PDA

View Full Version : ролери



deizi
01-09-2005, 09:23
някой може ли да ме насочи кои са по-хубавите ролери, какво трябва да гледам като си ги купувам и изобщо всичко свързано с тях. :lol:
Пишете, редовете са ваши :wink:

AMG-to
01-09-2005, 09:52
karam kola ne reoleri ;-)) ako iamsh vuprosi za kola moje ;-)

Dobrina
01-09-2005, 09:54
Ами ако имаш възможност - купи си ролери Rossignol - обаче са доста скъпи.
Иначе гледай да са с прозрачни силиконови или гумени колелца, да вървят меко като ги прокараш по пода, а не да дрънчат като платмаса. Вероятно ще си ги вземеш 2-3 номера по-големи, за да може като порасне крака ти да ти стават. Не се притеснявай че ще бъдат големи - те се правят така, че да могат да се носят 2-3 номера отгоре.
Ми това е, за друго не се сещам.

C-I-A-R-A
01-09-2005, 11:17
gledai da sa sas silikonovi kolela tva e nai vajnoto

suzanna
01-09-2005, 11:23
Ами ако имаш възможност - купи си ролери Rossignol - обаче са доста скъпи.
Иначе гледай да са с прозрачни силиконови или гумени колелца, да вървят меко като ги прокараш по пода, а не да дрънчат като платмаса. Вероятно ще си ги вземеш 2-3 номера по-големи, за да може като порасне крака ти да ти стават. Не се притеснявай че ще бъдат големи - те се правят така, че да могат да се носят 2-3 номера отгоре.
Ми това е, за друго не се сещам.


imenno...edin friend ima takiva i e super dovolen veche nqkolko godini ne sa mrudnali...

Momchence
01-09-2005, 16:25
Zemi si profesionalni bleideri ako moje6 da kara6 poznavat se 4e imat 4 kolelca razdeleni na dve dvoiki taka 4e po sredata ima malko mqsto tfa e za rampi napraveno...sy6to taka sa masivni i tejki ... niski sa kato sportna kola.....dvijat se meko i bez6umno....ako tepyrva se u4i6 zemi si nai eftinite kynki i se u4i na tqh ;)

BlinDBoY
01-09-2005, 18:37
Ами ако имаш възможност - купи си ролери Rossignol - обаче са доста скъпи.
Иначе гледай да са с прозрачни силиконови или гумени колелца, да вървят меко като ги прокараш по пода, а не да дрънчат като платмаса. Вероятно ще си ги вземеш 2-3 номера по-големи, за да може като порасне крака ти да ти стават. Не се притеснявай че ще бъдат големи - те се правят така, че да могат да се носят 2-3 номера отгоре.
Ми това е, за друго не се сещам.Хехех напълно съм съгласен с теб !!!

zElEnA^mAsLiNkA
01-09-2005, 18:45
Mi da ti kaja ima razli4ni r0leri(brat mi e zaklet r0lerist 0t 7 g0dini). Ima za plyzgane ima sam0 za karane ima i za ekstremn0 karane sqkfi ima! Za na4inae6ti sa p0 d0bri R0ssign0l i trqbva da sa ti p0 g0lemi s 2 n0mera! V S0fiq (ak0 jivee6 tam) v magazina PlayLife m0je6 da nameri6 ka4estveni! P0 ud0bn0 e da si slali6 vytre6nite 2 r0lki za da ima6 mqst0! Ak0 si na4inae6t si 0stavi sam0 ednata spira4ka! A ak0 si karal ve4e m0je6 i bez spira4ki 6t0t0 te pre4at za gladk0t0 karane! Za p0ve4e inf0 m0je6 da pita6 vyv f0ruma na www.team-disaster.com Dan0 da sym ti p0m0gnala!

01-09-2005, 19:53
hhaahaha ne se zanimavam s takiva ne6ta az sum maNiqta [B]aneD karam samo samoleti i kvo li o6te 8)

Jamalska
01-10-2005, 19:42
hmm da Rossignol sa mnoo dobra marka...moite kynki sa na tqh...ama zawisi ti bl8 li iska6 ili za fitnes...nai-dobre ako wliza6 w mirc wlez w #team-disaster ili #rolling i pitai...ili nqkoi sait kato gore poso4eniq 6te ti swyr6at rabota...

01-11-2005, 17:55
Ами виж са ако искаш да караш като тия по телевизията дето се пързалят по тръби и скачат по рампи не ти трябват ролери а блейдове. Най лесно ще е ако почнеш да се движиш с блейдърите в твоя град и им кажеш че си запалена по карането и искаш да си купиш и те щи обяснят. Ама да знаеш че блейдовете не са евтини не са 30-40 лж а от 200 нагоре а ако наистина имаш в предвид ролери няма значение кви ще си купиш иди в най близкия магазин за колела и такиаа тъпотии и си купи едни. Гледай само да са със силиконови колелца щот иначе им се разцепват колелцата и ще тряа да си копуваш нови

^efas^^
01-11-2005, 17:57
Ами виж са ако искаш да караш като тия по телевизията дето се пързалят по тръби и скачат по рампи не ти трябват ролери а блейдове. Най лесно ще е ако почнеш да се движиш с блейдърите в твоя град и им кажеш че си запалена по карането и искаш да си купиш и те щи обяснят. Ама да знаеш че блейдовете не са евтини не са 30-40 лж а от 200 нагоре а ако наистина имаш в предвид ролери няма значение кви ще си купиш иди в най близкия магазин за колела и такиаа тъпотии и си купи едни. Гледай само да са със силиконови колелца щот иначе им се разцепват колелцата и ще тряа да си копуваш нови
Тва бях аз :lol:

FeitiCeiRa
01-11-2005, 18:29
Въпреки че имаше доста изчерпателни мнения по-горе,искам и аз да се изкажа,щото блейдовете са ми мъъничка страст :P Значи като за начало си вземи ролери на ТСМ(евтини-около 40-50лв)..моите първите бяха такива..поне са със силиконови колелца :wink: Пък ако се запалиш и ако ти се инвестира в нещо по-качествено-на rossignol,Razors,USD,Salomon.. А има едни много здрави модели с по три колела за по-специални номера..ама са мноого скъпи :) Аре зарибявай се :D

streamers
07-21-2009, 19:36
Аз искам да питам не точно по темата за ролери, а за блейдовете. Някой може ли да ми каже коя е най добрата марка и горе долу цените. Знам че принципно вървят по 200 лева новите модели, но наскоро един познат ми пусна мухата, че ако си вземеш от по-старите модели излиза по евтино към 130 кинта. Та да питам вярно ли е. :oops:

Jamalska
07-21-2009, 22:11
Ми по принцип за хубави чисто нови кънки ще ти трябват средно 250-300лв. за нови модели на добра марка и нагоре та до 500лв.Стар модел от отминал сезон...аз мойте си ги взех така,бяха останали от преди...и бяха 175лв.
Втора ръка можеш да си намериш прилични кънки средно 80-150лв.зависи колко са запазени..ако са по-евтини,но има нещо за смяна пак може да ти излезе по-евтино да го смениш,.от да си вземеш нови.

x3m4et0_f
07-21-2009, 23:49
а откъде във Варна да си купя ролери ТСМ ???

x3eme
07-21-2009, 23:59
а откъде във Варна да си купя ролери ТСМ ???
Като видях тоя ник помислих,че аз съм го писал това :D

Jamalska
07-22-2009, 14:06
TCM?!Товааа...тая марка,дето произвежда всичко от дрехи,домашни потреби до играчки и тн?!
мии нз,в сф те имат магазини на бая места разхвърляни из градааа...