PDA

View Full Version : BG Phonetic



techCandy
01-09-2005, 18:11
re6ih 4e trqbva ve4e da pi6a na foneti4na, no kakvo se slu4i:
izteglih edna programka ot http://www.download.bg/prg_view.php?id=10898 i se opitah da pi6a vyv foruma oba4e edinstvenoto koeto izliza sa samo nqkakvi 4isla....imaiki v predvid 4e navsqkyde drugate kydeto probvah se polu4i bez gre6ka, 6te moje li da pitam kyde e problema? :roll:

Maverick
01-09-2005, 18:17
v programata ti e problema iztegli si FlexType i iztrii sega6nata programa

P1ra71nQ
01-09-2005, 19:05
re6ih 4e trqbva ve4e da pi6a na foneti4na, no kakvo se slu4i:
izteglih edna programka ot http://www.download.bg/prg_view.php?id=10898 i se opitah da pi6a vyv foruma oba4e edinstvenoto koeto izliza sa samo nqkakvi 4isla....imaiki v predvid 4e navsqkyde drugate kydeto probvah se polu4i bez gre6ka, 6te moje li da pitam kyde e problema? :roll: Амииии незная и аз от там си я изтелих и отначало неставаше и баща ми тука я оправи ама нз как :) Ако не си я потърси от някъде другаде....

01-09-2005, 19:21
На другото ПС имам такав проблем и като пиша на латинеца начи съм на него. Иначе тоя е с Bulgarian Phonetic и бачка добре. :?

techCandy
01-09-2005, 20:10
of ne znam
i s flex type pak sy6toto
ne stava i ne stava
kakto i da e, mersi vse pak

Utopia
01-14-2005, 10:35
FlexTypa e absolutna glupost
i shte vi obqsnq zashto
Windows XP si ima mn dobra kirilizaciq, koqto samo trqbva da byde izvedena, koeto se pravi ot nastroikite Regional and Language Options v Control Panel. ima si vsqkvi podrebni na klaviaturite, bez phonetic.. no tova da ti e problema.. navsqkyde iz bylgarksite saitove ima edno failche BPhonXP2.rar 8kb, a vytre dva .dll-a i edno .inf . davash desen buton na BgKYBSXP.inf, i sled tova posochvash instal i veche Phonetic podredbata se instalirala

a kakvo vsyshnost pravi FlexType, toi prosto izvejda nastroikite na windows-a, i instalira fonetichnata podredba, pri koeto .. windows-a se skapva malko ili mnogo, sledvashta stypka FlexType e platena programa. trqbva vi ckrak. mi shte si slojite, ama kato ne se znae koi go e pisal, dobre li e napisan, shte vyrshi li izobshto rabota, .. i stava epten marmalad vsichko.