PDA

View Full Version : hora 6e poludeq



baby_hill
01-09-2005, 10:51
hora 6e poludeq do sega ne sam imala 5 papki ob6to na liceto a sega sam bolnna ot 6arka i liceto mi prili4a na kalinka utre sme na daskalo i tatko kaza 4e ako ida na u4ili6te samo pri tva uslovie 6te me pusne v srqda v largo(a togava e najden ot bigbrother)adski mi e sduhano majka vika 4e 6tql da me pusne ama az kade 6te hoda kato sam bolna tedo togava tapite papki sigurno 6te minat trqq da se nasmaja s 1 ton fon djo ten a az ne gi obbi4am ujas izperkah cqla vakanciq sam bolna ot kvo li ne ujassssssssssssssssssssssssssss
6e izpadna v depresiqtva re6ava pro0blema :( :cry: :cry: :(

lover4e
01-09-2005, 11:07
Споко! Няма защо да се сдухваш. Почти на всеки се е случвало на боледува от шарка, а и сигурно си чувала, че е по-добре да я караш сега, защото ако е в по-късна възраст е по-тежко. Найден ще дойде и друг път сигурна съм. Просто имай търпение и ако не искаш да ходиш на училище и всички да те видят така недей! Успех и скорощно оздравяване!! :wink:

suzanna
01-09-2005, 11:08
ah...tva e ujasno...ami mai nqmash mn golqm izbor osven da idesh na uchilishte...vij kakvo te suvetvam..nameri nqkakuv mn silen spirt..moje i lavandulov..shte ti izgori cqlata koja no i pupkite i togava sled kato go namajesh s fondioten shte e po dobre...uspeh!

aBnOrMaL_BaBy
01-09-2005, 11:09
Ти да не си от Пазарджик ? Както и да е ..
От кога си болна от шарка?Защото ако е от скоро , не трябва да ходиш нито на даскало,нито на Ларго,нито на Рино Рейнс.Шарката по принцип трае 2 седмици,в зависимост дали е едра или дребна.Също така е ЗАРАЗНА,и не трябва да контактуваш с никой докато тя трае.Точно за това за шарка се дават болнични дни и не трябва да излизаш никъде..Ако баща ти незнае това просто нещо,и е решил да те пуска на даскало,съжелявам за израза,но излиза,че е пълен идиот...И не мога да разбера как заради един Нед ще си разваляш още повече здравето(дори може и на някой друг здравето).Мислиш си,че ще ти обърне внимание ли?Миличка,много се лъжеш.Пък и да ти обърне,да се запознаете,просто ти гарантирам,че след 1 седмица вече ще е забравил!Не бива толкова да му сваляш шапката - та той е просто един СЛАДЪК ОЛИГОФРЕН(ей това се казва словосъчетание на място),за който не мисля че трябва да се жертваш,да му подражаваш и т.н.И все пак той си има своята Зара..не забравяй това! :wink: Айде Успех!

baby_hill
01-09-2005, 11:54
ot pazardjik sam a ihi4 ne smqtam 4e 6te mi obarne vnimanie prosto iskam da go vidq a 6te e varhiven kupon si4kite mi ptiqteli 6te hodqwt to ne 4e tva ne stava seki petak no ne sam hodila ot 2 sedmici bilna sam ot sedmica i ne6to gore dolu a i az si re6ih po4ti problema

liony-baby
01-11-2005, 09:16
хм то не е ли 10дена карантината ако си болна от шарка :?:
както и да е.......
пробвай с фон дьо тен може да пооправиш малко положението

fostenkata:)
01-11-2005, 10:14
haha awe kak she hodish bolna ot sharka na daskalo e ti luda li si??????purvo che cqlata she si pupchasala a i moje da zarazish oshte mn hora stoi si v vas!!!!!!!!! :evil:

BlinDBoY
01-11-2005, 13:09
Ти луда ли си никъде няма да излизаш щом си със шарка!!!
Кво ли не правят момиченцата да видят Нед!!!
Ако толкова искаш да го видиш що не го поканиш във вас за един бърз **** няма да ти откаже(базикам се)

Josefinne
01-11-2005, 13:11
Ама ти НЕ можеш да ходиш никъде - още по-малко на дискотека или там където ще има много хора, защото си БОЛНА ОТ ШАРКА!!! Ало, това е заразно и освен ако не искаш всички около теб да цъфнат с пъпки също си стой вкъщи. Още повече, че си под карантина!!! :evil:

lady_bird
01-11-2005, 16:19
hora 6e poludeq do sega ne sam imala 5 papki ob6to na liceto a sega sam bolnna ot 6arka i liceto mi prili4a na kalinka utre sme na daskalo i tatko kaza 4e ako ida na u4ili6te samo pri tva uslovie 6te me pusne v srqda v largo(a togava e najden ot bigbrother)adski mi e sduhano majka vika 4e 6tql da me pusne ama az kade 6te hoda kato sam bolna tedo togava tapite papki sigurno 6te minat trqq da se nasmaja s 1 ton fon djo ten a az ne gi obbi4am ujas izperkah cqla vakanciq sam bolna ot kvo li ne ujassssssssssssssssssssssssssss
6e izpadna v depresiqtva re6ava pro0blema :( :cry: :cry: :(O,nedei taka...I az sum bila bolna ot 6arka i ti vlizam v polojenieto.Dano da ti mine po-burzo.Pojelavam ti go nai-iskreno.