PDA

View Full Version : Slavi Trifonov - glas naroden!!



Momchence
01-07-2005, 15:25
predlagam da pro4etete tova ako ve4e ne ste i da izkajete mnenie:
http://e-bane.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9 :x

adult
01-07-2005, 15:31
Малко е пресилено,но и аз като цяло не харесвам Славчо,така че ми е все едно 8)

hahavteen
01-07-2005, 15:46
Abe ne znam.Az si go haresvam.Puk i kato 4ovek e svesten(poznat e na maika mi i lelia mi i sa hodili v edno y4ili6te kato po-malki). Vse mi e edno kakvo kazvat drygite i taia statia niama da mi promeni mnenieto! :roll:

Black_Diamond
01-07-2005, 15:59
Според мен това е писано от много комплексиран и неуспял човек, който си излива гнева на успелите. Вярно е, че Слави има много недостатъци, в някои случаи предаването му е ужасно просташко, но все пак по-голямата част от публиката се радва на простотиите, които ръси. Но все пак не може да му се отрече, че когато узнае за някоя несправедливост или абсурдност веднага изразява мнение. Винаги, когато се случи някое нещастие той и сценаристите му веднага променят сценария и предаването е посветено на това. Когато се случи нещастието на 27 декември (срутилата се сграда), през цялото време отдолу на екрана течеше извинителен текст, че предаването е било заснето преди да се обяви за случилото се. За това в много случаи Слави наистина изказва това, което повечето хора си мислят. Малко е пресилено да се нарече "Глас на народа", но той не е нарекъл така себе си, а албума си, което са две съвсем различни неща.

Momchence
01-07-2005, 16:06
Ne go opravdavai ..... sas 30 scenarista i az moga da pravq show....a tfa deto se kazva e absolutno vqrno!

GalYol
01-07-2005, 16:32
Аз преди супер много се кефех на Слави, но напоследък нещо много се дразня.
Харесва ми да слушам как разказва вицове(определено се псравя невероятно добре) и забавната част от предаването е все още доста добра. Обаче ми е ужасно непоносим като поне да се самоизтъква с добрите неща, които прави. Не престава да се показва какъв е добър, богат, родолюбец, как едновременно е хипер богат гъзар, но не престава да е "човек като вас, човек от народа"...
Е аз не го понасям, ама лесно ми минава като не го гледам и като не му слушам сериозната част от предаването. :D

iv4e_f
01-07-2005, 17:16
stava dosta banalen!!!!!!!!!!!!!!

Bloody_Tear
01-07-2005, 17:36
"Харесва ми да слушам как разказва вицове(определено се псравя невероятно добре) и забавната част от предаването е все още доста добра. Обаче ми е ужасно непоносим като поне да се самоизтъква с добрите неща, които прави. Не престава да се показва какъв е добър, богат, родолюбец, как едновременно е хипер богат гъзар, но не престава да е "човек като вас, човек от народа"..."
И аз немога да го понасям ако сте се заслушали в предаването ще забележите,че всяка негова трета дума е АЗ.Много е дразнещо.Найстина винаги когато има проблем той се изяснява в шоуто но това мисля,че е резултат от работата на сценаристите а не на "шоумена".Абе има нещо дивашко и злобно в него.Често го проявява и шоуто и става много грозна картинка.

miloto_girl_4e
01-07-2005, 18:02
az li4no sam luda fenka na Slavi :)
haresvat mi pesnite mu(verno ima i nqkoi po prosta6ki,ama i te si imat svoq 4ar :oops: )
prosto ne znam 6to tolkoz mu se kefq.. izrastnala sam sus Slavi i moje
bi ve4e sam sviknala s nego,ama adski mnogo mu se vazhi6tavam ! Prosto me radva kak e trugnal ot dunoto(bukvalno ot dunoto:!:) i do kude s uspql da stigne! Za da postigne6 takova ne6to,trqbva da si adski ambiciozen i estestveno da si i malko kusmetliq :wink:
puk i me radva predavaneto i osobeno kak gotino razkazva vicove.. doooosta dobre se spravq:)
abe s dve dumi - fenka sam na Slavi i ne mi dreme kakvo pi6e v onzi sait,6toto spored men NE e vqrno :!:

LiNkiN4eTo
01-07-2005, 18:11
Slavi e pi4 :wink:

Satanas_daughter
01-07-2005, 18:22
stava dosta banalen!!!!!!!!!!!!!!
suglasna sum i az predi mnogo go haresvah ama stana mnogo banalen

eNigMaTic^
01-07-2005, 20:11
Slavi e pi4 :wink:
А тка :twisted: Тва са пълни глупости :!: Слави наистина много се хвали, ама се пак хора сме... Пък и тоз конкурс за певиците беше доста як(се пак Лора е от мойто село) и мисля, че слави е супер и тва са пълни глупости.Пък и помните ли неговата "Българска Коледа" Каква кампания направи и колко повече пари събра от колкото тая година БНТ и НТВ :!: Пък и мотора си продаде...

bigfish
01-07-2005, 21:03
За Слави. Обичан и мразен той е човек, който определено успя в България. Съдбата на звездите навсякъде е такава. Винаги ще има хора, които да го плюят и други, които да го възхваляват.

И все пак... Едно момче от село, което не крие този факт, а се гордее с него направи наистина голям пробив в българският шоубизнес, ако въобще можем да кажем, че в България има такова нещо. Определено Слави е човек, който когато българинът не беше чувал за late night show и вобще не е вярвал, че звезди могат да идват в България само заради едно предаване намери пазарната ниша и успя да спечели. Нещото, което ми харесва у него, е че знае как се прави бизнес, нацелва момента, не си трае когато има какво да се каже и не цепи басма на никого. Другото хубаво нещо е че умее определено да разказва супер вицове. Една друга много положителна черта, която малко му признават е патриотизмът, в който възпитава българите или поне че се опитва да го направи: народните песни, на които прави кавъри, хилядите акции в защита на българщината (Бялгарската коледа преди година, Акциите за БГ медици в Либия, когато на никой сякаш не му пукаше да не би да обидим либийците... е вижте какво става сега като им подавахме гъз..., ама това е друга тема), отговорността му за националните проблеми... Всичко това не е наложено от сценаристи или имидж мейкъри, а си е негово лично мнение. Имах честта лятото преди години и половина да говоря с него заедно с един старозагорски журналист и другото, което ми наорави впечатление, че не е много надут, не мисли че е хванал господ за оная работа и си върши това, с което се е захванал с кеф.

Разбира се трябва да отбележа и негативното. Не ми харесва, че налага псевдозвезди тип Годжи, които в крайна сметка не са направили нищо освен, че са му приятели. Не ми харесва, че човек тип Ванката се е превърнал едва ли не в идол на нацията заради личността на шефа му и че той го изтъква толкова много. Не ми харесва, че Слави няма нужното възпитание за водещ на talk show, тъй като прекъсва гостите си, точно на интересен въпрос, когато почнат да отговарят. Не спазва съвета, който му даде Кеворк Кеворкян в първото предаване а именно да изслушва хората, да не ги препира, да не им дава свобода.

Колкото до предаването конкретно. Вярно е че сценаристите измислят всичко, но все пак кой ги е назначил? Той е успял да си намери екип, който да му върши работа, щото няма човек, който да може сам да се справи с всичко. Вярно е че в последните предавания които съм гледал изтъпяха, изчерпаха се. Може би е време за промяна на нещо в стила на предаването.

И все пак е факт, че това е най-гледаното бг предаване и няма българин, който да не е чувал за Слави Трифонов. В никакъв случай не мисля, че е велик или да съм му фен, той като всеки има пложителни и отрицателни страни...

DiEsEl_GiRl4eTo
01-07-2005, 23:23
Ami moje bi zavist, moje bi realizym...nikoga ne sym bila fenka na Slavi...obache nqma da sedna sega da pluiq chovek, koito NE poznavam. Edinstveno tezi, koito go poznavat, mogat da iskajat mnenie. Zashtoto toi moje da e edno na malkiq ekran, a na jivo drugo...znam li... :roll:

GalYol
01-08-2005, 00:35
..obache nqma da sedna sega da pluiq chovek, koito NE poznavam. Edinstveno tezi, koito go poznavat, mogat da iskajat mnenie. Zashtoto toi moje da e edno na malkiq ekran, a na jivo drugo...znam li... :roll:

О тук не си съвсем права никой не напада и не хвали(а предполагам и малко хора ги интересува) ЧОВЕКА Слави. Става въпрос за това, което той представя на зрителите. Именно Слави от малкия екран е този, който е обект на критики или на похвали.

DiEsEl_GiRl4eTo
01-08-2005, 08:41
..obache nqma da sedna sega da pluiq chovek, koito NE poznavam. Edinstveno tezi, koito go poznavat, mogat da iskajat mnenie. Zashtoto toi moje da e edno na malkiq ekran, a na jivo drugo...znam li... :roll:

О тук не си съвсем права никой не напада и не хвали(а предполагам и малко хора ги интересува) ЧОВЕКА Слави. Става въпрос за това, което той представя на зрителите. Именно Слави от малкия екран е този, който е обект на критики или на похвали.
E, Slavi or ekrana...toi e snqkolko scenaristia zad sebe si...makar che spored men ne si ima neshto mnogo istinsko i estestveno v dyrjanieto mu. Ne mi haresva edinstveno, che na vsichki neshta, koito govori v predavaneto si, se vryzvat tolkova mnogo hora...moje bi za tova i ne go uvajavm koi znae kolko. Ima mnogo hora, koito absoluitno se vliqqt ot tova, koeto toi kazva, a tva ne go namiram za hubavo. Inache pravi i hubavki materiali i tova si e vqrno. Tova, zaradi koeto moje bi se radvam e, che znae kak da pokaje, che se gordee sys stranata si, a dali naistina e taka nz, shtoto ne go poznavam...ei tova iskah da kaja, che tova, koeto e na malkiq ekran, moje da ne e toi, a moje i da e toi...nz...moje da igrae rolichka, moje da ne igrae...Kakto i da e. Peace

Black_Diamond
01-08-2005, 09:57
За вицовете може млако да поспорм, защото аз лично често забравям началото, докато той стигне до края :lol: Наистина Слави си има много негативни черти, но кой няма? Вярно е, че зад него стоят мнооогоооо сценаристи, но така е във всяко предаване. Важното е, че екипът му се справя много добре и в почти всяко предаване има за всеки типаж от публиката по нещо : мръсни вицове, политика, гост и социален проблем... Той просто е намерил даден начин да се издигне и сега прави много, за да се поддържа патриотизмът на българите. Не ми пука дали го прави от лицемерие, заради имиджа си, но важното е, че го прави, докато другите предавания само разправят колко сме зле. Преди няколко години даваха негов концерт... Не помня от къде беше - Стара Загора или... - но той(или сценаристите - Кулеков по-точно) успя да накара целият стадион (няколко хиляди души) да пеят химна и да викат "Българи - юнаци!". Такова нещо не се случва нито на националния празник, нито по време на мачове, нито никога! Далеч съм от мисълта да говоря колко е велик, но просто има някои неща, които той ги прави наистина много добре и за това шапка му свалям. :roll:

Momchence
01-08-2005, 12:30
Tc tc tc az si vikam "Ei sq sas forumcite 6e go razkataeme ot psuvane Slavi" a vie go izka4ihte o6te pove4e :lol: :lol: :lol:

bigfish
01-08-2005, 14:19
От Стара Загора беше концерта, точно когато се запознах с него ден преди това. Знаете ли учуди ме и друго в него. Този журналист, с когото бях го познаваше от преди 5 години, но не са някакви приятели или нещо и като го видя на улицата, докато се разхождахме Слави го поздрави. Учудих се как не го е забравил. Странно е.

А иначе гледам някой беше казал, че хората се влияели от мнението му и приемали всичко за чиста монета. Еми това според мен са хорам, които не могат сами да си изградят мнението, които не умеят да мислят разумно, които се огъват и си променят всеки ден гледната точка (ако въобще тяхната може да се нарече такава).

Momchence, защо да го разкатаем? От завист? Типично българската ни завист, заради която страдаме толкова много. Или защото сме решили вечно да бъдем контра и когато някой успее трябва да побързаме да се изсерем на труда му и да кажем, че го е направил с връзки или как ли не... Всеки има право на мнение. Може и да не му харесва това което прави Слави, може да не му харесва предаването, но тогава просто да не го гледа, да изкл'чи телевизора или да гледа друг канал. Никой не го кара в 22 30 да стои там и да го псува. Не е длъжен да гледа, само че тези дето най-много плюят гледат най-редовно и просто завиждат...

hahavteen
01-08-2005, 14:41
От Стара Загора беше концерта, точно когато се запознах с него ден преди това. Знаете ли учуди ме и друго в него. Този журналист, с когото бях го познаваше от преди 5 години, но не са някакви приятели или нещо и като го видя на улицата, докато се разхождахме Слави го поздрави. Учудих се как не го е забравил. Странно е.



Mi s maika mi 15 godini ne se biaha vijdali i kato ia sre6tna pred konservatoriata v Sofia i vednaga ia pregurna i i vika "Liyska kak si?Kakvo stava s tebe?"! Ne znam mene si me kefi kakto kazah ve4e! :roll:

Momchence
01-08-2005, 15:21
От Стара Загора беше концерта, точно когато се запознах с него ден преди това. Знаете ли учуди ме и друго в него. Този журналист, с когото бях го познаваше от преди 5 години, но не са някакви приятели или нещо и като го видя на улицата, докато се разхождахме Слави го поздрави. Учудих се как не го е забравил. Странно е.

А иначе гледам някой беше казал, че хората се влияели от мнението му и приемали всичко за чиста монета. Еми това според мен са хорам, които не могат сами да си изградят мнението, които не умеят да мислят разумно, които се огъват и си променят всеки ден гледната точка (ако въобще тяхната може да се нарече такава).

Momchence, защо да го разкатаем? От завист? Типично българската ни завист, заради която страдаме толкова много. Или защото сме решили вечно да бъдем контра и когато някой успее трябва да побързаме да се изсерем на труда му и да кажем, че го е направил с връзки или как ли не... Всеки има право на мнение. Може и да не му харесва това което прави Слави, може да не му харесва предаването, но тогава просто да не го гледа, да изкл'чи телевизора или да гледа друг канал. Никой не го кара в 22 30 да стои там и да го псува. Не е длъжен да гледа, само че тези дето най-много плюят гледат най-редовно и просто завиждат...Da mu zavijdam za kfo...4e e klouna na BTV ... ne mersi....ti sam go kaza izgrajda mnenieto na typite bylgari deto sami ne mogat.....trqq horata da se nau4at da imat sobstveno mnenie i ne polovin bylgaria da se vodi ot nqkakf samozvan show man .... Slavi sam po sebe si e dosta prost...a scenaritite mu sa idealisti......i sqka narodna pesen koqto e izpql e sas 4alga primesni.....gymzata i trompeta....nito mu zavijdam nito ni6to...az si imam sobstveno mnenie i se draznq kato gledam 4e drugite mu se vodqt po gyza..... :?

Black_Diamond
01-08-2005, 19:35
От Стара Загора беше концерта, точно когато се запознах с него ден преди това. Знаете ли учуди ме и друго в него. Този журналист, с когото бях го познаваше от преди 5 години, но не са някакви приятели или нещо и като го видя на улицата, докато се разхождахме Слави го поздрави. Учудих се как не го е забравил. Странно е.

А иначе гледам някой беше казал, че хората се влияели от мнението му и приемали всичко за чиста монета. Еми това според мен са хорам, които не могат сами да си изградят мнението, които не умеят да мислят разумно, които се огъват и си променят всеки ден гледната точка (ако въобще тяхната може да се нарече такава).

Momchence, защо да го разкатаем? От завист? Типично българската ни завист, заради която страдаме толкова много. Или защото сме решили вечно да бъдем контра и когато някой успее трябва да побързаме да се изсерем на труда му и да кажем, че го е направил с връзки или как ли не... Всеки има право на мнение. Може и да не му харесва това което прави Слави, може да не му харесва предаването, но тогава просто да не го гледа, да изкл'чи телевизора или да гледа друг канал. Никой не го кара в 22 30 да стои там и да го псува. Не е длъжен да гледа, само че тези дето най-много плюят гледат най-редовно и просто завиждат...Da mu zavijdam za kfo...4e e klouna na BTV ... ne mersi....ti sam go kaza izgrajda mnenieto na typite bylgari deto sami ne mogat.....trqq horata da se nau4at da imat sobstveno mnenie i ne polovin bylgaria da se vodi ot nqkakf samozvan show man .... Slavi sam po sebe si e dosta prost...a scenaritite mu sa idealisti......i sqka narodna pesen koqto e izpql e sas 4alga primesni.....gymzata i trompeta....nito mu zavijdam nito ni6to...az si imam sobstveno mnenie i se draznq kato gledam 4e drugite mu se vodqt po gyza..... :?

Само дето не всички българи водят най-гледаното в българия предаване. Може всеки да си има собствено мнение, но Слави има начин да изрази своето - а именно по най-гледаната телевизия в България. Не го познавам и не мога да кажа колко е прост или колко е гениален, но все пак харесвам доста неща, които прави. Това не значи, че всеки ден си пускам някоя негова песен или пък го гледам всяка вечер! За да сме честни аз не съм изслушвала дори един негов албум изцяло. А не виждам какво лошо има в това сценаристите да са идеалисти. Много по-добре е човек да е идеалист, да има идеали, за които да се бори, отколкото да е безнадежден песимист и само да плюе по всичко и всички, които са успяли. На моменти се улавям, че аз съм от втория тип, но се надявам, че успявам да накарам другата част от мен да се обади.
А за музиката му - вярно е, че има много чалга примеси, които много ме дразнят, но все пак това е бизнес, а чалгата се продава :arrow: той пее чалга, за да искарва пари. И все пка съм длъжна да отбележа, че по принцип българските народни ритми са почти същите като чалга ритмите и понякога можеш да си чуеш една нормална народна песен и пак да я сбъркаш с чалга (с малката разлика, че текстовете в чалгата са по-гадни).

FeitiCeiRa
01-08-2005, 20:37
:shock: :!: Слави Трифонов-глас народен !? Ако наистина това е "народният ни глас"...мен би ме било срам да се нарека българка :x

iv4e_f
01-11-2005, 21:31
naistina slavi pravi strahotni blagotvoritelni kampanii no 6outo mu stava banalno!malko da go refre6vat!

fostenkata:)
01-12-2005, 09:49
awe hora ne znam za vas ama mene Slavi adski mn me kefi!!!kfo vi prechi kfo ima we neka si ima BMW-ta i kupishta pari tiq pari da ne mu padat ot nebeto q bachka toq chovek a i ako shouto mu nikoi ne go gledashe shtqha da go svalqt.Pak i pomislete si kolko rauti naprai slavito vinagi uchasvat v blagotvoritelni sybiraniq i t.n. kolko takiva e organiziral to ne beshe BG Koleda(pomnite li)i kolko dareniq e naprail a...Onq motor det go kupi ot kak mu beshe imeto ne go pomnq LOrenco Lamaz mai i posle go ostai v Sofia Lend a.. ohhh ama kfo li sa zanimavam :roll:

Pe666o
01-25-2005, 22:20
Az mislq 4e Slav4o si e pi4..kvoto i da govorqt horata...6toto toi pravi BG izvestna..i dava pari za blagotvoritelnost a tova go pravi golqm 4ovek...6toto ima mnogo hora s mnogo pari v bg...ama toi dava...a v tva 4e pravi kavari na bg narodni pesni i ima 30 scenaristi ne vijdam absolutno ni6to lo6o...

`^FiRe^LaDy^
07-21-2007, 11:06
Аз мисля като DiEsEl_GiRl4eTo :roll:

Octofunk
07-21-2007, 12:10
От Стара Загора беше концерта, точно когато се запознах с него ден преди това. Знаете ли учуди ме и друго в него. Този журналист, с когото бях го познаваше от преди 5 години, но не са някакви приятели или нещо и като го видя на улицата, докато се разхождахме Слави го поздрави. Учудих се как не го е забравил. Странно е.

А иначе гледам някой беше казал, че хората се влияели от мнението му и приемали всичко за чиста монета. Еми това според мен са хорам, които не могат сами да си изградят мнението, които не умеят да мислят разумно, които се огъват и си променят всеки ден гледната точка (ако въобще тяхната може да се нарече такава).

Momchence, защо да го разкатаем? От завист? Типично българската ни завист, заради която страдаме толкова много. Или защото сме решили вечно да бъдем контра и когато някой успее трябва да побързаме да се изсерем на труда му и да кажем, че го е направил с връзки или как ли не... Всеки има право на мнение. Може и да не му харесва това което прави Слави, може да не му харесва предаването, но тогава просто да не го гледа, да изкл'чи телевизора или да гледа друг канал. Никой не го кара в 22 30 да стои там и да го псува. Не е длъжен да гледа, само че тези дето най-много плюят гледат най-редовно и просто завиждат...Da mu zavijdam za kfo...4e e klouna na BTV ... ne mersi....ti sam go kaza izgrajda mnenieto na typite bylgari deto sami ne mogat.....trqq horata da se nau4at da imat sobstveno mnenie i ne polovin bylgaria da se vodi ot nqkakf samozvan show man .... Slavi sam po sebe si e dosta prost...a scenaritite mu sa idealisti......i sqka narodna pesen koqto e izpql e sas 4alga primesni.....gymzata i trompeta....nito mu zavijdam nito ni6to...az si imam sobstveno mnenie i se draznq kato gledam 4e drugite mu se vodqt po gyza..... :?
А какво? Трябва по твоите мнение ли да се водят? Аз също не го харесвам, но не налагам мнението си, както ти правиш. Които иска да си го гледа, теб какво те грее толкова...

StRanGe_tEdDy`bEaR
07-21-2007, 12:17
И аз не го харесвам.. Мисля, че дори прави толкова неща само и само зарди парите.. Тва с операцият и сега веднага "СЕ ЗАВРЪЩА" и отива на турне.. Това наистина не ми харесва.. а и д апеее не мога да кажа че може..