PDA

View Full Version : Za pienet0 ...



zElEnA^mAsLiNkA
01-07-2005, 10:22
Hora ak0 ne ste 4uli ili pr04eli iskam da vi kaja ne6t0 k0et0 sy6t0 me nakara da se 4uvstvam guzn0 4e sym 0t BG. Edin bif6 slujitel na MVR-to li be6e neznam s 9.4 pr0mila v kryvta karal i se blyznal i ni6tu mu nqma! Vie znete li 4e tfa e rek0rd svet0ven rek0rd! T0q kak ne e umrql ne znam i kaza 4e ne bil pil ni6tu v sy6tiq den v k0it0 se e blysnal! E kajete sq tfa ne e li super izlagaciq ???

tedo_davis
01-07-2005, 10:34
Hora ak0 ne ste 4uli ili pr04eli iskam da vi kaja ne6t0 k0et0 sy6t0 me nakara da se 4uvstvam guzn0 4e sym 0t BG. Edin bif6 slujitel na MVR-to li be6e neznam s 9.4 pr0mila v kryvta karal i se blyznal i ni6tu mu nqma! Vie znete li 4e tfa e rek0rd svet0ven rek0rd! T0q kak ne e umrql ne znam i kaza 4e ne bil pil ni6tu v sy6tiq den v k0it0 se e blysnal! E kajete sq tfa ne e li super izlagaciq ???

abre ... kaji Bylgariq ... i se smei na volq ... s tiq nashte politici za nikade ne sme ... samo KORUPCIQ ... pone da se beshe utrepal toq ... edna sgan po malko na toq svqt .. ama NE .. Dqvola go ostavi da tormozi jalkite bylgarski dushi .... za tva shte go pozdravq s edna pesen za negovo "zdrave"
Азис - УМРИ.mp3

aBnOrMaL_BaBy
01-07-2005, 10:49
Hora ak0 ne ste 4uli ili pr04eli iskam da vi kaja ne6t0 k0et0 sy6t0 me nakara da se 4uvstvam guzn0 4e sym 0t BG. Edin bif6 slujitel na MVR-to li be6e neznam s 9.4 pr0mila v kryvta karal i se blyznal i ni6tu mu nqma! Vie znete li 4e tfa e rek0rd svet0ven rek0rd! T0q kak ne e umrql ne znam i kaza 4e ne bil pil ni6tu v sy6tiq den v k0it0 se e blysnal! E kajete sq tfa ne e li super izlagaciq ???

abre ... kaji Bylgariq ... i se smei na volq ... s tiq nashte politici za nikade ne sme ... samo KORUPCIQ ... pone da se beshe utrepal toq ... edna sgan po malko na toq svqt .. ama NE .. Dqvola go ostavi da tormozi jalkite bylgarski dushi .... za tva shte go pozdravq s edna pesen za negovo "zdrave"
Азис - УМРИ.mp3

Е как можеш да кажеш такова нещо?"Поне да се беше утрепал"?Нито го познаваш човека,нито знаеш нещо за него,а казваш че трябвало да умре..Все едно ти никога не си си пил и никога не си се напивал?Може би дори го правиш доста честичко..еми дай всички да почнем да разправяме че трябва да умреш!То така би трябвало половината,че и повече от половината България вече да са мъртви..."Дявола го остави да тормози жалките български души"-Това пък беше върха на изказването ти!И с какво ги мъчи?С това,че им изпива алкохола?Пък и човечеца може да е имал причина,празник или нещо такова..как да не се напие?То това си е абсолютно нормално,и смея да заключа,че едно 80% от Българите са пияни по празници!Дори и аз!Еми дай да скачам от терасата... :roll:

Bolid1
01-07-2005, 10:51
Nqma mn da komentiram - Piqnite i Gospod gi pazi 8)

tedo_davis
01-07-2005, 11:20
Hora ak0 ne ste 4uli ili pr04eli iskam da vi kaja ne6t0 k0et0 sy6t0 me nakara da se 4uvstvam guzn0 4e sym 0t BG. Edin bif6 slujitel na MVR-to li be6e neznam s 9.4 pr0mila v kryvta karal i se blyznal i ni6tu mu nqma! Vie znete li 4e tfa e rek0rd svet0ven rek0rd! T0q kak ne e umrql ne znam i kaza 4e ne bil pil ni6tu v sy6tiq den v k0it0 se e blysnal! E kajete sq tfa ne e li super izlagaciq ???

