PDA

View Full Version : ahh 1viq put :( problem za vseki



some0ne
01-08-2005, 02:17
na 16 godini sum i sum oshte devstven ;[ imam vuzmojnost da pravq sex s priatelkata mi no se pristesnqvam ot nqkolko neshta 1vo- da ne se izloja kato cqlo 2ro- razmerut (14cm.) 3to- da ne svursha prekaleno burzo.poneje sum siguren 4e ne samo az imam tozi problem molq pomognete mi i po tozi na4in shte pomognete na oshte dosta hora :) daite nqkoi suvet kak da svursha po bavno i 14..... ;[ mnogo li e zle :(

mmaxx
01-08-2005, 07:25
Глей са.Значи според мен първо се застраховай като й кажи че досега не си го правил.А за размера - нема изобщо кво да се притесняваш.100% ще й стигне.Аз като бях на 14 го правих с една на 17 и да ти кажа според нея изобщо не ми беше малък.В смисъл че остана доволна , а тогава и според мен не ми беше достатъчно голям :wink: Така че смело напред :wink:

neizvesten_x
01-09-2005, 07:25
mmmmmmm durex prezervatiwi uezi s chasovnika ne pomniq kkase kazwaha pleasure mai zabaviqt erakcionniqt moment

Ashley88
01-09-2005, 08:55
ne se pritesnqvai za razmera i tem podobni . prosto badi nejen i dostavi udovolstvie koeto da pomni vinagi . ako pita6 men 6te se spravi6 dobre . prosto se otpusni i ne badi kato nqkoe malko dete . nakarai q da se 4ustva boginq , a kolkoto do tova sas svar6vaneto to samo 6te si doide . tva sa majki paranoi . normalno e da se pritesnqva6 ama ne pozvolqvai tova da razvali vsi4ko .

XXXBoY_88
10-23-2006, 14:39
абе набии и го здравата и не му мисли много много... малии ти дайе си великан аз сам на 18 години и ми е 12 см :) хаха :::

10-23-2006, 18:36
abe 6te se spravi6 super.nqma kakvo da ti kazvame nie.ne trqbva da se bezpookoi6 i na momi4eto ako mu e za parvi put na neq 6te i e hilqda puti po pritesneno.a razmerat nqma zna4enie.prosto 6tom se obi4ate make love.btw az sym momi4e i naistina nqma ot kakvo da se pritesnqva6

MrAsNiKa
10-23-2006, 18:41
Човече смело на пред
Нула притеснение
Кажи и че ти е за първи път т'ва въобще не е проблем
Хубаво да знае ако е опитна супер ще ти помогне и то много
Важното е да и обърнеш огромно внимание
Вярвам ще се справиш (пък и си мъж то ти е вродено)
Покажи и как се прави :twisted:

IdiOtKa
10-23-2006, 19:18
от опит глава не боли ...споко нищо няма да обърка ....

10-23-2006, 19:38
1-vo-ne e maluk spoko!!
2ro-vsi4ki mom4eta svurv6 burzo purviq put...spokoino mackata she te razbere
3to-ovladei se malko i ne se pritesnqvai tolkova mnogo -ni6to nqma da oburka6 sigurna sum
USPEH!

MalKa_BLuDnica
10-23-2006, 19:40
1-vo-ne e maluk spoko!!
2ro-vsi4ki mom4eta svurv6 burzo purviq put...spokoino mackata she te razbere
3to-ovladei se malko i ne se pritesnqvai tolkova mnogo -ni6to nqma da oburka6 sigurna sum
USPEH!
suglasna sum..davai mujki..i spokoino...14 sm sa si mnogo dobre \:D/

Nasindo
10-23-2006, 20:29
na 16 godini sum i sum oshte devstven ;[ imam vuzmojnost da pravq sex s priatelkata mi no se pristesnqvam ot nqkolko neshta 1vo- da ne se izloja kato cqlo 2ro- razmerut (14cm.) 3to- da ne svursha prekaleno burzo.poneje sum siguren 4e ne samo az imam tozi problem molq pomognete mi i po tozi na4in shte pomognete na oshte dosta hora :) daite nqkoi suvet kak da svursha po bavno i 14..... ;[ mnogo li e zle :(

Xax... едно е да си го мислиш ,че ще свършиш бързо , друго е да стане...Първо пробвайте... гледай да е предразположиш добре - целувки ,докосвания ,фелацио(да е оближеш отдоло ,в случай ,че не знаеш какво е фелацио O:) )и след това да си поставиш презерватива ,като може и тя да участва в самото поставяне(естествено не е назорвай)...ако нз как ,тук в сайта има клипче с това ,как се слага кондом...опитай се докато си поставяш презерватива да си платно до нея ,да е осещаш и когато го поставиш продалжи да е целуваш .... където си поискаш ,просто за да не спичаш ,а и възбудата да държи твоят "прятел" в готовност.... след това бавно проникни в нея... гледай какво прави ,следвай движенията и ,погледа и ,може дори да е попиташ "как си" ; "добре ли си ?" и неща от този сорт ,жестовете и ...След като проникнеш в нея започни с бавни/постепенни движения да го вкарваш ПОСТЕПЕННО ,а не да го нарагаш и да е заболи (ПРИЯТЕЛКАТА ТИ ДЕВСТВЕНА ЛИ Е ? ЩОТО НЕ РАЗБРАХ?)ако е девствена пак ще направиш това само ,че преди самия акт ще си пахаш пръсчетата в нея... малко може да е поболи ... ама затова пак ти казвам - следи всяко нейно движение и жест и гледай да е възбудиш на макс...постарай се люб.игра да е достатъчно дълга за това.......И все пак ако успееш от първия път не е фатално .... ще се справиш !!!
успех....

Хайде със здраве O:)

а за поста по-горе quot-нат където е ...искам да кажа на това момиче ,че има момчета ,които първия път са свършвали бавно или въобще не са свършвали - било то заради напрежението или стреса... така ,че не говори глупости :mrgreen: [-X

bulgarche
10-24-2006, 07:25
ППффууу..ае перфектен си бе! Ако не влиза по-яко ли ще ти е? Ае по-спокойно и недей да го мислиш толкова (само презерватива де).

krem4et0
10-24-2006, 07:48
и до сега не знам размерът на пенисът на гаджето си и не ме интересува ама грам.Това е човекът,който обичам и 2-3 см в повече не го променят.А и с времето се научи кое ми харесва и се справя в повечето случаи добре.Сега че ще свършиш бързо-спор няма.Ако го правиш с презерватив ще се намали удоволствието и ще свършиш по-бавно.А като цяло те съветвам да го направиш с някое сериозно момиче,за което не е важно дали си опитен или не,дали ти е малък или голям и което след бързата ти еякулация ще те гушне и щекаже-голяма работа.След час ще е по-добре ако искаш да опитаме пак!