PDA

View Full Version : Kolko bi izdarjal..



blqq;)
01-07-2005, 12:18
Spored vas kolko vreme bi izdarjalo 1 mom4e bez sex, pri polojenie 4e si ima averka,no tq ne mu e pusnala..kolko vreme bi q 4akal(bez da izneverqva) ? Mislite li 4e bez sex i 4uvstvata ohladnqvat..vrazkata ne moje da se zadalbo4i ?! Kazvali sa mi 4e sled 2 meseca mom4eto ve4e tarsi sex pri druga,nezavisimo ot 4uvstvata si i kra6ka.. Kakvo mislite mom4eta? =]

adult
01-07-2005, 12:43
Всичко е много индивидуално :!: Но е ясно че секса укпрепва връзката,а липсата му води до някакви проблеми...но всичко с времето си-сексът най-вече.

Baccara
01-07-2005, 12:44
Зависи колко я обича.. Ако държи на момичето ще я чака. Ако не....ще бяга при друга...

blqq;)
01-07-2005, 13:08
emi toi moje mn da darji na momi4eto,no nujdata ot sex obiknoveno naddelqva..da ne govorim za sluchaite kogato e na gradus..

LiL_Juliete
01-07-2005, 13:50
ako v deistvitelnost e s teb 2 meseca bez da ti izneverqva mislq che ti e vreme da mu pusnesh ako za momicheto koeto si govorim si ti de :) ne vinagi biha te zarqzali za tova che ne si im pusnala do 2-q mesec zavisi ot momcheto sqkvi gi ima ama mislq che ne e problem :) ti nai dobre go poznavash sama si preceni !

anyonee
01-07-2005, 13:53
zavisi si ot choveka- poznavam 1 momche na 19 koeto chaka gadjeto si 9 meseca bez da i izneveriava :!:

blqq;)
01-07-2005, 14:10
Hehe;) Az pak poznavam edno mom4e na 18 koeto 4aka priqtelkata si godina i polovina..ne e tam vaprosa :) Prosto si govorih s 1 priqtel i toi mi spodeli 4e gore dolu 2 meseca e maximuma..posle se poqvqvat problemi,iznevqra i t.n...To e qsno 4e zavisi ot 4oveka-govorim za 4ovek koito e sviknal da si vodi redoven sexualen jivot i ne mu se e nalagalo da stoi na suho tolkova vreme... Az nikoga ne moga da pogledna ot mujka gledna to4ka i zatova mi e interesno kakvo mislite =]

Kerentski
01-07-2005, 14:22
Hmmm za men ne moje da ima6 zdrava i dobre razviva6ta se vrazka za pove4e ot 1 mesec bez seks. Imal sam takiva slu4ai ... i as sam jiviq primer za tova. Ne moje da kara6 samo na celuvki i pregradki tova omrazva se nqkoga .. i stavame bezinteresni edin kam drug.Ei tova e moeto mnenie po vaprosa :PpP.NE pove4e ot 1 mesec ! :}

01-07-2005, 15:05
az imam edni priqteli ... momicheto beshe destweno .. trygna s towa momche i chak na 9tiq mesec mu pusna....
kakto pishe w saita .. liubownata igra trqbwa da trae dylgo.. qwno sa bili na tozi princip ;))
inache ne e nyjno da se byrza, ako si gotowa naprawi go.. ako ne si nedei .. ako toi ima chustwa kym teb mislq 4e shte te izchaka ... :))

Allicia
01-07-2005, 15:18
Моя приятел издържа 1 година.За първи път си поиска някъде към 7-мия месец.Така, че стига да обича истински и да има воля, може да издържи колкото си иска:)

Eliiiiiiiiii sexsito
01-07-2005, 15:23
Spored vas kolko vreme bi izdarjalo 1 mom4e bez sex, pri polojenie 4e si ima averka,no tq ne mu e pusnala..kolko vreme bi q 4akal(bez da izneverqva) ? Mislite li 4e bez sex i 4uvstvata ohladnqvat..vrazkata ne moje da se zadalbo4i ?! Kazvali sa mi 4e sled 2 meseca mom4eto ve4e tarsi sex pri druga,nezavisimo ot 4uvstvata si i kra6ka.. Kakvo mislite mom4eta? =]
MISLAI 4E BI IZDARGALO NAI-MNOGO MESEC.DA bez sex,mai za mom4etat ve4e si4ko se izpariava

Confusion
01-07-2005, 17:13
Добре нека променим въпроса.... а ВИЕ момичета колко бихте издържали без секс а? То е вярно, че много рядко се случва момчета да не иска секс (ако някакъв ужасно уморен от деня и 2 не вижда)
Та кажете си .... вие колко бихте издържали А ? Че се ние сме виновните :roll:

Verliebter^Junge
01-07-2005, 17:31
Mototo mi e"Lubov bez seks moje,no seks bez Lubov-ne" tai 4e si pravi izvodi!No vij kakvo mnogo jeni i momi4eta sa mi kazvali,4e az s1m edinstven na sveta i 4e tokavo mom4e nne moje da se nameri taka 4e.......

Infatuated Inside
09-23-2006, 11:06
Хората не са секс-машини, имат чувства, представи си.
Ако наистина държи на нея и я обича, и 100 години би я чакал. Какво да се прави, че някои просто отказват да го проумеят това.
Любовта е над секса, ебати. :smt012

09-23-2006, 11:13
Боже, само секс ли ви е в главата бе?! И к'во ще ти стане, ако не си правил един месец- ще умреш ли? Ми самозадоволявай се, като няма друг начин! И говорите за любов и прочие, а не можете да сте с даден човек определен период без секс....Пубертетщини! Нито разбирате какво е любов, нито пък какво е секс!

krem4et0
09-23-2006, 12:31
Приятелят ми издържа година и половина.И нито 1 път през това време не ми е правил грам намек.Само се шегуваше,че като станем на 40-тогаваще правим секс,защотото преди това сме малки :lol: .Сега,той до този момент беше девствен,аз също.Сега сме на сух режим 12 дни и излудяваме.

koalka
09-23-2006, 14:41
Зависи си от човека естествено.Ами едно момче би чакало едно момиче,колкото трябва,защото я обича,но яако не я обича не би чакало и един месец и е с нея само заради секса.Има всякакви хора.

noobari
09-23-2006, 17:10
А бе 5 дена издаржах без да го правим но тя изка се по 4есто.В4ера го правихме и изка и днес а аз немога да и смогна.

CrazyWitch
09-23-2006, 17:22
Вярно е, че една връзка трябва да се консумира, ама ако момичето е девствено например.. и момчето си я обича доста време може да си я покачака според мен :) Надявам се да не съм просто оптимистка..., а и това да е така.

Tempestjuji
09-23-2006, 17:56
1 ден :twisted: :P :::

Nqkoi vunshen
09-24-2006, 11:45
Ако момичето обича момчето, значи няма не била готова, и другите простотий.
Секса и любовта вървят ръка за ръка. Това самоче съвсем не важи за под 18 години.
Виж друг е въпроса и обикновено така става, момичето не е сигурно дали момчето я обича или просто иска да я изчука и за това се държи като ангел. За това всъщност си заслужава чакането от женска страна. Да си сигурна, че тебе иска а не вагината ти!

Според мен точни години,дни, часове не може да се определят. Когато момичето се почувства сигурна в момчето.
Същото се отнася и за уважаващите се момчета.
Самоче ако това се проточи прекалено дълго, аз лично като момче бих си помислил, че момичето ми няма доверие. А няма ли доверие, няма и любов.

SwEeTSsSnake
09-24-2006, 14:15
Зависи колко я обича.. Ако държи на момичето ще я чака. Ако не....ще бяга при друга...
Точно така :)

black_boy
09-24-2006, 18:57
Zavisi ot mom4eto!