PDA

View Full Version : za 20 dni



nqkoq_si_f
01-09-2005, 19:44
Kajete mi kak za okolo 20 dni 6te si mahna cilulita na dupeto do maxsimalna stepen.T.e kolkoto moga pove4e iskam da go mahan za 20 dni ama si nqma ponqtie kak kakvo da qm kakvo da izbqgvam kakvi yprajneniq da pravq molq kajete mi za6toto rabotata e tragi4na (nqmam vuzmojnost da si kupq anti-ciluliten gel

suzanna
01-09-2005, 19:50
prez tezi dni pii po 2 litra voda na den...mn e efektivno s/u celulit

01-09-2005, 19:52
Не можеш да го махнеш за такав кратък период но можеш да опиташ. Ако не можеш да земеш анти цилулитен крем начи и сеанси да са маха с машина няма да може...ако пушиш спри да пушиш мн целулит се образува от това, наблягаи на течности защото цилулита не е друго а натрупване на мас по лимфите - колкото повече вода толкова по малко цилулит. Спортувай! През тия 20 дни ходи да тичаш някаде , ако мн ама мн искаш да махаш целулита - тичай 1 км секи ден и почни да правиш ЙОГА която пак ти отваря меридианите и енергията ще ти протича правилно и ще се освободиш до няква степен от токсините които пак са причина за целулит.
За йогата - внимавай! Не почваи словни опражнения - можеш да се нараниш. Купи си някоя проста книга и прави само загряващите упражнения!
Майка има машина за целулит и ми е казвала какво горе долу трябва да се третира целулита по трудните начини...

honey_reflection
01-09-2005, 20:03
FITNESS ... e nai dobre

nar
01-09-2005, 22:44
ima edin anticeluliten gel ot avon.toj dejstvuva,po-princip.samo 4e kato se namazhe6 s nego 6te ti stane mnogo studeno.ne e mnogo priqtno prez zimata...spri da pie6 kola i podobni ne6ta.ne znam za celulit,no za otslabvane e mnogo efikasno da q6 limoni.

01-23-2007, 13:18
FITNESS ... e nai dobre :twisted:

01-23-2007, 13:40
Ami izbiagvai vsichki mazni i purjeni hrani.Qj predimno plodove i zelenchuci.Pravi uprajneniq.Az sushto imah celulit,no kato se oturvah ot izlishnite kg toi sam si izchezna.Znam sushto,che e polezno da masajirash celulitnite oblasti s vodna struq t.e s dusha :)

Kisses_P
01-23-2007, 13:58
бих ти препоръчала на Дева- Слим ефект... много добре действа срещу целулита и не е скъп, но щом нямаш възможност... Другото е както са казали по-горе да пиеш много вода.Можеш да търкаш мястото с утайка от кафе.Много действа.И спорт... Ако можеш да комбинираш всичко това ще е най-добре и след месец почти няма да го има целулита..Забравих като си под душа можеш да редуваш топла и студена струя..