PDA

View Full Version : Mai napravih ogromna gre6ka



sheri
01-05-2005, 21:48
6te napi6a vsi4ko tova,za6toto mi trqbvat razli4ni gledni to4ki. Trqbvat mi syvetite vi. Ne vi poznavam,pi6a tuk za pryv pyt. Nadqvam se da se otnesete seriozno i da mi kajete kakvo mislite za vsi4ko tova,koeto 6te pro4etete.
Stava duma za men i edno mom4e. Az sym na 18,a toi na 20. Poznavame se ot nqkolko godini. Bqhme gadjeta otdavna za syvsem malko vreme,no ne be6e ni6to seriozno. Sled vreme taka se polu4i,4e vednyj v 4ata toi me popita da li sym spala ve4e s mom4e. Eto tuk az napravih gre6kata,za koqto v momenta naistina mnogo syjalqvam...izlygah go i mu kazah,4e ve4e ne sym devstvena. :oops: :cry: Napravih go,za6toto me dosramq na momenta,po nego si padaha mnogo momi4eta i az ne iskah da izglejdam glupavo v negovite o4i. Sega vijdam kolko ograni4eno mislene sym imala togava(predi 2 godini). Smetnah 4e nqma da govori dobre za men tova 4e na 16 az o6te ne sym spala s mom4e ili ne6to takova.....ufff.....tolkova glupavo mi se struva sega... Kakto i da e,lyjata ve4e be6e fakt. Sled vreme,kogato toi be6e ve4e v 4ujbina i u4e6e tam,zapo4nahme da si govorim po ICQ. Zapo4naha edni razgovori za sex i az zatyvah vse pove4e. Ve4e nqma6e kak da si priznaq. Kogato toi me pita6e ne6to,az si izmislqh ili prosto mu razkazvah fantaziite si. I na nego tova mu haresva6e. S vremeto toi svikna da si govorim otkrito za sex,spodeli mi 4e iska da spi s men i t.n. Na men ideqta mi haresa i mu go kazah(no estestveno az govoreh 4e po princip tova 6te stane nqkoga,za6toto toi me privli4a fizi4eski). Vsi4kite tezi razgovori bqha dokato toi ne be6e v Bg. Minaliq mesec oba4e toi se pribra za porednata vakanciq. Az predi tova mu bqh kazala,4e nqma da stane tozi pyt(da pravim sex). Toi slava bogu ne popita za6to,no se syglasi. Az mu kazah 4e vse nqkoga 6te pravim sex,za6toto i az go iskam tova... Za6to mu kazah vse nqkoga li? Za6toto bih pravila sex s nego,no sled vreme,kogato imam pone malko opit. I kogato ve4e ne sym devstvena,razbira se. Za6toto az vse o6te sym,a toi ne go znae. I taka minaliq mesec toi si doide.Vidqhme se vednyj slu4aino,pogovorihme malko i toi mi kaza 4e iska da se vidim,no prosto za da pogovorim,ne s cel sex. Taka posledvaha nqkolko sre6ti. Na ednata toi mi kaza,4e mu dopadam dosta kato 4ovek. A v razgovorite ni na jivo nqma6e po4ti ni6to za sex. Kolkoto pove4e oba4e izlizah s nego,tolkova po-priqten mi stava6e toi.Sega ve4e govorq za harakter,dyrjanie i t.n. Stigna se do celuvki,natiskane....i mislq 4e i malko 4uvstva. Ot strana i na dvama ni. Toi zaminava sled nqkolko dni. Taka 4e 6te se vidim pak 4ak sled meseci. I use6tam,4e 6te mi lipsva. Zapo4vam da se pitam dali da ne mu priznaq vsi4ko? Eto tuk ve4e ste vie. Dali da si priznaq? ne znam kak 6te reagira toi na tova 4e tolkova dylgo sym go lygala. Makar 4e v povedenieto si,v dyrjanieto si kym nego sym syvsem istinska. Samo tazi lyja zagrozqva vsi4ko. Sled 2 meseca toi pak 6te se vyrne. Togava ne znam kakvo 6te izmislqm kato opravdanie da ne spq s nego(za6toto toi znae 4e iskam). Dostaty4no sym opleskala ne6tata kakto vijdate... :cry: :cry: Ako ne ste onemeli ot u4udvane kak nqkoi moje da napravi takava prostotiq,spodelete kakvo mislite i kak bih mogla da postypq.

TeRr0r1sT
01-05-2005, 21:49
tova ne e vqrno!

01-05-2005, 21:59
Ako mu kajesh s pored men lichno shte e se edno da kajesh che si 45 kila i trenirash i si sutien razmer 34 DD i otivash na sreshta s dadeniq chovek na koito si se hvalila i si 110kg s celullait kolkoto planina......

Ako iskash da e s teb - malchi ! Kogato znaesh chet e obicha....kaji mu! Sega teparva se opoznavate i ako razbere che si go lagala za tolkova neshta ne se znae kak shte reagira! Az ne bih mu kazala....moje bi bih mu priznalaza nqkoi ot neshtata za koito sum poslagala NE ZA VSICHKO! ne znam....dano ti dadat savet koito iskash da chuesh...

Steff
01-05-2005, 22:20
hm... dosta kotfi trypka... vse nqkoga trqbva da mu kajesh... glupavo e da te syvetvam da spish s nqkoi dokato toi ne e v BG, makar che e variant... no naistina ako sega mu kajesh... na nego shte mu stane typo...zashtoto tova ne e samo edna lyja, ti si go lygala za opita si i t.n., a ne samo za ednoto sefte... no ako se obichate i ako uspeesh da go napravish taka, che da ne ti se qdosa, evala. kaji mu istinata - che togava ne si znaela kakvo da mu kajesh, che si iskala da izglejdash po-zrqla v negovite ochi i si se oplela taka, che ne si mojela da mu kajesh istinata...
no moq syvet e da ne mu go kazvash v ICQ ili izobshto po internet... na jivo moje da e po-trudno no e po-ubeditelno i istinsko
Uspeh!

TSecret
01-05-2005, 22:24
az mislai 4e ako si sigurna v 4uvstvata mu prosto mu kaji tova koeto kaza na nas no ak ne si zamal4i si !!! v nai lo6iat slu4ai go napravi s niakoi drug i sled tva s nego no ne mislia 4e tova e dobra ideq...

DiEsEl_GiRl4eTo
01-05-2005, 22:56
Aaaa nedei mu kazva! Kajesh li mu sega, shte izgubi doverie v teb. Doverie, koeto mnogo trudno shte si vyrne. Prosto si zamylchi. Ako neshtata stanata po-seriozno natatyk, toi shte te razbere. Obache na tozi etap qko si natiskai parcalite.

01-06-2005, 00:22
moje6 da napravi6 taka:zvyni6 mi na telefona az idvam do vas v udobno za teb vreme i cql/a den/no6t pravim byren,strasten,romanti4en,jivotinski ili kakyvto tam sex iska6 i taka 6te natrupa6 dostaty4no opit za nego :)

kurabiika
01-06-2005, 08:11
po-dobre zasega ne mu kazvai ako otno6eniqta vi po natatuk stanat seriozni, vruzkata vi se zadulbo4i i se obi4kate togava ve4e moje6 da mu kaje6 no ako si i sigurna 4e tova nqma da go zasegne mnogo

whatever`girl
01-06-2005, 08:24
az vikam da mu kaje6..no da predstavi6 ne6tata ot tazi strana v koqto ti si za6titena=]naprimer 4e si kazala taka za6toto si mislela 4e toi 6te te namrazi ili otno6enieto mu kym teb 6te se promeni (koeto si e taka ti sama go kaza) i 4e te e bilo strah ot pyrviq pyt i nekvi takiva gluposti:}ako gi skoposa6 kato horata vsi4ko 6te e 100% za teb...pone pri men vinagi se polu4ava :wink: povqrvai mi ako ima nqkakvi 4uvstva kym teb dori 6te se izkefi 4e si devstvena...good luck

terkata
01-06-2005, 08:31
Sega kogato ne6tata po mejdu vi ne sa tolkova seriozni-ne mu kazvai ako mu kaje6 toi 6te zagubi doverieto v teb a kakto kazaha drugite to se pe4eli trudno.Kogato ne6tata stanat seriozni i dvamata se obi4ate toi 6te te razbere sigurna sum :wink:

joro_tev
01-06-2005, 08:43
Spopred men ako tvoq chovek e istinski priqtel, a moje i neshto poveche, toi nqma da obarne vnimanie na tova. Zashtoto ako darji na tova dali si devstvena ili ne toi znachi te tretira ne kato lubima, a kato chovek za sex. Stiga da podhodish pravilno v podhodqshtiq moment, za da mu kajesh s cel da ne se razocharova. A golqma chast ot momchetata se valnuvat kogato go pravqt s devstenica, zashtoto vse pak ti si mu parvata. Ne sam opitval az lichno, no spored men tova e osobeno chuvstvo i za dvamata. Az kato razbera primerno che nqkoe momiche e devstveno bih podhodil po mnogo vnimatelen nachin s cel da izpita golqmo udovolstvie.

Baccara
01-06-2005, 08:55
Без очи останах докато прочета половината от писанията...Хора, научете се да пишете на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Моля, пишете по зададената тема!
Благодаря!

Bolka_Baby
01-06-2005, 10:47
Tfa mai ne e to4no za "seks" ama nz kfo da te posavetvam! az bih spala s nqkoi v tiq 2 meseca ta kato si doide da spq s nego:"))

ProstoAz
01-06-2005, 10:53
Според мен, в никакъв случай не трябва да му казваш!
Абе, я се замислете малко...за какви чувства говорите въобще? Според мен този пич иска само да я е*е и толкова...
Моят съвет е - да го направиш с някой друг и после да го направиш и с него, щом го искаш...Но в никакъв случай не му казвай, че си го излъгала. Това е най-тъпото нещо, което можеш да направиш. Защото това е лъжа...в продължение на доста време и е доста голяма лъжа, абе просто...не винаги най-добре е да кажеш истината. Така и така си затънала вече, по-добре си стой така и не затъвай повече. А пък и като му кажеш, че си го излъгала за всичко това, само ще му паднеш в очите, сигурна съм. Но в крайна сметка...ти си решаваш.
Успех! :wink:

pile
01-06-2005, 11:03
ситуацията е наистина кофти и както каза кити ако му го кажеш сега нещата може коренно да се променят,нопък ако не му го кажеш след време щее е още по-трудно ,ще бъде миналоповече време и вероятността да реагира по-остро ще нарастне.И все пак това ,че си девствена и си гопослъгала не е кой знае какво,обратното би било многопо-голям проблем...ако има чувства не мисля че точно въпросът за секса е най-важен,а и на него трябва да му е ясно ,че някои момичета се срамуват от това
какво бих направила аз:ще създам някъде приятна обстановка,която да го отпусне и предразположи за разговор,нещо като изненада и той ще бъде впечатлен..няма да започна напрасо с това,но все понякоевреме ще се стугне и ще му призная всичко така,както ти го обясни тук на нас...ще му кажа че ще разбера ако за момента е малко объркан иможе да загуби доверие,но че факта,чему го казвам е много важен и сам трябва да разбере колко ме епритеснявалотова...а пък вие ще си решите какво да е продължението..но със сигурност не гооставяй да си замине без да си му казала и без после да обсъдите защо се е получило така и той сам да се чуди и да предприеменещо не добре обмислено

R0lfc0pter
06-29-2006, 18:46
tova ne e vqrno!
dokaji go!

Отговор
06-29-2006, 19:09
tova ne e vqrno!
dokaji go!
Темата е от преди година и половина!