PDA

View Full Version : Ко ше кажете



Sladka_patka
01-10-2005, 19:22
Здравейте на всички сладури в тва яко форумче... Имам едно проблемче ... Значи с приятеля ми правим секс с презерватив...но понякога в началото си го правим без-за да свърша (защото с презерватив не става) и после го слагаме за да и той свърши .. То си има риск ..знам ... Според вас колко е голям ?! Аз предпочитам да достигам до оргазъм и с орална любов...но той човека иска с ч****е .И аз като му кажа ...да сложим презерватива още в началото ...той ми отвраща с нещо от сорта на ...аз много добре знам кво излиза от мен ...ти пък ми нямаш никакво доверие ..и понякога дори се скарваме заради това... Кажете ..според вас ...Колко е риска?! .. Като имате в предвид,че гаджето ми сваршва супер бавно и за доста време... и го правим само 1-вите 5,10 минутки без презерватив....
А също така ...знам,4е имаше някъв мит ...точно през кой дни след цикъла ти има най-малка вероятност да забременееш ... Тва знаете ли го ?...Кога е :D

Аре ..мерси предварително за ,сигурна съм,полезните ви съветчета !!!

SweeT^Puppy
01-10-2005, 20:23
Сигурно има над 100 такива теми :evil:
Не разбрахте ли, че когато го правите без презерватив ВИНАГИ ИМА РИСК... дори и малак
баси за кво са ги измислили тез кондоми пууууууууу
Изнервих се :wink:

BABY_SEXY_GIRL
01-10-2005, 20:39
2-3% :roll:

joro_tev
01-11-2005, 05:03
Vinagi ima risk. Daje predi vkarvaneto dokato ste se celuvali obiknovenno na momchetata im izliza sluz sas sadarjanie na sperma. Taka che ti si precenqvash riska. Moje da e 0.01%, no pak tazi stotna ot procenta moje da ogree teb. Pitai tvoq vazluben kato ti kazva che mu nqmash doverie dali e gotov da zagarbi mladinite si i da poeme kam brachnoto loje? Mn. mi e interesno kakvo shte otgovori.
Drugiq varian e protivozachatachni, no vinagi sled konsultaciq s dobar ginekolog.

adult
01-11-2005, 06:23
А също така ...знам,4е имаше някъв мит ...точно през кой дни след цикъла ти има най-малка вероятност да забременееш ... Тва знаете ли го ?...Кога е :D
Аре ..мерси предварително за ,сигурна съм,полезните ви съветчета !!!
Как така изведнъж всички се заинтересуваха от овулации и рискови дни :roll: Значи,виж в съседните теми за овулацията,там пише подробно.За дните-зависи от цикъла ти,сама трябва да можеш да определяш дните си на овулация.По-безопасни са дните преди менструацията.Всъщност по-лесно е да се каже кои са опасните дни,защото те са по-малко-това са двата дни преди и след овулацията.След това шансовете за забременяване за много малки.Не за забравяйте все пак че не се забременява толкова лесно-не е достатъчно просто да се свърши в теб :D

Baccara
01-11-2005, 07:17
40% риск.

adult
01-11-2005, 07:21
40% риск.
Това по коя формула :wink:

worldclass
01-11-2005, 09:23
Ima riskkk.I predi da svyrshi e vazmojno da se otdeli malko kolichestvo sperma...daje i kapchica da e ...nali znaesh che SAMO 1 ot 3-te miliona spermatozoidi e dostatachen :wink:
USE CONDOMS.

Lemmy`Killmister
01-11-2005, 09:51
Nai mnogo 100% ... pove4e ne vqrvam da e ...

svetla_88
01-11-2005, 11:15
e 4e risk ima nqma samnenie no ako te pazi kakv e problema..dostata4no e da zn koga i kak da spre...za da slojite prezarvativa...ne sekaraite a proto mu kaji 4e ako ne6te nqma nikakv sex....ako my otarva sq...tva e mn tapo a se karate zaredi tova ...malko se gybi 4ysvoto moje bi no ...

need for sex_girl
01-12-2005, 16:07
ami moga da ti kaja 4e ako ne iska6 sled 9 meseca podarak vanagi ama absolutno vinagi polzvai prezervativ!!!! :!:

Cyberdyne_101
01-12-2005, 16:19
Чувала ли си песента "Остана спомена...и още нещо" :lol: 8) :lol:

favor_91
03-03-2006, 11:11
risk ima no ne znam do kolko e golqm :roll: