PDA

View Full Version : Кой стил ви допада най-много



Murderdoll
01-07-2005, 18:13
вие сте...гласувайте и кажете защо
точно този стил музика най-много ви
харесва.моля ви се не ми обръщайте
темата на псувалник между метъли
рапъри и чалгари просто няма смисъл
и не и е това целта

пийз :wink:

01-07-2005, 18:19
Techno!
Как да се обоснова защо? Ми просто това ми харесва и това слушам ...
Харесват ми различните мелодийки, защото не всяко техно са тупалки ... има и нежно техно ... Абе techno rulz!
Всеки да слуша каквото на него му харесва [;

Murderdoll
01-07-2005, 18:20
и аз да си кажа за пореден път...гласувах
за нео метъл и тва предимно слушам...в тая
музика напрао открих себе си:)иначе слушам и реге
и пънк, и хардкор, и техно даже понякога

miloto_girl_4e
01-07-2005, 18:24
az glasuvah za 4erno,6toto predimno slu6am 4erno,no ot vreme na vreme slu6am i dance :D mi kak da se obosnova.. prosto se kefq na vsi4ko,svurzano s rapirane ... takaF mi e vkusa :D

techCandy
01-07-2005, 18:25
glasuvah za techno, za6toto ot dosta vreme tova slu6am
mnool se zaribih i po DnB-a sy6to
a ina4e i metyl, no ne new- neo a sy6to i pynkO (nema umre) i SKA razbira se

Eliiiiiiiiii sexsito
01-07-2005, 18:30
folk i tehno :)

GreenLadyM
01-07-2005, 18:30
az glasuvah za diskoto i densa..ne znam zashto no v momenta predimno tova slusham...

Cradle_Fan
01-07-2005, 18:32
Аз слушам предимно блек метъл, готик, дет и някои траш групи. Обичам музиката, която слушам, защото тя просто ме изпълва с енергия, кара ме да се чувствам щастлива и заличава тревогите ми. Атмосферата, която някои песни създават е уникална, музиката е сложна, многопластова и страшно разнообразна, а колкото до текстовете...не всеки ги разбира, но те (в комбинация с музиката) понякога толкова силно ти въздействат, че ти си мислиш, че тази песен е създадена специално за теб. Ако не беше музиката...просто не ми се мисли :!:

eNigMaTic^
01-07-2005, 18:53
Хмм гасувахза нео метъл, но слушам и малко готик(Evanescence май са готик :roll: ) Също така се кефя и на пънк, техно, и денс понякога :P

Cyberdyne_101
01-07-2005, 19:09
Мразя сичко що е рап, а и heavy метъла не ми е много на сърце :wink: макар, че слушам от време на време. Иначе останалото от анкетата винаги ми е в плейлиста :)

LunaTriCk
01-07-2005, 19:28
Technoo0o0o00o
http://www.my-smileys.de/smileys2/dj_2.gif

LiNkiN4eTo
01-07-2005, 19:29
mmmmmmmmmogo dobra tema :wink: bih kazala RnB , 4ernooo :!: :lol: :!: :!:

bigfish
01-07-2005, 19:39
РЕТРООООООООООО

pinK_Baby
01-07-2005, 19:46
nai-mnogo mi dopada house mai...t.e glasuvah za tehno i drugite mu klonove tam...ina4e slu6am vsi4ko bez metyl...rock i takiva...i 4alga poslu6vam malko... :wink:

monka
01-07-2005, 19:48
az glasuvah za neo matul i za 4erno,makar4e slu6am i tehno i regge..

FoRuM_gIrL
01-07-2005, 20:30
Rap,RnB,4erno i t.n.(abe si4ko s rapirane)

Satanas_daughter
01-07-2005, 21:37
mi az glasuvah za Metul(black,trash,death,gothic)(LP NE SA METAL)
tochno tva si slusham prosto mnogo se kefia na mrachna i depresirashta muzika:PPPPshtoto i az sum si mrachna i depresirana moje bi

DiEsEl_GiRl4eTo
01-07-2005, 22:44
Mmm az se chudih neo metal ili vsichki ostanali raznovidnosti i glasuvah za N3 ... makar che malko trudnichko da opredelq koe ot dvete poveche me kefi
P.S. Po-dobre mi izglejda temata ot tazi na eliiiii sexsito sqkash.

united_colors
01-07-2005, 23:24
Ami az glasuvah za tehno za6toto naposleduk samo takava muzika svaliam
i samo takava muzika slu6am.
Ina4e slu6am i mnogo drugi stilove, no tehno predimno :lol:

air_J
01-07-2005, 23:31
ave piqn sym i ne me byrka kakvi stilove i kakvo neshto e vajnoto e 4alga da ima i Ivana nai vajnoto :twisted:

aBeP4eTo
01-07-2005, 23:47
Technoo0o0o00o
http://www.my-smileys.de/smileys2/dj_2.gif


