PDA

View Full Version : Requiem For A Dream



FeitiCeiRa
01-08-2005, 17:20
Реших да пост-на темата именно тук,защото Requiem For A Dream е филм за вредата от наркотиците.
Гледали ли сте го,и ако да-какво мислите??Филмът не е много нов,но наистина си струва да се гледа.Аз лично бях направо потресена..20 мин. след като свърши седях и гледах в една точка :shock: Адски брутален!!И наистина постига се постига желания ефект(поне при мен)-човек да осъзнае колко опасна може да бъде клопката на наркотиците;как можеш да съсипеш живота си...Преди ми беше интересно да пробвам примерно амфетамини,но сега като се сетя за филма и се отвращавам :x

Satanas_daughter
01-08-2005, 17:27
ne sum go gledala ama niakude chetoh analiz za nego i mi se stori dosta tejuk no hubav film

techCandy
01-08-2005, 17:39
ami ne sym
no si vzemi American story X
efekta e gore dolu sy6tiq :roll:

Black_Diamond
01-08-2005, 18:52
Не съм го гледала, но при мен май няма смисъл, защото знам за вредата от наркотиците и никога не ми е било интересно да опитам каквото и да било. Но всъщност целта на тези филми е именно да шокират, за да се стреснат хората и да загреят, че не сме в 60те години и сега е много ясно, че като взимаш наркотици не си интересен, ами направо за съжаление.

Murderdoll
01-08-2005, 21:30
MNOO MNOO dobar film!!!!!!!!
koito ne go e gledal ujasno mnogo
e izpusnal

DiEsEl_GiRl4eTo
01-08-2005, 21:54
Много е хубав наистина филма. Ама и е много тежък. Аз не можах дори да го изгледамнаведнъж, доколкото помня. Обаче определено си струва.

ridin'spinnaz
01-08-2005, 22:05
nai velikiq film ... mnogo potresavasht
peace

FeitiCeiRa
01-09-2005, 09:08
MNOO MNOO dobar film!!!!!!!!
koito ne go e gledal ujasno mnogo
e izpusnal
Дам,и аз така мисля..дори и да не си склонен да взимаш наркотици,пак ще е голям пропуск да не се гледа.Бай дъ уей-подобен ефект има и филмът Кидс,само че неговото влияние е повече да стресне хората за деградиранетно на младежта..са секса и спина..и пак за наркотиците,разбира се :x

ReQuiem_For_a_DreaM
01-23-2005, 14:30
Gledala sum go.. Filma e prosto potresavasht.. Mnogo brutalen no opisvasht jestokata istina.. Ne si struva da si izgubish jivota po tozi nachin!!! :!: :!: :!:

Murderdoll
01-23-2005, 15:35
by the way
КОЙТО МИСЛИ ЧЕ НЯМА НУЖДА ДА
ГЛЕДА ФИЛМА ДА КЛИКНЕ ТУК И ДА
ПРОЧЕТЕ ВСИЧКО...ДА ВИДИМ ДАЛИ
ОЩЕ НЯМА ДА ИСКА ДА ГО ГЛЕДА... (http://www.razmisli.hit.bg/requiem.htm)

FeitiCeiRa
01-23-2005, 17:35
Gledala sum go.. Filma e prosto potresavasht.. Mnogo brutalen no opisvasht jestokata istina.. Ne si struva da si izgubish jivota po tozi nachin!!! :!: :!: :!:
Уау..даже никът ти е заглавието на филма..респект 8) Явно и теб доста те е впечатлил хъх...Тоя филм трябва да го направят задължителен за гледане в даскало направо :shock:

korn___
02-18-2005, 04:41
dam filma e mnogo brutalen no za mene tva e normalno poneje sviknah na super brutalen jivot ve4e ni6to ne moje da me stresne i o4udi poneje celiq jivot e edno mu4enie mnogo brutalni i grubo...

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

geri_kyky
03-04-2005, 13:19
TOVA MI E LUBIMIQ FILM.NAISTINA E JESTOK!GLEDAH GO OSHTE KATO IZLEZE SVALIH SI GO NA DISK I AZ IMAM SASHTITE PROBLEMI I DO SEGA KATO MI STANE KRIVO SI GO PUSKAM I SE KASAM DA REVA-VSE EDNO GLEDAM SOBSTVENIQ SI JIVOT.OTDELNO SAM I VLUBENA V HARRY(JARED LETO)VELIK E I GOLQM SLADUR!SAVETVAM VSEKI DA GLEDA TOZI FILM-V NEGO IMA STRASHNO MNOGO POUKA I ZA NARKOMANI I RODITELI I IZOBSHTO ZA VSEKI PO NESHTO
VELIK FILM-GLEDALA SAM GO PONE 50 PATI I NE MOJE DA MI OMRAZNE
DORI SAM SI SVALILA SOUNDTRACKA OT FILMA TOI SAHSTO E JESTOK!
PROSTO OSTANAH BEZ KOMENTAR SLED PARVOTO MI GLEDANE
NQMA PO DOBAR FILM OTNOSNO NARKOTICITE
REQUIEM FOR A DREAM POKAZVA OT VSQKA STRANA VREDATA OT NARKOTICITE I VDIGASHTITE I SVALQSHTITE
HORA NQMA DA SAJELQVATE GLEDAITE GO :!: :!: :!:

^^^^^^
03-15-2005, 12:33
mi filma e dobar,gotin e..ima i drugi kato nego..kids i nai-welikiq za men BLOW

FeitiCeiRa
03-15-2005, 14:20
ami ne sym
no si vzemi American story X
efekta e gore dolu sy6tiq :roll:
Преди няколко дни го гледах и този филм-Американска история Х иии направоо :shock: :shock: :!: Останах не потресена ми не знам и аз кфа.Адски силен филм!!!Тотално се отвратих от скинарите.. :x

Cyberdyne_101
03-15-2005, 16:24
Trainspotting 8) Само това ще кажа :wink:

03-15-2005, 20:03
ami ne sym go gledal

KiLLeR_InSTiNkT
03-04-2007, 12:04
Гледала съм го и мога да кажа, че е много добър филм - реалистичен и кара хората да се замислят за доста неща. Брутален е...

ooops
03-04-2007, 18:09
daite link otnqkude da si go drupna
ma po skoro pls :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

ThePainIsReaL
03-06-2007, 16:36
Нз за какво съм запомнила , че филмът се казва Requiem for a drama :roll: , ама както и да е . Уникален филм е . Всеки трябва да го гледа .. иначе е адски тежък и брутален .

03-07-2007, 11:13
гледах го, не важи.. Не и колкото Трейнспотинг, въпреки, 4е представя света на дрогата под подобен ъгъл и от подобна гледна то4ка.
Тва трябва да си супер балък, зада си сгомнясаш живота като героите от филма,

не 4е е невъзможно, но ако на някого се слу4и нещо подобно, то ще е заради собвствената му непредпазливост, а не заради дрогите, които употребява,.
И много ясно- дрогата есамо един ИНСТРУМЕНТ, също както всяко друго нещо на този свят, което може да се използва по много на4ини,

"въжето служи на моряка за да плава, на алпиниста-да се катери, а на самоубиеца-да се обеси"
някой потенциален самоубиец може и да успее да се самоубие и 4рез дрога, но ще му е много по- лесно да го направи по друг на4ин.

п.с. дрогите не са за всеки. Само интелигентни хора, които са наясно със себе си и с на4ина по който функционират могатда си позволят да използват понякога някакви дроги като средство за постигане на някакви резултати,
но както всяко друго нещо, което може да се пипне и да се види, дрогите са само СРЕДСТВА , а не цел.

sWeEt_SeEd
03-07-2007, 11:52
ами... да гледала съм го...добър-да,реалистичен...може да се поспори...особено с бабката дето отслабваше с конфети ли беше с ексове ли не помня...е тфа реалистично ли ви се вижда...мисля и аз да отида при доктора да го помоля да ми даде хапчета за отслабване...може пък да уцеля 6 а?ахехаеххае иначе че се намаляват килограмите-да така е....trainspotting ,Blow , Fear & Loathing in LA i dori London sa po realisti4ni :mrgreen: също и Animal i Carlito's way raise to power ae :smt006

/wan`a`doo/
03-07-2007, 15:12
ами... да гледала съм го...добър-да,реалистичен...може да се поспори...особено с бабката дето отслабваше с конфети ли беше с ексове ли не помня...е тфа реалистично ли ви се вижда...мисля и аз да отида при доктора да го помоля да ми даде хапчета за отслабване...може пък да уцеля 6 а?ахехаеххае иначе че се намаляват килограмите-да така е....trainspotting ,Blow , Fear & Loathing in LA i dori London sa po realisti4ni :mrgreen: също и Animal i Carlito's way raise to power ae :smt006
Fear and loathing in LV е толкова реалистичен, даааа. Айде отиди в някой хотел в Лас Вегас и направи такова наводнение, да те видим... например в Wunn. А тва за бабката... значи много много отдавна наистина амфетите са се използвали като хапчета за отслабване, сеш се :?:

ooops
03-07-2007, 18:46
xax am nai nakraq go gledax mm edvam go namerix toq film no vse pak moga da kaja 4e men mn me radva abe 4uk e mn e dobur :-D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ebati gorkata jena ne moje milata da si gleda filma axxxx

IdiOtKa
03-07-2007, 20:03
да филчето е доста добро ... и аз съм го гледала ..и наистина след това се чувствах някакси потресена .... всичко ми се струваше доста кофти ... и то си беше ..то накрая маина всички мно яко се преебаха ... и на всичкото отгоре филма има супер мно вярни неща не е няква фантастика :!:

03-08-2007, 14:37
"Trainspotting" e доста по-повърхтностен като филм, отколкото "Реквием за една мечта" . Гледайте ги и двата и после пишете, а музиката на Requiem for a dream се е постарал Clint Mansell - Lux Aeterna , The Beginning of The End,Kronos QuarterPaul Oakenfold - Zoo York, Winter Overture, Pi Ost.

IdiOtKa
03-08-2007, 20:13
"Trainspotting" e доста по-повърхтностен като филм, отколкото "Реквием за една мечта" . Гледайте ги и двата и после пишете, а музиката на Requiem for a dream се е постарал Clint Mansell - Lux Aeterna , The Beginning of The End,Kronos QuarterPaul Oakenfold - Zoo York, Winter Overture, Pi Ost.
абсолютно целия саундтрак мно радва ..има супер яки парчета ...мно мно готини !! той тоя прай мно хуави неща като цяло ..

_donna_
03-09-2007, 13:31
една дама казва за този филм след като я попитах какво е станало накрая - "накрая всички НЕ умряха,но по-добре да бяха умрели" ..

но по-добре без драматизации.
филмът не е потресаващ.нежеланието на хората
за живот е потресаващо. (:

екслойтед...
03-09-2007, 13:56
"Trainspotting" e доста по-повърхтностен като филм, отколкото "Реквием за една мечта" . Гледайте ги и двата и после пишете, а музиката на Requiem for a dream се е постарал Clint Mansell - Lux Aeterna , The Beginning of The End,Kronos QuarterPaul Oakenfold - Zoo York, Winter Overture, Pi Ost.

във филма са спестени малко неща от книгата... примерно смъртта на брата на Рентън и все пак да кажеш, че Трейнспотинг е повърхностен... ](*,)

martyivanova
03-09-2007, 15:42
Opredeleno i men me raztursi iz osnovi tozi film :) Trqbva da se izgleda ot vsi4ki,pro4eli temata :) SUper E

sWeEt_SeEd
03-09-2007, 19:55
ами... да гледала съм го...добър-да,реалистичен...може да се поспори...особено с бабката дето отслабваше с конфети ли беше с ексове ли не помня...е тфа реалистично ли ви се вижда...мисля и аз да отида при доктора да го помоля да ми даде хапчета за отслабване...може пък да уцеля 6 а?ахехаеххае иначе че се намаляват килограмите-да така е....trainspotting ,Blow , Fear & Loathing in LA i dori London sa po realisti4ni :mrgreen: също и Animal i Carlito's way raise to power ae :smt006
Fear and loathing in LV е толкова реалистичен, даааа. Айде отиди в някой хотел в Лас Вегас и направи такова наводнение, да те видим... например в Wunn. А тва за бабката... значи много много отдавна наистина амфетите са се използвали като хапчета за отслабване, сеш се :?:

ами...не говориме конкретно за наводнението в хотела..то те и като се държат по тоя начин няа да ги приемат,а стаа въпрос попринцип за състоянието ти като употребяаш тия неща...и ако тряа да сме по-конкретни не амфетите, а бонбоните са били средство за отслабване през 80-те anyway :mrgreen:

WwanAdoO
03-13-2007, 19:18
Хехе, да знам, айде сега не ми са хваща за глупости. Аз лично мисля, че няма нищо не нереалистично, ама може би тва са различни гледни точки или просто различни познанства...блаааа се тая, ай

MANTAS
03-15-2007, 20:25
Choose Life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol, and dental insurance. Choose fixed interest mortgage repayments. Choose a starter home. Choose your friends. Choose leisurewear and matching luggage. Choose a three-piece suite on hire purchase in a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck you are on Sunday night. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pissing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you spawned to replace yourselves. Choose your future. Choose life...

helen4ee
03-16-2007, 18:04
не съм го гледала :roll:

psycho_girl
03-16-2007, 18:23
защо не пуснете линк :?

03-17-2007, 07:39
мисля че бабата отслабва с SPEED не му знам името на български пък и не съм пробвал общо взето съм чел че от него имаш прилив на енергия нещо като екстази и който е гледал филма и е видял как само обикаля наляво надясно и чисти разбира че е възможно да се отслабне по тоя начин

айде момичета почвайте да друсате вместо да пазите диети :P

<black soul>
03-22-2007, 18:42
...сега е много ясно, че като взимаш наркотици не си интересен, ами направо за съжаление.
точно така! а за филма..не съм го гледала, но и без да го гледам аз съм против наркотиците, освен цигарите! ... с тютюн! :-D всичко останало е боклук (не че цигарите не са ама...нзн!)

- iLLuSiv3 -
03-22-2007, 22:41
Филмът е наистина невероятен, много е поучителен. Определено е доста тежък и не го препоръчвам за хора със слаби сърца, но веднъж седнете ли да го гледате - няма да можете да го спрете преди края. Покъртителен край и изводите си остават за всеки един зрител.. Мен лично този филм твърдо ме отказа да пробвам амфетки и тем-подобни нещица - първо, не намирам голям смисъл и второ, ако се злоупотребява става наистина груба картинка. :?

03-23-2007, 04:59
abe "blow" i "london" sa mn po-smisleni i pou4itelni....koito ne gi e gledal da gi gleda :!: :!: :!: :D

03-23-2007, 12:41
мисля че бабата отслабва с SPEED не му знам името на български пък и не съм пробвал общо взето съм чел че от него имаш прилив на енергия нещо като екстази и който е гледал филма и е видял как само обикаля наляво надясно и чисти разбира че е възможно да се отслабне по тоя начин

айде момичета почвайте да друсате вместо да пазите диети :P
SPEED на български се превежда 'амфета"
и това е би4ът на новото време, наистина
Да, ако "трейнспотинг" показва нагледно до какво води хероина,
"реквием фор ъ дриййм" показва докъде води амфета.
И проблема съвсем не е в самото вещество9било то диаморфин или метаамфетамин) а в отношението на хората към веществото и към употребяващите го.

O.B.I_
03-29-2007, 14:22
Tova e edin ot lubimite mi filmi. Toi pokazva kakuv e vsu6tnost jivota...

O.B.I_
03-29-2007, 14:24
Filmat pokazva kakuv vsu6tnost e jivota...

theEXPLOITED
03-29-2007, 17:41
не съм го гледала :roll:
NIKOI I NE E O4AKVAL DA SI GO GLEDALA MA ZADRASTENQ4KOOOOO!

/wan`a`doo/
03-29-2007, 18:06
Spoof. Dope. Crank. Creep. Bomb. Spank. Shit. Bang. Zip. Tweak. Chard. Call it what you will. It's all methamphetamine.

mene puk tva mnogo me kefi samo deto e ot SPun

маткабитоооо
03-29-2007, 19:09
bihte li mi dali link ot kade da go drapna ili pone da mi kajete ot kade da go namerq,6toto mnogo iskam da go gledam,ama sega s tiq zakriti torenti,a pak naistina mnogo mi se 6te da go gledam tva film4e!PLS! \:D/

O.B.I_
03-30-2007, 17:24
www.b359.com , Pi6e6 "Requiem for a dream" , Tip-vsi4ki, 2 stranica deto , tegli6 faila koito e 677MB , a tam ima i subtitri, koito moje6 da si iztegli6 ;)

MindYourMind
02-29-2008, 19:09
ami ne sym
no si vzemi American story X
efekta e gore dolu sy6tiq :roll:

FOOTSOLDIER
02-29-2008, 19:26
Прехвален :roll:

DjBaloon
02-29-2008, 19:28
Това е най-добрия филм според мене
Лично на мене ми подейства доста силно

run
02-29-2008, 20:25
Men ne me trogna osobeno, no edin fr 2 sedmici sled kato go gledahme ne moje6e da si drypne ot koza...

AFT
02-29-2008, 20:27
Гледайте Kids и Trainspotting! :)

tuka6na
03-01-2008, 07:03
Прехвален :roll:
Напротив...
Особено ако наистина знаеш за какво става дума...

Special K
03-01-2008, 11:11
ами... да гледала съм го...добър-да,реалистичен...може да се поспори...особено с бабката дето отслабваше с конфети ли беше с ексове ли не помня...е тфа реалистично ли ви се вижда...мисля и аз да отида при доктора да го помоля да ми даде хапчета за отслабване...може пък да уцеля 6 а?ахехаеххае иначе че се намаляват килограмите-да така е....trainspotting ,Blow , Fear & Loathing in LA i dori London sa po realisti4ni :mrgreen: също и Animal i Carlito's way raise to power ae :smt006
Ако не си разбрала още - амфетамините се предписват и използват широко в Щатите.....Това не е едно време.....това е СЕГА....в наши дни....
Събудете се малко, говорите против нещо а хабер си нямате.....В момента се предписва Adderal за ADD и ADHD,не само на възрастни а и на малки деца....
Requiem for a dream не е лош филм, но прекалено комерсиален и с mainstream насоченост за да ми е по вкуса.....Наистина прехвален....
Препоръчвам ви "Christiane F." - гледайте го и кажете после какво мислите, макар че е за хероин..... :)



...сега е много ясно, че като взимаш наркотици не си интересен, ами направо за съжаление.
точно така! а за филма..не съм го гледала, но и без да го гледам аз съм против наркотиците, освен цигарите! ... с тютюн! :-D всичко останало е боклук (не че цигарите не са ама...нзн!)
Това мнение ме довърши.....добре отразява докъде държавата е стигнала с промиването на мозъци..... :D

shivacheva
03-01-2008, 11:36
Лично за мен е най-добрия филм,който съм гледала...
И винаги ще бъде на първо място сред любимите ми филми...
Разбираш много неща от него и си правиш изводи...
Показва ясно докъде можеш да пропаднеш...

Barbie
03-01-2008, 11:57
Реших да пост-на темата именно тук,защото Requiem For A Dream е филм за вредата от наркотиците.


Не съм сигурна дали посланието на филма е чак толкоз просто, колкото го изкарваш...

Иначе - гледала съм го, изключително много ми харесва и определено е един от любимите ми филми. Много силен филм.

chocoleptic
03-01-2008, 15:33
трябва да се гледа - заслужава си .

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-01-2008, 19:13
боже чесно ! от този филм тръпки ме побиват.. наистина е много поучителен но след като го гледах имам чувството че цяла седмица не спах .. ужас .. и тфа дет го викаш че си гледала в 1 точка и при мен го имаше .. :shock: не не 2ри път няма да изтърпя да го изгледам наистина е много тежък филма :shock:

amatorium
03-25-2008, 23:25
Muzikata e hubava, no siniq manikur na geroniqta prosto kusashe nervi v suchetaniq s dildoto v zadnika i. 8)

Bolt_f
03-26-2008, 00:46
Реших да пост-на темата именно тук,защото Requiem For A Dream е филм за вредата от наркотиците.


Не съм сигурна дали посланието на филма е чак толкоз просто, колкото го изкарваш...

Иначе - гледала съм го, изключително много ми харесва и определено е един от любимите ми филми. Много силен филм. i az sym syglasna s Barbie.
inache ne e losh film, no ne me e pouchil izobshto. v smisyl, ima mnooooogo po-silni filmi i filmi koito oshte poveche te karat da se zamislish.

gluhar4e
03-26-2008, 20:25
Лично мен филмът ме потресе...седях доста време и не можех да се опомня.Много силен и доста реалистичен.И изключително тежък.Според мене не всеки би го издържал

vilityyy96
06-23-2010, 10:12
Каквото и да кажа за него ще е малко. Просто това за мен е върха на киното - шедьовър!!! Всеки трябва да го гледа поне веднъж в живота си... ще разбере колко е безмислено всичко и как може да се окаже... в такова положение.

vilityyy96
06-23-2010, 10:13
Каквото и да кажа за него ще е малко. Просто това за мен е върха на киното - шедьовър!!! Всеки трябва да го гледа поне веднъж в живота си... ще разбере колко е безмислено всичко и как може да се окаже... в такова положение.

w0sh
06-23-2010, 10:21
Освен дабъл постинг, некомпетентно мнение, грешен раздел и стара тема няма какво да добавя.