PDA

View Full Version : Трябва ми тази песничка:)



Oliv3R_BaBy
01-07-2005, 21:05
Здравейте ако някой е гледал слави тази вечер и знае как се казва песничката с която започна шоуто ще съм му много благодарна ако ми каже :oops:

LiNkiN4eTo
01-07-2005, 21:15
a ako nqkoi znae kak se kazva pesenta koqto pqha mejdo purvata 4ast na 6outo i vtorata (kogato doide gosta) molq da mi kaje :roll: :roll: :roll: :lol:

grafinka
01-08-2005, 17:20
Ima edna pesni4ka ot skoro, rumanska , mnogo e gotina edna takava vesela v pripeva mai se pee ne6to ot sorta Mare Mare Sugare ili nz i az kakvo to4no, ako nqkoi mi razbra pisanicite i znae kude moga da q namerq ili pone zaglavieto 6te sum mu mnogo blagodarna :shock:

GalYol
01-08-2005, 18:19
Ima edna pesni4ka ot skoro, rumanska , mnogo e gotina edna takava vesela v pripeva mai se pee ne6to ot sorta Mare Mare Sugare ili nz i az kakvo to4no, ako nqkoi mi razbra pisanicite i znae kude moga da q namerq ili pone zaglavieto 6te sum mu mnogo blagodarna :shock:

В дата.бг я има. :) Казва се Alina_Costi_Necazuri_si_suparari

Eliiiiiiiiii sexsito
01-08-2005, 18:19
Ima edna pesni4ka ot skoro, rumanska , mnogo e gotina edna takava vesela v pripeva mai se pee ne6to ot sorta Mare Mare Sugare ili nz i az kakvo to4no, ako nqkoi mi razbra pisanicite i znae kude moga da q namerq ili pone zaglavieto 6te sum mu mnogo blagodarna :shock:
Adriana_Danzaesa[diskotek Boom],ama ne moga da se seta kade ia biah namerila :wink:

GalYol
01-08-2005, 18:21
Ima edna pesni4ka ot skoro, rumanska , mnogo e gotina edna takava vesela v pripeva mai se pee ne6to ot sorta Mare Mare Sugare ili nz i az kakvo to4no, ako nqkoi mi razbra pisanicite i znae kude moga da q namerq ili pone zaglavieto 6te sum mu mnogo blagodarna :shock:
Adriana_Danzaesa[diskotek Boom],ama ne moga da se seta kade ia biah namerila :wink:

Тя тая е друга, ама и тя е яка. :)

Martito
12-23-2006, 22:33
Аха :D