My Little Brother...знае кво да слуша ! Твърдо ....Техно ! :wink:

FeitiCeiRa
01-08-2005, 19:45
Амм..доста се чудих кое да избера между метъл,техно/рейв/хаус/и тн и хардкор/и други,завършващи на кор :roll: Ии все пак-хардкор+скакор,емокор :P Но ако можех да гласувам още няколко пъти задължително щях да избера и метъл :twisted: ,техното,дръм&бас-а(или както му викаме-дръм&бръм :lol: )и хауса.Аа,и пси-транса :D

LiNkiN4eTo
01-08-2005, 19:54
ot vsi4ko po malko samo ot 4ernoto po mnogoo :wink:

WayneStatic
01-08-2005, 22:38
Ами какво да ви кажа... Слушам само тежко. От време на време минавам на балади, ама пак рок и метъл. Наистина си падам по джангъра, както обичам да му казвам. Явно просто ми е в кръвта... За текстовете няма какво да говоря - велико нещо! Няма стил, който по по-добър начин да опише човешките чувства. Има песни за всичко - любовта, омразата, приятелството, предателството, раздялата, раждането, смъртта... Изобщо - най-обхватния стил музика. Хайде, толкова засега от мене, желая ви всичко най-хубаво и помнете : "ENEMIES OF METAL, YOUR DEATH IS ALL I WANT!!!

FeitiCeiRa
01-09-2005, 09:04
Ами какво да ви кажа... Слушам само тежко. От време на време минавам на балади, ама пак рок и метъл. Наистина си падам по джангъра, както обичам да му казвам. Явно просто ми е в кръвта... За текстовете няма какво да говоря - велико нещо! Няма стил, който по по-добър начин да опише човешките чувства. Има песни за всичко - любовта, омразата, приятелството, предателството, раздялата, раждането, смъртта... Изобщо - най-обхватния стил музика. Хайде, толкова засега от мене, желая ви всичко най-хубаво и помнете : "ENEMIES OF METAL, YOUR DEATH IS ALL I WANT!!!
RESPECT!!Static X rulllzzzzzzzzz :!: :!: :!: :twisted:

AMG-to
01-09-2005, 09:29
аве чалга бате

DeaTHroW-ReC_F
01-09-2005, 10:48
аве чалга яко бате...мн зарибяа..
ахахахахах
кога па ше прослушам чалга...да фе..
ми рап най ме блазни..и после метълчи

01-09-2005, 18:14
Punk,punk/ska,reggae и съвсееем малко metal.Защото мисля,че най-добре описва живота ми и всяка една песен е близка до душата ми,макар че напоследък някои групи го комерсиализираха.

KieS
01-09-2005, 19:46
Еееее само хип-хоп бееее

GirlzAreBitcheZ
01-09-2005, 19:51
Only Gangsta Shit > Scratching Triblee

XXX_f
01-11-2005, 06:18
Ami mene nai- mnogo si me kefi 4ernata muzika tova e nai-dobroto spored mene , ni nqmam ni6to naprativ kum drugite stilove (osven kum ciganskata muzika) 8)

bad4e
01-11-2005, 06:53
Някои от отговорите(визирам рап,рнб,черно ) са малко тъпо зададени...и въпреки всичко при отсъствие на други гласувам за това:)

cannibal`girl
01-12-2005, 08:47
mi az glasuvah za metal.Prosto tova e muzikata 4rez koqto izrazqvam haraktera si i koqto me opisva nai-to4no:Pppp xax :wink: :lol:

B_i_G
01-12-2005, 09:39
tva deto si sa4etala rnb i hip hop be6e tupo..

DeSsi
01-12-2005, 10:37
Only Black :!: La la la la

^efas^^
01-12-2005, 14:24
ХахахахХАХАхХАХАХхахаха аз съм единствения пънкар тука ахахахахах на въпроса защо тоя стил музика най-мноо ме кефи ще кажа ЗАЩОТО ТАКА МИ ХАРЕСВА ахаахахх :P

Murderdoll
01-12-2005, 15:13
ХахахахХАХАхХАХАХхахаха аз съм единствения пънкар тука ахахахахах на въпроса защо тоя стил музика най-мноо ме кефи ще кажа ЗАЩОТО ТАКА МИ ХАРЕСВА ахаахахх :P
не си единствен бате и аз слушам пънк
:wink:

worldclass
01-12-2005, 15:32
Ami az lichno slusham nai veche House.Poveche mi haresva ot Technoto shtoto ima poveche "jivi elementi" v nego.Ne se nablqga samo na elektronikata :wink: Chetoh v edno spisanie intervy s nqkakv DJ (ne mu pomnq imeto),ta toi kaza che "House-a za razlika ot TEchno-to ima dusha".Ta taka.Nai veche House.Vav vsichkite my raznovidnosti.Na Progressive HOuse se kefq nai mnoo.
Abe da jivee Clubnata Muzika

little_black_dress
01-12-2005, 16:39
Ами аз принципно слушам всякаква
музика,абсолютно всякаква,но от възможните
отговори в анкетата избрах регето - супер е!
Bob Marley - рулз! :D

