovta moje da ne e edno vechno chuvstvo ot prikazkite no ponqkoga stavat sblusuci s neq...i shtom boli ot neshto koeto ne e omraza ili gnqv..

eNigMaTic^
01-05-2005, 21:36
Има, но не за всеки :!: Аз лично я открих и после :arrow: :cry: Ъ ъ повече любов неща :x Има я, но ..

incheto
01-05-2005, 21:46
e tova 4e za teb q nqma ne zna4i 4e nie ostanalite...mislim taka!!Za men tq sashtestvuvaaaaa

SweeT^Puppy
01-05-2005, 22:17
haha,smehotvorno...a dushata na chovek moje li da se useti i pomirishe?ne,no syshtestvuva...a zloto i dobroto moje li da se pipne ili dokosne?ne,no syshtestvuvat!v takyv sluchai zashto i lubovta da ne syshtestvuva???

Съгласна съм с госта!
Пък и в крайна сметка ти си плод на ЛЮБОВТА между майка ти и баща ти (примерно)... нещо, от което има резултат съществува нали! Е, значи и любовта съществува
току-що каза че любовта е секс...
стренно,повечето хора казват
че е нещо по-възвишено... :roll: :roll:

Murderdoll, не съм имала предвид, че любовта е секс (или не винаги, защото можеш да правиш секс и без да обичаш), беше просто пример... явно не си ме разбрала... :roll:

BABY_SEXY_GIRL
01-05-2005, 22:37
любовта я няма никъде, защото никога не я е имало. ако мислите, че любовта съществува, значи сте много заблудени. нещо, което съществува може да се пипне, види и дори усети на вкус и мирис, а любовта не можеш да я усетиш по нито един от изброените начини, защото не съществува и не е съществувала.

айде да ва ви'им ся кво ш' кажете :!: :wink: чакам реплики :!:

Vij, tova 4e teb ne te e spoletqvala lubov ne zna4i, 4e ne sa6testvuva! A za6to se opitva6 da si nalaga6 mnenieto ne moga da razbera :roll: Ne sam saglasna i ne smqtam 4e sam zabludena, mislq 4e i men ne me e ogrqla vazmojnostta da q izpitam, no znam 4e q ima! Koito misli tova za bludkavo da si go misli, az sam si prava vav slu4eq :lol: Inat sam si, nikoi ne moja da me ubedi v protivnoto :lol: Btw ne be6e li spomenal predi, 4e si vlubev vav kelly?

Murderdoll
01-05-2005, 22:49
Има, но не за всеки :!: Аз лично я открих и после :arrow: :cry: Ъ ъ повече любов неща :x Има я, но ..
ОК де точно тва мисля и аз;)
:офтопик: поздравления за подписа-това е
правилният избор:)

tedo_davis
01-06-2005, 08:53
Lubovta e majat koito obicham a toi moje da se pipne i da se pomirishe :P

Kaza kakvoto imashe da se kazva! S 2 race sum s teb (samo che zarazlichen maj ;) )
az sym s vas .. s ryce kraka ... i kakvoto moga da digna ( ama za momi4e ne mom4e :P )

{}Slanchiceto{}
01-06-2005, 09:05
syglasna sym s Aia liubovta e myja koito obi4a6...pyk i da e kratka kakvo imalo q e vse pak...i moje da se po4uvstva za6toto....mi ti prosto si q izpitva6 de da znam ama sym sigurna 4e q ima i kakvo kato minat 2 godini dori da q nqma predi tva si e bila tam :) nz taka si mislq az...silno vqrvam 4e q ima i ne iskam da si promenqm tova mnenie ....moje da ne sym mnogo realisti4na ama ne mi se jivee v nqkakyv napylno standarten i i izkustven svqt...ne sme ma6ini imame 4uvstva vliubvame se razdelqme se gre6im pro6tavame.... tova e jivota ....malko se razfilosofstvah :oops:

i az taka mislq...i vqrno e che liubovta moje da ne e edno vechno chuvstvo ot prikazkite no ponqkoga stavat sblusuci s neq...i shtom boli ot neshto koeto ne e omraza ili gnqv..
И аз съм съгласна

Baccara
01-06-2005, 10:06
любовта я няма никъде, защото никога не я е имало. ако мислите, че любовта съществува, значи сте много заблудени. нещо, което съществува може да се пипне, види и дори усети на вкус и мирис, а любовта не можеш да я усетиш по нито един от изброените начини, защото не съществува и не е съществувала.

айде да ва ви'им ся кво ш' кажете :!: :wink: чакам реплики :!:


Има я разбира се. Любовта е навсякъде, само че, за да я видите трябва да сте я чувствали! Това, че никога не сте се влюбвали истински не значи, че несъществува!

Тед:)
01-06-2005, 13:24
То вие и луната не можете да я пипнете или да я померишете ама я има нали?Да,ще кажете вие,ама я виждаме..Еми огледайте се бе хора!...Огледайте се и ще видите и Любовта...Това че вие не сте я открили не значи че не съществува...А и къде у човека толкова фантазия и оптимизъм за да си измисли нещо толкова прекрасно като любовта?

