PDA

View Full Version : Linkin Park



monka
01-08-2005, 23:43
kakvo mislite za Linkin Park? tova e liubimata mi grupa! mislq,4e sa mnogo dobri,imat jestoki pesni s mnogo smisleni textove! dokato slu6am tqhnata muzika se 4uvstvam strahotno...parvata im pesen,koqto 4uh be6e Runaway :) dori 4etoh,4e te darili $100 000 za postradalite ot valnite cunami :(
sega e va6 red...

Murderdoll
01-08-2005, 23:44
мразя линкин парк...нито една песен
не ми харесва, честно...скоро слушах
тука няква тяхна пак...и пак не ми хареса
деа знам...някъв rapcore :roll:

01-08-2005, 23:48
LINKIN PARK RULE ALL

TЕ СА НАЙ НАЙ НАЙ ДОБРИТЕ! РЕСПЕКТ! ONE STEP CLOSER МИ Е ВТОРИ ХИМН! ТОВА Е НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ ЯКАТА ГРУПА В СВЕТА НЯКОГА ЖИВЯЛА НА ЗЕМЯТА! НЯМАМ ДУМИ!
1вия албум е класика - втория е малко по студен но е як! 1вия оваче го слушаь 2 години!!!!! и не ми омразна! супер са ааааааааааа темата рулира и тя!
FORCA LINKIN PARK

Verliebt_Maedchen
01-09-2005, 00:14
ami po princip ne slu6am metal no tova koeto s1m 4uvala me kefi:)

aBeP4eTo
01-09-2005, 00:16
ami po princip ne slu6am metal no tova koeto s1m 4uvala me kefi:)

Аммм LP хич не мязат на метал...
Мене са ми безразлични ! Преди правеха яка музика ! Преди 2-3 г0дини ! Сега комерс си падат :!: :roll:

winnie_girl
01-09-2005, 07:20
охо... имах един период, в който беше главно Линкин, Линкин и пак Линкин... бях им луда фенка (в началото, когато не беше "модерно" едва ли не да кажеш, че се кефиш на ЛП)
сега пак си ги слушам отвреме-навреме:) имат доста добри песни, но в момента съм на рок и ретро вълна

{}Slanchiceto{}
01-09-2005, 07:48
Ето това е изтината.ЛИНКИН ПАРК :!: Наистина са най-яката група съществвала някога.Тяхната музика е най-страхотното успокоително.Когато ми е нещо кофти си пускам нещо тяхно и сам като нов човек.Първата,коят чух беше Crawling .От тогава те са моите идоли.ОБОЖАВАМ ГИ

Cradle_Fan
01-09-2005, 10:52
Много ми е противна тази групичка....

lover4e
01-09-2005, 11:18
LP са просто супер!!:) Обожавам гиииии :D :D Любимата ми тяхна песен е Numb!!! А сега и като направиха албума с Jay-Z ... просто нямам думи!! Те са най-добрите !!

WayneStatic
01-09-2005, 11:20
Kittie_ съжалявам, че ще те разочаровам, ама явно толкова и ги знаеш. LP имат 7 албума!!! Не съм им фен, в никакъв случай. Предпочитам да знам какъв стил слушам. Те повече си приличат на чалгаджиите. Дават мило и драго, само да се харесат. Текстовете им са добре преработени стари парчета, за което мога само да съжалявам. Мразя звука на китари, лудеене на барабани и някакъв да ми се прави на DJ. Ако ще се говори за такъв тип музика, то по-добре да слушате pApA rOaCh и Limp Bizkit. Те поне минават за някакъв стил. Незнам за вас, ама на мене по излъчване тия момченца ми приличат на някаква бойбанда... Ха дано ви е станало ясно, че LP и чалгата скоро музика няма да станат.
Мога да изпиша още поне 12-13 листа с "похвали" за Linkin Park, ама надали ще е разумно... Единственото нещо, което мога да кажа и никой няма как да го обори е: "LINKIN PARK са харесвани главно(само) от момичета.... можете да си представите какво трябва да говори това за тях... :) "
Happy Horrordays 2 All!!!

Black_Diamond
01-09-2005, 11:28
И мен не ме кефят. Имат някои свестни песнички, но като цяло доста ме дразнят. Абе, изказването на Cradle_Fan беше лаконично, но точно :lol:

Peace`
01-09-2005, 11:31
Kittie_ съжалявам, че ще те разочаровам, ама явно толкова и ги знаеш. LP имат 7 албума!!! Не съм им фен, в никакъв случай. Предпочитам да знам какъв стил слушам. Те повече си приличат на чалгаджиите. Дават мило и драго, само да се харесат. Текстовете им са добре преработени стари парчета, за което мога само да съжалявам. Мразя звука на китари, лудеене на барабани и някакъв да ми се прави на DJ. Ако ще се говори за такъв тип музика, то по-добре да слушате pApA rOaCh и Limp Bizkit. Те поне минават за някакъв стил. Незнам за вас, ама на мене по излъчване тия момченца ми приличат на някаква бойбанда... Ха дано ви е станало ясно, че LP и чалгата скоро музика няма да станат.
Мога да изпиша още поне 12-13 листа с "похвали" за Linkin Park, ама надали ще е разумно... Единственото нещо, което мога да кажа и никой няма как да го обори е: "LINKIN PARK са харесвани главно(само) от момичета.... можете да си представите какво трябва да говори това за тях... :) "
Happy Horrordays 2 All!!!

PaPa RoAch & Limp Bizkit sa naistina mnogo gotini grupi...za Lp nali mi znaete kakvo e mnenieto...prosto 6te podkrepq Static-a...kato gledam i
za Static-x nqma da kaja lo6i dumi...prosto iskam da vi kaja...slu6aite pove4e METAL grupi za6toto Lp opredeleno ne sa takuv stil...si tova e ot mene..


p.s. Monka & Linkin4eto da ne se zasqgat sega..vseki si ima svoe mnenie!

DeaTHroW-ReC_F
01-09-2005, 11:51
ужасТ не ме кефят..ама хич..

Momchence
01-09-2005, 13:43
Linkin Park adskiq death metal prosto....osobeno taq poslednata s J-z e takyv metal 4e prosto sled taq pesen gledam stereo .... Dimmu Borgir, Cannibal Corpse, Sepultura i Children of Bodom vzeti zaedno ne mogat da im se merqt na prystite.....(za nqkoi nerazbrali 4algari ot rodna a Eli zexita i drugi v momenta ironiziram) LP sa nakfi ligavi amerikanski mom4enca neka si pravqt muzikata neka si imat fenovete neska sa jivi i zdravi ama samo da ne mi se pi6at metali :x

fucker
01-09-2005, 14:16
LP sucks.Истината е EMINEM!!!

eNigMaTic^
01-09-2005, 14:34
Linkin Park са ми вдъхнали отново живота :!: Песните им значат толкова много за мен.Сякаш душата ми е в тези песни.Няма да твърдя, че са най-добрите, но лично за мен са :!: Незнаете колко много са ми помогнали и въобще не са лигави или нещо такова.Всеки от тях е преживял своята лична драма и е излял мъката, радостта, разочарованието в песните. Аз съм сигурна, че всеки от вас ще си намери песен на ЛП, но просто нито се заслушвате нито нищо.И твърдите, че не метъл.Да наистина не са.Но за мен няма значение какви са щом ми помагат.И жестоко се лъжете като казвате, че няма фенове момчета.Има аз даже познавам много.И не мога да разбера какво от това, че слушате някакви по-тежки бадни, приличащи на кошмарите от сънищата :roll: Всеки ще защитава своите любимци, но не трябва да обижда тези на другите :!: И защо не харесвате ЛП :?: Защото са смесица от стилове и обявени за комерс ли :?: Просто се заслушайте в някоя от техните песни и ще откриете магията и силата на ЛП.Ще разберете, че не сте сами, че някой ви разбира и ще поплачете.И след това ще се почувствате много по-добре.Просто за ЛП нямам думи :wink: РЕСПЕКТ
Честър,Майк, Джо, Роб, Брад, Финикс страхотни сте момчета прдължавайте все така да ми вдъхвате уверност, сила и щастие :P

Momchence
01-09-2005, 14:37
Linkin Park са ми вдъхнали отново живота :!: Песните им значат толкова много за мен.Сякаш душата ми е в тези песни.Няма да твърдя, че са най-добрите, но лично за мен са :!: Незнаете колко много са ми помогнали и въобще не са лигави или нещо такова.Всеки от тях е преживял своята лична драма и е излял мъката, радостта, разочарованието в песните. Аз съм сигурна, че всеки от вас ще си намери песен на ЛП, но просто нито се заслушвате нито нищо.И твърдите, че не метъл.Да наистина не са.Но за мен няма значение какви са щом ми помагат.И жестоко се лъжете като казвате, че няма фенове момчета.Има аз даже познавам много.И не мога да разбера какво от това, че слушате някакви по-тежки бадни, приличащи на кошмарите от сънищата :roll: Всеки ще защитава своите любимци, но не трябва да обижда тези на другите :!: И защо не харесвате ЛП :?: Защото са смесица от стилове и обявени за комерс ли :?: Просто се заслушайте в някоя от техните песни и ще откриете магията и силата на ЛП.Ще разберете, че не сте сами, че някой ви разбира и ще поплачете.И след това ще се почувствате много по-добре.Просто за ЛП нямам думи :wink: РЕСПЕКТ
Честър,Майк, Джо, Роб, Брад, Финикс страхотни сте момчета прдължавайте все така да ми вдъхвате уверност, сила и щастие :P Ti mai polu4ava6 signali ot kosmosa!! :lol:

DeaTHroW-ReC_F
01-09-2005, 15:47
Linkin Park са ми вдъхнали отново живота :!: Песните им значат толкова много за мен.Сякаш душата ми е в тези песни.Няма да твърдя, че са най-добрите, но лично за мен са :!: Незнаете колко много са ми помогнали и въобще не са лигави или нещо такова.Всеки от тях е преживял своята лична драма и е излял мъката, радостта, разочарованието в песните. Аз съм сигурна, че всеки от вас ще си намери песен на ЛП, но просто нито се заслушвате нито нищо.И твърдите, че не метъл.Да наистина не са.Но за мен няма значение какви са щом ми помагат.И жестоко се лъжете като казвате, че няма фенове момчета.Има аз даже познавам много.И не мога да разбера какво от това, че слушате някакви по-тежки бадни, приличащи на кошмарите от сънищата :roll: Всеки ще защитава своите любимци, но не трябва да обижда тези на другите :!: И защо не харесвате ЛП :?: Защото са смесица от стилове и обявени за комерс ли :?: Просто се заслушайте в някоя от техните песни и ще откриете магията и силата на ЛП.Ще разберете, че не сте сами, че някой ви разбира и ще поплачете.И след това ще се почувствате много по-добре.Просто за ЛП нямам думи :wink: РЕСПЕКТ
Честър,Майк, Джо, Роб, Брад, Финикс страхотни сте момчета прдължавайте все така да ми вдъхвате уверност, сила и щастие :P
споко фе..къв е проблема че не ме кефи стила......
просто не ми допадат.....не само че са комерс..ми не ми харесват..и не намирам мойта песен в техните..не искам се заслушвам..
просто не сички ги харесват..неможе едно нещо да се харесва на сички..тва е живота..

WayneStatic
01-09-2005, 16:24
Сега, ще ме извинявате за думите ми, обаче говоря от името на всички. TaStY^GiRl ще ти кажа следното, музика, която те кара да плачеш не е музика. Явно нещо наистина имаш проблеми, момичето ми. Музиката е направена за да те развлича, а не да ревеш. ЛП може и да са смисъла на живота ти, но явно те е страх да погледнеш от истинската страна. Те правят музика, колкото да събират паричките на такива като теб, които дават мило и драго да ги чуят. Защо не ги харесвам ли? Защото са лигави. Когато на човек му е кофти най-лесно е да се свие в ъгъла и да се разплаче, както явно правиш ти. Ако желаеш мога да ти пратя доста текстове на така наречените от теб "тежки банди, приличащи на кошмари", където има много повече чувство от която и да е песен на ЛП. Явно просто си падаш по лигавите песнички. Колкото до това, че момчета също ги слушат, вярно е и аз познавам такива. В колекцията им с музика са наредени : ЛП, Кондьо, Кати и каквито там бяха... И това ако му викаш музика, жива и здрава да си да видиш, че грешиш! Айде приятно ви слушане на ЛП и реване! Истински силните духом хора слушат музика, каляваща душата и ума! Мерси за вниманието, дано някога и вие прослушате музика... Поздрави на всички рокаджии и метъли!
Metal Christmas, Heavy New Year and Happy Horrordays!

eNigMaTic^
01-09-2005, 17:41
Hmm neshto ne ste me razbrali.Az ne sam kazala nikade, che placha na LP.No go kazwam sega DA placha e i ? Placha zashtoto taka si otdyhvam.No ot problemi ne bqgam.Sama se opravqm.I ne ti iskam txt na tvoite bandi po prostata prichina che az si imam banda sys txt koito mi pogat.A kolkoto do komersa nqmam nito edin album na LP! Sichki pesni sa mi na PC i na zapisvani ot PC Cd-ta taka che...
P.S. Sorry all che pisha na latinica.Precaka mi se Flex Type

FeitiCeiRa
01-09-2005, 18:02
Linkin Park са ми вдъхнали отново живота :!: Песните им значат толкова много за мен.Сякаш душата ми е в тези песни.Няма да твърдя, че са най-добрите, но лично за мен са :!: Незнаете колко много са ми помогнали и въобще не са лигави или нещо такова.Всеки от тях е преживял своята лична драма и е излял мъката, радостта, разочарованието в песните. Аз съм сигурна, че всеки от вас ще си намери песен на ЛП, но просто нито се заслушвате нито нищо.И твърдите, че не метъл.Да наистина не са.Но за мен няма значение какви са щом ми помагат.И жестоко се лъжете като казвате, че няма фенове момчета.Има аз даже познавам много.И не мога да разбера какво от това, че слушате някакви по-тежки бадни, приличащи на кошмарите от сънищата :roll: Всеки ще защитава своите любимци, но не трябва да обижда тези на другите :!: И защо не харесвате ЛП :?: Защото са смесица от стилове и обявени за комерс ли :?: Просто се заслушайте в някоя от техните песни и ще откриете магията и силата на ЛП.Ще разберете, че не сте сами, че някой ви разбира и ще поплачете.И след това ще се почувствате много по-добре.Просто за ЛП нямам думи :wink: РЕСПЕКТ
Честър,Майк, Джо, Роб, Брад, Финикс страхотни сте момчета прдължавайте все така да ми вдъхвате уверност, сила и щастие :P Ti mai polu4ava6 signali ot kosmosa!! :lol:
Хаааахахахах много на място :P :lol: Тц кфи са тези магиии сили,за които говориш..ЛП да не би да са някфи уика хаха :wink: Направо се чувствам леко психеделик :shock: :)

eNigMaTic^
01-09-2005, 19:26
Linkin Park са ми вдъхнали отново живота :!: Песните им значат толкова много за мен.Сякаш душата ми е в тези песни.Няма да твърдя, че са най-добрите, но лично за мен са :!: Незнаете колко много са ми помогнали и въобще не са лигави или нещо такова.Всеки от тях е преживял своята лична драма и е излял мъката, радостта, разочарованието в песните. Аз съм сигурна, че всеки от вас ще си намери песен на ЛП, но просто нито се заслушвате нито нищо.И твърдите, че не метъл.Да наистина не са.Но за мен няма значение какви са щом ми помагат.И жестоко се лъжете като казвате, че няма фенове момчета.Има аз даже познавам много.И не мога да разбера какво от това, че слушате някакви по-тежки бадни, приличащи на кошмарите от сънищата :roll: Всеки ще защитава своите любимци, но не трябва да обижда тези на другите :!: И защо не харесвате ЛП :?: Защото са смесица от стилове и обявени за комерс ли :?: Просто се заслушайте в някоя от техните песни и ще откриете магията и силата на ЛП.Ще разберете, че не сте сами, че някой ви разбира и ще поплачете.И след това ще се почувствате много по-добре.Просто за ЛП нямам думи :wink: РЕСПЕКТ
Честър,Майк, Джо, Роб, Брад, Финикс страхотни сте момчета прдължавайте все така да ми вдъхвате уверност, сила и щастие :P Ti mai polu4ava6 signali ot kosmosa!! :lol:
А аз откога го говоря това ама никой не ми вярва :D

DiEsEl_GiRl4eTo
01-09-2005, 19:34
Аз не ги харесвам. Не ми допадат. Няма да ги обиждам, щото има хора, които им се кефят. Обаче то си е нормално. Едно да се харесва на едни, друго на други.

monka
01-09-2005, 20:09
Linkin Park са ми вдъхнали отново живота :!: Песните им значат толкова много за мен.Сякаш душата ми е в тези песни.Няма да твърдя, че са най-добрите, но лично за мен са :!: Незнаете колко много са ми помогнали и въобще не са лигави или нещо такова.Всеки от тях е преживял своята лична драма и е излял мъката, радостта, разочарованието в песните. Аз съм сигурна, че всеки от вас ще си намери песен на ЛП, но просто нито се заслушвате нито нищо.И твърдите, че не метъл.Да наистина не са.Но за мен няма значение какви са щом ми помагат.И жестоко се лъжете като казвате, че няма фенове момчета.Има аз даже познавам много.И не мога да разбера какво от това, че слушате някакви по-тежки бадни, приличащи на кошмарите от сънищата :roll: Всеки ще защитава своите любимци, но не трябва да обижда тези на другите :!: И защо не харесвате ЛП :?: Защото са смесица от стилове и обявени за комерс ли :?: Просто се заслушайте в някоя от техните песни и ще откриете магията и силата на ЛП.Ще разберете, че не сте сами, че някой ви разбира и ще поплачете.И след това ще се почувствате много по-добре.Просто за ЛП нямам думи :wink: РЕСПЕКТ
Честър,Майк, Джо, Роб, Брад, Финикс страхотни сте момчета прдължавайте все така да ми вдъхвате уверност, сила и щастие :P

mnogo mi haresa mnenieto ti!!! i az mislq po sa6tia na4in! jestoka grupi4ka!!! mnogo ti blagodarq ,4e pisa v temata!!!

01-09-2005, 20:15
Сега, ще ме извинявате за думите ми, обаче говоря от името на всички. TaStY^GiRl ще ти кажа следното, музика, която те кара да плачеш не е музика. Явно нещо наистина имаш проблеми, момичето ми. Музиката е направена за да те развлича, а не да ревеш. ЛП може и да са смисъла на живота ти, но явно те е страх да погледнеш от истинската страна. Те правят музика, колкото да събират паричките на такива като теб, които дават мило и драго да ги чуят. Защо не ги харесвам ли? Защото са лигави. Когато на човек му е кофти най-лесно е да се свие в ъгъла и да се разплаче, както явно правиш ти. Ако желаеш мога да ти пратя доста текстове на така наречените от теб "тежки банди, приличащи на кошмари", където има много повече чувство от която и да е песен на ЛП. Явно просто си падаш по лигавите песнички. Колкото до това, че момчета също ги слушат, вярно е и аз познавам такива. В колекцията им с музика са наредени : ЛП, Кондьо, Кати и каквито там бяха... И това ако му викаш музика, жива и здрава да си да видиш, че грешиш! Айде приятно ви слушане на ЛП и реване! Истински силните духом хора слушат музика, каляваща душата и ума! Мерси за вниманието, дано някога и вие прослушате музика... Поздрави на всички рокаджии и метъли!
Metal Christmas, Heavy New Year and Happy Horrordays!


ХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕ Уеинчо са праи на психоаналитик след кат е прочел 2 мнение на Теистито! Уеин само че преди да станеш прихиатар/психоаналитик трябва да СЕ ИЗЛЕКУВАШ САМИЯ ТИ!

L I N K I N P A R K - T H E B E S T !

eNigMaTic^
01-09-2005, 20:29
Уеин само че преди да станеш прихиатар/психоаналитик трябва да СЕ ИЗЛЕКУВАШ САМИЯ ТИ!

L I N K I N P A R K - T H E B E S T !
Хахахха тва ма изкефи :twisted: Иначе по темата: Благодаря ви, че застанахте зад мен и ме подкрепихте :P Иначе
ЛП са дъ бест(както каза Кити_) :wink:

monka
01-09-2005, 20:39
Уеин само че преди да станеш прихиатар/психоаналитик трябва да СЕ ИЗЛЕКУВАШ САМИЯ ТИ!

L I N K I N P A R K - T H E B E S T !
Хахахха тва ма изкефи :twisted: Иначе по темата: Благодаря ви, че застанахте зад мен и ме подкрепихте :P Иначе
ЛП са дъ бест(както каза Кити_) :wink:


[b]es6testveno linkin park the best!!!

Mi6ka_na_kai6ka
01-09-2005, 20:53
Мене пък много си ме кефят LP :) Преди страшно много ги слушах.
Обаче като чух какво са направили с Jay Z ... Страшно ми паднаха в очите :?

amy lee
01-09-2005, 21:26
awe tiq sa mi lubimata grupa we!kvo da kaja za tqh-super grupa
chester...toi nai mnogo me kefi ot vsi4kite(ili taka se vodi,ina4e si4ki me kefat)ama ne 6toto e mnogo gotin ili taka natatuuuuk,a 6toto kato 4eta prez kvo e minal i vupreki si4ko ne e oti6ul da se grumne,kakto biha napravili mnogo hora na negovo mqsto
mnogo se i draznq na nqkvi ei takiva "fenove" deto znaqt sam in the end i se mislqt za golqmata rauta

Cradle_Fan
01-09-2005, 23:13
Linkin Park adskiq death metal prosto....osobeno taq poslednata s J-z e takyv metal 4e prosto sled taq pesen gledam stereo .... Dimmu Borgir, Cannibal Corpse, Sepultura i Children of Bodom vzeti zaedno ne mogat da im se merqt na prystite.....(za nqkoi nerazbrali 4algari ot rodna a Eli zexita i drugi v momenta ironiziram) LP sa nakfi ligavi amerikanski mom4enca neka si pravqt muzikata neka si imat fenovete neska sa jivi i zdravi ama samo da ne mi se pi6at metali :x
Хахахахаха...пич, кефиш :D

Cradle_Fan
01-09-2005, 23:36
Сега, ще ме извинявате за думите ми, обаче говоря от името на всички. TaStY^GiRl ще ти кажа следното, музика, която те кара да плачеш не е музика. Явно нещо наистина имаш проблеми, момичето ми. Музиката е направена за да те развлича, а не да ревеш. ЛП може и да са смисъла на живота ти, но явно те е страх да погледнеш от истинската страна. Те правят музика, колкото да събират паричките на такива като теб, които дават мило и драго да ги чуят. Защо не ги харесвам ли? Защото са лигави. Когато на човек му е кофти най-лесно е да се свие в ъгъла и да се разплаче, както явно правиш ти. Ако желаеш мога да ти пратя доста текстове на така наречените от теб "тежки банди, приличащи на кошмари", където има много повече чувство от която и да е песен на ЛП. Явно просто си падаш по лигавите песнички. Колкото до това, че момчета също ги слушат, вярно е и аз познавам такива. В колекцията им с музика са наредени : ЛП, Кондьо, Кати и каквито там бяха... И това ако му викаш музика, жива и здрава да си да видиш, че грешиш! Айде приятно ви слушане на ЛП и реване! Истински силните духом хора слушат музика, каляваща душата и ума! Мерси за вниманието, дано някога и вие прослушате музика... Поздрави на всички рокаджии и метъли!
Metal Christmas, Heavy New Year and Happy Horrordays!


ХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕ Уеинчо са праи на психоаналитик след кат е прочел 2 мнение на Теистито! Уеин само че преди да станеш прихиатар/психоаналитик трябва да СЕ ИЗЛЕКУВАШ САМИЯ ТИ!
Мммм...определено не мисля, че има нужда от лекуване. Напълно подкрепям мнението му. Музиката трябва да те кара да се чувстваш жив, а не да те депресира (говоря принципно).
Някой горе защитаваше Линкин Парк с аргумента, че били известни и имали много фенове. Известността и комерсиалността не показват качеството :!:

LiNkiN4eTo
01-10-2005, 09:06
koi bqha teq :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vasi_z
01-10-2005, 12:38
Dobri sa,no nzn dali sa nai-qkata grupa :lol:

^efas^^
01-10-2005, 12:49
ami po princip ne slu6am metal no tova koeto s1m 4uvala me kefi:)

Аммм LP хич не мязат на метал...
Мене са ми безразлични ! Преди правеха яка музика ! Преди 2-3 г0дини ! Сега комерс си падат :!: :roll:
Аверчето мълчи си там щот LP свирят нео метал и мн ме дразнят щот на повечето им песни мелодиите са еднообразни. И кво общо има това че са дарили 100 000$ с това дали ме кефят. Добре са направили като са ги дали ама мен тва нема да ме накара да ги харесам

Murderdoll
01-10-2005, 13:42
ami po princip ne slu6am metal no tova koeto s1m 4uvala me kefi:)

Аммм LP хич не мязат на метал...
Мене са ми безразлични ! Преди правеха яка музика ! Преди 2-3 г0дини ! Сега комерс си падат :!: :roll:
Аверчето мълчи си там щот LP свирят нео метал и мн ме дразнят щот на повечето им песни мелодиите са еднообразни. И кво общо има това че са дарили 100 000$ с това дали ме кефят. Добре са направили като са ги дали ама мен тва нема да ме накара да ги харесам
ефас мълчи си там и да не съм чула
повече че линкин са къвто и да е метъл
щото тва си е чист бозав рап(кор) и нищо повече

Murderdoll
01-10-2005, 13:42
ami po princip ne slu6am metal no tova koeto s1m 4uvala me kefi:)

Аммм LP хич не мязат на метал...
Мене са ми безразлични ! Преди правеха яка музика ! Преди 2-3 г0дини ! Сега комерс си падат :!: :roll:
Аверчето мълчи си там щот LP свирят нео метал и мн ме дразнят щот на повечето им песни мелодиите са еднообразни. И кво общо има това че са дарили 100 000$ с това дали ме кефят. Добре са направили като са ги дали ама мен тва нема да ме накара да ги харесам
ефас мълчи си там и да не съм чула
повече че линкин са къвто и да е метъл
щото тва си е чист бозав рап(кор) и нищо повече

^efas^^
01-10-2005, 13:44
Мълчи ти ма

Murderdoll
01-10-2005, 13:46
Мълчи ти ма
първо не съм "ма",
второ - току-що показа колко си прост :wink:
респект че не се срамуваш да го покажеш де

пийЗ

monka
01-10-2005, 19:56
ami po princip ne slu6am metal no tova koeto s1m 4uvala me kefi:)

Аммм LP хич не мязат на метал...
Мене са ми безразлични ! Преди правеха яка музика ! Преди 2-3 г0дини ! Сега комерс си падат :!: :roll:
Аверчето мълчи си там щот LP свирят нео метал и мн ме дразнят щот на повечето им песни мелодиите са еднообразни. И кво общо има това че са дарили 100 000$ с това дали ме кефят. Добре са направили като са ги дали ама мен тва нема да ме накара да ги харесам

vij kakvo tova,4e sa darili $100 000 ne go napisah,za da se haresat na horata...prosto za informacia na fenovete. trqbva da si mnogo glupav,za da si pomisli6 takova ne6to :evil:

LiNkiN4eTo
01-10-2005, 20:03
xaxaxaxa ^efas^^ qko narejda .... davai brato :lol: :lol: :wink: :lol: :D

monka
01-10-2005, 20:14
xaxaxaxa ^efas^^ qko narejda .... davai brato :lol: :lol: :wink: :lol: :D

ti dobre li si?! do kolkoto znam,linkin park sa edna ot liubimite ti grupi,a toi kato 4ili govori prostotii za tqh......tc tctc tc ..golqma fenka :twisted:

amy lee
01-10-2005, 21:04
xaxaxaxa ^efas^^ qko narejda .... davai brato :lol: :lol: :wink: :lol: :D

ti dobre li si?! do kolkoto znam,linkin park sa edna ot liubimite ti grupi,a toi kato 4ili govori prostotii za tqh......tc tctc tc ..golqma fenka :twisted: mda...kato q gledam tq e nai golemiq im "fen"

BABY_SEXY_GIRL
01-10-2005, 22:00
Predi bqh mnoo zaribena, 1 im album be6e varha!!!!!!!!! Vseki den slu6ah samo tqh, no sega6nite im par4eta sa ni6to v sravnenie sas onezi zlatnite hitove :lol: 8) :D

01-10-2005, 23:21
Много ми е противна тази групичка....
i na men.......... :) :wink:

LiNkiN4eTo
01-11-2005, 08:49
xaxaxa tova 4e sum fenka na [Lq] nqma ABSOLUTNO NI6TU OB6TO s tova 4e ^efas^^ vi narejda .... nali :lol: da se izqsnim .... i kato ^efas^^ narejda [LP] kvo :?: :?: :?: nai6 kolko mi puka ... da go ubiq li kat ne gi haresva :?: :?: a :?: vseki si ima vkus :!:

monka
01-11-2005, 11:51
xaxaxa tova 4e sum fenka na [Lq] nqma ABSOLUTNO NI6TU OB6TO s tova 4e ^efas^^ vi narejda .... nali :lol: da se izqsnim .... i kato ^efas^^ narejda [LP] kvo :?: :?: :?: nai6 kolko mi puka ... da go ubiq li kat ne gi haresva :?: :?: a :?: vseki si ima vkus :!:

nqmah tova predvit,no haide karai...ne mi se zanimava s teb
Peace

LP SUX
01-11-2005, 12:39
SPORED MEN AZ RAZBIRAM OT MUZIKA I SAM SLU6AL LP ABSOLUTNI SKICI SA TE SA TIPICNA POP GRUPA NO KATO POVE4ETO TAKIVA SE VODQTA GOLEMI METALI A VOKALA E MUZIKALEN INVALID UJAS A ZA DARENIA KVO DA TI KAJA HUBAVO AMA ......

monka
01-11-2005, 13:48
SPORED MEN AZ RAZBIRAM OT MUZIKA I SAM SLU6AL LP ABSOLUTNI SKICI SA TE SA TIPICNA POP GRUPA NO KATO POVE4ETO TAKIVA SE VODQTA GOLEMI METALI A VOKALA E MUZIKALEN INVALID UJAS A ZA DARENIA KVO DA TI KAJA HUBAVO AMA ......

ammm,uvajavam 4ujdoto mnenie,no opredeleno ne mislq,4e Linkin Park sa "obiknovena pop grupa". i Chester opredeleno ne e muziaklen invalid!!! no ne mislq,4e ima smisal da sporim! vseki s mnenieto si. razli4ni sme,haresvame razli4ni ne6ta....

LiNkiN4eTo
01-11-2005, 16:13
xaxaxa mi mnoo qsno 4e 6te go uvajava6 kat ti kazah 2 , 3 istini .. taka e :wink: :D xaxaxa kolko si prozra4na :!: :!: :lol: [LiNkiN PaRk] rUlEz :!: 8) :lol: :!:

01-11-2005, 17:42
4aite 4e iztyrvah spora i kvo we Murderdoll kato kajesh MA zna4i si super seliandur taka li?? Kakva jelezna logika imash OHOIAXhioahxiaHOIXAXAOIHaoih

monka
01-11-2005, 17:56
xaxaxa mi mnoo qsno 4e 6te go uvajava6 kat ti kazah 2 , 3 istini .. taka e :wink: :D xaxaxa kolko si prozra4na :!: :!: :lol: [LiNkiN PaRk] rUlEz :!: 8) :lol: :!:

tc tc tc....mnogo ti se 4udq :lol: vinagi sam uvajavala mneniqta na horata! ne sam kazala: "Da,linkin park sa prosti..." ok,nqma zna4enie

amy lee
01-11-2005, 18:21
xaxaxa mi mnoo qsno 4e 6te go uvajava6 kat ti kazah 2 , 3 istini .. taka e :wink: :D xaxaxa kolko si prozra4na :!: :!: :lol: [LiNkiN PaRk] rUlEz :!: 8) :lol: :!: i za6to e prozra4na ako ne e taina?

`cannibal`girl
01-11-2005, 18:41
Tfa za mene e nqkva super tupa grupa za men prosto 6toto ne se kefq na neo rap:)Predi i se kefeh na nakoi pesni am sega minah na nekvi po tvurdi ne6ta.Se edno nemam i ni6to protiv fenovete im:P :mrgreen:

LiNkiN4eTo
01-11-2005, 19:05
amy lee sq 6i ma kara6 da obesnqqm glupavi ne6ta li :?: mi zamisli se malko i 6te se seti6 :!: ko ma zanimaa6 s tupotii :?:

amy lee
01-11-2005, 19:20
amy lee sq 6i ma kara6 da obesnqqm glupavi ne6ta li :?: mi zamisli se malko i 6te se seti6 :!: ko ma zanimaa6 s tupotii :?: hahahahahaha.mila,mila...mai i ti ne znae6 kakvo si iskala da kaje6...ili ako ima6 predvid ne6to ot roda na

amy lee,e_l_i_z_a, tc tc tc...poziorki :x
ne si prava :roll:

LiNkiN4eTo
01-11-2005, 19:30
ave mn dobre si znam kvo iskah da kaja i tva 4e ti ne me razbra IZOB6TO AMA IZOB6TO TI KAAM NE ME INTERESUVA :!: a tva za poziorkite ot kade go izmislq sq :?: ti mai samo se 4udi6 za kvo da se zaqde6 :!: :evil:

amy lee
01-11-2005, 19:36
ave mn dobre si znam kvo iskah da kaja i tva 4e ti ne me razbra IZOB6TO AMA IZOB6TO TI KAAM NE ME INTERESUVA :!: a tva za poziorkite ot kade go izmislq sq :?: ti mai samo se 4udi6 za kvo da se zaqde6 :!: :evil: taka liiiii!nikoga ne si izmislqm.q pitai e_l_i_z_a dali ne go napisa
i ne se zaqjdam-ti se zaqde

monka
01-11-2005, 19:39
ave mn dobre si znam kvo iskah da kaja i tva 4e ti ne me razbra IZOB6TO AMA IZOB6TO TI KAAM NE ME INTERESUVA :!: a tva za poziorkite ot kade go izmislq sq :?: ti mai samo se 4udi6 za kvo da se zaqde6 :!: :evil: taka liiiii!nikoga ne si izmislqm.q pitai e_l_i_z_a dali ne go napisa
i ne se zaqjdam-ti se zaqde

ooooo,q ne i se vrazvai na taq....ne vijda6 li,4e i tq samat ne znae kakvo isak da kaje

p.s. pove4e ne iskam da se pi6at takiva ne6ta v tazi tema!!! napalno se osra(s izvinenie) temata!!!

LiNkiN4eTo
01-11-2005, 19:56
vai nqmah predvid 4e si si go izmislila tva veee manee mane :roll: :roll: :roll: mn dobre znam 4e sum go kazala :!: :!: :!: :!: imah predvid 4e e tolkova staro i zabraveno i sega govorim za savsem drugo 4e se 4udq ot kade se seti ili ot kade go izmisli :!: :!: kat ne si 4uvala tozi izraz pone trai :!:
monka : kakto kaza ^efas^^ "mul4i ti ma" :!:
ave vie kvo se zaqdohte s men , nali s ^efas^^ se ebavahte , az da ne se obadq i men me zamesihte v spora .... q se opravqite i ne me zanimavaite :!:

amy lee
01-11-2005, 20:16
vai nqmah predvid 4e si si go izmislila tva veee manee mane :roll: :roll: :roll: mn dobre znam 4e sum go kazala :!: :!: :!: :!: imah predvid 4e e tolkova staro i zabraveno i sega govorim za savsem drugo 4e se 4udq ot kade se seti ili ot kade go izmisli :!: :!: kat ne si 4uvala tozi izraz pone trai :!:
monka : kakto kaza ^efas^^ "mul4i ti ma" :!:
ave vie kvo se zaqdohte s men , nali s ^efas^^ se ebavahte , az da ne se obadq i men me zamesihte v spora .... q se opravqite i ne me zanimavaite :!: are be linki,ae stiga ve4e.ne mislq 4e to4no ti si 4oveka koito 6te i kaje da mul4i.
ae sa stiga sme se karali.huavo-sdurpahme se...ae peace

LiNkiN4eTo
01-11-2005, 20:30
4ai 4e si tursq avatar :lol:

amy lee
01-11-2005, 20:35
ama.... :shock: tova :shock: kakvo :shock: ob6to :shock: ima :shock: s :shock: temata :lol:

LiNkiN4eTo
01-11-2005, 20:42
amiii . . . . ni6tu :D

bad_baby_girl
01-12-2005, 20:08
:shock:

01-12-2005, 23:17
ami po princip ne slu6am metal no tova koeto s1m 4uvala me kefi:)

Аммм LP хич не мязат на метал...
Мене са ми безразлични ! Преди правеха яка музика ! Преди 2-3 г0дини ! Сега комерс си падат :!: :roll:
Аверчето мълчи си там щот LP свирят нео метал и мн ме дразнят щот на повечето им песни мелодиите са еднообразни. И кво общо има това че са дарили 100 000$ с това дали ме кефят. Добре са направили като са ги дали ама мен тва нема да ме накара да ги харесам
ефас мълчи си там и да не съм чула
повече че линкин са къвто и да е метъл
щото тва си е чист бозав рап(кор) и нищо повече

Глей ся мн си ми интересна имаш аватар на Аврил (по чокапрките я познах :)) - една от най големите бози в света на s8-a - дето е анджек POP имаш ник на едно от най добрите испалнения в метала - murderdolls (die my bride rulz) и казваш че ЛП са ПОП без да си имаш хабер. NEO METAL СА НЕ СА ПОП НИЮ МЕТЪЛ СА ако бяха поп щяха да прават сигъли с бритни спиърс с jive records не с jay-z в warner-a.
аре да сраевним - Н'СИНК С ЛИНКИН ПАРК - каде да киратите при нсинк каде са таците при ЛП? каде е гласа на джъстин и каде е гласа на честър? аре кат пишете четете кво пишете слд тва!!!! :evil:

ше говорим за живост като видиш кво стана в публиката на концерт на ЛП в Манчестър! :evil:

"Мммм...определено не мисля, че има нужда от лекуване. Напълно подкрепям мнението му. Музиката трябва да те кара да се чувстваш жив, а не да те депресира (говоря принципно). "

p.s. Ся са сетих за една песничка на cradle-a SUICIDES AND OTHER COMFORTS - але кат я слушам така са испалвам с енергия че ми стига тая енергия точно колкото да скоча от най близкия балкон (...и не няма да скоча само за да ви е кеф на вас)

Cradle_Fan
01-13-2005, 08:13
Ти пък си намерила коя песен да слушаш :twisted:
П.С Cradle Of Filth не са само последните комерсиaлни албумчета :wink:

Ейми
01-13-2005, 16:50
Taq tema LP e super shiroka...
Predi mn vreme slushah samo Lp Lb, Static-x..
sega obache vseki vtori (da ne kaja vseki) teenager slaga mejdu lubimite si grupi i LP. Navsqkade chuvam `Az slusham Lp` tva e super populqrna fraza. LP sa naistina strahotna grupa sus strahotni pesni..no tova gi pravi mnogo komersialni..predi ako slushash Lp-ti si individualist, ne slushash kakvoto i vsichki ostanali. Tova ne e taka veche..za jalost

01-15-2005, 20:01
Taq tema LP e super shiroka...
Predi mn vreme slushah samo Lp Lb, Static-x..
sega obache vseki vtori (da ne kaja vseki) teenager slaga mejdu lubimite si grupi i LP. Navsqkade chuvam `Az slusham Lp` tva e super populqrna fraza. LP sa naistina strahotna grupa sus strahotni pesni..no tova gi pravi mnogo komersialni..predi ako slushash Lp-ti si individualist, ne slushash kakvoto i vsichki ostanali. Tova ne e taka veche..za jalost

6tom kazvash che seki slusha LP nachi poznavam MNOGO MALKO HORA

fostenkata:)
01-16-2005, 11:42
emi kefqt me nekoi tehni pesni no ne moga da kaja che sym im super fenka :wink:

amy lee
01-16-2005, 15:50
Taq tema LP e super shiroka...
Predi mn vreme slushah samo Lp Lb, Static-x..
sega obache vseki vtori (da ne kaja vseki) teenager slaga mejdu lubimite si grupi i LP. Navsqkade chuvam `Az slusham Lp` tva e super populqrna fraza. LP sa naistina strahotna grupa sus strahotni pesni..no tova gi pravi mnogo komersialni..predi ako slushash Lp-ti si individualist, ne slushash kakvoto i vsichki ostanali. Tova ne e taka veche..za jalostot edna strana e taka.mene li4no mnogo me draznqt raznite pozior4eta deto slu6at lp samo 6toto taka e moderno :? :evil: :x :(

^efas^^
01-16-2005, 16:14
Хахахахах това дето го каза Ейми ли ква беше е хахаха ебати знаеш ли колко много групи и изпълнители има които хич не са комерсиални а пък кви хубави песни имат хахаха по хубави и от на LP само че те не го правят за да ги знае света а защото им харесва и просто нямат такава реклама като на LP за това не са комерсиални не искат да бъдат слушани от целия свят а от хората които наистина се кефят на музиката им а на тия хора не има тряа реклама

Ейми
01-16-2005, 16:53
Хахахахах това дето го каза Ейми ли ква беше е хахаха ебати знаеш ли колко много групи и изпълнители има които хич не са комерсиални а пък кви хубави песни имат хахаха по хубави и от на LP само че те не го правят за да ги знае света а защото им харесва и просто нямат такава реклама като на LP за това не са комерсиални не искат да бъдат слушани от целия свят а от хората които наистина се кефят на музиката им а на тия хора не има тряа реклама

I az mislq po sushtiq nachin..az kazah che mn gi uvajavam, pravqt strahotni pesni, razlichni sa..te ne sa vinovni che stanaha tolkova komersialni :) ama prosto tva e fakt..

MMF
01-17-2005, 19:30
Хех....ми Park са абсолютния връх в нео метъла изобщо...казвам го, защото това е музиката, която най-лесно мога да свържа с това, което ми се случва ...който схваща поне малко английски . Другата причина да ги харесвам е,че имам просто незабравими спомени от няколко техни песни(From The Inside, Easier to Run и най-вече уникалната балада My December)...Само че мисля, че новият им албум просто не им отива(Linkin park/Jay-Z)...не че не харесвам рапа, ам това с ремиксите е глупаво....явно не са си взели поука от Reanimation(албума с ремиксите на Hybrid Theory) . Просто правят страхотна музика, и не че ремиксите са лощи, ама в сравнение с оригинала са смешни .
иначе LP FOREVER !

bad_baby_girl
01-19-2005, 09:21
[quote="MMF"]Хех....ми Park са абсолютния връх в нео метъла изобщо...казвам го, защото това е музиката, която най-лесно мога да свържа с това, което ми се случва ...който схваща поне малко английски .

ina4e i tva 4e nqkoi slu6at LP samo da se pravqt e samata istina za sajalenie :cry: mnogo malko sa istinskite im fenove...pone taka sadq ot li4noto mi nabludenie :wink:
LP the bets :!: :!: :!: :!: :lol:

eNigMaTic^
01-19-2005, 19:19
amy lee е права, че повечето 'фенове' са позьори :roll: 60% са такива :? Но има и истински фенове и когато ЛП не са на "мода" ще останем само истинските фенове :wink:

little_black_dress
01-20-2005, 14:28
Еми аз лично много харесвам Linkin Park.
Любимите ми техни песни са One step closer и Numb/Encore,която изпълняват заедно с Jay - Z. :)

babyunderground
01-22-2005, 17:52
Не е лесно да направиш
Лесно е да критикуваш,
Но преди да критикуваш НАПРАВИ!!!
(към всички онези ,които по някакъв начин нарекоха LP "лигава бой бандичка",която за ништо на ставала)
Штом хиляди хора ги харесват, явно не са чак толкова бездарни, колкото ви се иска:)
А относно това, кое било истински метал и кое не.......
А ве май всеки си има своя си теория по въпроса.
Всеки да слу6а това коет го кефи.Така е най-добре.
А ве най-добре би било повечко да слушат LP , де
RESPECT към всички фенове на най-яката група на света
Linkin Park FOREVER

tedo_davis
01-23-2005, 12:03
Bih predpo4el Avril Lavigne ... ili Nightwish pred LP ... vse pak te si ostanaha Progresivna grupi4ka!

toTaLy_Me_F
01-25-2005, 14:03
ще бъда честна-линкин парк не ми харесват.като чуя началото на някоя тяхна песен и направо сменям канала :roll: просто не ги понасям и това е
според мен не са лигава бой бандичка,както каза бейбиъндърграунд ,ама...не ми харесват и точка

Cradle_Fan
01-26-2005, 21:51
Штом хиляди хора ги харесват, явно не са чак толкова бездарни, колкото ви се иска:)
'Известността и комерсиалността не показват качеството' - Това го бях написала по- горе.

amy lee
01-26-2005, 22:08
Штом хиляди хора ги харесват, явно не са чак толкова бездарни, колкото ви се иска:)
'Известността и комерсиалността не показват качеството' - Това го бях написала по- горе.edni razbirat pod ka4estvena muzika edno.a drugi suvsem razli4no :wink:

Cradle_Fan
01-26-2005, 22:21
Штом хиляди хора ги харесват, явно не са чак толкова бездарни, колкото ви се иска:)
'Известността и комерсиалността не показват качеството' - Това го бях написала по- горе.edni razbirat pod ka4estvena muzika edno.a drugi suvsem razli4no :wink:
Да, съгласна съм, че всеки си има представа за това какво означава качествена музика, но не мисля, че най-голямото доказателство за това дали една група е добра, са броят на феновете и :wink:

amy lee
01-26-2005, 22:23
Штом хиляди хора ги харесват, явно не са чак толкова бездарни, колкото ви се иска:)
'Известността и комерсиалността не показват качеството' - Това го бях написала по- горе.edni razbirat pod ka4estvena muzika edno.a drugi suvsem razli4no :wink:
Да, съгласна съм, че всеки си има представа за това какво означава качествена музика, но не мисля, че най-голямото доказателство за това дали една група е добра, са броят на феновете и :wink:naistina broqt na fenovete pravi edna muzika ka4estvena :wink: naprimer ima izpulniteli koito spored men sa napulno bezdarni,no vse pak masovo se slu6at :roll: :wink:

MaD_CaT*
01-27-2005, 12:03
LP..кво мога да кажа за тях.....освен,че адски много им се кефя!!??!? Имат страхотни песни...и не ме интересува какво говорят другите за тях...за мен те са страхотни!?Любимите ми техни песни са: NUmb,Faint,In the end,From the inside,Cralwing...и други.....

LP ROCKS !!!

Satanas_daughter
01-27-2005, 13:57
Kittie_ съжалявам, че ще те разочаровам, ама явно толкова и ги знаеш. LP имат 7 албума!!! Не съм им фен, в никакъв случай. Предпочитам да знам какъв стил слушам. Те повече си приличат на чалгаджиите. Дават мило и драго, само да се харесат. Текстовете им са добре преработени стари парчета, за което мога само да съжалявам. Мразя звука на китари, лудеене на барабани и някакъв да ми се прави на DJ. Ако ще се говори за такъв тип музика, то по-добре да слушате pApA rOaCh и Limp Bizkit. Те поне минават за някакъв стил. Незнам за вас, ама на мене по излъчване тия момченца ми приличат на някаква бойбанда... Ха дано ви е станало ясно, че LP и чалгата скоро музика няма да станат.
Мога да изпиша още поне 12-13 листа с "похвали" за Linkin Park, ама надали ще е разумно... Единственото нещо, което мога да кажа и никой няма как да го обори е: "LINKIN PARK са харесвани главно(само) от момичета.... можете да си представите какво трябва да говори това за тях... :) "
Happy Horrordays 2 All!!!

brao dobre go kaza
tia izobshto ne sa metal smiatam che nai-novoto im parche s Jay-z ili tam kufto e onia rapur..e tfa parche prosto dokaza kfi metali sa...ihihihi tia naistina sa si boy band

01-27-2005, 21:11
Kittie_ съжалявам, че ще те разочаровам, ама явно толкова и ги знаеш. LP имат 7 албума!!! Не съм им фен, в никакъв случай. Предпочитам да знам какъв стил слушам. Те повече си приличат на чалгаджиите. Дават мило и драго, само да се харесат. Текстовете им са добре преработени стари парчета, за което мога само да съжалявам. Мразя звука на китари, лудеене на барабани и някакъв да ми се прави на DJ. Ако ще се говори за такъв тип музика, то по-добре да слушате pApA rOaCh и Limp Bizkit. Те поне минават за някакъв стил. Незнам за вас, ама на мене по излъчване тия момченца ми приличат на някаква бойбанда... Ха дано ви е станало ясно, че LP и чалгата скоро музика няма да станат.
Мога да изпиша още поне 12-13 листа с "похвали" за Linkin Park, ама надали ще е разумно... Единственото нещо, което мога да кажа и никой няма как да го обори е: "LINKIN PARK са харесвани главно(само) от момичета.... можете да си представите какво трябва да говори това за тях... :) "
Happy Horrordays 2 All!!!

brao dobre go kaza
tia izobshto ne sa metal smiatam che nai-novoto im parche s Jay-z ili tam kufto e onia rapur..e tfa parche prosto dokaza kfi metali sa...ihihihi tia naistina sa si boy band

Поредното ти мнение което ме кара да искап да размажа мозака ти на някой паваж. Хората искат да направят нещо ПРОТИВ ТАПИТЕ боища на фенове ВЕЧНОТО НЕСАГЛАСИЕ НА КОНСЕРВАТИВНИ изруд**та като теб които не разбират че това е нещо направено не за пари а за да спрат различията м/у стиловете да намалеят Скалитата, таунитата и треднитата да бият металите кадет ги видят, и металите да спрат да смазват секи рапар видят по патя му! не знам кой го беше казал но и JAY-Z i LINKIN PARK дариха $100 000 от продажбите на Сунамито и на бедните в Африка! И не знам как вчерашна пик*а като теб ми говори на мен кое е метъли кое не! толкова и знаеш за тоя стил, явно като чуеш за МЕТЪЛА и мислиш че се говори за ХЕВИ МЕТЪЛ или за ГОТИК МЕТЪЛ или за ДЕТ МЕТЪЛ! Иди отвори някоя книжка и прочети РАЗЛИЧНИТЕ СТИЛОВЕ МЕТЪЛ и тогава ми пиши ЛС и ми кажи че LINKIN PARK не са метъл! и не са прави на умна като преди.... като направиш квото ти казах тогава пиши ЛС то не ми губи времето с детски истории като твоята!

amy lee
01-27-2005, 21:39
ne,ne,ne!WayneStatic,sega govori6 gluposti.tova izob6to ne e vqrno.samo ot momi4eta li?tolkova i poznava6 fenove na lp kato gledam :lol: pove4eto fenove na lp koito poznavam sa vse mom4eta,koito slu6at metul.sega predpolagam vsi4ki anti lp fenove 6te me napadnete i 6te mi kajete "6tom slu6at linkin park si predstavqm kakuv metul slu6at i te".hubavo,kazvaite go,ama predi tova si napravete truda da pro4etete slednoto:te ne slu6at samo lp.slu6at i papa roach,marylin manson,the 69 eyes,motley crew,limp bizkit,murderdolls,dimmu bogir,cradle of filth...tova mojete li da otre4ete 4e e metul?!i vupreki tova slu6at linkin park.tova 4e stila im e po razli4en ot ostanalite e samo v tehen plus.kolko sa grupite kato tqh?to4no tova gi pravi unikalni.dobre,kajete mi edna grupa koqto da e kato tqh.te prosto re6iha da eksperimentirat.i ako ne be6e kombinaciqta mejdu rap i metul 6tqha da sa ili obiknovenna rap grupa,ili porednite metuli.prili4ali pove4e na 4algajiite...bravo be!e tva be6e mega zadrusteno i tupa6ko izkazvane.i po kakvo po to4no prili4at na 4algajiite?!ne sum zabelqzala vuv textovete im frazi ot roda na "kak boliiiiiiii" ili puk "...za lubovta jiveeeeeem....",ili o6te po malko "napipai gooooo".a da ne govorim 4e ne sa si prasnali nqkoq vokalistka sus silikonovi ustni i cici,deto da se razmotava sus vuzmojno nai dulbokoto dekolte i sus poli4ka deto polovinata i zadnik izka4a navun.taka 4e az ne zabelqzvam s kakvo po to4no te ti prili4at na 4algajii.prili4ali ti na boy bandi4ka.ti vijdal li 4lenovete na boy bandite na kakvo prili4at?!mi nqma mqsto za sravnenie be,4ovek.i si bil mrazel nqkakuv tam da ti se pravi na DJ.mi ok,ti kato moje6 po dobre 6to ne probva6 a?!kakto kaza babyunderground "ne e lesno da napravi6,lesno e da kritikuva6"
i sujalqvam no v slu4aq Kittie_ e napulno prava

monka
01-28-2005, 11:29
ne,ne,ne!WayneStatic,sega govori6 gluposti.tova izob6to ne e vqrno.samo ot momi4eta li?tolkova i poznava6 fenove na lp kato gledam :lol: pove4eto fenove na lp koito poznavam sa vse mom4eta,koito slu6at metul.sega predpolagam vsi4ki anti lp fenove 6te me napadnete i 6te mi kajete "6tom slu6at linkin park si predstavqm kakuv metul slu6at i te".hubavo,kazvaite go,ama predi tova si napravete truda da pro4etete slednoto:te ne slu6at samo lp.slu6at i papa roach,marylin manson,the 69 eyes,motley crew,limp bizkit,murderdolls,dimmu bogir,cradle of filth...tova mojete li da otre4ete 4e e metul?!i vupreki tova slu6at linkin park.tova 4e stila im e po razli4en ot ostanalite e samo v tehen plus.kolko sa grupite kato tqh?to4no tova gi pravi unikalni.dobre,kajete mi edna grupa koqto da e kato tqh.te prosto re6iha da eksperimentirat.i ako ne be6e kombinaciqta mejdu rap i metul 6tqha da sa ili obiknovenna rap grupa,ili porednite metuli.prili4ali pove4e na 4algajiite...bravo be!e tva be6e mega zadrusteno i tupa6ko izkazvane.i po kakvo po to4no prili4at na 4algajiite?!ne sum zabelqzala vuv textovete im frazi ot roda na "kak boliiiiiiii" ili puk "...za lubovta jiveeeeeem....",ili o6te po malko "napipai gooooo".a da ne govorim 4e ne sa si prasnali nqkoq vokalistka sus silikonovi ustni i cici,deto da se razmotava sus vuzmojno nai dulbokoto dekolte i sus poli4ka deto polovinata i zadnik izka4a navun.taka 4e az ne zabelqzvam s kakvo po to4no te ti prili4at na 4algajii.prili4ali ti na boy bandi4ka.ti vijdal li 4lenovete na boy bandite na kakvo prili4at?!mi nqma mqsto za sravnenie be,4ovek.i si bil mrazel nqkakuv tam da ti se pravi na DJ.mi ok,ti kato moje6 po dobre 6to ne probva6 a?!kakto kaza babyunderground "ne e lesno da napravi6,lesno e da kritikuva6"
i sujalqvam no v slu4aq Kittie_ e napulno prava


RESPEKT,amy_lee!!! mnogo dobro mnenie i vqrno! tova,4e malko smesvat stilovete(lp) e samo v tehen plius(kakto kaza amy_lee). tova opredelono si e matul! i vaob6te ne sam boy banda...ne znam koi go be6e pisal,no kato go pro4etoh 6tqh da padna ot smqh :roll: i az poznavam mnogo mom4eta,koito slu6at linkin park...az osven lp,slu6am i limp bizkit,merilyn manson,evanescence......a be,koito ne haresva lp-ok. moje pone malko uvajenie da pokajete :roll:

teddy_bear
01-28-2005, 13:34
Super qka pesni4ka napraviha s Jay-Z!!!!Numb....strahotna e!!!

01-28-2005, 15:59
Ne e vajno kakvo slushash vajnoto e da te kefi kakvoto i da e!
LP RULZ ALL!

LiNkiN4eTo
01-28-2005, 16:36
aa mn ma drazni nqkoi kato kaje "Ne gi haresvam i to4ka!"
ave nqkoi da va kara da gi haresvate . . . boli ma gaza dali haresvate lp ili ne :!:

skiipar
01-29-2005, 15:26
аз обожавам Linkin Park.Те са любимата ми група и много си ме кефят.Любимата ми песен е In the end.Ааа и Chester е голям сладур и пее много яко 8)

eNigMaTic^
01-29-2005, 16:43
aa mn ma drazni nqkoi kato kaje "Ne gi haresvam i to4ka!"
ave nqkoi da va kara da gi haresvate . . . boli ma gaza dali haresvate lp ili ne :!:
А каква фенка си на ЛП тогава :evil: :x :!:

amy lee
01-29-2005, 18:19
aa mn ma drazni nqkoi kato kaje "Ne gi haresvam i to4ka!"
ave nqkoi da va kara da gi haresvate . . . boli ma gaza dali haresvate lp ili ne :!:
А каква фенка си на ЛП тогава :evil: :x :!: da ti kaja 4esno i az mnogo 4esto sum si zadavala toq vupros
puk posle az sum bila poziorka :lol:

the_dead_girl
01-31-2005, 19:23
Абе,Linkin Park са си хипер яки,майна!!!Нямат грешка!Мен лично мноооооо ме кефят!!!!Редовно си слушам техни песнички!!!А тия,дето не им се кефят,за к'во изобщо пишете,майна???!!!Някой да си е наложил мнението???Абе,к'во изобщо се занимавам!!!!!Наздраве и много ви здраве!!!!!!Хахахахахахахаха !!!!

Cradle_Fan
01-31-2005, 19:51
А тия,дето не им се кефят,за к'во изобщо пишете,майна???!!!
Ами пишем, защото темата е озаглавена 'Linkin Park' , а не 'Само за фенове на Linkin Park' :arrow: Значи оттук следва, че може да си изказваме мнението, копеле http://smilies.sofrayt.com/%5E/r/supergrin.gif :wink:

01-31-2005, 20:57
Mn si neoravnesena MAINA! Ako iskash pishi nqkoe LS i shte ti dam tel na edin mn dobar psihoanalitik ako toi ne pomogne - otivash na psihiatar!

the_dead_girl
02-01-2005, 13:06
:lol: Т'ва,че се нуждая от лекарска помощ,не ми го казват за първи път,ама к'во да се прави,не може и без луди,нали????Хахахахаха!!!! :twisted:

nin
02-01-2005, 19:59
hihi prosto minavam ot tuka i kato gledam mnogo koloritni mneniica ima...linkin park metal xaxaxaxaxaxaxa nqmam dumi prosto....tova bolen mozuk trebva da go kaje...imali 7 albuma xaxaxa ...po taq jelqzna logoka naprimer koi sustav da dadem za primer a da mi naprimer depeche mode...ako linkin park imat 7 albuma to na depeche trqbva da sa nad 50 ...5 albuma s remixi ....28 sus singlite im ....i ostataka originalnite albumi...tuka v bg linkin park e kato 4algata ....ako ne gi slushash zna4i si zadrusten i ot tam im idvat vsi4kite fenove s malki isklu4eniq

AvLee
02-01-2005, 20:23
Разбира се няма да чета всичките 7 страници..лично на мен ми харесват някои техни песни и не съм им фенка

ludatavalq
02-02-2005, 15:38
hi
mene mnogo me kefqt linkin park
vsi4kite im pesni sa super :D

Resident_Evil_f
02-27-2005, 09:59
Men LP me kefqt adski,ne za6oto sa moderni ili ne6o takova.Ili puk za6oto gi mislq za metal,a za6oto sqka6 mi 4etat mislite.Peqt to4no za na4ina po koito se 4uvstvam az,i ne samo az.I ne moga da jiveq bez tqhnata musica.

Lil` Bow Wow
02-27-2005, 18:23
Кат беше хит Crawling мн им са искефих.После 4ух One Step Closer и пак са искефих.Оба4е след тфа кат текна една река от бози...слу6ам слу6ам и се едно и съ6то 4увам,само текста разли4ен,а мелодията еднаква(горе-долу).Дали Са Комерс?ЕСТЕСТФЕНО!Нали напраиха песен с Jay-Z и то не 1.Оба4е 6том си имат толкова фенове на4и имат потенциал :) :wink:

[m!s$_k@pr!$]
09-08-2006, 01:40
[quote="Kittie_"] LINKIN PARK RULE ALL

TЕ СА НАЙ НАЙ НАЙ ДОБРИТЕ! РЕСПЕКТ! ONE STEP CLOSER МИ Е ВТОРИ ХИМН! ТОВА Е НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ ЯКАТА ГРУПА В СВЕТА НЯКОГА ЖИВЯЛА НА ЗЕМЯТА! НЯМАМ ДУМИ!

I AZ SAM NA TVA MNENIE \:D/

SaYoNaRa
09-08-2006, 01:48
Linkin Park и Uspurt са дъ бест

Mo6no
09-08-2006, 06:28
Имаше Една по-яка тема за Линкин Парк - "Линкин Парк се разпадат". :lol:

lunnoto_momi4e
09-08-2006, 08:43
abe ne e lo6a grupi4kata.imat nqkolko gotini pesni,ama si ima i nqkoi drugi izpalniteli,koito sa si po-dobre ot tqh :!:

brain_stew
09-08-2006, 09:42
Имаше Една по-яка тема за Линкин Парк - "Линкин Парк се разпадат". :lol:

Пхахахахаха!Да темата е хубава, за съжаление не е вярно!Щели да издават нов албум-нов поп!Абе направо...Линкин Парк се разпадат...твърде хубаво е за да е истина!

Слушах ги когато бях в 5ти клас!Еми извинявайте ама Hibrid Theory е най-добрият им албум!Има две-три песнички които ме кефеха...Ама вече не ги слушам защото осъзнах че са абсолютна боза!Без да се обиждат феновете на Линкин Парк ама все пак всеки има право на мнение!Според мен Линкин Парк се развалиха с Meteora и с проекта с Джей-Зи!Абе с две думи-не ги харесвам (май станаха три!)!!!!!

RedChil
09-08-2006, 10:40
Бях готов да вдигна банкет,ако наистина се бяха разпаднали,ама йок... :(

just_a_kid
09-08-2006, 10:46
Не губете надежда! Новият албум ще им докара много пари, за които ще се скарат ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

CrazyWitch
09-08-2006, 11:10
Абе харесва ми звученето в песните им.. Има наистина нещо хубаво, но ми станаха противни от едни приятели най-вече приятелки които само за тях дрънкат. Наду ми се главата. А, да! Че и на купонче да се съберем : "Линкин парк" Бла-бла. Разбирам да викат за някоя песен за душата, ама на тяхните песнички карай, че са хубави.. за mp3 player-а ми според мен не става да се съберем на маса и ... Crawling ;-)

Mo6no
09-08-2006, 11:13
Не губете надежда! Новият албум ще им докара много пари, за които ще се скарат ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аз пък се надявам парите да им стиганат и да спрат с този абсолютен комерсиализъм и да правят това, което чувстват. Чувал съм добри техни песни, които обаче са от някакъв неиздаван албум и са правени преид да доиде оня японеца и да станат нео метъл и надали някой от тяхните вече бивши супер мега ултра фенчета ги знае.

just_a_kid
09-08-2006, 11:17
Mo6no, не вярвам да решат някога, че парите са им достатъчно.

Другият вариант е албумът им изобщо да не се продава.... 8-[ и да се откажат. :mrgreen:

just_a_kid
09-08-2006, 11:22
Ееееех, големи оптимисти сме! :lol: :D

Mo6no
09-08-2006, 11:22
или най-накрая да публикуват по вестниците как тия от групата си бъркат по дупките един на друг и всички да се откажат от тях... 8)
Откъде си толкова сигурен, че ще се откажат. Напротив ще ги купуват още повече. :lol:

brain_stew
09-08-2006, 11:22
Mo6no, не вярвам да решат някога, че парите са им достатъчно.

Другият вариант е албумът им изобщо да не се продава.... 8-[ и да се откажат. :mrgreen:

АМИН!
Чул ви Господ!

Mo6no и аз ги знам тея песнички и са наистина добри, но не достатъчно!

brain_stew
09-08-2006, 11:23
или най-накрая да публикуват по вестниците как тия от групата си бъркат по дупките един на друг и всички да се откажат от тях... 8)
Откъде си толкова сигурен, че ще се откажат. Напротив ще ги купуват още повече. :lol:

какъв е извода!?!Да не си бъркат по дупките!Нека не го правят че ще стане страшно :shock:

MimityYy
09-08-2006, 11:24
oooo spor nqma .. LP sa veliki ! # 1 !!! vsi4kite im pesni sa strahotni ... obojavam gi ! texovete sa smisleni ... abe LP-the BEST! :)

Mo6no
09-08-2006, 11:26
Тъкмо сме на тема та да питам...знаете ли някоя песен-подигравка на Линкин Парк?

just_a_kid
09-08-2006, 11:28
Е чакай, кво ме грее къде си бъркат?! :smt017
Сега очакваме някво запалено фенче да ги защити и да стане както с токио хотел :lol: :lol:

brain_stew
09-08-2006, 11:29
Тъкмо сме на тема та да питам...знаете ли някоя песен-подигравка на Линкин Парк?

ХАХАХА!Ми аз не зная...имам пънк кавър на "Барби гърл"!Но е идея!Ще си потърся!Абе проекта с Джей-Зи е достатъчно голяма подигравка с Линкин Парк особено да съчетаят "Points of Authornity", "One Step Closer" и "99 problems"!!!

just_a_kid-моля те пощади ме...не искам да умра...от смях толкова млада!Хахахаха!

Mo6no
09-08-2006, 11:35
Ейййййййй....

Как ще обиждате Линкин Парк. Та това са най-великата група на нашето съвремие, това са новите Метълика. По велика песне от тези с Джей Зи няма. Факт. Който не приема тези факти е музикален инвалид и изобщо, ама изобщо не разбира от музика. Тяхната музика е класическата музика на нашето съвремие.

Mo6no
09-08-2006, 11:39
Говорех за старите Метълика. Кажи си мнението за тях.

Boot
09-08-2006, 11:42
Metallica - Die die my darling.
Да, знам че е кавър на Misfits. :evil:

Mo6no
09-08-2006, 11:45
Поздрав с Metallica - Sweet Amber. :lol:

Boot
09-08-2006, 11:46
http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/angel2.gif

Ти що не ходиш да учиш...?


Аййй... и мерси за поздрава. Даже ще си пусна... http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/wub.gif

S_T_E_V_E
09-13-2006, 18:59
Евала на тези момчета \:D/ Много са добре имат и песни и визия и просто са си много добре харесват ми!

Blackie
09-13-2006, 19:05
Lq преди ме кефеха.. Сега нещо се изгубиха, а пък нямат нов албум след Метеора(2003 година).. Само този с JZ..ама тва ако се наричат нови песни..боза и половина. Слушала съм само поотделно песни на Честър, обаче много бързо ми омръзнаха, значи не са както трябва...
Наистина от старите им песни има много хубави,ама да вземат нещо ново да направят, ако изобщо съществуват още де :)

Imaginar4e
09-13-2006, 22:48
Linkin Park ми харесват, слушам си ги с удоволствие, мисля, че са наистина добри.Може да се каже, че са ми любимата мъжка група :)

celufan4o
09-13-2006, 22:51
Някой ми беше казал че ЛП били "New Metal"(а то такъв изобщо няма ама айде) Искам да ви кажа че ЛП са една боза и нищо повече никъв Метъл не са!!!!

Shadow_Walker
09-14-2006, 10:58
Някой ми беше казал че ЛП били "New Metal"(а то такъв изобщо няма ама айде)
Ам какво да кажа :lol: Земи се образовай.
Ню Метъл има, той произлиза от рапметъла, и обединява рап и метъл (хах каква логика издокарах :lol: ) Поразрови се където и да е-например тук www.wikipedia.org и прочети за метъла-там ще видиш каквото трябва.
А сега за LP-кефят ме.Имат готини песни :) Може всички да говорят че били позьори и не знам си какво-но с какво ще го докажат?Че ги пускат по MTV?Еми много хора им се кефят :-D Но проекта с Jay Z беше пълна глупост...
Интересно ми е какво ще има в следващия им албум, който бил на път да се появи.

DarkAngelOfHope
09-14-2006, 15:04
Linkin Park naistina imat qki pesni ... ama ne smqtate li 4e imat dosta pesni koito si prili4at ot kym text i ot kym muzika !?
Az ne sym im mega fen de no te vse pak ne se li razdeliha !?... ili pone toq rapara ne peeli v nqkva grupa Fort Minor !?
ina4e nai - qkata pesen na LP za men e Points Of Authority

the_o.c_girl
09-14-2006, 15:57
Тия слуша ли ги някой още?

09-14-2006, 16:44
линкин парк = Джъстин Тимбърлейк = ПАРИС ХИЛТЪН!

liana
09-14-2006, 19:40
тая група я обожавам! големи пичове са! къртят :D

koalka
09-14-2006, 20:31
Линкин парк не ми харесват.Лигави са ми.Според мен не правят метъл,а някаква...няма значение.

mimspotter
05-25-2013, 13:31
Линкин Парк са велики, имат невероятни песни, да, напоследък албумите им не съответстват съвсем на хардрок-жанра, в който сме свикнали да ги виждаме, но важното е, че са една истинска група, със смислени текстове и купища фенове!

the sniper guy
05-26-2013, 20:29
По старите им песни са по-яки иначе от новите Castle of Glass след, като я пуснаха като саундтрак на medal of honor warfighter