PDA

View Full Version : Samo za momoi4eta!



lady_bird
01-07-2005, 19:42
[color=darkred][/colorKoga e nai-podhodq6tiq moment da otida na ginekolog za purvi put?Kakvo li 6te mi kaje?Kakvi li suveti 6te mi dade?Trqbva li da spodelq s maika mi za otivaneto pri ginekolog?A trqbva li da spodelq s neq za purviq put?Ako ne sum blizka s roditelite si ot kogo moga da poiskam suvet?Sorry,ama tiq vuprosi mnogo me vulnuvat ,no za sujalenie nqmam kum kogo da se oburna!S kogo da govorq?!Vse pak sme momi4eta ,a i az nqmam koi znae kolko opit...Mersi predvaritelno!

Murderdoll
01-07-2005, 19:50
ми отивай на гинеколог когато си поискаш
няма няква определена възраст за тва...значи ако
не си имала полови контакти по принцип
нямат право да ти бъркат ...там :lol: и той/тя
(гинеколога) ше те пита първо за тва...не е
нужно да казваш на майка ти,но мен ако питаш
по-добре е да и кажеш...искаш направление
от личния лекар и отиваш...не е толкова гадно
ще те пита дали си девствена и ако не си само
ше те прегледа на ултразвук.ако не си близка
с майка ти може да помолиш някоя приятелка
да дойде с тебе за морална подкрепа :lol:
ако нещо те интересува можеш да ми пратиш лично :wink:

e_l_i_z_a
01-07-2005, 20:15
emi to ako stava duma az za purvi pyt otidoh na ginekolog na 10godini,a za posledno-predi 1sedmica(imah malko problemi)
a ina4e po-dobre otidi na chasten ginekolog 6toto ako otide6 do rodilnoto ili do nqkoq poliklinika 6te se 6okira6 mnogo ot obstanovkata prosto e gadno povqrvai mi ot li4en opit go znam
a dokolkoto roditelite-za kvo trqbva da znayat? :lol:
kaji im samo ako ti si reshish

amy lee
01-07-2005, 20:17
emi hodi 6to iska6.a kakvo 6te ti kaje nz 6toto se o6te ne sum stanala gadatelka :lol:

LiNkiN4eTo
01-07-2005, 20:19
kogato az hodih za purvi put , genekolojkata mn se u4udi 4e ne sum devstvena (to si e normalno de) , dade mi nqkolko saveta za menzisa i za sexa i tva be6e :lol:

Alli
01-07-2005, 20:23
[color=darkred][/color,a i az nqmam koi znae kolko opit...Mersi predvaritelno!
ima6 li opit ili vuob6te nqma6 ne razbiram?

angelski_o4i
01-07-2005, 21:58
mi az sa6to smqtam 4e ne e zadaljitelno da kazva6 na va6te,no e hubavo da otide6 s nqkoi(ako ne si bliska s maika si to tova moje da e nqkoq po otrakana priqtelka):)
i spoko nqma vazrast,az o6te na 6-7 godinki 6tqh da hodq,za6toto imah problemi,no za 6tastie mi se razmina :wink:

01-07-2005, 22:43
Miii na men parvoto mi hodene be6e na 14 godini i dori o6te nqmah cikyl.Ne be6e nai priqtnoto mi izjivqvane,no pak i ne umrqh.Posle pak..i taka.Normalno e.Kak hodi6 na zabolekar..Za va6te-pomisli dali da im kaje6,no prespolagam 4e maika ti moje da zapodozre 4e si spala s nqkoi iiii e stanal gaf..ne znam.Po dobre ne i kazvai..a i 6tom ne ste blizki,skandal 6te da ima...Vzemi priqtelka s teb,prosto za da si po spokoina.Gore glavata.Lekarqt/kata ne hape.
A i naistina otidi v 4asten kabinet.Molq te.Po dobre dai pari,no pone otivat za zdraveto ti!!!!
http://doodlebug.desktopcreatures.com/goodies/screensaver/images/anim2.gif[img]