PDA

View Full Version : kakvo synuvashe sno6ti?



tedo_davis
01-07-2005, 08:34
kakvo synuvashe sno6ti?

zElEnA^mAsLiNkA
01-07-2005, 08:47
Ami 4estn0 da ti kaja ni6tu ne p0mnq ! http://www.oldmila.com/forum/images/smiles/hmm.gif

B_i_G
01-07-2005, 08:49
kak karam kola...

Bloody_Tear
01-07-2005, 08:54
Хммм...чей да си спомня...ми аз сънувам страшно много и все различни неща...момент...ааааа да!Сънувах,че ям някакви бонбони а другото не го помня :P

adult
01-07-2005, 08:56
Сънувах че съм на центъра на Пловдив,псоле изведнъж някой почна да хвърля бомбички и ние се крихме,след което се озовахме в Атина :shock: ,в някакво мазе с хиляди коридори...като излезнахме от там видях бивша моя съученичка :shock: която беше направила купон в къщата си...Защо ли се излагам да ви разправям психарските си сънища :?

Bolid1
01-07-2005, 08:56
Ami 4estn0 da ti kaja ni6tu ne p0mnq ! http://www.oldmila.com/forum/images/smiles/hmm.gif
I az nemoga da se setq... Mai sanuvah 4e bqh na selo ma dr ne si spomnqm... :roll:

SunnyG
01-07-2005, 09:08
synuvah 4e doide lqtnata vakanciq :)

DiEsEl_GiRl4eTo
01-07-2005, 09:17
Сънувах, че майка ми е бременна с тризнаци! Ей тва ми беше най-големият кошмар =(

zElEnA^mAsLiNkA
01-07-2005, 09:20
DiEsEl_GiRl4eTo da ti kaja hi4 ne e zle da ima6 3ma bratq ! 0t li4en 0pit !

Sunny_stz
01-07-2005, 09:58
haha mai nqk'vi lubovni sceni bqha.........deaznam:)))))

{}Slanchiceto{}
01-07-2005, 10:03
Хммм.Аз винаги сънувам много и винаги сънувам някакви сценарии за филми на ужасите или некжи трилърчета.Тази вечер мисля,че сънувах даскалото си и после някой ме бутна с кола,и до като не се събудих сънивах,че призрака ми го преследва да му отмасти.Нещо от този сорт беше.

aBnOrMaL_BaBy
01-07-2005, 10:24
Хммм.Аз винаги сънувам много и винаги сънувам някакви сценарии за филми на ужасите или некжи трилърчета.Тази вечер мисля,че сънувах даскалото си и после някой ме бутна с кола,и до като не се събудих сънивах,че призрака ми го преследва да му отмасти.Нещо от този сорт беше.

Ее тфа е супер яко!И аз по едно време сънувах само такива сънища и много се кефих,ама напоследък не ми се е случвало.. :(

Странното е,че снощи сънувах Murderdoll хахаха ... сънувах,че ми идва на гости в Созопол някъде февруари месец,и отиваме на плаж по средата на зимата..малей .. а интересното е,че и слънче печеше .. :wink: :P

Bloody_Tear
01-07-2005, 12:08
Гей егати странните сънища :lol: Аз се сетих какво сънувах...значи бях в даскало самоче то не беше даскало ами се беше преобразило на замък(това сигурно щото гледах Хари Потър преди две три нощи ;))Та както си бех в замъка и изведнъж видех оня тъпан дето преди си харесвах и изведнъж той се пльосна на едно легло,което въобще незнам откъде се взе,и почнаха да си разправят разни истории с даскалицата и другите на леглото.Гаси тъпнята:)А идва и по-тъпата част.Изведнъж се озовавам навън и гледам нещо като покрив ма не баш и виждам,че шапката ми се е качила там а аз въобще никаква шапка не носих и някакъв ненормалник само вика:Да кажи.И аз го моля да ми свали шапката и той сваля и викам -Еее мерси и т.н а оня ме гледа стреснато :lol: :lol: :lol: и излиза некав друг дядка,който пък почва да ми се моли-Ей извинявай найстина,съжалявам и аз му простих...НЕ ме питайте за какво му простих това не го помня :lol: Ако се сетя още нещо ще ви кажа..не че ви е много интересно да ми четете буламача ама и безтва не ми се учи и няма какво а правя.Мухаххаа :D

Sunny_stz
01-07-2005, 13:30
hahahaha ami obiknovenno suni6tata sa takiva!!Bezmisleni i oburkani.......:))) :lol:

Momchence
01-07-2005, 13:37
Zna4i kfo sanuvah....az i o6te nqkoi ma ne se se6tam koi..si pieme kafeto i ne6to si prikazvame za kosmi4eski korabi (mai be6e s edna syu4eni4ka) deistvieto se razviva6e v nqkoq planeta ot bulfleet pove4eto znaqt kfo imam predvid i ne6to si lafime za kosmi4eski korabi....i idvat dvama maje i razpravqt policiq daite si racete za pregled...i az si vikam "sq sam mnogo klio6taf i 6e me priberat" pak toi mi gleda kakvi vaksinacii sa mi bli ..... i vidq 4e nqmam dve vaksinacii izvadi edna sprincovka i mi q zabi vav vrata....posle i edna v rakata....(supper typo znam ama nali znete si4ki syni6ta kolko sa seriozni dokato gi sanuva6) i posle si vikam abe toq moje da ne e istinski policai i da mi e injektiral otrova i ne vidqh da razopakova sprincovkata pred mene....i ne6to go sledqh i razbarah 4e e istinski....abe typo :P

Dance_princess
01-07-2005, 16:20
Сънувах, че имам среща с едни приятели рано сутринта (което действително беше така) и баща ми се чуди дали да ме закара преди работа. Известно време се колебаеше дали няма да му е много рано и след това се събудих....... за щастие..... защото когато погледнах часовника се оказа, че или не съм си чула будилника, или той въобще не е звънял, с 35 минути по-късно е от времето, когато бях решила да ставам. все пак успях да се оправя и даже да подраня :)

Иначе от няколко дни всяка вечер сънувам нещо интересно и после сутринта го помня и си се кефя на сънищата- винаги се шантави и доста интересни :)

Verliebt_Maedchen
01-07-2005, 16:48
az snoti si s1nuvah gadjeto kak si stoim gu6nati na nqkva terasa i be6e mn hubavo.posle izvednaj se slu4vaha nqkvi takiva ne6ta kato v "koziqt rog"(bqh go gledala ve4erta) :)

LiNkiN4eTo
01-07-2005, 17:24
4e doq kozi :roll: :roll: :lol:

Mi6ka_na_kai6ka
01-07-2005, 17:29
обикновено не мога да си спомня какво съм сънувала :( сещам се, че бях с една приятелка.. имаше и още хора но нз кои бяха и бяхме в нечии апартамент :roll:

HaPpY_GiRl
01-07-2005, 18:35
Ами аз сънувах,че съм прихванала някакъв смъртоносен вирус,защото съм яла Danon Danette Duo и после припаднах и ме заведоха в болницата и щях да умра от тоя вирус...малко шантав,но гаден сън. :roll:

Bloody_Tear
01-07-2005, 21:38
Ей форумци гледайте тази нощ да си запомните сънищата да не оставяме тази тема празна :lol: :lol: :lol:

hahavteen
01-07-2005, 22:05
Az puk sunyvah 4e imah niakva igla zabita v ezika i se 4ystvah yjasno! :x

BlinDBoY
01-07-2005, 23:35
Ох да ви имам сънищата(опазил ме Бог)
Ами аз сънувах ,че съм някаква сватба...ама тя сватбата в някакъв хотел и хотела е на плажа ама то зима по пътя локвите заледени и пече слънце и аз на няква скала бях и се подхлъзнах и хайде във водата!!!И в същото време почнах да сънувам Франция....много объркано стана!

Satanas_daughter
01-07-2005, 23:36
sunuvah che sum v bg obache nai stranoto beshe che govoreh s vsichkite mi priateli v bg na nemski :shock: :x :evil:

b3b3poHka
01-08-2005, 07:19
emi che sym na nqkyf konkyrs...ama pocchti nishto ne pomnq..nekfi nesfyrzani raboti sa :?

Bloody_Tear
01-08-2005, 08:28
Ооооо моя сън беше страшно дълъг поне на мене така ми се стори.Та значи тая нощ както си ходя и изведнъж някакви наскачат и искат да ме вземат за заложница както и там някаква друга приятелка(само да спомена,че единия беше оня актьор,който играеше във "Само за снимка"ня русия злобния (много странно като се има предвид,че тоя филм не съм го гледала от 1 година????)но ние им пробутахме едно друго момиче и то пищи и се дърпа и казва :Аз не съм тази която търсите и ме гледа некакво такова наплашено а аз искам да помогна,но немога и я оставям докато доведа подкрепление и не я измъкна.А самия сън въобще не беше объркан много беше як като на филм :) Изведнъж обаче се явих при някакво малко момче,което беше вампир и някакви други тъпи момчета не вярват и не вярват и не искат да ни пуснат,бяха ни заклешили някъде, и му давам на онова да пие кръв незнам откъде му я дадох :? обаче то неще и аз викам:Почва да губи сили,трябва да побързаме..Мисля,че филма за вампирите по Discovery channel снощи ми се е отразил доста :lol:

C-I-A-R-A
01-08-2005, 08:55
Loshi neshta :cry:

DiEsEl_GiRl4eTo
01-08-2005, 09:55
DiEsEl_GiRl4eTo da ti kaja hi4 ne e zle da ima6 3ma bratq ! 0t li4en 0pit !
Имам по-малка сестра. С още три по-малки ще бъде не ад, ами голям ад! На трима по-големи братя съм навита, ама по-малки sux!

monka
01-08-2005, 16:13
hm?1 to4no v4era ne si spomnqm kakvo sanuvah,no po princip sanuvam super otka4eni ne6ta. i kato gi razkaja na priateli i se popikavat ot smqh.....vednaj dori sanuvah,4e masturbiram :oops:

FeitiCeiRa
01-08-2005, 17:05
Хъмм беше кошмар :? Беше адски оплетено(както повечето ми сънища) и единственото,което помня беше,че всъщност се оказвам някфа изпаднала наркоманка..озовавах се на разни непознати места,където не знам и как съм стигнала..с пиърсинг на врата(!),който въобще не знам как и кога съм си го направила..абе не знам..доста се стреснах.Може би защото преди да заспя гледах Reqiem For A Dream.. :roll:

Satanas_daughter
01-08-2005, 17:40
DiEsEl_GiRl4eTo da ti kaja hi4 ne e zle da ima6 3ma bratq ! 0t li4en 0pit !
Имам по-малка сестра. С още три по-малки ще бъде не ад, ами голям ад! На трима по-големи братя съм навита, ама по-малки sux!
ne ne sux az imam dve bratcheta bebeta bliznaci i sa na 10meseca ama opredeleno ne sa sux

01-08-2005, 23:53
amI sanuvah che bqh otvele4en ot ALF i me zakara na planeta MELMOK li ne6to takova be6e hahaha o6te mi e smesno za tova Ime TaShuNKo SaPa hahahhahaha AI dO skif hahaha :wink:

Traffic
01-09-2005, 00:14
аз напоследък сънувам все природни бедствия, не знам що. даже преди два-три дена сънувах едно, в което участваше и ренито...... :cry: :cry:

DeaTHroW-ReC_F
01-09-2005, 08:41
кошмар;( много гаден..помня само човека в него..един с бяло лице..кървясъл малко..ужасТ :( и се събудих..и после пак заспах..

{}Slanchiceto{}
01-09-2005, 09:10
Голям кошмар беше.Сънувах,че ме преследват призраци.Не искаха нищо лошо да ми направят а само да говорят с мен.Обаче аз само бягах.И това го сънувах щото гледах по телевизията предаване за призраци,където хора разказваха срещите си с призраци......

just nobody
01-09-2005, 09:40
che padam v nqkva dupka tfa nai chesto go sunuvam neznam shto ne me e shube to tfa ama e gadno kato go sunuvam :shock:

raffy
01-09-2005, 14:30
ами сънувах страшно много неща и то много объркани. това, което помня най-ясно е,че някакъв ме изнасили и се събудих доста уплашена... :(

BlinDBoY
01-09-2005, 17:51
Тази нощ сънувах ,че падам от няква тераса и полетях на долу преди да се приземя на земята се сабудих погледнах в тъмнината и пак заспах!!
Много пъти ми се е случвало да го санувам тва!!

hahavteen
01-09-2005, 17:55
Az puk sunyvah 4e be6e ponedelnik i se opitvah da se grimiram! Vsi4ko vurve6e dobre dokato ne re6ih da si sloja o4na linia! Yj znaeh kakvo iskam da napravia puk po4nah da se maja mnogo i da se iadosvam! :shock:

Mi6ka_na_kai6ka
01-09-2005, 18:01
хахахах тоя път санувах че отивам с 2 двуетажни автобуса на марс за 10 години и DeaTHroW-ReC_F беше с мене, а другите в автобуса не мога да се сетя кои бяха :lol: :lol: :lol: :lol:

DeaTHroW-ReC_F
01-09-2005, 18:44
хахахах тоя път санувах че отивам с 2 двуетажни автобуса на марс за 10 години и DeaTHroW-ReC_F беше с мене, а другите в автобуса не мога да се сетя кои бяха :lol: :lol: :lol: :lol:
ахахах мишкоуууууу кат русалка ли ме сънува или кат бубулечка...

Mi6ka_na_kai6ka
01-09-2005, 19:10
хахахах тоя път санувах че отивам с 2 двуетажни автобуса на марс за 10 години и DeaTHroW-ReC_F беше с мене, а другите в автобуса не мога да се сетя кои бяха :lol: :lol: :lol: :lol:
ахахах мишкоуууууу кат русалка ли ме сънува или кат бубулечка...

хахахах ееее отивахме на марс все пак не може да си русалка :P :P :P

Iliqn4eto
01-09-2005, 19:14
parfum:)

SnoW_GiRl_
01-09-2005, 20:01
4e biv6iq mi priqteL iska da sme zaedno....maleeee de da be6e taka...

^efas^^
01-11-2005, 17:03
Нищо не си спомням сънищата от мн отдавна не че не съм сънувал то май неможе да не сънуваш ама нз кво съм сънувал

BlinDBoY
01-11-2005, 21:55
Офф...ами сънувах,че съм във някакво училище !!!
Бях седнал на един чин и си играех с едно телефонче...до мен стоеше някаква моя саученичка!!Докато и играх тя опря устни във врата ми и се притисна към мен...после познайте какво стана..ами много е просто СЪБУДИХА МЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!! :evil:

{}Slanchiceto{}
01-12-2005, 03:57
Аз си имам следи по ръцете от моя сън.....Сънувах,че съм на вън с приятели и изведнъж до нас се приближи някакъв,който ни нападна и аз понеже съм си побоийничка му се хварлих от горе и започнах да го бия,но в действителност се събодих,удряйки по стената и леглото,от което сега имам синини по ръцете и дланите са ми подути.

Baccara
01-12-2005, 09:08
Че будилника на телефона ми звъни...и О!Чудо! Той наистина звънеше :)

hahavteen
01-13-2005, 17:05
[b][color=darkred]Mi sunyvah 4e Gospod mi govore6e na pokriva na niakuv blok i m