PDA

View Full Version : 3a METAЛИ



tedo_davis
01-06-2005, 10:12
Hey hEy hey hora .... iskam tuka vseki po4itatel na METAL muzikata da se vkliu4i .Neka se saberem :)

Грахче
01-06-2005, 10:14
няма ли да се научите,че хората ,които слушат метЪл, са метЪли, а не метАли :)

tedo_davis
01-06-2005, 10:19
dobre de az sam sq na selo taka si govorq ;!

DiEsEl_GiRl4eTo
01-06-2005, 10:36
Emi pa she se vkliuchim...Kak she izpusnem =) Pyrva deviziq iskam sym =)

monka
01-06-2005, 10:58
zdrastiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

monka
01-06-2005, 11:02
zdrastiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

DeaTHroW-ReC_F
01-06-2005, 11:47
и аз харесвам метЪл...нищо че принципно съм раперчи..

amy lee
01-06-2005, 11:57
mi i az se kefa na metul...vuv vsqkvite mu vidove

tedo_davis
01-06-2005, 12:13
zdrastiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
е вижте сега ето това е трупане на гласове.Влиза във форума и - ЗДРАСТИИИИИИИИИИИ к'ва му е връзката с ФОРУМА?

Mi6ka_na_kai6ka
01-06-2005, 12:18
Айде и аз да се включа :wink:
Кефя се на метЪл много ясно :twisted:

aBnOrMaL_BaBy
01-06-2005, 12:19
Аз слушам само нео метъл..но не много :P Фенка съм на Линкин Парк,ако може въобще тфа да се нарече метъл :wink:

tedo_davis
01-06-2005, 12:35
Аз слушам само нео метъл..но не много :P Фенка съм на Линкин Парк,ако може въобще тфа да се нарече метъл :wink:
Emi Linkin Park si e metal ... New-metal ... kato limp bizkit ...korn ... :P

Satanas_daughter
01-06-2005, 13:03
az az az az az sum metAlche

tedo_davis
01-06-2005, 13:06
az az az az az sum metAlche
Du6o ska4ai v 4ata idvam ---> MaJIk0_BaJI4e

suzanna
01-06-2005, 13:40
samo metaaal :D

Fallen_angel
01-06-2005, 13:49
az az az az az sum metAlche
Du6o ska4ai v 4ata idvam ---> MaJIk0_BaJI4e


е вижте сега ето това е трупане на гласове...к'ва му е връзката с ФОРУМА?

Това няма да го коментирам,то е ясно :?
а иначе и аз се кефя на матъл музиката

DiEsEl_GiRl4eTo
01-06-2005, 13:58
Аз слушам само нео метъл..но не много :P Фенка съм на Линкин Парк,ако може въобще тфа да се нарече метъл :wink:
Emi Linkin Park si e metal ... New-metal ... kato limp bizkit ...korn ... :P
KoЯn и LP хммммм не си приличат кой знае колко, ама все пак...ии брех колко много метълчета се извъдихме Якооооо :)
П.С. Махнах оная маймуница :) БГ букви...ммм кво ще кажете :)

bulgarche
01-06-2005, 14:18
Еееххххх събрахме се...... хлъц

Peace`
01-06-2005, 17:11
iskam samo da poqsnq 4e Luna Park = Lp .. ne sa nikakuv metal no haide nqma sega da se zanimavam s tqh.. kakto kaza Patriota .. ee subrahme se :) .. moje da sme malko no vajnoto e vse pak ka4estvoto ne koli4estvoto...a ka4estvoto opredeleno e dobro!







P.s. linkin4eto nali znae6 4e durja na teb nqma se zasqga6 :))

Murderdoll
01-06-2005, 17:15
Аз слушам само нео метъл..но не много :P Фенка съм на Линкин Парк,ако може въобще тфа да се нарече метъл :wink:
Emi Linkin Park si e metal ... New-metal ... kato limp bizkit ...korn ... :P
чш не си познал
я да не ми сравняваш КОЯN с
LP :x LP са rapcore...и нямат
нищо общо с КОЯn ...KOЯN са
най добриитееееееее

п.п. да да присъединявам се...в
клуба съм :wink:

FeitiCeiRa
01-06-2005, 17:24
Айде пишете ме и мен в клуба :twisted: Само че аз слушам повече нео и хардкор( и емокор),а не примерно хеви :twisted:

Satanas_daughter
01-06-2005, 17:50
Айде пишете ме и мен в клуба :twisted: Само че аз слушам повече нео и хардкор( и емокор),а не примерно хеви :twisted:
che to tuka nikoi ne e heavy

The girl with rainbow eys
01-06-2005, 17:57
Ami az xaresvam metala.
I kakvo shte stane kato se "saberem"?

Satanas_daughter
01-06-2005, 18:05
Ami az xaresvam metala.
I kakvo shte stane kato se "saberem"?
am nishto az sum sigurna che tedo_davis ia napisa taia tema kolkoto da si subira mnenia, shtoto ima poveche ot 3 takiva temi sus sigurnost

The girl with rainbow eys
01-06-2005, 18:12
E,moje bi shte raberem koi kakvo slusha,no to i po avatarite taka ili inache si lichi koi sa metali i koi ne. :?

DiEsEl_GiRl4eTo
01-06-2005, 18:45
E,moje bi shte raberem koi kakvo slusha,no to i po avatarite taka ili inache si lichi koi sa metali i koi ne. :?
По моя нищо не си личи, ама ела ми кажи, че не съм метълка и глей как ще ти се обидя!

Murderdoll
01-06-2005, 18:57
po moq avatar nai mnoo si li4i :lol:

techCandy
01-06-2005, 19:49
iskam samo da poqsnq 4e Luna Park = Lp .. ne sa nikakuv metal

hahaha imenno, ne 4e ne6to iskam da obidq nqkoi ama sa si boza, kakto i
Korn i Slipknot ( za tova ve4e sym sigurna 4e nqkoi useri 6te me lin4uvat ako mogat) no vypros na li4no mnenie....
pi6ete me i mene kym grupata :!:

Kerentski
01-06-2005, 19:52
Metala e nai sranata muzika na sveta .. za da slu6a6 takava muzika zna4i 4e ima6 nqkakvi otkloneniq ot normalnoto ima6 psihi4eski problemi .. s edna duma ti si svobodno dvije6t se psihopat .. ! Vas trqba vi zatvarqt v ludnicata e ora ... OSOBENO HEVI METALISTITE ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Ei tova mi e komentara za va6eto ob6testvo ! :}

01-06-2005, 20:05
Metala e nai sranata muzika na sveta .. za da slu6a6 takava muzika zna4i 4e ima6 nqkakvi otkloneniq ot normalnoto ima6 psihi4eski problemi .. s edna duma ti si svobodno dvije6t se psihopat .. ! Vas trqba vi zatvarqt v ludnicata e ora ... OSOBENO HEVI METALISTITE ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Ei tova mi e komentara za va6eto ob6testvo ! :}

pi4 a ti pro4ete li dobre temata..aide da 4eteme dvamata zaedno sega.. - ZA METALI ...nikude ne vidqh da se spomenava 4alga nqkude..mm 6te me izvinqva6 no tova si e 4ista Gruba Selska Proqva!

The girl with rainbow eys
01-06-2005, 20:07
Metala e nai sranata muzika na sveta .. za da slu6a6 takava muzika zna4i 4e ima6 nqkakvi otkloneniq ot normalnoto ima6 psihi4eski problemi .. s edna duma ti si svobodno dvije6t se psihopat .. ! Vas trqba vi zatvarqt v ludnicata e ora ... OSOBENO HEVI METALISTITE ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Ei tova mi e komentara za va6eto ob6testvo ! :}

Interesno mi e na mene,a ti kakvo slushash?!A?

monka
01-06-2005, 20:17
zdrastiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
е вижте сега ето това е трупане на гласове.Влиза във форума и - ЗДРАСТИИИИИИИИИИИ к'ва му е връзката с ФОРУМА?


tc tc tc ,vednaj da ne napi6e6 ne6to smisleno i 6te te ubiat.....nali pi6e6 vsi4ki metuli da se "pokajat" v tazi tema i za tova kazah zdrastiiii,ako ima6 nqkakav problem mi pi6i na li4na.......

DiEsEl_GiRl4eTo
01-06-2005, 20:23
Metala e nai sranata muzika na sveta .. za da slu6a6 takava muzika zna4i 4e ima6 nqkakvi otkloneniq ot normalnoto ima6 psihi4eski problemi .. s edna duma ti si svobodno dvije6t se psihopat .. ! Vas trqba vi zatvarqt v ludnicata e ora ... OSOBENO HEVI METALISTITE ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Ei tova mi e komentara za va6eto ob6testvo ! :}
Ами всеки е в правото си да харесва каквото си поиска. Аз не се кефя на чалгии, ама обиждам ли чалгарите? И аз не разбирам какво намирате в таз музика...и защо не приемате метъла като вид музика, както всички останали? С какво е по-различна? Знаеш ли, че от метъл до метъл има разлика и разлика и не можеш да поставиш всички под общ знаменател. Познаваш ли ни всички, че говориш така? Ами не съм съгласна с теб! Ама въобще даже! Какво толкова са ти направили метълите, че имаш такова мнение за тях? Обоснови се защо мислиш така, защо определяш всички като психопати и може да се съглася, че си прав. Обаче да ми казваш метълите са "свободно движещи се психопати" и да се изнизваш, ей това не го разбирам =(
fire_of_satan за LP и аз казах, че не са метъл нещо...обаче KoЯn и SlipKnoT са по-приемливи от тях, а? Вярно, че не са това, което бяха, обаче са имали и добри неща. Аз примерно им се кефя на определени песни. Кефя се и на Nirvana...и като започнем от тук, та стигнем до Ulver, Dimmu Borgir, Cradle of Filth...ама чак пък да ги сравнявате с LP ...

rosskata
01-06-2005, 21:01
zdrastiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
е вижте сега ето това е трупане на гласове.Влиза във форума и - ЗДРАСТИИИИИИИИИИИ к'ва му е връзката с ФОРУМА?

Присмял се хърбел на щърбел. Я си виж "смислената" тема и 10те мнения в нея...А?

Murderdoll
01-06-2005, 21:35
Metala e nai sranata muzika na sveta .. za da slu6a6 takava muzika zna4i 4e ima6 nqkakvi otkloneniq ot normalnoto ima6 psihi4eski problemi .. s edna duma ti si svobodno dvije6t se psihopat .. ! Vas trqba vi zatvarqt v ludnicata e ora ... OSOBENO HEVI METALISTITE ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Ei tova mi e komentara za va6eto ob6testvo ! :}
хаха бате зле си:)напрао ми падна в очите...
допреди да прочета тва мнение те мислех за по-
умен..ма явно съм сбъркала :roll: е..жалко за тебе :wink:

Satanas_daughter
01-06-2005, 23:06
Metala e nai sranata muzika na sveta .. za da slu6a6 takava muzika zna4i 4e ima6 nqkakvi otkloneniq ot normalnoto ima6 psihi4eski problemi .. s edna duma ti si svobodno dvije6t se psihopat .. ! Vas trqba vi zatvarqt v ludnicata e ora ... OSOBENO HEVI METALISTITE ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Ei tova mi e komentara za va6eto ob6testvo ! :}

ave ia si druj prustite pod kontrol tuka pishe metalite da se obiaviat ne niakoi drugi ne orientirani kat teb det ne znaiat i te kvo slushat,metala si e edna ot nai svesnite muziki koiato ne e samo muzika a i nachin na jivot za razlika ot vsichkite ostanali komersii,i ako iskash mnou da znaesh HEAVY-TATA SA SI MNOGO SEXY

Satanas_daughter
01-06-2005, 23:09
Metala e nai sranata muzika na sveta .. za da slu6a6 takava muzika zna4i 4e ima6 nqkakvi otkloneniq ot normalnoto ima6 psihi4eski problemi .. s edna duma ti si svobodno dvije6t se psihopat .. ! Vas trqba vi zatvarqt v ludnicata e ora ... OSOBENO HEVI METALISTITE ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Ei tova mi e komentara za va6eto ob6testvo ! :}
Ами всеки е в правото си да харесва каквото си поиска. Аз не се кефя на чалгии, ама обиждам ли чалгарите? И аз не разбирам какво намирате в таз музика...и защо не приемате метъла като вид музика, както всички останали? С какво е по-различна? Знаеш ли, че от метъл до метъл има разлика и разлика и не можеш да поставиш всички под общ знаменател. Познаваш ли ни всички, че говориш така? Ами не съм съгласна с теб! Ама въобще даже! Какво толкова са ти направили метълите, че имаш такова мнение за тях? Обоснови се защо мислиш така, защо определяш всички като психопати и може да се съглася, че си прав. Обаче да ми казваш метълите са "свободно движещи се психопати" и да се изнизваш, ей това не го разбирам =(
fire_of_satan за LP и аз казах, че не са метъл нещо...обаче KoЯn и SlipKnoT са по-приемливи от тях, а? Вярно, че не са това, което бяха, обаче са имали и добри неща. Аз примерно им се кефя на определени песни. Кефя се и на Nirvana...и като започнем от тук, та стигнем до Ulver, Dimmu Borgir, Cradle of Filth...ама чак пък да ги сравнявате с LP ...

vij kvo niama smisul da mu obiasniavash tolkova podrobno i inteligentno az puk si znam che sum psihopatka sviknala sum si i SE GORDEIA pone znam che horata koito si subirat kruvta ot rani v shishence sa malko i se GORDEIA s tva

tedo_davis
01-07-2005, 09:28
Аз слушам само нео метъл..но не много :P Фенка съм на Линкин Парк,ако може въобще тфа да се нарече метъл :wink:
Emi Linkin Park si e metal ... New-metal ... kato limp bizkit ...korn ... :P
чш не си познал
я да не ми сравняваш КОЯN с
LP :x LP са rapcore...и нямат
нищо общо с КОЯn ...KOЯN са
най добриитееееееее

п.п. да да присъединявам се...в
клуба съм :wink:
za6to si misli6 4e nickneima mi e --> tedo_DAVIS <--- familiqta na Jonathan .... KoRn Rulzzzzzzzzzzzzz

zElEnA^mAsLiNkA
01-07-2005, 09:41
Az ne slu6am metyl ama me kefi Avril,Lp,Lb i Evanescence

Cradle_Fan
01-07-2005, 09:45
Metala e nai sranata muzika na sveta .. za da slu6a6 takava muzika zna4i 4e ima6 nqkakvi otkloneniq ot normalnoto ima6 psihi4eski problemi .. s edna duma ti si svobodno dvije6t se psihopat .. ! Vas trqba vi zatvarqt v ludnicata e ora ... OSOBENO HEVI METALISTITE ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Ei tova mi e komentara za va6eto ob6testvo ! :}
Така...това, че твоето мозъче не може да асимилира сложна, красива музика, дарена с невероятна атмосфера (метъла) си е лично твой проблем. Хич не ти прави чест да седиш и да си даваш некомпетентното мнение, което има за цел да уязви някого (не че успяваш). Целта ми не е да се заяждам с теб...но говориш глупости
П.С. Ти май само за хеви метъл си чувал :?: :!:

tedo_davis
01-07-2005, 12:12
Metala e nai sranata muzika na sveta .. za da slu6a6 takava muzika zna4i 4e ima6 nqkakvi otkloneniq ot normalnoto ima6 psihi4eski problemi .. s edna duma ti si svobodno dvije6t se psihopat .. ! Vas trqba vi zatvarqt v ludnicata e ora ... OSOBENO HEVI METALISTITE ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Ei tova mi e komentara za va6eto ob6testvo ! :}
Така...това, че твоето мозъче не може да асимилира сложна, красива музика, дарена с невероятна атмосфера (метъла) си е лично твой проблем. Хич не ти прави чест да седиш и да си даваш некомпетентното мнение, което има за цел да уязви някого (не че успяваш). Целта ми не е да се заяждам с теб...но говориш глупости
П.С. Ти май само за хеви метъл си чувал :?: :!:podkrepqm velikiq metyl do dupka.Ama hevi metyl i drugite ne kazvam nishto ... za men velikoto e Love metal i New metal

Kerentski
01-07-2005, 15:26
Metala e nai sranata muzika na sveta .. za da slu6a6 takava muzika zna4i 4e ima6 nqkakvi otkloneniq ot normalnoto ima6 psihi4eski problemi .. s edna duma ti si svobodno dvije6t se psihopat .. ! Vas trqba vi zatvarqt v ludnicata e ora ... OSOBENO HEVI METALISTITE ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Ei tova mi e komentara za va6eto ob6testvo ! :}

pi4 a ti pro4ete li dobre temata..aide da 4eteme dvamata zaedno sega.. - ZA METALI ...nikude ne vidqh da se spomenava 4alga nqkude..mm 6te me izvinqva6 no tova si e 4ista Gruba Selska Proqva!

Hah sme6nik selska proqva de vidq selska proqva e prozZzz.A ko vika6 za 4algata mai tuka mi namekva6 4e sam 4algar taka li ve smotan a e ? As laina kato tiq deto ti gi slu6a6 ili pak 4algi ili t.n. za tova da mal4i6 tam .. !

tedo_davis
01-07-2005, 17:31
Metala e nai sranata muzika na sveta .. za da slu6a6 takava muzika zna4i 4e ima6 nqkakvi otkloneniq ot normalnoto ima6 psihi4eski problemi .. s edna duma ti si svobodno dvije6t se psihopat .. ! Vas trqba vi zatvarqt v ludnicata e ora ... OSOBENO HEVI METALISTITE ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Ei tova mi e komentara za va6eto ob6testvo ! :}

pi4 a ti pro4ete li dobre temata..aide da 4eteme dvamata zaedno sega.. - ZA METALI ...nikude ne vidqh da se spomenava 4alga nqkude..mm 6te me izvinqva6 no tova si e 4ista Gruba Selska Proqva!

Hah sme6nik selska proqva de vidq selska proqva e prozZzz.A ko vika6 za 4algata mai tuka mi namekva6 4e sam 4algar taka li ve smotan a e ? As laina kato tiq deto ti gi slu6a6 ili pak 4algi ili t.n. za tova da mal4i6 tam .. !

To ti li4i ot nicka kyv si ... ne se obajdai ... kat ne razbirash. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kerentski
01-07-2005, 19:33
Metala e nai sranata muzika na sveta .. za da slu6a6 takava muzika zna4i 4e ima6 nqkakvi otkloneniq ot normalnoto ima6 psihi4eski problemi .. s edna duma ti si svobodno dvije6t se psihopat .. ! Vas trqba vi zatvarqt v ludnicata e ora ... OSOBENO HEVI METALISTITE ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Ei tova mi e komentara za va6eto ob6testvo ! :}
Ами всеки е в правото си да харесва каквото си поиска. Аз не се кефя на чалгии, ама обиждам ли чалгарите? И аз не разбирам какво намирате в таз музика...и защо не приемате метъла като вид музика, както всички останали? С какво е по-различна? Знаеш ли, че от метъл до метъл има разлика и разлика и не можеш да поставиш всички под общ знаменател. Познаваш ли ни всички, че говориш така? Ами не съм съгласна с теб! Ама въобще даже! Какво толкова са ти направили метълите, че имаш такова мнение за тях? Обоснови се защо мислиш така, защо определяш всички като психопати и може да се съглася, че си прав. Обаче да ми казваш метълите са "свободно движещи се психопати" и да се изнизваш, ей това не го разбирам =(
fire_of_satan за LP и аз казах, че не са метъл нещо...обаче KoЯn и SlipKnoT са по-приемливи от тях, а? Вярно, че не са това, което бяха, обаче са имали и добри неща. Аз примерно им се кефя на определени песни. Кефя се и на Nirvana...и като започнем от тук, та стигнем до Ulver, Dimmu Borgir, Cradle of Filth...ама чак пък да ги сравнявате с LP ...

vij kvo niama smisul da mu obiasniavash tolkova podrobno i inteligentno az puk si znam che sum psihopatka sviknala sum si i SE GORDEIA pone znam che horata koito si subirat kruvta ot rani v shishence sa malko i se GORDEIA s tva


Hahaha mda mda mda ... sabirala si kruvta v 6i6ence .. hmm umno ... i stra6no normalno tova e apsolutno normalno povedenie na edin absulutno normalen 4ovek .. mhh .. mda mda i posle ne ste hode6ti psihopati .. mda .. ok


tedo_davis
Ko mi e na nika ko mi vidq v nick-a samo tova mi kaji .. ko ima v nika mi ok moq e zlee a tvoq kakav e ? (est. nai qkiq i razbiva6t nick na sveta .. mhm ) metalski razbiraniq .. za tova ste otdeleni ot ostanaloto ob6testvo za tova drujite samo s drugi kato vas i ste na grupi to4no za6toto imate sobstveni razbiraniq za jivota i nikoi ne moje da vi kaje ni6to .. ! As ne priemam na4ina vi na jivot nikak daje napravo se otvra6tavam ot takiva kato vas .. ediniq ebal priqtelkata s v o4nata dupka 6toto taka mu bilo qko drugite izlizali samo no6tem 6toto se misleli za satanata . Da ne govorim za tova kak se oblizate 80 procenta ot metalite i ne se kapqt s meseci ... si4kite tezi verigi obici dupki 6ipesti grivni predmeti i t.n. sa masa normalni nali ..
A pak znaete li koe e nai normalnoto i 4ove6koto ot si4kite ralti ..... grima mda ei tova e napravo masa qko ... grimirani silno v 4erni tonove za da izglejdat kato martavci .. masa normalno povedenie 6te kajete 4e otivate na pogrebenie .. I tiq koji i kojeni drehi prez zimata zaznete a prez lqtoto umirate ot jega za6toto ste verni na religiqta si na metalskite si razbiraniq za jivota ...

Koto iskate prikazvaite ot tuka na tataka . As ne moga da vazpriema tozi na4in na jivot i to ne za6toto sam proz i ne razbiram ni6to a za6toto vie hora ste tolkova ograni4eni 4e ne nijdate prekrasnite ne6ta okolo vas ..

Za men da pravi6 si4ko tova samo za6toto si4ki trqba da te vidqt i da razberat 4e slu6a6 tiq gadosti e nenormalna ralta .. Koto iskate prikaai i mislete ... radvam se 4e me e opazil gospod ot tiq gadosti !


BTW Slu6am Hard Rap Hip hop R&B i nai ve4e POP

Kerentski
01-07-2005, 19:49
Metala e nai sranata muzika na sveta .. za da slu6a6 takava muzika zna4i 4e ima6 nqkakvi otkloneniq ot normalnoto ima6 psihi4eski problemi .. s edna duma ti si svobodno dvije6t se psihopat .. ! Vas trqba vi zatvarqt v ludnicata e ora ... OSOBENO HEVI METALISTITE ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Ei tova mi e komentara za va6eto ob6testvo ! :}
??? ????? ? ? ??????? ?? ?? ??????? ??????? ?? ??????. ?? ?? ?? ???? ?? ??????, ??? ??????? ?? ?????????? ? ?? ?? ???????? ????? ???????? ? ??? ??????...? ???? ?? ???????? ?????? ???? ??? ??????, ????? ?????? ????????? ? ????? ? ??-????????? ????? ??, ?? ?? ????? ?? ????? ??? ??????? ? ??????? ? ?? ????? ?? ???????? ?????? ??? ??? ??????????. ???????? ?? ?? ??????, ?? ??????? ????? ??? ?? ??? ???????? ? ???! ??? ?????? ????! ????? ??????? ?? ?? ????????? ????????, ?? ???? ?????? ?????? ?? ???? ???????? ?? ???? ?????? ????, ???? ????????? ?????? ???? ????????? ? ???? ?? ?? ???????, ?? ?? ????. ????? ?? ?? ?????? ???????? ?? "???????? ??????? ?? ?????????" ? ?? ?? ????????, ?? ???? ?? ?? ???????? =(
fire_of_satan ?? LP ? ?? ?????, ?? ?? ?? ????? ????...????? Ko?n ? SlipKnoT ?? ??-????????? ?? ???, ?? ?????, ?? ?? ?? ????, ????? ????, ????? ?? ????? ? ????? ????. ?? ???????? ?? ?? ???? ?? ?????????? ?????. ???? ?? ? ?? Nirvana...? ???? ???????? ?? ???, ?? ??????? ?? Ulver, Dimmu Borgir, Cradle of Filth...??? ??? ??? ?? ?? ?????????? ? LP ...

vij kvo niama smisul da mu obiasniavash tolkova podrobno i inteligentno az puk si znam che sum psihopatka sviknala sum si i SE GORDEIA pone znam che horata koito si subirat kruvta ot rani v shishence sa malko i se GORDEIA s tva


Hahaha mda mda mda ... sabirala si kruvta v 6i6ence .. hmm umno ... i stra6no normalno tova e apsolutno normalno povedenie na edin absulutno normalen 4ovek .. mhh .. mda mda


tedo_davis
Ko mi e na nika ko mi vidq v nick-a samo tova mi kaji .. ko ima v nika mi ok moq e zlee a tvoq kakav e ? (est. nai qkiq i razbiva6t nick na sveta .. mhm ) metalski razbiraniq .. za tova ste otdeleni ot ostanaloto ob6testvo za tova drujite samo s drugi kato vas i ste na grupi to4no za6toto imate sobstveni razbiraniq za jivota i nikoi ne moje da vi kaje ni6to .. ! As ne priemam na4ina vi na jivot nikak daje napravo se otvra6tavam ot takiva kato vas .. ediniq ebal priqtelkata s v o4nata dupka 6toto taka mu bilo qko drugite izlizali samo no6tem 6toto se misleli za satanata . Da ne govorim za tova kak se oblizate 80 procenta ot metalite i ne se kapqt s meseci ... si4kite tezi verigi obici dupki 6ipesti grivni predmeti i t.n. sa masa normalni nali ..
A pak znaete li koe e nai normalnoto i 4ove6koto ot si4kite ralti ..... grima mda ei tova e napravo masa qko ... grimirani silno v 4erni tonove za da izglejdat kato martavci .. masa normalno povedenie 6te kajete 4e otivate na pogrebenie .. I tiq koji i kojeni drehi prez zimata zaznete a prez lqtoto umirate ot jega za6toto ste verni na religiqta si na metalskite si razbiraniq za jivota ...

Koto iskate prikazvaite ot tuka na tataka . As ne moga da vazpriema tozi na4in na jivot i to ne za6toto sam proz i ne razbiram ni6to a za6toto vie hora ste tolkova ograni4eni 4e ne nijdate prekrasnite ne6ta okolo vas ..

Za men da pravi6 si4ko tova samo za6toto si4ki trqba da te vidqt i da razberat 4e slu6a6 tiq gadosti e nenormalna ralta .. Koto iskate prikaai i mislete ... radvam se 4e me e opazil gospod ot tiq gadosti !

Nqmam protiv muzikata vi slu6aite q ... ok no ne pokazvaite na okolnite 4e q slu6ate .. a vie to4no tova pravite .. I znaete li za6to za6toto tazi muzika kato se slu6a dalgo vreme tq rano ili kasno vidoizmenq misleneto na 4oveka toi po4va da se pobarkva i malko ot malko mu se promenq misleneto.. Nau4no dokazano e ako nqkoi iska da 4ete molq da postva !

BTW Slu6am Hard Rap Hip hop R&B i nai ve4e POP

Cradle_Fan
01-07-2005, 19:57
Слушай моето момче, имаш много объркана и НЕРЕАЛНА представа за метълите и метълките. Нямам намерение да те обиждам, нито да те псувам...просто ми е жал за теб. Първо - митът за нечисто плътието....хахахахахахахах ахахахахахах....мога да кажа само едно 'Кой ти напълни главицата с тези нелепи глупости?' Всичките ми приятели и приятелки , които слушат тази музика са много чистоплътни и приятни хора. А колкото до грима и черното - просто преувеличаваш :!: Ами аз сега ако почна да си изказвам мнението си за всичко и всички??? Няма да ми стигнe цял ден...така че дечко такъв, просто не говори толкова неподготвен, защото просто ставаш жалък :!:

Грахче
01-08-2005, 22:48
Айде пишете ме и мен в клуба :twisted: Само че аз слушам повече нео и хардкор( и емокор),а не примерно хеви :twisted:
che to tuka nikoi ne e heavy

хаха, аз съм :) бтв не знам метъл, който да не е тръгнал от хеви, или да не е минал през него! що за метъли се пишете, като не сте чували мейдън, меноар, брус? :)

Satanas_daughter
01-09-2005, 16:18
Айде пишете ме и мен в клуба :twisted: Само че аз слушам повече нео и хардкор( и емокор),а не примерно хеви :twisted:
che to tuka nikoi ne e heavy

хаха, аз съм :) бтв не знам метъл, който да не е тръгнал от хеви, или да не е минал през него! що за метъли се пишете, като не сте чували мейдън, меноар, брус? :)
he da prava si vsichki sa minali prez heavy-to az zapochnah s metallica i do den dneshen si gi uvajavam kato purvata mi grupa posle pochnah maiden,ac/dc

Cradle_Fan
01-09-2005, 16:35
Хевито не е един от любимите ми стилова, но никога не мога да отрека групи като Helloween, Accept, Iron Maiden, Judas Priest и т.н.
П.С.Хевито е почнато от Judas Pries, а Metallica (или поне това, което бяха) развиват Thrash метъл урагана :!: