PDA

View Full Version : KoRn



Peace`
01-07-2005, 11:33
predlagam tuk da se pi6at samo hubavi raboti za glupata...zatova 6te kaja - VSI4KI 4ALGARI DA GO D****T! :)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Форумът не е място за обиди! Моля, спазвайте правилника!
Благодаря!

tedo_davis
01-07-2005, 11:37
Moqt idol :
http://free.bol.bg/tedo_davis/KORN/KoRn040.jpg
Liubimata mi grupa:
http://free.bol.bg/tedo_davis/KORN/KoRn030.jpg
Nai-velikite New-metal4eta :
http://free.bol.bg/tedo_davis/KORN/korn-006.jpg

Na 4algarite na Puk ... qdete vie luk .... metala e tuk sega ... Gergana pee po zle i ot Svinq ... Duhaite go weeeeeeeeee ( bez cenzura za si4ki 4algari)

Satanas_daughter
01-07-2005, 11:40
ave ne sa losha grupichka vokala e mnogo div a i samote te ot niakolko dena mi se struvat po genialni ot predi shtoto pochnah povechko da gi slusham:P

Eliiiiiiiiii sexsito
01-07-2005, 11:40
DA JIVEIAT TWISTED SISTER :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tedo_davis
01-07-2005, 11:41
ave ne sa losha grupichka vokala e mnogo div a i samote te ot niakolko dena mi se struvat po genialni ot predi shtoto pochnah povechko da gi slusham:P

shte me razbiesh sq ako kajesh 4e slushkash i liubimata mi grupa ... ole teb te UVAJAVAM bezkraino!

tedo_davis
01-07-2005, 11:43
DA JIVEIAT TWISTED SISTER :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


em,i ... kato ti gledam avatarite ... izvinqvai ama ne si to4no za tozi forum ;P Raina :} qka e ... gotin silikon ...mnogo plasti4ni operacii ama ... nema METAL ... ;}

Satanas_daughter
01-07-2005, 11:43
DA JIVEIAT TWISTED SISTER :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
oh eli ot metal sus sigurnost ne razbirash a i si chalgarche
ti kvo mislish che ima onshto mejdu twisted sister i korn?????

LiNkiN4eTo
01-07-2005, 11:47
aide i az kato tedo_davis
http://store1.data.bg/dnick/dnick/kornwallpaper.jpg
http://store2.data.bg/slipknotfanec/art/FUN/linkinpark,%20korn,%20paparoach,%20slipknot,%20ram mstein,%20disturbed%20wallpaper%20made%20by%20maff edodo.jpg - Korn igraqt vajna rolq v zvezdnata 6estica :lol:

Peace`
01-07-2005, 11:48
Eliiiiiiiiii sexsito vmesto da usirate (bez izvinenie) vsi4ki temi 4eti po ustata mi - RAZ - KA - RAI - SI -6I- BA- NIQ - ZA-DNIK - OT - TAZI TEMA
..pisna mi nqkvi 4algarki da mi se pravqt na mnogo umni...vurvi si slu6ai silikonovata princesa i si zatvarqi golqmata usta!!

LiNkiN4eTo
01-07-2005, 11:52
:P

01-07-2005, 11:59
mi moje i peqt ( za vas de. Btw az ne slusham chalga - mrazq q) ama az chuvam samo grachene i muzika koqto mi se nabiva v tupanchetata. puk i chesno da vi kaja metalite moje i da sa strahotni hora ama me e strah da se doblija do tqh - plashat vsichki s ujasniq si vid

tedo_davis
01-07-2005, 12:04
off pak bezmislen gost koito shte mi obijda New-metala ... 4oveko ... ti 4ul li si voubshte KoRn ?! moje da ima malko krqsyci ... no ima smisyl v tezi pesni .. ne me karaida ti vadq textove pld :} neznam no nqkoi ako kaje tova za Nightwish .... shte my skyna glavicata !

bezsmisleniq gost
01-07-2005, 12:07
mi nqmashe da go kaja ako ne bqh gi slushal. hubavo tekstovete e edno ama az ot tiq krasuci i dumtii ne moga da gi chuq a kato slusham pesen ne si durja lista s teksta pred men. puk i ne mi haresvat na vunshen vid , nz prosto kak momichetata mogat da se obnlichat taka

Peace`
01-07-2005, 12:12
Goste vij sega fan....zna4i kato ne iska6 da ima "revane" 4ui slednite pesni: A.D.I.D.A.S....Leaving This Place...Falling Trough TIme...I`m DOne..Alone I Break....Everything That I Could Find....neka samo tiq da sa zasega..sled tova pak mi kaji mnenieto ti... aide i ne e nujno da obijda6... :)

DiEsEl_GiRl4eTo
01-07-2005, 13:25
David Silveria rulessssssssssssssss! Аууууу да е толкова сладък!!! Имаше още една тема, където бяха споменати КоЯп и аз си казах, че им се кефя и туй си е. За всички фенове поздраффф A.D.I.D.A.S

Eliiiiiiiiii sexsito
01-07-2005, 14:16
Eliiiiiiiiii sexsito vmesto da usirate (bez izvinenie) vsi4ki temi 4eti po ustata mi - RAZ - KA - RAI - SI -6I- BA- NIQ - ZA-DNIK - OT - TAZI TEMA
..pisna mi nqkvi 4algarki da mi se pravqt na mnogo umni...vurvi si slu6ai silikonovata princesa i si zatvarqi golqmata usta!!
Moderated by ^npocTo^a3^f^
Форумът не е място за обиди! Моля, спазвайте правилника!
Благодаря!

Eliiiiiiiiii sexsito
01-07-2005, 14:19
DA JIVEIAT TWISTED SISTER :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


em,i ... kato ti gledam avatarite ... izvinqvai ama ne si to4no za tozi forum ;P Raina :} qka e ... gotin silikon ...mnogo plasti4ni operacii ama ... nema METAL ... ;}-prav si 4e niama metal,ama silikon :roll: ,plasti4ni operacii :roll:

LiNkiN4eTo
01-07-2005, 14:36
xaxaxaxaxaxxa

Peace`
01-07-2005, 14:42
David Silveria rulessssssssssssssss! Аууууу да е толкова сладък!!! Имаше още една тема, където бяха споменати КоЯп и аз си казах, че им се кефя и туй си е. За всички фенове поздраффф A.D.I.D.A.S

eiii metal4ooo :) ..ela tuka na batko.. Silveria mislq 4e be6e priznat za nai dobriq barabanist po edno vreme..noo ne sum mnogo ubeden...tova be6e predi dosta vreme..pone az predi tolko go 4uh de.. aide mersi za pozdrava i az kato tebe - All Day I Dream About Sex :))

bezsmisleniq gost
01-07-2005, 15:17
mi da pesnite sa gore dolu dobri. az ne moga da gi pohvalq mnogo ama sravneniq s oniq sa perfectni. i ne sum obijdal , ne sum izpolzval nito edna obidna duma , za razlika v izqvlenieto ti oshte v nachaloto chal;garite da go du...

Peace`
01-07-2005, 15:43
ami da do duhat za6toto znam 4e 6te se name6at v temata...prosto nqkak si ne gi svurta...trqbva da pokajat selqniqta si...ami vij za pesnite..mm radvam se 4e sa ti haresali...ne iskam da kajej 4e te kefqt ili da gi hvali6...prosto ne biva da se podcenqva trudut im! ai i sus zdrave :)

bezsmisleniq gost
01-07-2005, 15:50
mi da no vse oshte ne udobrqvam vida im . sorry vseki si ima vkus a osobenno momicheoblecheno podobno nqma da probudi nishto v men osven sujalenie. edno e da slushash dadena muzika dr da se oblichash kato kloun

tedo_davis
01-07-2005, 17:29
DA JIVEIAT TWISTED SISTER :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


em,i ... kato ti gledam avatarite ... izvinqvai ama ne si to4no za tozi forum ;P Raina :} qka e ... gotin silikon ...mnogo plasti4ni operacii ama ... nema METAL ... ;}-prav si 4e niama metal,ama silikon :roll: ,plasti4ni operacii :roll:
az kvo sha q praq ... sha i gushkam silikona li? ooooo q da se pregleda :)
4algata e edna golqma Typotiq ot men da go znaaaete ! i tva e forum za METAL ne za 4alga... i mahni toq TRAVESTIT please otvashtavash me !!!!!!!!1

Eliiiiiiiiii sexsito
01-07-2005, 17:49
DA JIVEIAT TWISTED SISTER :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


em,i ... kato ti gledam avatarite ... izvinqvai ama ne si to4no za tozi forum ;P Raina :} qka e ... gotin silikon ...mnogo plasti4ni operacii ama ... nema METAL ... ;}-prav si 4e niama metal,ama silikon :roll: ,plasti4ni operacii :roll:
az kvo sha q praq ... sha i gushkam silikona li? ooooo q da se pregleda :)
4algata e edna golqma Typotiq ot men da go znaaaete ! i tva e forum za METAL ne za 4alga... i mahni toq TRAVESTIT please otvashtavash me !!!!!!!!1
ami ako ti mahne6 tova OPA i az maham moia[i ne e travestit]

Satanas_daughter
01-07-2005, 18:18
DA JIVEIAT TWISTED SISTER :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


em,i ... kato ti gledam avatarite ... izvinqvai ama ne si to4no za tozi forum ;P Raina :} qka e ... gotin silikon ...mnogo plasti4ni operacii ama ... nema METAL ... ;}-prav si 4e niama metal,ama silikon :roll: ,plasti4ni operacii :roll:
az kvo sha q praq ... sha i gushkam silikona li? ooooo q da se pregleda :)
4algata e edna golqma Typotiq ot men da go znaaaete ! i tva e forum za METAL ne za 4alga... i mahni toq TRAVESTIT please otvashtavash me !!!!!!!!1
ami ako ti mahne6 tova OPA i az maham moia[i ne e travestit]

da da OPA niama da go maha nistotoi nito az nito ostanalite s takuv podpis ti samo gledai sia da ne napravi i OPE takache si mulchi!!!!

Eliiiiiiiiii sexsito
01-07-2005, 18:29
DA JIVEIAT TWISTED SISTER :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


em,i ... kato ti gledam avatarite ... izvinqvai ama ne si to4no za tozi forum ;P Raina :} qka e ... gotin silikon ...mnogo plasti4ni operacii ama ... nema METAL ... ;}-prav si 4e niama metal,ama silikon :roll: ,plasti4ni operacii :roll:
az kvo sha q praq ... sha i gushkam silikona li? ooooo q da se pregleda :)
4algata e edna golqma Typotiq ot men da go znaaaete ! i tva e forum za METAL ne za 4alga... i mahni toq TRAVESTIT please otvashtavash me !!!!!!!!1
ami ako ti mahne6 tova OPA i az maham moia[i ne e travestit]

da da OPA niama da go maha nistotoi nito az nito ostanalite s takuv podpis ti samo gledai sia da ne napravi i OPE takache si mulchi!!!!
ako 6te napravete OPO,kvo vi pre4i popisa mi ne moga da razbera :roll: :x

Peace`
01-07-2005, 18:50
taka eli slu6ai sega kakvo 6te ti kaja...purvo..podpisa ti tozi tazi ili za po dobre 6te go nari4am TO e travestit...2-ro ne govori6 po temata...3-to kazah ti da si zatvori6 6ibanata usta...ne razbiram kak kato kajej na nqkogo ne6to ne go pravi po dqvolite... ii ne6to drugo...tova za OPA ne te zasqga tebe..ai gledai si rabotata!

Eliiiiiiiiii sexsito
01-07-2005, 18:54
taka eli slu6ai sega kakvo 6te ti kaja...purvo..podpisa ti tozi tazi ili za po dobre 6te go nari4am TO e travestit...2-ro ne govori6 po temata...3-to kazah ti da si zatvori6 6ibanata usta...ne razbiram kak kato kajej na nqkogo ne6to ne go pravi po dqvolite... ii ne6to drugo...tova za OPA ne te zasqga tebe..ai gledai si rabotata!
1.parvo za6to spored teb toi e travestit?
2.moga svobodno da govoria v koiato si iskam tema
3.ve4e razbrah za OPA 4e ne me zasiaga,no ne ot teb 8)

techCandy
01-07-2005, 18:55
DA JIVEIAT TWISTED SISTER :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


em,i ... kato ti gledam avatarite ... izvinqvai ama ne si to4no za tozi forum ;P Raina :} qka e ... gotin silikon ...mnogo plasti4ni operacii ama ... nema METAL ... ;}-prav si 4e niama metal,ama silikon :roll: ,plasti4ni operacii :roll:
az kvo sha q praq ... sha i gushkam silikona li? ooooo q da se pregleda :)
4algata e edna golqma Typotiq ot men da go znaaaete ! i tva e forum za METAL ne za 4alga... i mahni toq TRAVESTIT please otvashtavash me !!!!!!!!1
ami ako ti mahne6 tova OPA i az maham moia[i ne e travestit]

da da OPA niama da go maha nistotoi nito az nito ostanalite s takuv podpis ti samo gledai sia da ne napravi i OPE takache si mulchi!!!!
ako 6te napravete OPO,kvo vi pre4i popisa mi ne moga da razbera :roll: :x
alooooooo momi4e, prestani da floodi6 be brat4e :!:
omryzna mi vseki vtori post v toq forum da e tvoi! razbrahme 4e si diva 4alga fenka i 4e pretendira6 4e razbira6 ot vsi4ko, oba4e vzemi si zatvori ustata nai nakraq- na 330 mneniq si a si se registrirala predi nqma i mesec :!: nito si po- originalna nito si po-umna
e*asi i maikata, pisna mi ot ligli v otq forum, sorry 4e razvalqm temata...

a za Korn, ami ne ne gi haresvam osobeno, ima mnool po-qki ot tqh

united_colors
01-08-2005, 00:31
Na korn se biah zaribila predi 3 godini i to mnogo zdravo.
Sstra6ni pesni imat, govoria za po-starite oba4e, novite sa vse po leki,
a spored mene naprejenieto e tva deto me kefi v tiahnata muzika :lol:

Satanas_daughter
01-08-2005, 00:33
taka eli slu6ai sega kakvo 6te ti kaja...purvo..podpisa ti tozi tazi ili za po dobre 6te go nari4am TO e travestit...2-ro ne govori6 po temata...3-to kazah ti da si zatvori6 6ibanata usta...ne razbiram kak kato kajej na nqkogo ne6to ne go pravi po dqvolite... ii ne6to drugo...tova za OPA ne te zasqga tebe..ai gledai si rabotata!

vij kvo peace tva e vikala na twisted sister i ne e travestit ako obichash dai malko respekt kum tazi strahotna heavy metal banda

tedo_davis
01-12-2005, 16:18
taka eli slu6ai sega kakvo 6te ti kaja...purvo..podpisa ti tozi tazi ili za po dobre 6te go nari4am TO e travestit...2-ro ne govori6 po temata...3-to kazah ti da si zatvori6 6ibanata usta...ne razbiram kak kato kajej na nqkogo ne6to ne go pravi po dqvolite... ii ne6to drugo...tova za OPA ne te zasqga tebe..ai gledai si rabotata!

vij kvo peace tva e vikala na twisted sister i ne e travestit ako obichash dai malko respekt kum tazi strahotna heavy metal banda

razbrah 4e za Bylgar4eta tiq ...verno li ?

`cannibal`girl
01-22-2005, 14:39
mda opredeleno se kefq na KoRn :twisted:
mnogo sa si qki,a i pravqt dobra muzika :wink:

tedo_davis
01-23-2005, 12:06
mda opredeleno se kefq na KoRn :twisted:
mnogo sa si qki,a i pravqt dobra muzika :wink:

Ne e samo muzikata ... vlushai se nqkoi pat v nqkoq pesen ... v tex=ta ... moje da ne te kefi v na4aloto ... no kato shvane6 smisala nemoje6 bez taq grupi4a. ... pone az sam taka ...!

`cannibal`girl
01-23-2005, 12:51
mda opredeleno se kefq na KoRn :twisted:
mnogo sa si qki,a i pravqt dobra muzika :wink:

Ne e samo muzikata ... vlushai se nqkoi pat v nqkoq pesen ... v tex=ta ... moje da ne te kefi v na4aloto ... no kato shvane6 smisala nemoje6 bez taq grupi4a. ... pone az sam taka ...!

neznam za6to si milsi6 4e ne sam se vslu6vala?
prosto tova ne e stil na koito sam fan...makar 4e
ima pesni na koito naistina se kefq i iam nujda da gi
slu6am ot vreme na vreme :roll:

fallen
08-10-2005, 17:04
KoЯn са наистина страхотна група... Мн ме кефят . А на " bezmisleniq gost " ще кажа само че това да се обличаш като метъл вообще не е за съжаление... Абсолутно страхотно е от всякъде... Аз лично не се обличам като метълка но мисля че си е мн яко ...
П.С. :arrow: A.D.I.D.A.S. е много готина песен - любимата ми на KoЯn...

Sinister_Doll
08-13-2005, 10:20
Obi4am KoЯn!!! Tva e edna ot nay- qkite grupi, koito izob6to sum 4uvala nqkoga, veliki sa... 6te hodq i na koncerta im v BG! Ima li nqkvo zna4enie kak se obli4a6? Tva, 4e si metul ne zna4i, 4e si obvurzan s 4erniq cvqt do ve4ni vremena (vupreki, 4e edva li nqkoga 6te me vidqt oble4ena v rozovo, julto i t.n.)