PDA

View Full Version : Koe e nai-podhodq6toto mqsto?



lady_bird
01-06-2005, 19:29
Koe e nai-podhodq6toto mqsto ,na koeto edno momi4e moje da se osamoti,da popla4a na spokoistvie,da obmisli ne6tata,koito sa i se slu4ili...Vse tursq takova mqsto,kudeto da ne mi se pre4kat razni sau4eni4ki i da moga da ostana sama,ama za6to li vse ne go otkrivam?!Ponqkoga vseki ima nujda da ostane sam i da pomisli.

Murderdoll
01-06-2005, 19:32
КЕНЕФА рулз!!!
иначе ако имате някой парк наблизо или
пък ...абе квото и да е място където има
по-забутани или усамотени местенца......
аз се качвам на покрива на блока
ми когато искам да си порева а не се е
случвало отдавна като се замисля..

aBnOrMaL_BaBy
01-06-2005, 19:39
Еми на мен когато ми е кофти и имам нужда да поплача,отивам на плажа или на скали до плажа..за мен това е възможно най-доброто място,на което мога да се усамотя и възможно най-успокояващото..Но не всички имат възможността да отидат на такова място,по простата причина,че не всички живеят на морето ... :roll:

miloto_girl_4e
01-06-2005, 19:48
mi az li4no se usamotqvam kusno ve4er.. ne znam za6to,ama sega vakanciikata si lqgam v legloto kum 01:00h i do kum 03:00h si mislq razni ne6ta ... i se 4ustvam mnogo dobre.. ili si leja i si mislq ili gledam prez prozoreca kum Vito6a i kolko e krasivo i si mislq.. ina4e i az sam se ka4vala na pokriva na bloka,kogato mi e tejko s risk da se metna ottam :roll:

not`the`perfect`girl
01-06-2005, 19:52
Да наистина понякога човек има нужда от такова място, аз за съжаление не разполагам с покрив на блок, а идея толкова ми харесва..
На мен ми е достатъчно да загася лампата и да си пусна музика, и се пренасям в друг свят..

01-06-2005, 19:59
Аз лично имам няколко места, където най-много обичам да се осамотявам и да си плача от време на време:
1. Скалите, понеше съм в Созопол ... а пък къщата ми е на 50 метра от скалите ... Много обичам да ходя там ... Намираш си някое удобно местенце... Сядашш... Наслаждаваш се на невероятната гледка, обмисляш всичко на спокойствие .. без никой да ти дава зор ... релаксираш, наплачваш се .. и се прибираш като нов/а ...
2. Също обичам като е лято ... към 2 - 3 вечерта да излизам на терасата ми ... Слагам си някое одеяло или нещо меко .. Лягамм .. и си зяпам цяла нощ звездите и си размишлявам ...
3. И третото е ... то не е място .. Ами просто обичам да тръгна да се разхождам някъде сама ... Или към Райския залив ... (не че някой го знае) или към Света Марина .. Абе в Созопол по принцип има много такива пусти пътища ... Та товас също ми помага ...

* Обаче вече гледам да не плача много, много ... Нито да се осамотявам .. .Нито да размишлявам!

Peace...

DiEsEl_GiRl4eTo
01-06-2005, 20:13
Всеки си намира за себе си мястото, което му действа най-успокояващо. Аз много обичам да излезна на терасата вечер...тъмно...зяпам си звездите и си мисля разни работи...обичам да се разхождам и по тъмно...едно пусто е, неойивено...страшно ме кефи...а когато ми е супер sux sad u.s.w. си пускам Evanescence на мен поне, ако не за друго, за отсдухване ми вършат работа...

Alli
01-06-2005, 20:18
blazkam ti Avril,az pak sum si v SFto i nqma skali,plajove,more i ne moga da si zqpam zvezdite po cqla no6t,pri polojenie,4e sam na 1 etaj na 8etajen blok!!no ina4e si razmi6lqvam ve4er v legloto i ponqkoga sutrin,az prosto nqma kade,ako imate idei sa dobre do6li!:)

GreenLadyM
01-06-2005, 20:18
Ami az si imam nqkolko takiva mesta...ednoto e na edno golqmo durvo v dvora(az jiveq v kushta),drugoto...v edna malka gradinka...si imam edna peika i obi4am da ostavam ponqkoga tam sama...i nai-ve4e ve4er kusno v legloto...tova e edinstvenoto mqsto na koeto moga da mislq spokoino!

honey_reflection
01-06-2005, 20:23
emi sama da se porazhodi sama v parka.. a posle da sedne na edna peika...!

monka
01-06-2005, 20:26
[quote="^AvRiL^LaViGnE^"]Аз лично имам няколко места, където най-много обичам да се осамотявам и да си плача от време на време:
1. Скалите, понеше съм в Созопол ... а пък къщата ми е на 50 метра от скалите ... Много обичам да ходя там ... Намираш си някое удобно местенце... Сядашш... Наслаждаваш се на невероятната гледка, обмисляш всичко на спокойствие .. без никой да ти дава зор ... релаксираш, наплачваш се .. и се прибираш като нов/а ...

[b]da,i az mnogo obi4am da hodq na skalite. az jiveq mnogo blizo do tqh. tolkova e gotino da si sedne6 tam i da si misli6,gledaiki moreto.......

fostenkata:)
01-06-2005, 20:37
mii vkyshti v legloto ili v wc-to da hah tam opredeleno..ili ima edno mqsto na moreto mn e gotino e tam hodq ponqkoga no gledam da placha po rqdko... :wink:

BABY_SEXY_GIRL
01-06-2005, 20:42
Еми на мен когато ми е кофти и имам нужда да поплача,отивам на плажа или на скали до плажа..за мен това е възможно най-доброто място,на което мога да се усамотя и възможно най-успокояващото..Но не всички имат възможността да отидат на такова място,по простата причина,че не всички живеят на морето ... :roll:

Ex, da mojeh i az da probvam taka...Blaze ti... :)

{}Slanchiceto{}
01-06-2005, 20:43
КЕНЕФА рулз!!!
иначе ако имате някой парк наблизо или
пък ...абе квото и да е място където има
по-забутани или усамотени местенца......
аз се качвам на покрива на блока
ми когато искам да си порева а не се е
случвало отдавна като се замисля..
И аз като теб,но покрива на блока ми вече е неизползваем и си оставам само с кенефа :wink: И честичко си го употребявам.Лошото е,че ми се случва вече да не мога да стигна до там и да си рева направо пред наще.Те горките са се побъркали вече :roll:

amy lee
01-06-2005, 20:50
oh,mila,mila...v tva daskalo ne si li razbrala 4e nqma na4in da se usamoti6...osven da blokira6 toaletnata :lol:
ina4e az ako iskam da ostana sama i sum v ku6ti se zatvarqm v staqta...i az kato ^AvRiL^LaViGnE^ mnogo obi4am da izlizam na terasata prez lqtoto(jalko 4e v taq tupa sofiq nqm i skali),daje naposleduk izlizam mnogo 4esto vupreki 4e e zima...ne znam,na mene studa ve4er ne mi pre4i.slagam edin sui4er i sum gotova.i az su6to gledam nikoga da ne pla4a
a v u4ili6te...prosto sqdam na 4ina i ne govorq s nikoi...mnogo 4esto vur6i rabota.
izob6to ia mnogo na4ini da se usamoti6 i pri vseki e razli4no...

Betty^Barclay
01-06-2005, 21:00
Аз лично имам няколко места, където най-много обичам да се осамотявам и да си плача от време на време:
1. Скалите, понеше съм в Созопол ... а пък къщата ми е на 50 метра от скалите ... Много обичам да ходя там ... Намираш си някое удобно местенце... Сядашш... Наслаждаваш се на невероятната гледка, обмисляш всичко на спокойствие .. без никой да ти дава зор ... релаксираш, наплачваш се .. и се прибираш като нов/а ...
..
e blaze ti tva e super yako.. az za sujaleniq nqmam takava vuzmojnost.Ina4e az si pla4a v moita staq i nqmam drugo mqsto ama bi mi se iskalo da imam...

Bolid1
01-06-2005, 21:53
Ami az poprincip ako sum vuv vn ve4er obi4am kato si legna da si razmishlqvam do kat zaspa... A lqtoto ako sum na selo (shot to e v balkana) ili izlizam i lqgam na hamaka i si pla4a tam ili se ka4vam na edna skala i stoq i nabludavam zaleza i pak si mislq za si4ko.... :roll:

suzanna
01-06-2005, 22:16
eee..tavana na nqkoi blok e ludo mqsto:))))preporuchvam ti go seriozno..i to nai veche prez noshtta :D

Satanas_daughter
01-07-2005, 00:22
ami az obicham da si zagasia lapmata i da si placha v ugula na legloto ili po princip v niakoi ugul ili v niakoi prak v koito nikoi ne me poznava da si sedna na niakoia peika da gledam gledkata i da placha,ili puk da sedna niakude na visoko na provesa kraka nadolu da gledam malki uluchki i hora kato tochici ot gore i da si mislia i da si plachaaaa

raffy
01-07-2005, 08:21
ами аз по принцип си се усамотявам най-добре в къщи. когато ги няма наще и си пусна музика и мога с часове да седя на пода, да лежа в леглото или нещо такова. а и когато те са си в къщи, стаята ми е сигурно място. особено вечер, когато не се сещат да идват при мен.
вярно е, че усамотението е важно нещо. когато си сам, нещата ти се избистрят, а и няма кой да те пита какво ти има, добре ли си и т.н. :)

zElEnA^mAsLiNkA
01-07-2005, 08:31
Mi az nai-4est0 si se zatvarqm v staqta i si pla4a ! Drug pyt 0tifam na Park Aqzm0t0 d0 k0it0 jiveq v Stz i taq na nqk0q peika sqdam !

terkata
01-07-2005, 08:49
az pla4a kogato sum si v nas i to kusno ve4er i togava si pla4a v legloto :( :cry:

Alli
01-07-2005, 20:06
a i kato si napulnq vanata ise otpuskam v neq i si me4taq:)

LiNkiN4eTo
01-07-2005, 20:14
navsqkade moga da se osamota misleno , dori i da ima pri men hora

х
01-07-2005, 20:17
в тоалетната отиваш когато спешно трябва да ревеш(аз така правя)
а когато имам време, отскачам до гробищата, и се разхождам там. това винаги ми помага да релаксирам и да се почувствам по добре.
а и за морето не е лоша идея, обаче аз докато сляза до него, имам поне половин час от вкъщи, и когато стигна, вече не ми се стои там. само веднъж съм ходила на морето сама... :roll: