PDA

View Full Version : Как си оформяте



Готината
01-08-2005, 11:22
Искам да ви питам вие как си махате космите от веждите щото на мен са ми казвали че с пинсета а пък други са ми казвали че не трябва с пинсета и аз вече нз какво да права

adult
01-08-2005, 12:02
Е като не с пинсета с какво :?: :?: :?: Баси...ами с пинсета естествено-и на козметик да идеш пак с пинсета ще ти ти оформят! Въпроса е да улучиш формата на веждите,която най-много ще подхожда на формата на лицето и очите си-а това козметикът най-добре ще го прецени:) И сама можеш де :wink:

Satanas_daughter
01-08-2005, 12:30
mi az gi maham s pisenta,obahe mnou boli,i vse pak ne na vsichki edna i suhta forma na vejdite im otiva zavisi ot ochite

b-b-b
01-08-2005, 12:43
S pinseta, no 4estno kazano men vuobshte ne me boli, moje bi prosto ve4e sum sviknala.

leona
01-08-2005, 13:07
mno qsno 4e s pinseta s kvo ina4e...? mi boli samo parviq pat kato si gi skubi6 puk i sled tva se svikva i izob6to ne boli

suzanna
01-08-2005, 14:36
ahahahha...e kak s kakvo ...za pruv put chuvam...da nqma da gi brusnem tiq vejdi...edna hubava pinseta ot tiq deto hvashtat idealno sa super...a i az sum tolkova sviknala che veche mi e golqm kef da si durpam s neq;)))no inache ideqta za kozmetika i to osobeno v nachaloto kogato ne si sviknala da si skubesh vejdite e idealna..az ne sum hodila no mi se struva mn dobre...i pl tova izobshto ne e skupo taka che mojesh da otidesh:))

Iliqn4eto
01-08-2005, 15:30
e ta ako ne s pinseta sas kakvo...:)

05-02-2007, 16:03
moje i bez ako si tolkova kosmqsala tam s kola maska hahaahahahahah

malka_sladuranka
05-02-2007, 16:41
Може и с конец. :shock:
Това е много странно. :-k
Козметичката ми при която ходех преди(къде се изгуби тази жена...) ми ги скубеше с конец. :shock:
Хваща една макара, захапва конеца в единия край, ако не се лъжа првеше конеца двоен, върти го, усуква го по някакъв странен начин и отскубва. :shock:
Много добро беше това, ама сега...с пинсетка....

Sexapilna_kukla
05-02-2007, 16:53
Може и с конец. :shock:
Това е много странно. :-k
Козметичката ми при която ходех преди(къде се изгуби тази жена...) ми ги скубеше с конец. :shock:
Хваща една макара, захапва конеца в единия край, ако не се лъжа првеше конеца двоен, върти го, усуква го по някакъв странен начин и отскубва. :shock:
Много добро беше това, ама сега...с пинсетка....
:smt005 :smt005 :smt005
Искам и аз такааааа :smt006

UnBornKb
05-02-2007, 20:22
Може и с конец. :shock:
Това е много странно. :-k
Козметичката ми при която ходех преди(къде се изгуби тази жена...) ми ги скубеше с конец. :shock:
Хваща една макара, захапва конеца в единия край, ако не се лъжа првеше конеца двоен, върти го, усуква го по някакъв странен начин и отскубва. :shock:
Много добро беше това, ама сега...с пинсетка....

Хахаха звучи много странно, но пък забавно ;)
Иначе .. с пинсета. Но формата зависи от лицето ти.

ProstoAz
05-03-2007, 08:09
Стара тема!