^efas^^
01-12-2005, 17:11
ХахахахХАХАхХАХАХхахаха аз съм единствения пънкар тука ахахахахах на въпроса защо тоя стил музика най-мноо ме кефи ще кажа ЗАЩОТО ТАКА МИ ХАРЕСВА ахаахахх :P
не си единствен бате и аз слушам пънк
:wink:
Е добре де да го кажем друго яче само аз съм гласувал за тоя стил :P

TheDevilTwin
01-12-2005, 19:02
Как не се сетихте да сложите рок ?
Освен рок, слушам още диско, поп и малко метъл, но го предпочитам пред тях :wink:

Baccara
01-13-2005, 06:58
По принцип съм фен на музиката от 80'те и 90'те. Страхотна е! Напоследък съм на вълна Ambient и Chill Out. Фен съм на Vangelis. Невероятен композитор е!

^efas^^
01-13-2005, 16:47
Как не се сетихте да сложите рок ?
Освен рок, слушам още диско, поп и малко метъл, но го предпочитам пред тях :wink:
Какъв рок Пънк Рок Ретро (така да го кажем) Рок, Хард Рок? :lol:

^TeguTo^
01-13-2005, 17:14
Az ot mn vreme slysham nai veche dance,disco .. Lichno za men tva e nai dobroto

Kobe-8-Bryant
01-14-2005, 23:15
:!: Black Power :!:

The Goodbye Girl...
01-15-2005, 12:10
Предимно рап, също реге/рага. Иначе мога да слушам абсолютно всичко, не ме бърка. Има песнички от най-различни стилове, които ме кефят. :wink:

DanGeR^F
01-15-2005, 17:07
ot vsi4ko po malko samo ot 4ernoto po mnogoo :wink:
и аз така :D [/b]

01-16-2005, 02:37
T R A N C E / Techno
Enigma - Matric II Trance Mix - BEST TRANCE OF ALL
i Astrix - eye to eye i astral projection - mahadeva kefqt... za Techno - industrialnoto nai-kefi ot sorta na...pfff..... Prodigy :D

Absconding
01-17-2005, 14:17
az glasuvah za
techno/trance/electronno/drum&bass/house/rave
moita muzika ia niama no puk taia nai se doblijava do neia i zatova taka...

SanDRo
01-17-2005, 16:36
Az slusham vvvvvvsichko, ama poneje v momenta slusham chalga i za neq glasuvah..... SHte se obosnova, kato kaja, che obicham muzika s ritum(osven kogato mi e nqkvo takova piqnsko i slusham nqkvi baaavni awe ....)i kakto se kazva "muzika za dushata" da mojesh da se drusnesh i t.n. hahahaha

so mazy!
01-21-2005, 11:54
az si padam naaai-veche po R'n'B, a inache haresvam pochti vsichko cherno =) + eminem razbira se! imam obache i mnogo liubimi pesni i izpulniteli (nai-veche po-stari), koito mnogo haresvam taka che moje da se kaje i malko retro

01-27-2005, 14:04
mi az poprincip slu6am vsi4ko no predimno 4alga:))))))))))))))))) 8) 8) 8)

UnD0MieL
01-27-2005, 21:37
am za men nai golqmata istina e metala i tova e muzikata s koqto se samoopredelqm....oba4e govorq za istinskiq metal a ne za nqkvi tuka novoizliupeni ligliovci s jenski glasove det samo mi mqkat ne6tu(da,to4no za LP govora)....ta ob6to vzeto se kefq na po4ti vsi4ki stilo
ve metal osven noeto ili tam kvot mu vikat iii tva za men ne e metal a opit za ubivane na istinskiq metal....
takaamm.... a sega da kaja o6te malko.....na4i spored men metala e muzikata na neobiknovenite hora , za6toto tova e dosta slojna za razbirane muzika i tq trqbva da se slu6a sys syrceto a ne s u6ite! tova e muzikata nahorata, na koito ne im puka kvo mislqt drugite za tqh i imat sobstveno mnenie za ne6tata...tova e muzikata ,koqto te kara da izrastva6 duhovno - ubedena sym 4e metalite sa mn po-duhovno izviseni li4nosti ot koito i da bilo, prosto za6toto naistina razbirat tova koeto slu6at i ne e kakto pri ostanalite stilove- nqkoi izpee nqkva tupa pesen s bezsmislen text i muzika napravena na komp i vsiki super mn se zaribqvat i sled po malko ot godina nikoi ve4e ne pomni taq pesen i nikoi ne q slu6a.....dokato metala- tova e VE4NATA muzika za6toto grupi kato Manowar , koito sa po na 20 i pove4e god vse o6te se slu6at i o6te dulgo 6te se slu6at - prosto za6toto horata koito pravqt tazi muzika sa ostavili du6ata si v neq - a to4no tova e vajnoto spored men za da uspee daden stil, a na dne6nite muzikanti tova im lipsva ...... v dne6no vreme vseki misli za pari i vsqkakvi luksove i vse po malko stavat tezi hora koito ocenqvat prosti4kite ne6ta v jivota , uspqvat da otkriqt krasotata na prirodata i da preplitat v pesnite si imenno tazi priroda i kato slu6a6 pesenta (viziram fiddler on the green na Blind Guardian) prosto se prenasq6 v drug svqt- i to dosta po krasiv ot tozi . Obi4am metala za6toto ne e tupa komersialna muzika a prosto ne6to stoinostno i drugi stilove ne bih priznala (osven razbira se klasikata za6toto tq e moje bi nai stoinostnata muzika za6toto e izkliu4itelno genialna i tova e nai stariq moje bi ocelql stil)....mmmm ta zna4i ako sled 20 god 4algata o6te se slu6a i nqkoq ot sega6nite kurvi (imam pred vid "pevici") o6te e na scena i ima fenove :arrow: e togava 6a priznaq 4e 4alagata e nqkva muzika , sy6toto se otnasq i za taka nare4eniq "neo metal" i rapa i tehnoto i vsi4kite im tam izmi6liotini ...

offfff imam o6te dosta ne6ta da kaja ama me myrzi sega da pi6a pyk i trqa da se spi v toq jivot
ae 4ao sq

skiipar
01-29-2005, 14:33
еми мене сичко ми харесва (само без ония народни,опери и чалгатааааааа :evil: ) няма определн стил музика,който най-много да ми харесва

Kerentski
01-30-2005, 00:03
Am .. Kakvo slu6am li ? Rap 4erno .. i kakto e napisano si4ko svurzano s hip hop kultura i rapirane ..
A za tova za6to mi haresva ami neznam .. haresvat mi tekstovete .. pove4eto ot tqh obqsnqvat kakvo e da se jivee v geto i kakvo e da si bogat... ima ne6to ave i az neznam ne moga obqsnq za6to mi haresva prosto ima mnogo strahotni pesni ... za vsqkav vid nastroeniq .. muzikata na 21 vek ...

BTW edna zabele6ka za6to nqma POP ... (tova e drugata vid muzika koqto slu6am .) ?

nar
01-30-2005, 03:46
glasuvah za hardcore..oba4e slu6am razli4na muzika,reggae,stariqt rosk-n-roll(nai-lubimoto,no ne go namerih v spisaka),serf,ba4ata i kumbiq(latinsko),mozhe i rap,i pop-folk stava(no ne vsqkakav),4alga po-princip ne obi4am,no mi se struva mnogo zabavna. :D

01-30-2005, 22:22
Techno

AkAsHa
01-31-2005, 10:48
az glasuvah za rap i black no vapreki tfa noo me kefi i ragga regge su6to taka i tehnoto

kangaroo
02-06-2005, 03:07
POP,dance,disco!!! Аз съм весел по душа,а някой беше казал,че поп-музиката ти внушава,че си добре,което допринася и за оптимизма ми!

Li4iCe
02-06-2005, 19:49
V momenta sym na vylna trance 8) 6toto mnoooo me kefi da si sedq u nas i da se razmazvam na nqkvi takiva neopredelni zvuci :lol: :lol: a ina4e sred liubimite mi sa black metal i 4alga.kato cqlo ne obi4am da se ograni4avam samo s edin stil za tova slu6am ob6to vzeto kakvoto mi haresa :wink:

Black metal and chalga rulzzzzz!!!!

Niilo
02-07-2005, 08:05
Най-вече метъл, но също така рок, класика и малко естрада.

02-10-2005, 08:42
HARDCORE!!!
OLD SCHOOL HXC
STRAIGHT EDGE HXC
CRUSTHARDCORE
HARDCORE PUNK
CHAOSCORE
MATHCORE
DEATHCORE
MOSHCORE
FASHION CORE
EMOCORE
SCREAMO
EMO
BALCKCORE
GOTHENCORE
POWERVIOLENCE!!!!
CHRISTIAN HARDCORE!
GRINDCORE!
GORE HIP-HOP - NECRO IS GOD!
THUGCORE

Lil` Bow Wow
02-14-2005, 16:31
ем най-мноу рап естестфено слу6ам , ина4е reggaeton,индииско абе не англииска музика(арабско,румънско,фр нско,испанско...)Ама ина4е съм си меломан4е и имам от си4ко и секи стил си има дзверски парцали!

02-15-2005, 20:22
Ne znam tapi li ste no obiknoveno fnevoete na 4algata sa unikalno tapi i dobre 4e se slu6a samo v BG i to daje ne v cqla Bg

ine4e techno , punk , dance , retro rulez

Resident_Evil_f
02-16-2005, 11:58
PUNK<PUNK<PUNK<PUNK.....!I neo metal i gothic,i alternative slu6am,i pop-rock daje.Oba4e sum tvurdo Atni-4alga i Anti-Ritni ma Spermas (Britney Spears),kakto i vsi4ki izpulniteli ot neiniq sort :) :!:

FeitiCeiRa
02-17-2005, 16:39
HARDCORE!!!
OLD SCHOOL HXC
STRAIGHT EDGE HXC
CRUSTHARDCORE
HARDCORE PUNK
CHAOSCORE
MATHCORE
DEATHCORE
MOSHCORE
FASHION CORE
EMOCORE
SCREAMO
EMO
BALCKCORE
GOTHENCORE
POWERVIOLENCE!!!!
CHRISTIAN HARDCORE!
GRINDCORE!
GORE HIP-HOP - NECRO IS GOD!
THUGCORE
Олеее копеле ти направо цепиш мрака с този -кор:)) Браво!Кефиш ме..Обаче не бях чувала досега за някой от видовете кор,като Mathcore,Chaoscore,Fashioncore-ако можеш да ми изброиш групи от този стил,ще съм ти мноо благодарна :D

The-WishmasteR
02-17-2005, 17:31
ami 4esno kazano az slu6am Neo i death metal a sy6to i punk(The ExploiteD) :D tei 4e ako mi kajete koe da izbera v tozi sly4ai ..:D

02-17-2005, 18:30
HARDCORE!!!
OLD SCHOOL HXC
STRAIGHT EDGE HXC
CRUSTHARDCORE
HARDCORE PUNK
CHAOSCORE
MATHCORE
DEATHCORE
MOSHCORE
FASHION CORE
EMOCORE
SCREAMO
EMO
BALCKCORE
GOTHENCORE
POWERVIOLENCE!!!!
CHRISTIAN HARDCORE!
GRINDCORE!
GORE HIP-HOP - NECRO IS GOD!
THUGCORE
Олеее копеле ти направо цепиш мрака с този -кор:)) Браво!Кефиш ме..Обаче не бях чувала досега за някой от видовете кор,като Mathcore,Chaoscore,Fashioncore-ако можеш да ми изброиш групи от този стил,ще съм ти мноо благодарна :D

MATHCORE - не особено популярен стил. Доста малко преставители има. Най-популярната mathcore банда е Norma Jean, кято всъщност е и християнска банда. Стила е съпроводен със странни мелодии и много moshing parts. Най-често китарите са 2, като едната свири дадена мелодия, а другата издава един скърцащ звук. Mathcore-а има същевременно много дълги и много кратки песни. Трябва голямо съсредоточаване. Други представители на стила са Remembering Never и The Chariot.

CHAOSCORE - също доста ъндърграунд стил. Популяризиран в ъднърграунда благодарение на Converge и The Dillinger Escape Plan. Стила е като mathcore-а, но доста по-неритмичен и много по-бърз, дефактно, chaoscore представлява НЕМУЗИКА. Ненормални мелодии преплетени по такъв начин че слушателят не може да разбере за какво става дума. Цари тотален хаос. Като бързината на музиката много често се сменя. Мелодиите са доста сложни за свирене. Също както при math-а може да има адски дълги песни и адски кратки песни. Други представители на стила са THE LOCUST, THE RED CHORD, THE NUMBER 12 LOOKS LIKE YOU, SHAI HULUD (те са мелодичен хаоскор, приятни мелодиики, изсвирени доста неритмично), BETWEEN THE BURIED AND ME, ION DISSONACE, DAUGHTERS и много други.

FASHIONCORE - Набиращ сила стил в кора. Измислен от Eighteen Visions, които за пръв път смесват hadcore и рок стилове от сорта на Bon Jovi, Guns'n'Roses, Europe и т.н. (всички тези банди са hair metal, което си е рок). Стила се нарича FASHIONCORE, защото всички членове на Eighteen Visions са фризьори, моделиери, абе общо зето се занимават с мода и на концертите винаги са fashion облечени. Други представители на стила са Atreyu и Bleeding Through.

Overneathe
02-17-2005, 21:51
xaaaaax, sry bratlence 4e ti se nameswam tolko grubo i na latinica
ama Atreyu i Bleeding Through sa si TO4NO screamo ;)
ne moe6 da spori6 s MENE!!!

02-17-2005, 22:16
Слушам всичко --- според настроението, според компанията, според местоположението :wink: . Не отричам нито един стил както правят доста хора. За мен е тъпо да слушаш само един вид музика и да заплюваш всичко останало...

P.S В момента си тегля на Стефан Вълдолбрев - обичам те мила :lol: ... Изведнъж се сетих за тая песен и супер мноо ми се прииска да я чуя.

Нали се сещата за коя песен говоря?

Оооо обичам те ооо обичам те милала с бели маратонки и изтъркани джинси ... татаараратааат :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


P.S :evil:

FeitiCeiRa
02-18-2005, 09:01
MATHCORE - не особено популярен стил. Доста малко преставители има. Най-популярната mathcore банда е Norma Jean, кято всъщност е и християнска банда. Стила е съпроводен със странни мелодии и много moshing parts. Най-често китарите са 2, като едната свири дадена мелодия, а другата издава един скърцащ звук. Mathcore-а има същевременно много дълги и много кратки песни. Трябва голямо съсредоточаване. Други представители на стила са Remembering Never и The Chariot.

CHAOSCORE - също доста ъндърграунд стил. Популяризиран в ъднърграунда благодарение на Converge и The Dillinger Escape Plan. Стила е като mathcore-а, но доста по-неритмичен и много по-бърз, дефактно, chaoscore представлява НЕМУЗИКА. Ненормални мелодии преплетени по такъв начин че слушателят не може да разбере за какво става дума. Цари тотален хаос. Като бързината на музиката много често се сменя. Мелодиите са доста сложни за свирене. Също както при math-а може да има адски дълги песни и адски кратки песни. Други представители на стила са THE LOCUST, THE RED CHORD, THE NUMBER 12 LOOKS LIKE YOU, SHAI HULUD (те са мелодичен хаоскор, приятни мелодиики, изсвирени доста неритмично), BETWEEN THE BURIED AND ME, ION DISSONACE, DAUGHTERS и много други.

FASHIONCORE - Набиращ сила стил в кора. Измислен от Eighteen Visions, които за пръв път смесват hadcore и рок стилове от сорта на Bon Jovi, Guns'n'Roses, Europe и т.н. (всички тези банди са hair metal, което си е рок). Стила се нарича FASHIONCORE, защото всички членове на Eighteen Visions са фризьори, моделиери, абе общо зето се занимават с мода и на концертите винаги са fashion облечени. Други представители на стила са Atreyu и Bleeding Through.[/quote]

Ахм,мерси за пояснението.Леко измислени ми се виждат тези стилове..ама както и да е :)
П.С.-От къде си пействал тфа инфо?

ISSP
02-18-2005, 11:26
Ееееее аз ласувах за първото!

THE_GANGSTA_GIRL
02-18-2005, 14:24
HIP HOP и R&B

02-18-2005, 15:27
MATHCORE - не особено популярен стил. Доста малко преставители има. Най-популярната mathcore банда е Norma Jean, кято всъщност е и християнска банда. Стила е съпроводен със странни мелодии и много moshing parts. Най-често китарите са 2, като едната свири дадена мелодия, а другата издава един скърцащ звук. Mathcore-а има същевременно много дълги и много кратки песни. Трябва голямо съсредоточаване. Други представители на стила са Remembering Never и The Chariot.

CHAOSCORE - също доста ъндърграунд стил. Популяризиран в ъднърграунда благодарение на Converge и The Dillinger Escape Plan. Стила е като mathcore-а, но доста по-неритмичен и много по-бърз, дефактно, chaoscore представлява НЕМУЗИКА. Ненормални мелодии преплетени по такъв начин че слушателят не може да разбере за какво става дума. Цари тотален хаос. Като бързината на музиката много често се сменя. Мелодиите са доста сложни за свирене. Също както при math-а може да има адски дълги песни и адски кратки песни. Други представители на стила са THE LOCUST, THE RED CHORD, THE NUMBER 12 LOOKS LIKE YOU, SHAI HULUD (те са мелодичен хаоскор, приятни мелодиики, изсвирени доста неритмично), BETWEEN THE BURIED AND ME, ION DISSONACE, DAUGHTERS и много други.

FASHIONCORE - Набиращ сила стил в кора. Измислен от Eighteen Visions, които за пръв път смесват hadcore и рок стилове от сорта на Bon Jovi, Guns'n'Roses, Europe и т.н. (всички тези банди са hair metal, което си е рок). Стила се нарича FASHIONCORE, защото всички членове на Eighteen Visions са фризьори, моделиери, абе общо зето се занимават с мода и на концертите винаги са fashion облечени. Други представители на стила са Atreyu и Bleeding Through.

Ахм,мерси за пояснението.Леко измислени ми се виждат тези стилове..ама както и да е :)
П.С.-От къде си пействал тфа инфо?[/quote]
ми слушам всички тия групи, а за имената на стила ги зех от wikipedia.org

naty
02-26-2005, 13:38
samo deth metal!!

