PDA

View Full Version : vaginalno te4enie



Verliebt_Maedchen
01-08-2005, 22:11
slu4va li vi se da e po silno ponqkoga?naprimer pri v1zbuda?izob6to imate li?6toto nqkoi kazvat 4e e normalno s drugi 4e bilo priznak na bolest...e az imam po4ti vinagi ama po 4esto e mn slabo i edva se se use6ta

Verliebter^Junge
01-08-2005, 22:15
ami da ti kaja ne s1m polu4aval dosega(i dano ne polu4a de)ama koi znae

angelski_o4i
01-08-2005, 22:56
ABSOLUTNO VSI4KI MOMI4ETA IMAT TAKOVA TE4ENIE KAKTO I MENZIS!
spokoino!prosto na vsqko e individualno koli4estvoto!moje da e priznak na bolest ako si e promenilo cveta(primerno e leko zelenikavo ili tvarde jaltenikavo),ili mirizmata mu e mn ostra i se use6ta silno!ako e taka trqbva da ide6 na genekolog v protivan slu4ai np!

Verliebt_Maedchen
01-08-2005, 22:58
aham ami i az t1i s1m 4uvala ama 6toto pove4eto ne im e silno...zatui pitam

Sunny_stz
01-08-2005, 23:32
ami vaginalnoto te4enie go ima vsqko momi4e mmmda:)))))))A pove4e ima pri silna vuzbuda:))))))))Tva zna4i 4e si se podmokrila :lol:

adult
01-09-2005, 08:26
Това може да ти е от полза:

Овулацията е моментът от цикъла,в който се отделя яйцеклетката.Това е денят в който рискът от забременяване е най-висок.Рисков е и денят преди и след овулацията.При цикъл от 28 дни,овулацията е на 14 ден,при 27 е на 11 или 12.Дните варират по принцип.Може да се усети по прозрачното лепкаво течение от влагалището,леките болки в яйчниците.
Бялото течение е нормално явление,стига да не е прекалено обилно.Но за да знаеш колко е нормалното-трябва да знаеш следните неща: След последния ден на менструацията има няколко"сухи" дни-един два например.Около овулацията течението става лепкави и прозрачно,след нея-два и повече дни-течението започва да се сгъстява,като придобива бял цвят.Така е до деня на менструацията,като тогава е по-обилно.Ако имаш засилено течение,сърбежи,дискомфорт ,парене-най-вероятно става въпрос за гъбички,като течението е признак за тях.Безобидни са,стига да се лекуват.Има много свещички и глобули,които се предписват в такива случаи,но най-добре да се отиде на гинеколог,вместо да се прилага самолечение.

semba
01-09-2005, 08:44
az kato sum vuzbudena mi e mnogo po silno oba4e i mirishe mnogo pove4e e taka kato si sedia go useshtam. Tova problem li e? Mislia da si pravia chas pri doctorkata? A tia shte me pregleda li otdolu, kak stava taia rabota 4e malko me e sram i ne mi se hodi :oops:

adult
01-09-2005, 08:54
az kato sum vuzbudena mi e mnogo po silno oba4e i mirishe mnogo pove4e e taka kato si sedia go useshtam. Tova problem li e? Mislia da si pravia chas pri doctorkata? A tia shte me pregleda li otdolu, kak stava taia rabota 4e malko me e sram i ne mi se hodi :oops:
Нормално е като си възбудена,течението да е по-обилно,а миризмата по-осезаема-т.нар. мускус :D Това е което влудява мъжете :wink: А колкото до ходенето на гинеколог-трябва да си създадеш полезния навик да ходиш поне веднъж годишно,а ако водиш полов живот-на всеки 6 месеца.Не е кой знае колко неприятно,разбира се че се преглежда отдолу,но това не трябва да те плаши.Цялата работа трае 2-3 минути.

foreverr
08-16-2007, 16:15
normalno e kato se vazbujda6 da ti te4e pove4e,za6toto te4nosta se oveli4ava za da ovlajni vaginata i da moje da se provede po lesno polov kontakt!

raindrop
08-16-2007, 17:13
ami vaginalnoto te4enie go ima vsqko momi4e mmmda:)))))))A pove4e ima pri silna vuzbuda:))))))))Tva zna4i 4e si se podmokrila :lol:

Това по принцип и това при възбуда са рзлични, сещаш ли се. нямат връзка

ProstoAz
08-16-2007, 19:50
Стара тема!