LunaTriCk
01-06-2005, 14:04
Ако няма любов по същата логика няма смях, тъга, ярост...Всичко това са чувства. Те не са материални. Не могат да се пипат, виждат, вкусват - те се усещат.
Ако няма любов, какво изпитваш към родителите си, към майка си :?:

zElEnA^mAsLiNkA
01-06-2005, 14:13
Mi zavisi ! Ak0 v m0menta si vliuben smqta6 4e liub0vta sy6testvuva ! A ak0 sa te precakali ili ima nesp0delena liub0v e drug0 ne6t0 !

united_colors
01-06-2005, 14:23
любовта я няма никъде, защото никога не я е имало. ако мислите, че любовта съществува, значи сте много заблудени. нещо, което съществува може да се пипне, види и дори усети на вкус и мирис, а любовта не можеш да я усетиш по нито един от изброените начини, защото не съществува и не е съществувала.

айде да ва ви'им ся кво ш' кажете :!: :wink: чакам реплики :!:
За пръв път пиша на кирилица. :lol:
Искам да ти кажа следното: ЛЮБОВТА е екзистенция , тя е субективена и е единна цялост от всички човешки и извън човешки
противоречия - тоест ЛЮБОВТА е чувство породено не от външния, а от вътрешният свят на човек и е неделима от възприятията-вкус ,
допир и т.н.т.....
Любота не е избор, никой не избира в кой ще се влюби и в това е магиятя и :!:
Влюбен си тогава, когато приемаш даден човек със всичките му предимства и недостатъци и именно те като цяло-човека,
който обичаш, те карат да усетиш и вкуса и мириса и допира на другия :!:
Любовта съществува, а вие се плашите от това че тя няма да дойде за вас, затова се съмнявате в нея......

Momchence
01-06-2005, 14:50
4esno da vi kaja minalo mi e prez dvata bybreka dali ima lubof ili ne ako slu4ano mi se slu4i da q izpitam pyrvo na vas 6e kaja :) za sega ne moga da tvyrdq ni6to...i se pak vqrvam v neq :) :P

01-06-2005, 15:07
Няма смисъл да се спори по темата за любовта ... Всеки си има различни разбирания .. И няма заради едно - две мнения да си промени мисленето ...

Dance_princess
01-06-2005, 15:18
любовта я няма никъде, защото никога не я е имало. ако мислите, че любовта съществува, значи сте много заблудени. нещо, което съществува може да се пипне, види и дори усети на вкус и мирис, а любовта не можеш да я усетиш по нито един от изброените начини, защото не съществува и не е съществувала.

айде да ва ви'им ся кво ш' кажете :!: :wink: чакам реплики :!:


Харесва ми логиката ти - значи няма и страх, тъга, огорчение и предателство.... нали така- не можеш нито да ги пипнеш, нито да ги помиришеш...Би било хубаво да е така. Но можеш да ги усетиш.... и това най-важното.
Така е и с любовта. Тя съществува, без да има вкус или аромат, плътност или обем... Нея можеш да усетиш само със сърцето си. А случи ли се това.... вярвам, че всеки би осъзнал, че тя съществува и е навсякъде около нас.... Може би просто не сме я открили или пък сме я срещнали, но сме били наранени и изоставени. Сблъскали сме се с болката и мъката.... съществуват нали.... без нито едно от изброените качества, но ги има.... Така е и с любовта. Усещаш я и й се наслаждавш....

Това, че си наранен или не си обичал, не значи, че любов няма, а просто, че все още не си я срещнал. Може би съм болезнена оптимистка или пък наивна романтичка, но знам, че един ден ще срещна любовта, ще я усетя с цялото си тяло и душа.... със сърцето си...

bulgarche
01-06-2005, 16:31
Прото си мислим, че тя съществува, но нека е така, поне ще имаме няква...по-добре е да я "има". С нея хората се обичат.... мислят, че любовта ги свързва...

Traffic
01-07-2005, 02:13
Прото си мислим, че тя съществува, но нека е така, поне ще имаме няква...по-добре е да я "има". С нея хората се обичат.... мислят, че любовта ги свързва...их бин българче, тебе не съм ли те срещал нейде из парадайз-бг.ком? :roll: :?:

lady_bird
01-07-2005, 08:21
любовта я няма никъде, защото никога не я е имало. ако мислите, че любовта съществува, значи сте много заблудени. нещо, което съществува може да се пипне, види и дори усети на вкус и мирис, а любовта не можеш да я усетиш по нито един от изброените начини, защото не съществува и не е съществувала.

айде да ва ви'им ся кво ш' кажете :!: :wink: чакам реплики :!:Mai sum suglasna,vupreki,4e ponqkoga,kogato sum vlubena se 4uvstvam strahotno!Naprimer sega sum mnogo vesela,za6toto v Nedelq 6te izlizam sus Stanislav,6te se tzeluvame,6te se pregru6tame...Kato se zamislq mi stava gotino! :)