abre ... kaji Bylgariq ... i se smei na volq ... s tiq nashte politici za nikade ne sme ... samo KORUPCIQ ... pone da se beshe utrepal toq ... edna sgan po malko na toq svqt .. ama NE .. Dqvola go ostavi da tormozi jalkite bylgarski dushi .... za tva shte go pozdravq s edna pesen za negovo "zdrave"
Азис - УМРИ.mp3


aaa ti nedei.Tova e nqkav smotan politik ... vryzkar ... abre koito e v parlamenta ot nego 4ovek ne stava.Te sa frashkani tam s pari ... a naroda gladuva tuk.mizeriq ... ama na tqh kvo im puka ? nali si pribirat paricite ;) za tova go kazah .... a i ti da ne si go pomislila!
Е как можеш да кажеш такова нещо?"Поне да се беше утрепал"?Нито го познаваш човека,нито знаеш нещо за него,а казваш че трябвало да умре..Все едно ти никога не си си пил и никога не си се напивал?Може би дори го правиш доста честичко..еми дай всички да почнем да разправяме че трябва да умреш!То така би трябвало половината,че и повече от половината България вече да са мъртви..."Дявола го остави да тормози жалките български души"-Това пък беше върха на изказването ти!И с какво ги мъчи?С това,че им изпива алкохола?Пък и човечеца може да е имал причина,празник или нещо такова..как да не се напие?То това си е абсолютно нормално,и смея да заключа,че едно 80% от Българите са пияни по празници!Дори и аз!Еми дай да скачам от терасата... :roll:

AMG-to
01-07-2005, 11:28
4oveka nosi na alkohol ;-)

zElEnA^mAsLiNkA
01-07-2005, 11:32
Abe h0ra ne e p0litik predi e rab0til ili kat0 p0licai ili kat0 v0inik ne6t0 tak0fa ! Nqkaf dyrt i kaza 4e p0st0qnn0 si p0piival! Strann0t0 tuk e 4e e p0stafil n0v svet0ven rek0rd p0 napivane ! ....

Bolid1
01-07-2005, 11:40
Emi to nie po neshto smisleno postavili li sme rekord?? :roll:

BABY_SEXY_GIRL
01-07-2005, 12:01
Xa-xa, tova v4era mi go kazaha, umrqh ot kef, gordeq se s toq 4ovek :lol: :lol: :lol:

{}Slanchiceto{}
01-07-2005, 12:11
Вижте сега.Не е хубаво да се говорят такива нещя за човека, от сорта на "поне да се беше утрепал".Радвам се,че не умрял в катастрофата и,че не се е гътнал след това количество алкохол.Такъв му е акъла на човека и за туй се е нафиркал така.Ние не сме тези които трябва да го съдят.Възрастен човек е и си има акъл в главата.Верно си е че е малко смехотворно,но негова си работа.Щеше да е на обществото ако беше убил някой в катастрофата,която е придизвикал,поради собствената си глупост.Но не е и слава Богу.

DiEsEl_GiRl4eTo
01-07-2005, 13:16
Всеки луд с номера си, някои с цяла програма! Съгласна съм с abnormal_baby

Momchence
01-07-2005, 13:27
Abe h0ra ne e p0litik predi e rab0til ili kat0 p0licai ili kat0 v0inik ne6t0 tak0fa ! Nqkaf dyrt i kaza 4e p0st0qnn0 si p0piival! Strann0t0 tuk e 4e e p0stafil n0v svet0ven rek0rd p0 napivane ! ....Rusnacite 6e go podobrqt do nqkolko meseca bas lova :P

ridin'spinnaz
01-07-2005, 13:29
EVALA NA 4OVEKA.Kato go 4uh tova si kazah 'Gord sym 4e sam Balgarin za 1vi pat' hahahahaha.Golqma rabota 4e piival mnojko, to po princip na 8 promila 4ovek umira nashiq gad s 9.4 , a sq kak shte ni stignat Amerikancite nqkoi moje li da mi kaje?? :lol:

Eliiiiiiiiii sexsito
01-07-2005, 13:30
i az go gledah niakolko pati po novinite.Niakav starec iako se naporkal i zapo4na razprava 4e toi si popilval malko.s 9 i ne6to promila alkohol i sa6to kazaha 4e tova e napravo rekord.
Spored men e hubavo 4e e ogivial ,6to iskate tolkova da gu6ne buketa

sweet_sexy
01-07-2005, 15:17
hahahahahahaha,qvno e!

air_J
01-07-2005, 16:37
malka korekciq kazva se Petyr Petrov ot Plovdiv e i ne e 9,4 a 9,14 koeto e razli4no i pri negovite 70 kila se ravnqva na gore dolu lityr i polovina koncentrat :twisted:

Dobrina
01-07-2005, 17:22
Е погледнете го от добрата страна... поне в нещо сме най-добрите ;)

air_J
01-07-2005, 22:38
az sym nai dobyr v pieneto ne znam kolko promila imam v pryvta no sym piqn i tova e fact :twisted:

01-07-2005, 22:42
Вие знаете ли какво са 9,4 промила алкохол в кръвта ? Поразпитайте малко и тогава говорете.

rosskata
01-07-2005, 22:53
:shock: Евала му правя на човека!!! Вас кво ви е яд като от 100 сте под масата! Той е моятт идол!!! Още едно доказателство, че българите няма да изчезнем- корави копелета сме и тва е ! 8)

01-07-2005, 22:56
"По припцип при 1.5 промила на човек му личи, че е пил. При 2 промила връзва езика, при 3 - краката, а при 4 е в кома. За повечето препили 6 промила би трябвало да са равнозначни на смърт..."

Аре мислете преди да говорите а ?

air_J
01-07-2005, 23:01
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zle sym :twisted:

rosskata
01-07-2005, 23:12
"По припцип при 1.5 промила на човек му личи, че е пил. При 2 промила връзва езика, при 3 - краката, а при 4 е в кома. За повечето препили 6 промила би трябвало да са равнозначни на смърт..."

Аре мислете преди да говорите а ?

67-годишният пловдивчанин Петър Петров бе хванат с рекордните 9,14 промила алкохол в кръвта. Това стана, след като на 20-и декември м. г. бе блъснат от камион в квартал "Столипиново". Заради високия процент алкохол в кръвта му по време на инцидента дядото бе обявен за виновник за катастрофата. Петров обаче е категоричен, че не е бил пиян, когато е станала злополуката. Петров ще лежи още седмица в неврохирургията на УМБАЛ "Св. Георги", където се възстановява от тежката черепно-мозъчна травма.

Вестник "Стандарт"
Четвъртък, 6 Януари 2005

01-07-2005, 23:15
"По припцип при 1.5 промила на човек му личи, че е пил. При 2 промила връзва езика, при 3 - краката, а при 4 е в кома. За повечето препили 6 промила би трябвало да са равнозначни на смърт..."

Аре мислете преди да говорите а ?

67-годишният пловдивчанин Петър Петров бе хванат с рекордните 9,14 промила алкохол в кръвта. Това стана, след като на 20-и декември м. г. бе блъснат от камион в квартал "Столипиново". Заради високия процент алкохол в кръвта му по време на инцидента дядото бе обявен за виновник за катастрофата. Петров обаче е категоричен, че не е бил пиян, когато е станала злополуката. Петров ще лежи още седмица в неврохирургията на УМБАЛ "Св. Георги", където се възстановява от тежката черепно-мозъчна травма.

Вестник "Стандарт"
Четвъртък, 6 Януари 2005

Вие вярвате на всичко, което прочетете така ли ?

rosskata
01-07-2005, 23:19
"По припцип при 1.5 промила на човек му личи, че е пил. При 2 промила връзва езика, при 3 - краката, а при 4 е в кома. За повечето препили 6 промила би трябвало да са равнозначни на смърт..."

Аре мислете преди да говорите а ?

67-годишният пловдивчанин Петър Петров бе хванат с рекордните 9,14 промила алкохол в кръвта. Това стана, след като на 20-и декември м. г. бе блъснат от камион в квартал "Столипиново". Заради високия процент алкохол в кръвта му по време на инцидента дядото бе обявен за виновник за катастрофата. Петров обаче е категоричен, че не е бил пиян, когато е станала злополуката. Петров ще лежи още седмица в неврохирургията на УМБАЛ "Св. Георги", където се възстановява от тежката черепно-мозъчна травма.

Вестник "Стандарт"
Четвъртък, 6 Януари 2005

Вие вярвате на всичко, което прочетете така ли ?

Казаха го и по новините на Битиви и на Канал 1 . Ще го включват в книгата на Гинес. :roll:

01-07-2005, 23:21
"По припцип при 1.5 промила на човек му личи, че е пил. При 2 промила връзва езика, при 3 - краката, а при 4 е в кома. За повечето препили 6 промила би трябвало да са равнозначни на смърт..."

Аре мислете преди да говорите а ?

67-годишният пловдивчанин Петър Петров бе хванат с рекордните 9,14 промила алкохол в кръвта. Това стана, след като на 20-и декември м. г. бе блъснат от камион в квартал "Столипиново". Заради високия процент алкохол в кръвта му по време на инцидента дядото бе обявен за виновник за катастрофата. Петров обаче е категоричен, че не е бил пиян, когато е станала злополуката. Петров ще лежи още седмица в неврохирургията на УМБАЛ "Св. Георги", където се възстановява от тежката черепно-мозъчна травма.

Вестник "Стандарт"
Четвъртък, 6 Януари 2005

Вие вярвате на всичко, което прочетете така ли ?

Казаха го и по новините на Битиви и на Канал 1 . Ще го включват в книгата на Гинес. :roll:

ОК вярвайте си ...

Но ако помислите реално ще разберете, че тва НЕ е възможно... Както и да е не ми се спори.

Айде лека нощ.. :wink:

air_J
01-07-2005, 23:33
"По припцип при 1.5 промила на човек му личи, че е пил. При 2 промила връзва езика, при 3 - краката, а при 4 е в кома. За повечето препили 6 промила би трябвало да са равнозначни на смърт..."

Аре мислете преди да говорите а ?

67-годишният пловдивчанин Петър Петров бе хванат с рекордните 9,14 промила алкохол в кръвта. Това стана, след като на 20-и декември м. г. бе блъснат от камион в квартал "Столипиново". Заради високия процент алкохол в кръвта му по време на инцидента дядото бе обявен за виновник за катастрофата. Петров обаче е категоричен, че не е бил пиян, когато е станала злополуката. Петров ще лежи още седмица в неврохирургията на УМБАЛ "Св. Георги", където се възстановява от тежката черепно-мозъчна травма.

Вестник "Стандарт"
Четвъртък, 6 Януари 2005

Вие вярвате на всичко, което прочетете така ли ?

Казаха го и по новините на Битиви и на Канал 1 . Ще го включват в книгата на Гинес. :roll:

ОК вярвайте си ...

Но ако помислите реално ще разберете, че тва НЕ е възможно... Както и да е не ми се спори.

Айде лека нощ.. :wink:
kvo me interesuva dali ti se spori ve sega sym piqn i e fact 4e imam mngo promili v kryvta pyk ti ako shtesh vqrvai :twisted:

BlinDBoY
01-07-2005, 23:48
Ето този е голям пич сериозно ви говоря!!!
Пияните господ ги пази!!!

aBeP4eTo
01-08-2005, 00:22
хаха т0зи сладур...е м0ят ид0л ! :lol:

01-08-2005, 00:54
hahahhahahahahaha :mrgreen: :mrgreen:

e4o
01-08-2005, 15:52
Nqma mn da komentiram - Piqnite i Gospod gi pazi 8)
i as tva vikam

GalYol
01-08-2005, 18:27
И все пак ен забравяйте :arrow: Който пие бира не умира!

rosskata
01-08-2005, 19:45
И все пак ен забравяйте :arrow: Който пие бира не умира!

И... Който пие облак троен
Той за утре е спокоен! 8)

{}Slanchiceto{}
01-08-2005, 19:54
Ей сладури,вие видяхте ли какво казаха днес по новините.ГРЕШКА :!: Техническа грешка.На човека хич не му е личало,че е пил и я вно пликчето е било дефектно,абе не знам кво точно,но е било грешка

01-08-2005, 21:35
Ей сладури,вие видяхте ли какво казаха днес по новините.ГРЕШКА :!: Техническа грешка.На човека хич не му е личало,че е пил и я вно пликчето е било дефектно,абе не знам кво точно,но е било грешка

rosskata ... да добавиш нещо ? :lol:

rosskata
01-08-2005, 21:53
Ей сладури,вие видяхте ли какво казаха днес по новините.ГРЕШКА :!: Техническа грешка.На човека хич не му е личало,че е пил и я вно пликчето е било дефектно,абе не знам кво точно,но е било грешка

rosskata ... да добавиш нещо ? :lol:

Мда... Вие на всичко, което чуете ли вярвате??? :roll:

01-08-2005, 23:42
amm neznam kvo da kajq spored men tova e nevuzmojno no se pak stavat 4udesa na toq svqt kakto edna stiordesa padna ot 5000 metra ama ojivq i sq pak si raboti 4udesata po sveta sa mnogo mnogo ama nikoi ne moje da gi razbere :) :wink:

geri tod
02-09-2005, 09:45
Emi to nie po neshto smisleno postavili li sme rekord?? :roll:
qvno 4e nosi ama 4ak pak tolkoz..... :shock: