PDA

View Full Version : НАГРАДИ на teenproblem



01-10-2005, 19:38
Не знаих мн каде да сложа темата но ето я... така... Идеята според мене е мн добра... примерно секи месец да имаме "награди" не като мис тиин проблем.... и т.н. Но примерно - Най-голяма караджиика или най-голям сладур, най-яка двойка, наи голям спор, най-обсяждан юсер ...най тапи мнения на кой са и т.н. нз можем ние да го организираме или админа и модовете да помагат ако имат време и желание....

Eliiiiiiiiii sexsito
01-10-2005, 20:21
da,spored men 6te bade iako,ama dano da ne izniknat
izvestni sporove :roll:

techCandy
01-10-2005, 20:58
da,spored men 6te bade iako,ama dano da ne izniknat
izvestni sporove :roll:
ve4e znam tebe za kakvo 6e te nominirat....
Kittie, az li4no odobrqvam ideqta, mislq 4e bi bilo zabavno

miloto_girl_4e
01-10-2005, 21:00
ne e lo6o kato ideq,ama kato znam tuk kakvi SRUDLIVI user-i ima,spored men tova nqma da uspee da se osu6testvi... ne znam :roll:

Eliiiiiiiiii sexsito
01-10-2005, 21:26
da,spored men 6te bade iako,ama dano da ne izniknat
izvestni sporove :roll:
ve4e znam tebe za kakvo 6e te nominirat....
Kittie, az li4no odobrqvam ideqta, mislq 4e bi bilo zabavno
i az,no spodeli ti :?

aBeP4eTo
01-10-2005, 21:28
АААААА супер :lol: Туи ще внесе малк0 шастие вав вечните караници ! Аз съм зААААА !

01-10-2005, 21:29
Струва си да опитаме.... 1во ще е добре да изберем титлите.... след това в една или няколко отделни теми да пишем кои са кандидатите - да изберем кандидат за сяка титла... след това да гласуваме в период от 2 седмици някаде и да обявим резултатите на края на секи месец :) идеи много .... подкрепете ме за нещо да знам дали одобрявате идеята....

techCandy
01-10-2005, 21:49
da,spored men 6te bade iako,ama dano da ne izniknat
izvestni sporove :roll:
ve4e znam tebe za kakvo 6e te nominirat....
Kittie, az li4no odobrqvam ideqta, mislq 4e bi bilo zabavno
i az,no spodeli ti :?
nali znae6 otgovora, za kvo pita6.....tova ne e vypros, spesti si
bezsmisleniq komentar ako obi4a6 i ne sysipvai temata s flood-a si :!:
Kittie, s teb sym :)

BABY_SEXY_GIRL
01-10-2005, 21:52
Tvurdo ZA sam, super si e ideikata, i na men mi e minavalo prez uma tova :lol: 8) Samo 4e 6te ima sporove (nqma kak da nqma), 6te ima zavist, prenebrejenie, ubideni, prenebregnati...No za "raznoobrazieto" sam ZA, neka se razveselim, be hora, da napravim promeni :D

Steff
01-10-2005, 22:18
яко яко :) с двата крака съм вътре :) номинации, награди :wink: ще бъде весело :lol:

united_colors
01-10-2005, 22:29
I az sum za.
6to se otasia do sporovete... ami mislia 4e sporovete 6te sa predizvikvani ot hora, stremia6ti se da se napravita na interesni (kakvito ne sa).
Triabva vsi4ki da razberat (dori i na tezi koito im e po-trudno :twisted: ) 4e tva e za kupona! :lol:

01-10-2005, 22:42
Нтака от утре ще почнем да избираме категории :) ще е fun :)

Fire_of_satan - и аз знам за какво ще бъда номинирана - смях да става :)

DeaTHroW-ReC_F
01-11-2005, 08:27
пи няа да е лошо :wink:

rosskata
01-11-2005, 09:48
:lol: Кво ще кажете за категориите "Най- тъпи мнения" и "Флудър от класа" :lol: Аз лично имам вече номинации наум...

LunaTriCk
01-11-2005, 10:28
Вий хубаво измислихте номинацийте, а наградите какви ще са :? В смисъл....реални ще са :? Ако ще са предметни, нямам си и на представа как ще се спонсорират, а още по-малко как победителите ще си ги получат...

Грахче
01-11-2005, 11:58
мхм,

тамън се поотървахме от темите игрички, асоциации, сега идва нова вълна подобни чатърси теми...

абе толкова ли няма какво да си кажете, толкова ли няма за какво да говорите! каква е тая мания все да се обсъждате, да се коментирате един друг? че сега и "наградки" сме щели да си даваме?! за най-готини незнам си какво и най-тъпо незнам си що...

и после пак ще мрънкате че форума,че заприличал на кочина...

Murderdoll
01-11-2005, 12:15
ъъъ...тва с наградките не го одобрявам
особено щото все ще се намери някой да
е недоволен...се пак на никой няма да му е
приятно да го обявят за най тъп форумец :roll:

e4o
01-11-2005, 17:53
mi da ne e lo6a ideikata, trqbva si i da ima nqkvi zabuvleniq i veselba :lol: :lol: :lol:

Dance_princess
01-27-2005, 17:58
Много добре идея :P
Може да има и плейбой на форума, сръдльо/ сръдла на форума..... хахах. Надявам се действително да няма ядосани, ощетени, неразбрани, сърдити...... и така нататък. Би било много интересно.

А за наградите- усмивки по радиото, целувки през монитора..... мисля, че биха били подходящи :D

tedo_davis
02-14-2005, 05:55
Не знаих мн каде да сложа темата но ето я... така... Идеята според мене е мн добра... примерно секи месец да имаме "награди" не като мис тиин проблем.... и т.н. Но примерно - Най-голяма караджиика или най-голям сладур, най-яка двойка, наи голям спор, най-обсяждан юсер ...най тапи мнения на кой са и т.н. нз можем ние да го организираме или админа и модовете да помагат ако имат време и желание....
arq wa ... arq da go praim t'va :) Da bre qko shte e da go napravim ... no 4-te otgovora gore za anketata .... 2-3 sa gre6ni ;) Ako mojeshe dasi gi poopravish 4e shte te pomislqt za negramotna ... ili nqma da mogat horata da go pro4etat i nqma da glasuvat :) Spox ... az glasuvah 4e iskammmmmmmmmmmmmmm

02-14-2005, 20:12
Nqma smisal - temata shte zadrasti foruma shte stanat karanici i v kraina smetka edinstvenoto neshto koeto shte spechelim e obidi karane i triti mneniq!