PDA

View Full Version : Кой е най-важният съвет, който сте получавали някога?



01-06-2005, 11:12
Кой е най-важният съвет, който се получавали някога?
От кого?
Помогна ли ви?

tedo_davis
01-06-2005, 11:16
Emi ... obiknovenno ne obi4am syvetite .... ili po to4no ne se vslushvam v tqh ... ina4e v truden moment bih se dopital do blizak priqtel.

GreenLadyM
01-06-2005, 11:17
Vsi4ite suveti koito sum sledvala sa bili ot maika mi!Nqma slu4ai da ne sa mi pomognali!!!Tq e edinstveniq 4ovek,koito bih poslushala kogato trqbva da vzimam vajno reshenie...

Bolid1
01-06-2005, 11:18
Ne moga da e setq to4no suveta kotio polu4ih... beshe ot nai-dobrata mi fr, a puk neinite saveti vinagi mi pomagat :)

Тед:)
01-06-2005, 11:18
Мисля че от майка ми...Каза ми:"Ти си родена за победител...Бъди такъв!!!"...Помогна ми затова защото ме научи,че аз не съм никой,че имам права,че трябва да имам собствено мнение и самочувствие...Че не трябва да седя и да се самосъжалявам като чакам щастието да ми падне от небето..Трябва да го извоювам...А и ти също!!!

aBnOrMaL_BaBy
01-06-2005, 11:39
Не мисля че някога някой ми е давал много важен съвет..всичко си постигам сама..поне така излиза!

01-06-2005, 11:58
Посетете съветския съюз преди той да ви е посетил вас !!!

Satanas_daughter
01-06-2005, 12:06
oh az mnogo mrazia niakoi da mi dava suveti i iskam takiva samo v mnogo ama mnogo kraini sluchei

pinK_Baby
01-06-2005, 12:08
Мисля че от майка ми...Каза ми:"Ти си родена за победител...Бъди такъв!!!"...Помогна ми затова защото ме научи,че аз не съм никой,че имам права,че трябва да имам собствено мнение и самочувствие...Че не трябва да седя и да се самосъжалявам като чакам щастието да ми падне от небето..Трябва да го извоювам...А и ти също!!!
ne poznavam maika ti ,no
izglejda super mydra i umna jena....dala ti e prekrasen syvet i e strahotno 4e ti go sledva6 ... napravo me radva :)
a za syvet koito na men sa mi davali nz...moje bi nai-dobrata mi priqtelka tq vinagi mi kazva ne6tica koito sa mnoogo razumni i kogato sym razstroena vinagi me kara da se 4uvstvam po- dobre mnogo q obi4kam

raffy
01-06-2005, 12:13
ами не беше точно съвет, но преди време един приятел ми каза нещо простичко, че 'Скромността е за хора, които нямат други качества'. не знам как толкова прости думи имаха толкова огромно въздействие в/у мен, а може би просто беше това, че ги каза той. осъзнах точно какво се крие в този израз и се възползвах от него. определено ми помогна страшно много и съм му много благодарна!

01-06-2005, 12:26
Мисля че от майка ми...Каза ми:"Ти си родена за победител...Бъди такъв!!!"...Помогна ми затова защото ме научи,че аз не съм никой,че имам права,че трябва да имам собствено мнение и самочувствие...Че не трябва да седя и да се самосъжалявам като чакам щастието да ми падне от небето..Трябва да го извоювам...А и ти също!!!

Евала, Теди... Преди няколко минути разбрах коя си ... и честно да ти кажа, адски много съм ти се възхищавала винаги.. Страхотен човек си ... А пък мнението ти ... ще го приема като съвет ... Много е качествено (така да се каже)

Иначе по темата ... Най-важният съвет, който стм получавала .. може би са няколко ...
Един приятел ми каза нещо подбно като на Тед... Та каза ми "Ани, не мисля, че съм аз човекът, който трябва да те съветва,но ако седиш и се измъчваш всеки ден, като плачеш за някакви си глупаци никога няма да откриеш истинското щастие, което толкова желаеш ... Бъди силна! Изправи се пред света и им покажи коя си .. че не могат да те тъпчат и разиграват... Извоювай си щастието! Заслужаваш го!"

Също така ... "Никога не съжелявай за това, което си направила ... Можеше и да е по-лошо..."

Нямам намерение да обсъждам тези съвети... Просто много се радвам, че има хора, които държат на мен и ми помагат в дадени ситуации с каквото могат ...
И наистина ... вече се опитвам да се вслушвам в нещата, които ми казват по-големите от мен ... Все пак имат повече опит... и могат да се научат много неща...
Както и да е .. Малко се отколних от темата ...

Peace ...

suzanna
01-06-2005, 12:32
ami za sujalenie az vse popadam v takiva situacii che nikakvi suveti ne pomagat i kato preodoleq trudnostta sama si vadq pouka..i osobeno poslednata godina imam chuvstvoto che ot tova koeto prejivqh pone az bih mogla da davam suveti ako te ne mogat na men...ii..ne se hvalq nito sum gorda s tova ama...mai se spravqm :)

LunaTriCk
01-06-2005, 12:38
Може би най-полезните ми съвети съм получавал от най-омразния ми човек. Научи ме да бъда самостоятелен, а аз тогава обичах всичко да ми "носят на тепсия" както казват. Е да ама не става. И в крайна сметка той не ми ги е казвал директно. Постепенно си ги откривах сам. Както и всичките съвети за живота от най-различни хора. Най-полесния ми съвет до сега казан на уста е: Дигай тоалетната чиния след като ходиш по малка и след това я сваляй. :roll:

united_colors
01-06-2005, 12:53
Кой е най-важният съвет, който се получавали някога?
От кого?
Помогна ли ви?
Ami moje bi... da buda vinagi sebe si i da pravia vsi4ko
taka kakto go 4uvstvam.
Ot maika mi sam go polu4avala, i ot tatko su6to..
Pomogna mi da izgradia mnenie u drugite za men, kato seriozen i
4esten 4ovek. :D
Mnogo li biah seriozna :lol: :lol:

DiEsEl_GiRl4eTo
01-06-2005, 13:10
Аз най-важни съвети съм получавала от баща ми. Не един и два...просто за всяка ситуация намира решение. АКо тръгна да ги пиша всичките, няма да ми стигне цял ден...обаче е хубаво да има човек такъв баща. Винаги ме е подкрепял!

LiNkiN4eTo
01-06-2005, 13:49
savsem normalno e nai - vajniq savet , koito polu4ava6 da e ot po - vuzrasten ot teb 4ovek .... v moq slu4ai oba4e ne e taka , 4oveka naistina e po - golqm ot men dori e momi4e ot foruma , eto vijte ....
BABY_SEXY_GIRL : Da ne ti puka be mace, mnenieto na dr ne e vajno! Vajno e 4e ti si znae6 kak stoqt ne6tata, a drugite gi zaebi, koito darji na teb dori nqma da si go pomisli, ne se zanimavai s gluposti! Tezi hora ne te zaslujavat, 6tom si vadqt takiva zaklu4eniq za teb Az ve4e s takiva sporove ne se zanimavam, nqma smisal, poslu6ai me

miloto_girl_4e
01-06-2005, 15:28
po princip men me biva pove4e da davam suveti,otkolkoto da polu4avam ... :roll:
no nai cennite si suveti sam polu4avala ot edna friend-ka i ot maika mi :wink:

Al_Bundy
01-06-2005, 15:34
Учи!!!Надявам се скоро да почна да го спазвам...

Ейми
01-06-2005, 16:56
Da vqrvam v horata..i nai veche v sebe si :)
kaza mi go edin mnogo cenen za men priqtel :)

BABY_SEXY_GIRL
01-06-2005, 20:10
savsem normalno e nai - vajniq savet , koito polu4ava6 da e ot po - vuzrasten ot teb 4ovek .... v moq slu4ai oba4e ne e taka , 4oveka naistina e po - golqm ot men dori e momi4e ot foruma , eto vijte ....
BABY_SEXY_GIRL : Da ne ti puka be mace, mnenieto na dr ne e vajno! Vajno e 4e ti si znae6 kak stoqt ne6tata, a drugite gi zaebi, koito darji na teb dori nqma da si go pomisli, ne se zanimavai s gluposti! Tezi hora ne te zaslujavat, 6tom si vadqt takiva zaklu4eniq za teb Az ve4e s takiva sporove ne se zanimavam, nqma smisal, poslu6ai me


Ei, 6te se iz4ervq o6te malko :oops: Edva li tova e bil nai-vajniq savet v jivota ti, no ocenqvam 4e izbra moq :wink: Nqma da sajalqva6 4e si me poslu6ala :)

dope_boy
01-06-2005, 20:15
ne qj s palna usta :)

SweeT^Puppy
01-06-2005, 20:18
Мисля, че не беше точно съвет, но ме накара да се замисля. Една приятелка ми каза :
"Когато големите съкровища са пред нас, ние не ги виждаме, защото хората не вярват в съкровища!"
Е, оказа се права, щастието беше точно пред мен, а аз не го виждаж... благодаря й, за това, че ми го показа!

zElEnA^mAsLiNkA
01-07-2005, 09:38
Ami m0je bi da byda takava kakvat0 sym a ne takafa kakvat0 drugite iskat da byda ! 0t maika mi mislq n0 ne sym sigurna! Da p0m0gna mi i pr0dyljavam da g0 spazvam :lol:

B_i_G
01-07-2005, 09:51
az vqrvam na malko hora...a na men nikoi ne mi vqrva :cry: taka 4e e....

LiNkiN4eTo
01-07-2005, 10:23
BABY_SEXY_GIRL emi izbrah tvoq 6toto mi e nai - skoro6en i purvo za nego se setih ina4e sum polu4avala mn saveti ot rodnini i priqteli :wink: