PDA

View Full Version : За отношенията между феновете



Murderdoll
01-07-2005, 22:43
...на различни стилове музика....
въпроса е ЗАЩО по
дяволите са тези тъпи и безсмислени
конфликти между метъли,рапъри,чалгари,
пънкари и квито още се сетите...
и в нашия форум доста често се срещат
индивиди с такова мислене...псуващи
всеки който се осмели да каже че слуша
различна музика..
п.п. темата я взех от един друг форум,
надявам се да не ме линчувате :lol:

Eliiiiiiiiii sexsito
01-07-2005, 22:46
...на различни стилове музика....
въпроса е ЗАЩО по
дяволите са тези тъпи и безсмислени
конфликти между метъли,рапъри,чалгари,
пънкари и квито още се сетите...
и в нашия форум доста често се срещат
индивиди с такова мислене...псуващи
всеки който се осмели да каже че слуша
различна музика..
п.п. темата я взех от един друг форум,
надявам се да не ме линчувате :lol:
ami da mnogo si prava-emi izglega 4e horata,koto ne se poznavat misliat za sebe si po muzikata koita haresvat.Spored men tva taka e mnogo 6it :roll:

hahavteen
01-07-2005, 22:50
Az ne gi razbiram teia sporove! Spored men tezi hora koito sly6at samo edin stil i ne priznavat drygo sa stra6no ograni4eni i tesnogrudi! :roll:

Satanas_daughter
01-07-2005, 22:50
emi prosto e ne vsichki imame ednakvi interesi ednakvi hora niama,i vseki si obicha stila i smiata che negovia e nai gotinia...normalno e!!!!
i vse pak az da si kaja METAL IS THE BEST

Satanas_daughter
01-07-2005, 22:50
Az ne gi razbiram teia sporove! Spored men tezi hora koito sly6at samo edin stil i ne priznavat drygo sa stra6no ograni4eni i tesnogrudi! :roll:
blagodaria ti az sum ogranichena znachi :evil:

01-07-2005, 22:55
"Spored men tezi hora koito sly6at samo edin stil i ne priznavat drygo sa stra6no ograni4eni i tesnogrudi!"
no ti si 2 pati po tesnogleda ot tqh zashtoto ne davash pravo na izbor na horata s razlichno mislene da da badat! Predi godini bqh metal...po vsichki paragrafi! mrazeh sichko drugo METALA beshe edinstvenata muzika za men, no ne spirah nikoi da slusha kakvoto iskah, ne bazirah mnenieto si za nqkoi po kakvo slusha! ispadash v paradox slance...

hahavteen
01-07-2005, 22:59
Moje bi ne ste me razbrali pravilno.Imah predvid horata koito sly6at samo 4alga primerno ili rap ili kakvoto tam iskate i smiatat 4e vsi4ko drygo e tupo i ne zaslyjava vnimanieto im! Karat se s fenovete na drygi stilove i niamat kapka tolerans! :roll:

rosskata
01-07-2005, 23:03
:? Мнооо се дразня от такива спорове, ама няма как да не участвам, щото който и стил да обидят, аз все го слушам!!!
Не можаха ли метълите да разберат, че чалгарите не са "прости селяни"
Не можаха ли рапърите да разберат, че метълите не са "заблудени типове с мазни коси"
И не можаха ли чалгарите да разберат , че не всики рапъри са като Мишо шамара?

И няма ли най после да спрат хората да търсят причини да се мразят и нападат???

http://www.toppun.com/Make-Love-Not-War_small1.gif

Satanas_daughter
01-07-2005, 23:11
Moje bi ne ste me razbrali pravilno.Imah predvid horata koito sly6at samo 4alga primerno ili rap ili kakvoto tam iskate i smiatat 4e vsi4ko drygo e tupo i ne zaslyjava vnimanieto im! Karat se s fenovete na drygi stilove i niamat kapka tolerans! :roll:

emi az tochno taka smiatam de

DiEsEl_GiRl4eTo
01-07-2005, 23:50
Ami az i v drugi mneniq sym kazvala, che ne precenqm horata po muzikata, koqto slushat. Spored men tezi razpri sa typi. Vseki trqbva da uvajava mnenieto i vkusa na drugiq. Po tozi nachin se nauchavame da uvajavame chovechestvoto(v t.ch. i sebe si).

01-08-2005, 00:00
...на различни стилове музика....
въпроса е ЗАЩО по
дяволите са тези тъпи и безсмислени
конфликти между метъли,рапъри,чалгари,
пънкари и квито още се сетите...
и в нашия форум доста често се срещат
индивиди с такова мислене...псуващи
всеки който се осмели да каже че слуша
различна музика..
п.п. темата я взех от един друг форум,
надявам се да не ме линчувате :lol:

Защото са малоумници за тва.

Всеки човек е свободен да слуша каквато си иска музика и по това какво той слуша не могат да се правят изводи какъв е, що е и.т.н.

Аз слушам ВСИЧКО, което ме кефи. Не робувам като некъв идиот само на един вид музика и да отричам всичко останало.

GalYol
01-08-2005, 00:26
Хм е това никога не съм го разбирала. :?
Как някой определя другите по някакви такива външни(съвсем нищо не значещи) белези?
НЕ спирам да се чудя кога хората ще се научат да бъдат по-толерантни? И кога ли ще започнат да уважават правото всеки да е различен, да бъде себе си? Не спираме да се оплакваме, че сме като стадо овце, че всички са еднакви и т.н., а едновременно с това не даваме право да другите да изразят себе си както намерят за добре(напр чрез определен стил музика)...

air_J
01-08-2005, 00:30
piqn sym i tova e polojenieto ! :twisted:

aBeP4eTo
01-08-2005, 00:50
Хм е това никога не съм го разбирала. :?
Как някой определя другите по някакви такива външни(съвсем нищо не значещи) белези?
НЕ спирам да се чудя кога хората ще се научат да бъдат по-толерантни? И кога ли ще започнат да уважават правото всеки да е различен, да бъде себе си? Не спираме да се оплакваме, че сме като стадо овце, че всички са еднакви и т.н., а едновременно с това не даваме право да другите да изразят себе си както намерят за добре(напр чрез определен стил музика)...

Точно така ! Тва си е супер вярно ... всеки има право да слуша каквото си иска и никой не трябва да му се бърка...! :lol:

LiNkiN4eTo
01-08-2005, 10:47
prosto obi4ame da se karame :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Momchence
01-08-2005, 15:30
Ok obe6tavam pove4e da ne psuvam nikoi otnosno muzikata koqto slu6a :P :lol: "Izvinqvaite mili drugar4eta, pove4e nqma da pravq taka" :P

Eliiiiiiiiii sexsito
01-08-2005, 16:02
Ok obe6tavam pove4e da ne psuvam nikoi otnosno muzikata koqto slu6a :P :lol: "Izvinqvaite mili drugar4eta, pove4e nqma da pravq taka" :P
luulllllllll =D>

FeitiCeiRa
01-08-2005, 16:06
Ами тъпо си е..наистина :roll: Но просто няма как едната страна да се убеди в противното и тн..Мнооого ми е трудно например да си представя как един скинар може да бъде убеден,че пънкарите са много добри деца,които въобще не се друсат и не са изпаднали пияндета..един рапър-че например сред метълите има и много интелигентни хора,които поддържат наистина добра лична хигиена хах..а за прословутата тъпотия на чалгарите да не говорим :?

Peace`
01-08-2005, 16:22
например сред метълите има и много интелигентни хора,които поддържат наистина добра лична хигиена

mm e az kato sum metal misli6 4e nqma da se kupq li..hmm!
dokolkoto se otnasq do 4ALGARITE - aide moderatorkata iska da gi nari4am Folk Fenove....6te kaja 4e vinagi si imam 1 naum za tqh..

Momchence
01-08-2005, 17:09
Ами тъпо си е..наистина :roll: Но просто няма как едната страна да се убеди в противното и тн..Мнооого ми е трудно например да си представя как един скинар може да бъде убеден,че пънкарите са много добри деца,които въобще не се друсат и не са изпаднали пияндета..един рапър-че например сред метълите има и много интелигентни хора,които поддържат наистина добра лична хигиена хах..а за прословутата тъпотия на чалгарите да не говорим :? Eiii kade se zagubi ti po4na da mi lipsva6 :P

FeitiCeiRa
01-08-2005, 17:37
Ами тъпо си е..наистина :roll: Но просто няма как едната страна да се убеди в противното и тн..Мнооого ми е трудно например да си представя как един скинар може да бъде убеден,че пънкарите са много добри деца,които въобще не се друсат и не са изпаднали пияндета..един рапър-че например сред метълите има и много интелигентни хора,които поддържат наистина добра лична хигиена хах..а за прословутата тъпотия на чалгарите да не говорим :? Eiii kade se zagubi ti po4na da mi lipsva6 :P
..искаш да кажеш да ти липсват тъпите ми мнения ли хахха :lol: Ами всъщност като се замисля май наистина не съм влизала скоро във форума.. :)

Momchence
01-08-2005, 23:01
Ами тъпо си е..наистина :roll: Но просто няма как едната страна да се убеди в противното и тн..Мнооого ми е трудно например да си представя как един скинар може да бъде убеден,че пънкарите са много добри деца,които въобще не се друсат и не са изпаднали пияндета..един рапър-че например сред метълите има и много интелигентни хора,които поддържат наистина добра лична хигиена хах..а за прословутата тъпотия на чалгарите да не говорим :? Eiii kade se zagubi ti po4na da mi lipsva6 :P
..искаш да кажеш да ти липсват тъпите ми мнения ли хахха :lol: Ами всъщност като се замисля май наистина не съм влизала скоро във форума.. :) kak moja da go kaje6 :) az usetih 4e te nqma pone nqkoi moje6 da byde6 siguren 4e se se6ta za teb :) :P

`cannibal`girl
01-11-2005, 20:56
mi kvo da vi kaja.Vinagi 6te si buda protiv nekvi folk-toqgi det se opitvat da me zaribqvat. :twisted: :wink: :twisted:

amy lee
01-11-2005, 21:26
...на различни стилове музика....
въпроса е ЗАЩО по
дяволите са тези тъпи и безсмислени
конфликти между метъли,рапъри,чалгари,
пънкари и квито още се сетите...
и в нашия форум доста често се срещат
индивиди с такова мислене...псуващи
всеки който се осмели да каже че слуша
различна музика..
п.п. темата я взех от един друг форум,
надявам се да не ме линчувате :lol: mi da ti kaja 4esno i az sum na su6toto mnenie :roll: spored men tva e napulno bezsmisleno

iv4e_f
01-11-2005, 21:35
:? Мнооо се дразня от такива спорове, ама няма как да не участвам, щото който и стил да обидят, аз все го слушам!!!
Не можаха ли метълите да разберат, че чалгарите не са "прости селяни"
Не можаха ли рапърите да разберат, че метълите не са "заблудени типове с мазни коси"
И не можаха ли чалгарите да разберат , че не всики рапъри са като Мишо шамара?

И няма ли най после да спрат хората да търсят причини да се мразят и нападат???

http://www.toppun.com/Make-Love-Not-War_small1.gifsaglasna sam! :P :P :P

`cannibal`girl
01-24-2005, 10:22
Az ne gi razbiram teia sporove! Spored men tezi hora koito sly6at samo edin stil i ne priznavat drygo sa stra6no ograni4eni i tesnogrudi! :roll:

Radvam se 4e sam ograni4ena :mrgreen:

Murderdoll
01-24-2005, 13:17
Az ne gi razbiram teia sporove! Spored men tezi hora koito sly6at samo edin stil i ne priznavat drygo sa stra6no ograni4eni i tesnogrudi! :roll:

Radvam se 4e sam ograni4ena :mrgreen:
така ше кажеш ти някой ден обаче ше се напушим
на Боб Марли и друго ше кажеш ти :lol: :lol: :lol:

amy lee
01-24-2005, 13:28
Az ne gi razbiram teia sporove! Spored men tezi hora koito sly6at samo edin stil i ne priznavat drygo sa stra6no ograni4eni i tesnogrudi! :roll:

Radvam se 4e sam ograni4ena :mrgreen:dobre de,ako slu6a6 samo edin stil...kakvo drugite za teb sa pulen bokluk i za teb sa straaaaaa6no skapani stilove li :roll: :wink:

Satanas_daughter
01-24-2005, 16:49
Az ne gi razbiram teia sporove! Spored men tezi hora koito sly6at samo edin stil i ne priznavat drygo sa stra6no ograni4eni i tesnogrudi! :roll:

Radvam se 4e sam ograni4ena :mrgreen:dobre de,ako slu6a6 samo edin stil...kakvo drugite za teb sa pulen bokluk i za teb sa straaaaaa6no skapani stilove li :roll: :wink:

za men e taka predpolagam che i za neia,normalno e vsichki tezi stilove si imat suvsem razlichni viarvania,eto primerno nie metalite ne ni kefi tezata za pari koli i jeni,do kolkoto puk raparite ne gi kefi primerno momiche s kobinki i kaishi...vseki si ima pravo na mnenia...moga da kaja samo edno
Az sum OGRANICHENA

raffy
01-24-2005, 17:17
за мен тва е наистина много глупаво. аз лично съм от хората, които не са почитатели на определен стил - слушам от всичко по малко, миш-маш :) някой може да ме нарече 'чалгарка' и тогава ще му кажа,че си умирам за Nemo на Nightwish,а сега?
за това ми е странно да съдя за хората по музиката, която слушат. все пак музиката е само едно развлечение,не начин на живот, поне би трявало да е. дано повече хора осъзнават колко е глупаво да съдиш за хората по техните пристрастия,преди дори да ги познаваш....

Momchence
01-24-2005, 17:28
...на различни стилове музика....
въпроса е ЗАЩО по
дяволите са тези тъпи и безсмислени
конфликти между метъли,рапъри,чалгари,
пънкари и квито още се сетите...
и в нашия форум доста често се срещат
индивиди с такова мислене...псуващи
всеки който се осмели да каже че слуша
различна музика..
п.п. темата я взех от един друг форум,
надявам се да не ме линчувате :lol:
ami da mnogo si prava-emi izglega 4e horata,koto ne se poznavat misliat za sebe si po muzikata koita haresvat.Spored men tva taka e mnogo 6it :roll:Az te psuvam i 6te psuvam ne 6toto si 4algarka a za6toto si TYPA 4algarka flooderka!! :P

01-09-2007, 13:48
Ami az i v drugi mneniq sym kazvala, che ne precenqm horata po muzikata, koqto slushat. Spored men tezi razpri sa typi. Vseki trqbva da uvajava mnenieto i vkusa na drugiq. Po tozi nachin se nauchavame da uvajavame chovechestvoto(v t.ch. i sebe si).

abstraction
01-09-2007, 16:21
човека като цяло е конфликто същество, в чиято природа е да учавства във враждуваща със останалите група. Нормално е хората да се делят, да изливат отрицателната си енергия.
Този въпрос е идентичен с въпроса защо феновете на Левски и ЦСКА враждуват помежду си.

niGGa
01-09-2007, 17:08
ми шо да не се караме :lol:

fake
01-09-2007, 17:43
абеее кой вдига теми от миналия век дееба :lol: :lol: :lol: :lol:
вече не мисля така естествено, всички на сапун

xDoWn3Rx
01-09-2007, 18:11
Еми незнам защо,но съм почти убедена,че повечето хора написали по темата нещо от типана:"За мене тва няма зн,не определям хората по музиката дет слушат" и т.н. не са напулно искрени,или просто не се осъзнават,че правят обратното :? Аз да си призная,че определено за мене има зн кво слуша човека,с коитото си общувам,с което не се гордея особено де :oops: Ама така си е ся.....както когато да кажем се запознаеш с даден човек ти забелязваш първо външния му вид,след няколко разменени изречения дали що годе мое да си върве лафа и ред др неща впоследствие,и това е напълно нормално.По този начин ти си съставяш някво мнение,и като разбираш все нови и нови неща за него в съзнанието ти се изгражда някъв образ,отговарящ или съответно не на типа хора,които харесваш.И музиката е един от доста важните фактори,поне за мене.Естествено не решаващ.....но мн важен Например аз лично някой като ми каже че слуша чалга(имам доста предрасъдаци)няма как да не ме обземе паника,4е този за мене лош негов вкус ще се прояви и в др области,освн в музикалните му предпочитания :smt012 Още повече,че при мене музиката е навсякъде и постоянно-когато сум си вкъщи нон-стоп слушам....щот и тв не гледам,ако съм наавън задължително с троиката и така \:D/ Просто не си представям живота си без музиката и точно затова е и мн важен за мене фактор при общуване

lunnoto_momi4e
01-09-2007, 19:21
И аз много се дразня от такива спорове,но такъв е живота.Аз си слушам и рап,и чалга,и поп,и метъл..........

Iowa
01-11-2007, 23:52
Аз лично споря,за да губя време и защото ми доставя удоволствие да нервя отсрешния.. ;-)

OtherDimension
01-12-2007, 16:25
Satanas_daughter ae trai
3 stranici she ti cheta tuka kak mi se jalvash che si ogranichena - mi takava si
nie kvo da napravim ?

kolkoto do temata - suglsen sum , vseki da si slusha kvoto iska..