PDA

View Full Version : Nicks,avatars...



Du6ka
01-07-2005, 10:52
Vav foruma na dostav4ika mi ima6e takava tema,koqto mi dopasna,a i ne q vidqh tuka..:)
Ta..s kakvo se svarzva nick-a vi,ot kade proizliza,za6to ste izbrali imenno tozi avatar,podpis...imat li nqkakvo po-specialno svarzvane i tn...:)
Za men:Zna4i nick-a mi e ot bebe i e izmislen ot sestra mi i do dnes po4ti vsi4ki mi kazvat taka,koeto vsa6tnost nqma ni6to ob6to s imeto mi(Andreqna),daje nqkoi hora ne znaqt kak to4no se kazvam:)II mi e ne6to kato vtoro ime;Pa i nick v IRC
kolkoto do avatara...prosto mn se kefq na 2pac..kartinkata v podpisa e ,za6toto sam fenka na me4o puh,a za drakon4eto prosto taka..
a texta e ot edna ot lubimite mi pesni na 2pac-BAby Don't Cry i q svarzvam s nqkoi vajen za men 4ovek..:) :roll:

Bolid1
01-07-2005, 10:55
Nicka mi nqma nishto obshto s men, firmata na maika mi e Bolid1 i tova behse purvoto koeto mi doide na um da napisha :) Avatara mi e takuf shtoto mn si lofkam kotenca i vuobshte jivotni :) A puk kartinkata v podpisa mi e logoto na OPA :lol:

{}Slanchiceto{}
01-07-2005, 10:57
Ами ника ми е такъв,защото така ме наричат приятелките ми.Аватара ми е такъв,защото много ми хареса.Много е сладичко.А подписа не знам и аз защо.Това е част от стихотворение на Дамян Дамянова и много ми хареса и го написах.Няма някаква лична стойност за мен.Просто е хубаво и ми допадна

Du6ka
01-07-2005, 10:58
Bolid1 a kakvo to4no predstavqva OPA:))) :?: :wink:

Satanas_daughter
01-07-2005, 10:59
mi nicka mi e takuv shtoto oh mi neznam kefi si me dosta a i imashe edin tup rapar koito mi vikash taka che sum prechila tochno na tozi individ i az reshih che me kefi i si izbrah tozi nock,a avatara mi nenam toi mnogo me kefi zaradi gothkata nai iakoto e che tva po priiincip e risunka a ne kartikna

zElEnA^mAsLiNkA
01-07-2005, 11:03
Ami Nicka mi idva 0t tfa 4e 0bi4am adski mn0g0 zelenite maslinki! Kartinkite v p0dpisa mi sa burkan maslini(ve4e 0bqsnih 6t0) i Orlando Blum(koito mnogo haresfam i uvajavam kat0 aktior).A avataryt mi sa edni slatki peperudki(ukra6eniq za k0sa) v znak 4e haresfam N06tnata pipiruda St0ika i sam neina fenka! :}}

tedo_davis
01-07-2005, 11:04
ta ... tedo_davis ... az sam Teodor ... na kratko Tedo ... davis ... idva ot familiqta na Jonathan Davis ... vokala na ilubima moq grupa - KoRn
Avatarite ... mi kefq se na Vampir4eta ... padam si Love Metal-4e ;)

ina4e shte si slagam na Avril Lavigne ... no drugata sedmica 4e sq tuka v selo nemoga da im smalq pixelite :) i moderatorite shte mi se razvrqkat ... a tova OPA .//... e ... nqma da kaja kvo e ;)

aBnOrMaL_BaBy
01-07-2005, 11:07
Ника ми произлиза от една приятелка,която има подобен.Но може да се счита,че тва абнормал идва от това,че наистина съм леко лудичка.Аватара - луда фенка съм на Аврил Лавин.В подписа са включени снимка на Аврил(вече знаете защо),снимка на Wade Robson(просто е супер голям сладур и много ме кефи) и снимка на Нед и Зара от БигБрадър(фенка съм на шоуто и най-вече на Зара).Еми мисля че това е всичко :wink:

Du6ka
01-07-2005, 11:08
Tc...mai lipsata mi vav foruma dava otrajenie...zabelqzvam,4e dosta user-i imat OPA v podpisa si...e dano nqkoi se nameri da obqsni i na men:)))interesno mi e prosto...ako e strogo sekretna taina nqkoi da prati LS :lol: :lol: :lol:

zElEnA^mAsLiNkA
01-07-2005, 11:12
Du6ka i az ne znam :cry:

01-07-2005, 11:15
Ника ми е Аврил Лавин по простата причина, че вече не могат да се сменят никовете... Иначе веднага бих го сменила на нещо от рода w8in4u... Този ми обръзна вече тъй като не съм фенка на Аврил... Ама ще си седя с него като няма друг избор...
А пък за аватара ми той също е на Аврил, не за друго ми просто, защото самата Аврил е много сладка и ми харесва как стой като за аватарче ...