RooF
02-27-2005, 16:53
az sam fenka na New metal i Crossover.
Tova e istinska muzika,za du6ata :lol:
kato slu6am takava muzika si izkarvam agresiqta kam sveta i kam negovite obitateli.
imam 4uvstvoto 4e nqkoi mi pravi eroti4no masaj4e na sar4iceto :P

wazaaa
06-11-2005, 08:08
Поздравявам всички фенове на черното ;)
Според мен това е истинската музика...
Ето нещо веселичко от мен :
Jump Around (http://ftlbg.com/asan/Clips/House%20of%20Pain%20-%20Jump%20Around.mpeg)
:)
Но разбирасе,кой каквото разбира от черно...

pLaMa4eTo
06-11-2005, 12:53
emi az predimno slu6am rap...samo 4e ne moga da glasuvam samo za nego 6toto slu6am i obi4am super mn ragga i drum&bass... taka 4e
:arrow: rap
:arrow: ragga
:arrow: drum&bass

untoten
06-11-2005, 15:18
от изброените gothic metal & classic.

LiNkiN4eTo
06-11-2005, 16:21
Rap,RnB,4erno i t.n.(abe si4ko s rapirane)
32% [ 33 ]
Победихме :D

WwanAdoO
06-12-2005, 10:42
Rap,Hiphop...nai me kefi toq still...prosto mn me radva i super mn me radvat pesni4kite (bez 50tito)

xandria
06-13-2005, 18:00
от изброените gothic metal & classic.
Absolutely the same

CRaZy_IKT
06-17-2005, 15:25
Hip-hop

Dorianchety
06-22-2005, 20:59
za kade bez ne6to za du6ata i 4akga weeeeeeeee xora :D

Liz
06-22-2005, 22:34
Ami az kak da glasuvam..Lol ne moga da glasuvam...
6toto i az slu6am dosta Rap/R&B i t.n. , vsu6toto vreme slu6am House i Trance i t.n. , i v sa6toto vreme slu6am Dance i Pop t.e. slu6am tezi stilove predimno i nay-ve4e Rap/R&B dance,house i tva e slu6am gi po-ravno..I nqma da glasuvam...Si4ki(ot men izbroeni) sa samostoqtelni i mn razli4ni i si gi haresvam :!:

SummeRLove08
06-23-2005, 23:02
Слушам денс,диско от 70те,поп музика.Просто всичко в тези стилове е изпълнено с цветове и енергия...Когато слушам ATB,Narcotic Thrust,O-ZONE,ABBA и може би всичко лошо в съзнанието ми изчезва.Уважавам разбира се и другите стилове.И както беше казал някой от предишните мнения...всеки да слуша каквото си иска! :wink:

Ashton_girl
06-27-2005, 08:54
New Metal!!!Sure! :D

Spiderm@n
06-27-2005, 10:49
Аз пък гласувах за "Metul", слушам всички видове метал, с изключение на neo.

P.S. Аве, имаше по едно време разни speed metal, power metal, industrial metal.

HaPpY_GiRl
06-27-2005, 15:53
Ами аз си слушам предимно techno,рядко house и dance.....но преобладава technoto,защото просто ми идва като лек за душицата :)

Naughty-Girl
06-27-2005, 19:32
Ми аз пък гласувах за денс това си ме кефи :)

Cold_King
06-29-2005, 15:30
Vinagi 6te slu6am Black i gothic metal,no se kefq i na punk i retro. :twisted:

06-29-2005, 15:38
абе най-яко си е chalgacore и black chalga!

The girl with rainbow eys
06-29-2005, 22:37
абе най-яко си е chalgacore и black chalga!

Napalno saglasna sam s teb!
Az samo tova slusham :D
Black chalga & Chalgacore Rulzzzzz

morsmordre
07-01-2005, 06:54
По-голямата част ми харесват, ама галсувах за техно :roll:

move_bitch_
07-01-2005, 20:02
hip-hop

ne moga to4no da kaja za6to,slu6an hip-hop ot adski mn vreme(ot kakto bqh na 10),prosto tova e muzikata, koqto moje da me nakara da se razveselq i da se razpla4a....
pyk i ima mn istina v neq, imam v predvit nai-ve4e starite par4eta i izpylnitelite ot 90-te godini, daje i ot 80-te,a ne novite,koito pravqt muzika samo zaradi pari.....

BTW slu6ali li ste gabba i kakvo mislite,az na skoro 4uh nqkolko par4eta i mi haresa,nqkoi ako ima info za toq still,molq neka da pi6e, mn mi e interesno da razbera ne6to pov4e

07-01-2005, 20:20
Ми аз слушам всичко, но става ли въпрос за стил на обличане спрямо стила музика който слушам тогава съм твърдо против :evil: . Мнооооооооооого се дразня на некви размъкняци дето се обличат демонстративно с цел реклама на тъпата им музика, същото се отнася и за метълите (особено жените метълки УЖАСНИ СА :twisted: ) ако трябва да гласувам за къвто и да е стил ще си гласувам за чалгийката понеже ние си се обличаме просто модерно а не по некъв тъп еталон. Но пак казвам, слушам и метъл и хип хоп и техно, денс и електро.

foursquare
07-01-2005, 21:37
Напълно подкрепям Ояма!

Браво миличък ;)

07-01-2005, 21:38
миличък ;)
Бате почвам да се тревожа за тебе :lol: кво мирелка не ти ли пуска достатъчно че налиташ на мъжко. :oops:

foursquare
07-01-2005, 21:43
ХАхахАХхаХАхахХА явно чувството за хумор са ти го изяли на бирения фест ;)

Spiderm@n
07-01-2005, 23:23
Ми аз слушам всичко, но става ли въпрос за стил на обличане спрямо стила музика който слушам тогава съм твърдо против :evil: . Мнооооооооооого се дразня на некви размъкняци дето се обличат демонстративно с цел реклама на тъпата им музика, същото се отнася и за метълите (особено жените метълки УЖАСНИ СА :twisted: ) ако трябва да гласувам за къвто и да е стил ще си гласувам за чалгийката понеже ние си се обличаме просто модерно а не по некъв тъп еталон. Но пак казвам, слушам и метъл и хип хоп и техно, денс и електро.
Абе и чалгарите/чалгарките се обличат малко странно (що ли ми е странно, а сетете се). Що се отнася до металите, така ни е удобно, така ни кефи, аз лично не се обличам непрекъснато така де така де (за металистите съм сигурен, прдполагам че и при ряпари е същото).

07-02-2005, 08:21
Аве пак ти казвам, и чалгар не съм, даже и мене ме дразнят тия крайните чалгари сектанти, некъв се направил като азис и се облякъл с ееееееееебати дрехите :shock: турил цайси водолазки изсубал си веждите... :?

MMF
07-02-2005, 08:46
Хех....ми то по тая логика, аз трябва да съм луднал по хип-хопа, щом обичам да ходя с широки дрешки(нормално широки де, не чували) и кърпа на главата(мооой!:)), ам ходя така, щот' ме кефи, удобно ми е, не че слушам рапче...е, слушам, ам по малко, само че предимно Тупак, и малко ДиЕмЕкс. Иначе слушам предимно хеви метъл и най-вече РЕТРО!!!...просто съм израснал в такава среда, малко хипарска, как да ви кажа, в семейството ми сме си малко смахнати(в добрия смисъл на думата де :P). Може би затова не се вписвам някакси в повечето компании на мойта възраст. Ам не ми пука особенно, аз си се радвам на лайф-а, щот' ...ааа, много изписах май, айде стига толкоз

devil4e
07-02-2005, 09:43
РЕТРО МУ Е МАМАТА :P

07-02-2005, 10:26
ми вси4ко слу6ам

Spiderm@n
07-02-2005, 16:27
Аве пак ти казвам, и чалгар не съм, даже и мене ме дразнят тия крайните чалгари сектанти, некъв се направил като азис и се облякъл с ееееееееебати дрехите :shock: турил цайси водолазки изсубал си веждите... :?
По ме кефи комбинацията - панталини тип торбица и тениска на Rammstein или на Metallica (има и по големи изцепки).
Решил съм догодина да направя егати шоуто на бала. Ше си пусна по-дълга коса, и ше се изруся, ще навлека някоя тениска на Азис (стига да намеря), със смъкнати панталони в кубинките :twisted: :twisted: :twisted: .

bad---_girl
07-04-2005, 11:00
Na men mi hare4svat mn stilove no nai ve4e 4algata i rapa no tyi kato sym glasuvala za 4algata 6te govorq za neq na men tq mi haresva zashtoto e mn vesela kogato si na kuponi ili dr 4algata 6te te razveselqva dori i8 hora koito ne haresvat 4algata kogato q 4uqt zapo4vat da tantzuvat kiu4etzi i da se veselqt. :P :P :P

untoten
07-04-2005, 11:23
4algata 6te te razveselqva dori i8 hora koito ne haresvat 4algata kogato q 4uqt zapo4vat da tantzuvat kiu4etzi i da se veselqt. :P :P :P

ъъ, не бъди толкоз сигурна.

Spiderm@n
07-04-2005, 21:40
4algata 6te te razveselqva dori i8 hora koito ne haresvat 4algata kogato q 4uqt zapo4vat da tantzuvat kiu4etzi i da se veselqt. :P :P :P

ъъ, не бъди толкоз сигурна.И аз така мисля. Може само да ме накара да драйфам, дори да несъм пил нищо. Всъщност ако съм пил няма да ми пука особено, ама само ако съм попрекалил :D .

razzyel
07-06-2005, 10:07
Естествено, не сте включили инструменталния рок (Joe Satriani, Steve Vai), да не говорим че рок, хард-рок и всякаквите под-класове на рока липсват... Кво ми остава освен да избера метал... А че еЛ-Пи не са метъл съм съгласен...