PDA

View Full Version : Досаден надпис ме преследва...



rosskata
01-06-2005, 20:54
Когато се ровя из сайта, много често ми се появява бяла страница и този надпис... :? Не ми се е случвало в никой друг сайт. Трябва да се върна назад и пак да пробвам и тогава ЕВЕНТУАЛНО ми се зарежда страницата. Случвало ми се е 10- 20 пъти да пробвам да вляза във някой форум и все това ми излиза, изнервям се. И понеже съм пълен компютъен инвалид, моля някой който е по- наясно ако може да ми обясни поради що става тка...
Мерси предварително... :wink:


Warning: mysql_connect(): User teenprob has already more than 'max_user_connections' active connections in /home/teenprob/public_html/forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/teenprob/public_html/forum/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/teenprob/public_html/forum/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

hahavteen
01-06-2005, 21:20
I na mene mi se sly4va i to adski 4esto! Mnogo me drazni! :x :evil:

01-06-2005, 21:23
Same Here! Ama ne ma drazni sled kato izlezna 20-30 pati pochnah da svikvam...

GalYol
01-06-2005, 21:27
И при мен излиза честичко. Досадна работа!

suzanna
01-06-2005, 22:05
tova stava kogato site-ut e prenatovaren spoko :wink:

Satanas_daughter
01-06-2005, 22:16
da ve supe gadni sa i men me tormozi nai-malko vednuj na den

aBnOrMaL_BaBy
01-06-2005, 22:37
При всички се е случвало спокойно:)Това означава,че има прекалено много хора влязли в сайта,максималки юзери.Явно си имаме доста фенове :P :P :P

Traffic
01-07-2005, 01:00
Когато се ровя из сайта, много често ми се появява бяла страница и този надпис... :? Не ми се е случвало в никой друг сайт. Трябва да се върна назад и пак да пробвам и тогава ЕВЕНТУАЛНО ми се зарежда страницата. Случвало ми се е 10- 20 пъти да пробвам да вляза във някой форум и все това ми излиза, изнервям се. И понеже съм пълен компютъен инвалид, моля някой който е по- наясно ако може да ми обясни поради що става тка...
Мерси предварително... :wink:


Warning: mysql_connect(): User teenprob has already more than 'max_user_connections' active connections in /home/teenprob/public_html/forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/teenprob/public_html/forum/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/teenprob/public_html/forum/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database хххах, и мене ме преследва, ма не ми пука. като напиша мнение и се появи, цъкам на бутона BACK и после на "TeenProblem.net Форуми". и като си влезеш в темата, дето си писала си виждаш мнението, дето си постнала. ся чат ли си, мацко? :wink:

tedo_davis
01-07-2005, 10:14
При всички се е случвало спокойно:)Това означава,че има прекалено много хора влязли в сайта,максималки юзери.Явно си имаме доста фенове :P :P :P
moje da si imame super mnogo fenove oba4e polovinata sigurno vlizat kato gosti ... pishat gluposti ... drugi pak trupat samo mneniq ili se ligavqt :)

ProstoAz
01-07-2005, 11:20
Казаха ти вече, че е от пренатоварване...
Натискаш няколко пъти "Refresh" и се оправя. :wink:

Bolid1
01-07-2005, 11:27
A kolko po nqkolko trqa da go natisna toq refresh? :roll:

ProstoAz
01-07-2005, 11:41
A kolko po nqkolko trqa da go natisna toq refresh? :roll:

Най-често и 2 пъти са достатъчни (поне при мен)... :roll: Понякога се налага и да изчакам малко повече де... :P

BABY_SEXY_GIRL
01-07-2005, 11:50
Tova pri men e 4esto qvlenie :x

ceco
01-07-2005, 12:48
kakto veche napisah v podobna tema, tova se poluchava ot pretovarvane na servera v pikovite chasove. molia da ni izvinite za tova neudobstvo. s natiskane na nqkolko puti Refresh se opravia
blagodaria vi za razbiraneto