*Добре, че ме подсетихте и да си сложа ОПА в подписа ...

Peace

tedo_davis
01-07-2005, 11:18
Ника ми е Аврил Лавин по простата причина, че вече не могат да се сменят никовете... Иначе веднага бих го сменила на нещо от рода w8in4u... Този ми обръзна вече тъй като не съм фенка на Аврил... Ама ще си седя с него като няма друг избор...
А пък за аватара ми той също е на Аврил, не за друго ми просто, защото самата Аврил е много сладка и ми харесва как стой като за аватарче ...

*Добре, че ме подсетихте и да си сложа ОПА в подписа ...

Peace
I ti li si v OPA ?

Du6ka
01-07-2005, 11:19
HAhaha napravo me kefite,da ne bi tova da e nqkoq taina organizaciq:)Kajete i na nas,moje da se vklu4im :lol: :wink:

LiNkiN4eTo
01-07-2005, 11:30
moq nick e svurzan s Linkin Park
predi da stana LiNkiN4eTo bqh Linkin_{F}_Park no v mIRC priqtelite mi mi vikagha - Linki , Link , Linkin4e ... i ot tam doide sega6niq mi nick :!: avatara mi e 4ast ot klipa na Faint na [Lq] a podpisa mi sa snimki na drugi moi lubimi izpulniteli na cherna muzika - Eminem , Snoop Dog i DMX , za6toto osven [LP] slu6am i 4erno :!: :wink: :!:

pile
01-07-2005, 11:53
хахаах айде кажете какво е това ОРА ,че и намен ми стана интересно

AMG-to
01-07-2005, 12:36
moqt nick e qsen ;_0

DiEsEl_GiRl4eTo
01-07-2005, 13:54
Моя ник е щото много се кефя на Вин...а пък аватара щото се кефя на китарки и снимката много ми харесва...подписа, щото съм хипер чистница и Моника от Приятели ме радва зверски хахаха Просто ме кефи актрисата...ммммм а на мен що не ми кажете как да си сложа ОПА ? Искам и аз ... нали знайте =/

DeaTHroW-ReC_F
01-07-2005, 14:34
DeaTHroW-ReCoRDs(ReC)
е звукозаписно студио..там е записвал и Пак... а той мн ме радва..
аватара ми се падна от едно тестче ..олицетворява характера ми..
а надписа в подписчето е от филма тупак резюрекшън...мн ме радва..ии
ОПАААААААА

Momchence
01-07-2005, 14:45
Nicka mi e qsen az sam edno momchence :P i za tfa taka :) kotkata idiot za avatar mi dpadna ako bqh kotka 6tqh da byda kato neq :) tfa malkoto risuvaneto 4ove4e s kitarata e Alexi Laiho vokalista na Children of Bodom na koito sam golqm fen :) pytniq znak na koito pi6e "Towards dead end" e ot saita na bodom i vsy6tnost tfa e pyrvata tqhna pesen koqto 4uh i po koqto se zapalih :) ako ne se lyja zna4i "kulite na kraq na smyrtta" :P i taka 8)

GreenLadyM
01-07-2005, 15:06
nika mi e takuv zashtoto obojavam zelenoto i obi4am da se obli4am cqlata v zeleno..a avatara 4esto go smenqm...v momenta tazi veshtica me kefi mn...a podpisa mi e neshto kato deviz:-)

amy lee
01-07-2005, 15:22
никА ми...вокалистКАТА на една от любимите ми групи
аватара...ми просто любимата ми група е linkin park
подписа-по същата прчина(става дума за едната картинка,а другата няма да кажа пък защо е там :P някой ден ще разберете).a текста...някъде го намерих,ама не помня точно къде :oops:

Eliiiiiiiiii sexsito
01-07-2005, 15:29
хахаах айде кажете какво е това ОРА ,че и намен ми стана интересно
a na men o6te pove4e :lol:
kajete 4e nasiakade iz foruma go sre6tam i neznam kvo e :oops: :)

Dance_princess
01-07-2005, 16:28
Никът ми е такъв, защото много обичам да танцувам и когато го правя се чувствам много добре. Исках да съм с друг, но беше зает, а пък и вече не мога ди си сменя този. Аватара си го сменям сравнително често. В момента просто кученцето ме кефи и ме кара да се усмихвам. Подписът е една мисъл, която много ми харесва...

P.S. Наистина какво е това OPA :roll:

Satanas_daughter
01-07-2005, 18:38
хахаах айде кажете какво е това ОРА ,че и намен ми стана интересно

nenenenene nikoi niama da izdava kvo e OPA

B_i_G
01-07-2005, 19:11
moqt nick"B_i_G" idva ot "the notorious b.i.g." e ne idva ot big brother da poqsnq za horata koito prodaljavat da me pitat dali sam golqm fen na big bradar, koeto ina4e e dosta tupo predavane koeto ne sum gledal pove4e ot 5 mins...malko se otklonih de...
drugite snimki si govorqt sami za sebe si...
(ne 4e nqkoi go interesuva ot kade idvat teq ne6ta...i mai nikoi nqma da go pro4ete ama za6to li si pravih truda..)

HaPpY_GiRl
01-07-2005, 19:23
Ами аватара ми е с Анджелина Джоли,щот много ма кефи,ника ми не ме кефи,ама явно кат сам се регвала това ми е дошло на ума,подписа ми-картинка на ATB...тая група много ме кефи,а другото една моя приятелка ми го беше казала :wink:

Bolka_Baby
01-07-2005, 19:55
mi na4i nika mi e zaradi momentnoto sastoqnie, avatara i kartinkite ob6to vzeto prosto me kefqt i sa sladki tfa e

Ri4i^
01-07-2005, 20:17
Zna4iiii........nick-a mi idva ot pesenta na ork.Kristal-Telefoni.
Avatara mi e kakto vijdate pic na onaq pi4ka ot Orange County 6toto e luda kato mene ili az sum luda kato neq :roll:
Podpisa mi e edna velika misal na moito sladko patence Nekasa4a {obi4kam te milo}
Iiii mai e tfa.

х
01-07-2005, 20:35
х- е неизвестно. със същият успех щях да бъда и у
а аватарите ми са такива, защото много обичам худ. гимнастика и балета. просто мания :oops:

а това опа, дето не го казвате какво е ша ва бия, да знаете :evil:

GalYol
01-07-2005, 21:26
Ника ми е Гал, щото така ми казват приятелите, идва от името ми Галя. :)
Аватара и картинката в подписа ми са щото се кефя на хипита и ми се иска и аз да съм малко хипи. :)
А стихчето в подписа е от едно стихотворение на Недялко Йорданов. :)

eNigMaTic^
01-07-2005, 21:45
Ника ми е този от чата, но не мисля, че ме описва.По би ми отивал CrYiNg`GiRL :roll: Но нали не можа да се сменят никове... Иначе аватара ми е снимка на вокалистката на Evanescence-Amy Lee :wink: И мисля, че ме описва точно(както писах по-горе какъв ник ми отива) А в подписа ми са имената на любимите групи и мистичната ОПА :twisted:

Mi6ka_na_kai6ka
01-07-2005, 22:44
Ами за ника мн хора са ме питали, но нямам и аз ясна представа защо е такав :D просто като си измислях ник исках да е нещо с мишка (бях луднала нещо по мишлета :roll: ) и някак ми хрумна римичка Ми6ка на каи6ка,
а аватара и подписа са си ми също с мишлета :P :P :P

hahavteen
01-07-2005, 23:10
Ami izbrah si toia nick za6toto predi 2 godini naistina mnogo mi otiva6e i me opisva6e to4no! Biah kato edno slun4ice! Vinagi ysmihnata,v dobro nastroenie,nadejdata na semeistvoto! Sega ne mi hodi mnogo tui kato se sly4iha ne6ta koito me promeniha.Vupreki tova ne bih go smenila tui kato me kara da viarvam 4e pak 6te stana predi6noto slun4ice! :) Avatara i kartinkite v podpisa si gi smeniam spored nastroenieto. V momenta s tiah iskam da kaja 4e mi se kyponiasva i iskam niakoi da me obi4a.Otnosno logoto na OPA ne davam komentar! :wink:

rosskata
01-07-2005, 23:23
8) Еми аз съм Роси и всички ми викат Роска, че оттам Роската.
А аватарите съм си ги сменяла 5-6 пъти, откакто съм тук, в зависимост от настроенията ми- имала съм хипарски, волейболни и мрачни аватари. Сега съм на вълна котки, щото съм влюбена в моята... 8)

А подписа ми е изказване на моя ИДОЛ :arrow: МЕЧО ПУХ!!!

01-07-2005, 23:26
[/b]ee B_i_G az pro4eto post-a ti,a i vqrvam,4e ima hora ,na koito im e interesno:)...tva OPA me ozada4ava oba4e vse pove4e..;(tc...napravo me 6a6nahte:)kato gledam i ne sam edinstvenata,koqto mu se 4udi 8)

BlinDBoY
01-08-2005, 00:06
МИ чесно да ти кажа незнам!
Обаче всички си ме знаят така а мен много си ме кефи!!!

Du6ka
01-08-2005, 10:53
Гост

Tova bqh az po-gore;) 8)

Momchence
01-08-2005, 12:36
Zna4iiii........nick-a mi idva ot pesenta na ork.Kristal-Telefoni.
Avatara mi e kakto vijdate pic na onaq pi4ka ot Orange County 6toto e luda kato mene ili az sum luda kato neq :roll:
Podpisa mi e edna velika misal na moito sladko patence Nekasa4a {obi4kam te milo}
Iiii mai e tfa."Hallo Ri4i bute hafto....telefoni a 6unaf .. samo tuka misli naf...drgo si go la la :lol: :lol: "

Iliqn4eto
01-08-2005, 14:22
mi imeto mi si e moito sobstveno,avatara prosto mn se kefq na takvi kuklu4ki ot neta...a podpisa mi mnogo me kefi toz spomen:)i donqkade se otnasq za men...:P

The girl with rainbow eys
01-08-2005, 14:40
The girl with rainbow eyes.Nakraq e eys,zashtoto nqmashe mqsto,za da dobavq vtoroto "e".Nicka idva ot pesenta na Rainbow-Rainbow eyes,koqto e edna ot lyubimite mi.
Avatara nqma nishto obshto s nicka.Rozite mi xaresvat,a risunkata e mnogo interesna.

dope_boy
01-08-2005, 15:11
DOPE BOY

http://www.netkiffer.de/bilder/gross/TN_no_hope_without_dope.JPG

fostenkata:)
01-08-2005, 15:22
mii nicka mi ne znam kfo oznachava shot iskah da napisha "gostenkata"a obarkah bukvite ot byrzane i stana "fostenkata"shot nali G i F sa edno do dr. a avatara i podpisa mii ne znam kefqt mi tiq patenca i za tva si gi slojih :wink:

baby_hill
01-10-2005, 17:06
za nika emi baby 6toto sam edno sladko nevinno sa6testvo a hill nz ot kade mi dojda popisa mi e mn vajen za men 6toto sega prejivqvam sa6toto koeto tam pi6e

MyCuHkA
01-10-2005, 18:33
За ник-а ми... отначало исках да е Мацинка ама после реших да е МуЦиНкА ама ако може да се сменя ник-а веднага ще го сменя на Мацинка.За аватара ми... ми разглеждах някакъв сайт и тази мацка много ми допадна и според мен много се връзва на ник-а.В Подписа са ми две мисли които така да се каже ме водят в живота.

Baccara
01-11-2005, 08:47
Baccara - е ретро група от 80-те (или 70-те). Имат един хит "Yes sir, I can boogie". Eдва ли сте я чували :) Та реших да заимствам името на групата, а и ми хареса как звучи :)
Аватар - Изкефиме кравичката :)
Подпис - Малка рекламка на страничка :)

adult
01-11-2005, 09:50
Adult-защото май съм най-голямата тука :oops:
А пингвинчето на Linux-приятелят ми е програмист,а самото пингвинче много ми харесва.Аватара ми е свързан с любовта ми към котките.Даже бих си сложила и такова нещо в подписа...ама ме мързи :oops:

e_l_i_z_a
01-11-2005, 12:23
e_l_i_z_a-kazvam se Eliza
avatara me kefi pyk i gospojicata prili4a na men
a podpisite sa mi qki mernah gi v 1sait i re6ih da si gi vzema :wink:

Josefinne
01-11-2005, 13:38
pytniq znak na koito pi6e "Towards dead end" e ot saita na bodom i vsy6tnost tfa e pyrvata tqhna pesen koqto 4uh i po koqto se zapalih :) ako ne se lyja zna4i "kulite na kraq na smyrtta" :P i taka 8)

Всъщност "Towards dead end" означава "Затворен път" или ...хм..."глуха улица". Бъркаш Towards с Tower. Tower е кула, а Towards означава 'към' . :roll:

Колкото до моя ник. Аз се кефя на вмпири и това Josefinne ми звучи много мистериозно и красиво в същото време като вампирка :twisted: . Момичето на аватара мисля, че се връзва идеално с амплоата на ника. Никъде не си намерих вампирче, което да отговаря точно на изискванията ми и за това си сложих нея. Само един остри зъбки й липсват и ще е перфектна. Това в подписа ми е девиза (Лично аз си го изфабрикувах и за т'ва много ме кефи. Пък и звучи мнгоо мъдро ;) )Отделно за картинката в подписа - е понеже съм Овен и това е огнена зодия и за това се кефя на огъня, а пък драконите са огнедишашщи и за това ми харесват :D

GalYol
01-11-2005, 20:07
Adult-защото май съм най-голямата тука :oops:
А пингвинчето на Linux-приятелят ми е програмист,а самото пингвинче много ми харесва.Аватара ми е свързан с любовта ми към котките.Даже бих си сложила и такова нещо в подписа...ама ме мързи :oops:

Надявам се да не ставам твърде нахална, но на колко години си?

Du6ka
01-12-2005, 17:49
Ei hora nqma li da kajete ve4e kakvo e tova OPA?:)
mai naistina ima6e smisal ot temata spored men...pone az nau4ih dosta interesni fakti,za koito ne sam se zamislqla dokato sam preglejdala mneniqta na nqkoi user :wink:

Du6ka
01-15-2005, 11:14
E,ve4e e razkrito kakvo e OPA...temata da si prodalji,ako ima o6te nqkoi,koito iska da postva otnosno avatars i nicks i tn... :arrow:

Liz
01-16-2005, 04:29
Nick-a mi e liz ne za6toto az iskam a 6toto ne moje da se smeni..Slojih go samo za malko za raznoobrazie a to kvo stana...Ina4e idva ot imeto mi Elizabeth ...Avatara adski mnou mnou si me kefi 6toto e gotin..A i mnogo me kefi kozmetikata na maybelline i prosto avatara i podpisa sa si super..A i modela Adiana Lima mi e lubimiq model i e adski krasiva:)
Podpisa prosto za6toto si e taka..
Skoro 6te si smenq avatara oba4e...Mojebi za drug na maybelline.

BaT_GirL
01-16-2005, 09:32
МОя кръщелник беше у нас и стана дума че си падам по прилепи и тогава беше дошъл да ме регистрира в Мирката та избрахме да се пиша BaT_GirL на мене ми допадна.Аватара си го харесах не знам защо просто ми допадна.Новият албум на Деси Слава-Любовта е само чувство като заглавие много ме изкефи а и ДесиСлава ми е любимата певица та от там след време почна заглавието още повече да ми допада и реших да си го сложа за подпис.

tedo_davis
01-16-2005, 13:02
ta ... tedo_davis ... az sam Teodor ... na kratko Tedo ... davis ... idva ot familiqta na Jonathan Davis ... vokala na ilubima moq grupa - KoRn
Avatarite ... mi kefq se na Vampir4eta ... padam si Love Metal-4e ;)

ina4e shte si slagam na Avril Lavigne ... no drugata sedmica 4e sq tuka v selo nemoga da im smalq pixelite :) i moderatorite shte mi se razvrqkat ... a tova OPA .//... e ... nqma da kaja kvo e ;)

SweeT^Puppy
01-16-2005, 22:01
Преди около 3 години се чудех какъв ник да си измисля и изведнъж ми хрумна, че много обичам малки кученца, а щеше да е тъпо само Puppy и сложих отпред едно SweeT :wink:
Аватара и картинката в подписа ми са също (както се вижда) свързани с ника ми :wink: А .. и искам да изкажа особени благодарности на Murderdoll, защото ми помогна с аватара :wink: :D :lol: