PDA

View Full Version : Help me



C-I-A-R-A
01-05-2005, 23:06
Interesuva me ima li niakoe momche napusnalo Bulgaria i da e nad 18 i ako da ima li problem s kazarmata?I ako da kak se opravia? S moia priatel iskame da si hodim v Bg obache ni e strah da ne go vzemat :cry: :x

bigfish
01-05-2005, 23:45
Няма да го вземат, споко. Имат прекалено много цигани и са се напълнили.

И все пак: той учи ли? Ако учи е достатъчно да вземе едно известие, че е студент и да го даде на военните и това стига. Дай подробности на колко години е и кога е излязъл от страната...

Аз още не съм го пратил известието ама не са ме извикали де :)

joro_tev
01-06-2005, 09:44
Kakvo pat tolkova, moje da otlaga, a i do nqkoq druga godina ot 9meseca shte q napravqt na 6 i taka do kato pochnat da vzemat za barzo obuchavane, samo za 2 meseca. I vse pak vatre ne e tolkova strashno, kolkoto ste chuvali. Edno golqmo shoo e.

01-06-2005, 11:25
Няма да го вземат, споко. Имат прекалено много цигани и са се напълнили.

И все пак: той учи ли? Ако учи е достатъчно да вземе едно известие, че е студент и да го даде на военните и това стига. Дай подробности на колко години е и кога е излязъл от страната...

Аз още не съм го пратил известието ама не са ме извикали де :)Ami sega mai stava na 21 i za sajalenie ne uchi napusnale Bulgaria predi 3 godini i e minal parvata kumisia kadeto se populva samo nekva forma.A moje li da se napravi falshivo pismo vse edno uchi.Toi beshe otlojendo 2004 i sega pak e poluchil :evil:

C-I-A-R-A
01-06-2005, 11:34
gust-a biah az :twisted:

bigfish
01-06-2005, 16:59
Ами може по принцип, ама ако разберат.. д... да му е яко :)