PDA

View Full Version : Голямата мистерия - какво е ОРА?



Josefinne
01-11-2005, 13:15
Общо взето отдавна не бях влизала в този форум и гледам всички като луди си сложили в подписите нещо. И никой не казва какво е...Еми, аз умрях от любопитство и реших да го търся, защото съм адски любопитна...Не видях никъде, никой да го обяснил все пак, но ето какво намерих все пак:
http://www.proaviculture.com/who.htm
Това е сайта на The Organization of Professional Aviculturists (OPA) (за справка aviculturist - птицевъд) . Гледам, че логото съвпада, но моля ви ако не е това "великото" нещо, което пазите в тайна - кажете ми какво е то, щото ми е много смешно, че всичките, които сте си сложили тва лого в подписите мечтаете да станете птицевъди :roll: :lol:

amy lee
01-11-2005, 13:32
Общо взето отдавна не бях влизала в този форум и гледам всички като луди си сложили в подписите нещо. И никой не казва какво е...Еми, аз умрях от любопитство и реших да го търся, защото съм адски любопитна...Не видях никъде, никой да го обяснил все пак, но ето какво намерих все пак:
http://www.proaviculture.com/who.htm
Това е сайта на The Organization of Professional Aviculturists (OPA) (за справка aviculturist - птицевъд) . Гледам, че логото съвпада, но моля ви ако не е това "великото" нещо, което пазите в тайна - кажете ми какво е то, щото ми е много смешно, че всичките, които сте си сложили тва лого в подписите мечтаете да станете птицевъди :roll: :lol:

q!tva za pruv put go vijdam.samo 6te kaja 4e ne e tova.druga ni e celta

air_J
01-11-2005, 13:54
e ne zna4i tova az znam kvo zna4i ama sme se ugovorili tiq deto znaeme da ne kazvame taka 4e se symnqvam nqkoi da razbuli misteriqta ama moje da si sigurna 4e ne zna4i pticevyd :twisted:

amy lee
01-11-2005, 14:03
e ne zna4i tova az znam kvo zna4i ama sme se ugovorili tiq deto znaeme da ne kazvame taka 4e se symnqvam nqkoi da razbuli misteriqta ama moje da si sigurna 4e ne zna4i pticevyd :twisted:6666666uut!nito duma

01-11-2005, 15:07
Общо взето отдавна не бях влизала в този форум и гледам всички като луди си сложили в подписите нещо. И никой не казва какво е...Еми, аз умрях от любопитство и реших да го търся, защото съм адски любопитна...Не видях никъде, никой да го обяснил все пак, но ето какво намерих все пак:
http://www.proaviculture.com/who.htm
Това е сайта на The Organization of Professional Aviculturists (OPA) (за справка aviculturist - птицевъд) . Гледам, че логото съвпада, но моля ви ако не е това "великото" нещо, което пазите в тайна - кажете ми какво е то, щото ми е много смешно, че всичките, които сте си сложили тва лого в подписите мечтаете да станете птицевъди :roll: :lol:

Uvi,skupa,ne si otgatnala...Drugo e...Pomisli si pak...Koi znae,moje i da stigne6 do verniq otgovor!

Murderdoll
01-11-2005, 15:10
мухахахахахахаххахахахаха хахахахахаххахаа
честно аз съм птицевъд ахахаххахаа

Eliiiiiiiiii sexsito
01-11-2005, 16:43
interesno
makar 4e si4ki otri4at,4e ne e tva :roll:
neznam

Peace`
01-11-2005, 16:50
OPA li emi Opa e

Organizaciq
Protiv
AntiMetalite

huh...ako mislite 4e sme pticevudi mnogo se burkate......



p.s. da ti kaja OPA ne e tova koeto kazah no mislq 4e ima malko vruzka kato se zamislq!

GalYol
01-11-2005, 18:31
Хе-хе е не ОПА не е това, но е добро като идея.
Между другото има още една такава тема във Фън,Фън и пак фън. Поразгледай там има интересни предположения като

Още
Повече
Алкохол

и

Опасен
Пръцкащ
Анус

и още доста дето са много яки, но уви никой не е отгатнал още какво е ОПА...

B_i_G
01-11-2005, 18:53
sigurno e ne6to tupo i bezmislenoooo :?

01-11-2005, 19:17
btw ne mi go otvarq neto sry :)

Baccara
01-12-2005, 09:10
ОПА идва от чалга възгласа "Опа, опа, опсаааа", което ме навежда на мисълта, че това е тайна организация на върли чалгари!

Murderdoll
01-12-2005, 11:35
ОПА идва от чалга възгласа "Опа, опа, опсаааа", което ме навежда на мисълта, че това е тайна организация на върли чалгари!
ше се сбием ми се струва :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
и кво като си ми градски още по добре :P
хихих майтапя се споко:)ПРОСТО ПОВЕЧЕ
НЕ МЕ НАРИЧАЙ ЧАЛГАРКА

Baccara
01-12-2005, 13:06
ОПА идва от чалга възгласа "Опа, опа, опсаааа", което ме навежда на мисълта, че това е тайна организация на върли чалгари!
ше се сбием ми се струва :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
и кво като си ми градски още по добре :P
хихих майтапя се споко:)ПРОСТО ПОВЕЧЕ
НЕ МЕ НАРИЧАЙ ЧАЛГАРКА

Извинявай, ако съм те засегнал по някакъв начин.

Baccara
01-12-2005, 13:21
Ето го и отговора на това какво е ОРА: http://www.skinhorse.net/listphotos.cmdl?albumid=18&AlbumName=Logo+Design&currentpage=2

или както се казва "Организация на професионалните птицевъди"

air_J
01-12-2005, 13:48
tuka mai dolavqm 4e nqkoi znae verniq otgovor (nishto pove4e nqma da izdavam) :twisted:

amy lee
01-12-2005, 13:50
Ето го и отговора на това какво е ОРА: http://www.skinhorse.net/listphotos.cmdl?albumid=18&AlbumName=Logo+Design&currentpage=2

или както се казва "Организация на професионалните птицевъди"AMA NE E TOVAAAAA :twisted:

Baccara
01-12-2005, 13:54
Ауууууууу ... слагате залъгващи емблемки :) Все едно да сложа емблемата на Мерцедес и да ви карам да познаете какъв транзистор имам :) Рано или късно ще си признаете :)

tedo_davis
01-12-2005, 13:54
Ето го и отговора на това какво е ОРА: http://www.skinhorse.net/listphotos.cmdl?albumid=18&AlbumName=Logo+Design&currentpage=2

или както се казва "Организация на професионалните птицевъди"AMA NE E TOVAAAAA :twisted:


Ta sega ......... tova ... kartinkata ... Az q namerih ... tova e edno taka nare4eno "FEN" klub4e kam ... Edin 4ovek ot Toq Sait. ... ne se kazva nito imeto mu ... nito to4no kvo e Klub4e-to.Moje Bi ... ve4e hora ne priemame :) ama Gif-4eto e qko !!! Koi da go nameri a >? :}
Pozdravi za vsi4ki ot "OPA". Da jivee "OPA"! Samo "OPA" Ale ale ... ale ale aleeee ... i ne e Organizaciq protiv antimetalite - tva e qko ama ne e !
nito za pticevydi ili kvoto beshe tam.

zElEnA^mAsLiNkA
01-12-2005, 13:54
hahaha bahti typ0t0! Pticevydi ...ak0 e tfa napraf0 6e zema da se grymna :PP

tedo_davis
01-12-2005, 13:58
hahaha bahti typ0t0! Pticevydi ...ak0 e tfa napraf0 6e zema da se grymna :PP
vij malko po-gore ot tvoeto mnenie i shte razberesh kakvo e : si4ko sam obqsnil ;}

Baccara
01-12-2005, 14:00
... ve4e hora ne priemame :)

За да има желаещи за този клуб все пак не трябва ли да се знае какъв е този клуб, за какво се бори? :)

tedo_davis
01-12-2005, 14:21
... ve4e hora ne priemame :)

За да има желаещи за този клуб все пак не трябва ли да се знае какъв е този клуб, за какво се бори? :)


Bori se /// sreshtu nespravedlivosta na Edi koi si ot www.teenproblem.net ... bori se sreshtu dyrjanieto na tozi 4ovek ... za6toto po tozi na4in ... toi qdosva dosta hora ... i sme go namrazili MNOGO!I oshte kyp neshta ... Borim se za ... Da Go MAHAME! Ako iskate da znaete ot kade da go mahame ... Dopitaite se do Satanas_daughter ... ako pojelae da vi kaje - OK ama az ne produmvam ... vse pak Nishti4ko nqma da izdam bez boi!
DA JIVEE "OPA"!!!!!!!!!

Baccara
01-12-2005, 14:23
... ve4e hora ne priemame :)

За да има желаещи за този клуб все пак не трябва ли да се знае какъв е този клуб, за какво се бори? :)


Bori se /// sreshtu nespravedlivosta na Edi koi si ot www.teenproblem.net ... bori se sreshtu dyrjanieto na tozi 4ovek ... za6toto po tozi na4in ... toi qdosva dosta hora ... i sme go namrazili MNOGO!I oshte kyp neshta ... Borim se za ... Da Go MAHAME! Ako iskate da znaete ot kade da go mahame ... Dopitaite se do Satanas_daughter ... ako pojelae da vi kaje - OK ama az ne produmvam ... vse pak Nishti4ko nqma da izdam bez boi!
DA JIVEE "OPA"!!!!!!!!!


Хорате се борят за мир, за любов, а Вие sreshtu nespravedlivosta na Edi koi si ot www.teenproblem.net :) Е, щом ви влече действайте :)

tedo_davis
01-12-2005, 14:30
... ve4e hora ne priemame :)

За да има желаещи за този клуб все пак не трябва ли да се знае какъв е този клуб, за какво се бори? :)


Bori se /// sreshtu nespravedlivosta na Edi koi si ot www.teenproblem.net ... bori se sreshtu dyrjanieto na tozi 4ovek ... za6toto po tozi na4in ... toi qdosva dosta hora ... i sme go namrazili MNOGO!I oshte kyp neshta ... Borim se za ... Da Go MAHAME! Ako iskate da znaete ot kade da go mahame ... Dopitaite se do Satanas_daughter ... ako pojelae da vi kaje - OK ama az ne produmvam ... vse pak Nishti4ko nqma da izdam bez boi!
DA JIVEE "OPA"!!!!!!!!!


Хорате се борят за мир, за любов, а Вие sreshtu nespravedlivosta na Edi koi si ot www.teenproblem.net :) Е, щом ви влече действайте :)
EMi nie moje i za tva da se borim ... ama ne ni puka .... nie nemojem da napravim nishto sreshtu voinata i t.n. borim se sreshto taq MRYSNA GAD!

Baccara
01-12-2005, 14:33
... ve4e hora ne priemame :)

За да има желаещи за този клуб все пак не трябва ли да се знае какъв е този клуб, за какво се бори? :)


Bori se /// sreshtu nespravedlivosta na Edi koi si ot www.teenproblem.net ... bori se sreshtu dyrjanieto na tozi 4ovek ... za6toto po tozi na4in ... toi qdosva dosta hora ... i sme go namrazili MNOGO!I oshte kyp neshta ... Borim se za ... Da Go MAHAME! Ako iskate da znaete ot kade da go mahame ... Dopitaite se do Satanas_daughter ... ako pojelae da vi kaje - OK ama az ne produmvam ... vse pak Nishti4ko nqma da izdam bez boi!
DA JIVEE "OPA"!!!!!!!!!


Хорате се борят за мир, за любов, а Вие sreshtu nespravedlivosta na Edi koi si ot www.teenproblem.net :) Е, щом ви влече действайте :)
EMi nie moje i za tva da se borim ... ama ne ni puka .... nie nemojem da napravim nishto sreshtu voinata i t.n. borim se sreshto taq MRYSNA
GAD!

Вие си знаете най-добре :)

zElEnA^mAsLiNkA
01-12-2005, 14:36
Mi t0q 40vek predi k0lk0 vreme e vleznal 4e hem e n0v i hem g0 mrazite si4ki ?? Az primern0 0tkyde da znam dali ne sym az ....

bulgarche
01-12-2005, 15:02
Аз пък незнам за какво става дума

The Goodbye Girl...
01-12-2005, 17:19
Значи трябва да е нещо като: Организация Против А... Мислете за човек с ник, който започва с 'А'. Е, не знам дали хванах нишката, пък и няма значение. Дано все пак не съм аз :wink: .
Обаче мен иначе по ме влече организацията с птицевъдите. Ако все пак създаде някога подобна, викнете ме, моля. :wink:

Baccara
01-12-2005, 17:20
Аз пък незнам за какво става дума

Не ти трябва.

Alli
01-12-2005, 18:56
da,az sa6to taka si go obqsnqvam
O-organizacia
P-protiv
A-nqkoi nickname s A
kogo mojete da mazite tolkova ne razboram s A?

Alli
01-12-2005, 18:58
da,az sa6to taka si go obqsnqvam
O-organizacia
P-protiv
A-nqkoi nickname s A
kogo mojete da mazite tolkova ne razboram s A?

Mi6ka_na_kai6ka
01-12-2005, 19:01
АХахХАХАХх птицевъди такива :lol: :lol: :lol:

мухахахахахахаххахахахаха хахахахахаххахаа
честно аз съм птицевъд ахахаххахаа
А за тебе не се и самнявам :lol: :lol: :lol:

Alli
01-12-2005, 19:02
da,az sa6to taka si go obqsnqvam
O-organizacia
P-protiv
A-nqkoi nickname s A
kogo mojete da mazite tolkova ne razboram s A?

amy lee
01-12-2005, 19:22
da,az sa6to taka si go obqsnqvam
O-organizacia
P-protiv
A-nqkoi nickname s A
kogo mojete da mazite tolkova ne razboram s A?taina maina

Alli
01-12-2005, 19:30
iii amy,ma mnogy ste lo6i :evil:
golemi gadinki ste :lol:

amy lee
01-12-2005, 19:36
iii amy,ma mnogy ste lo6i :evil:
golemi gadinki ste :lol:emi ot tva ni zavisi jivota :lol:

Alli
01-12-2005, 20:18
brei.......ne dumai,ot t'fa OPA vi zavisi jivota!?!Dosta me zaintriguva.
i sa zarad va 6a sa izqm...................vui ma mn sam lubopitna,sa nqma da spa cqla no6t,milo......misi mnoyyyyyyyyy :roll:

amy lee
01-12-2005, 20:26
brei.......ne dumai,ot t'fa OPA vi zavisi jivota!?!Dosta me zaintriguva.
i sa zarad va 6a sa izqm...................vui ma mn sam lubopitna,sa nqma da spa cqla no6t,milo......misi mnoyyyyyyyyy :roll:e 4ak jivota ne ama...ako go kajem v taq tema 6te se precakame super qko.da ne govorim 4e Satanas_Daughter 6te ni ubie.a i riskuvam osven sebe si da preeba i si4ki ot OPA.a nqma da go napravq :roll: a kato stana duma za Satanas_Daughter...TQ PUK KUDE SE IZGUBI :evil: :x :evil: :x :evil: :x bez neq ni6to ne mojem da svur6im :evil: :x :evil: :x :evil: :x

Alli
01-12-2005, 20:36
samoe din delikaten i konkreten vapros:Nqkoga 6e razbereme li istinata,NQKOGA?!?

amy lee
01-12-2005, 20:39
da.kogato Satanas_Daughter se poqvi!A POSLE SLED KATO USPEEM DA SI SVUR6IM RAUTATA 6TE Q UBIQ!

Alli
01-12-2005, 20:48
aham...ni nam 6to ama 6ti pomogna v ybiistvoto

e_l_i_z_a
01-13-2005, 16:00
emi nz :shock:

BlinDBoY
01-13-2005, 16:58
И представа си няма какво значи,даже чак сега му обърнах внимание на тва ОРА!!! :P

amy lee
01-13-2005, 17:01
ok....mojete da kazvate.Satanas_Daughter kaza 4e i e se taq koito iska da kazva,no nqma da sum az.ne za drugo a prosto mnogo me e strah :roll:

techCandy
01-13-2005, 17:49
i ot kakvo te e strah emy lee, da te bannat li?
ne vijdam osnovatelna
jiveem v svobodna strana v koqto vseki ima pravo da izrazqva mnenieto si taka li e? :arrow: i site e takyv.......t.e. ot kakvo, ili moje bi vyprostniq user 6te te nameri i 6te pre4uka
ne bydi glupva

amy lee
01-13-2005, 17:53
i ot kakvo te e strah emy lee, da te bannat li?
ne vijdam osnovatelna
jiveem v svobodna strana v koqto vseki ima pravo da izrazqva mnenieto si taka li e? :arrow: i site e takyv.......t.e. ot kakvo, ili moje bi vyprostniq user 6te te nameri i 6te pre4uka
ne bydi glupvatukmo zaradi tova.4e 6te me bannat

Satanas_daughter
01-13-2005, 18:36
oh ne razbrahte li che niama da razberete?zashto e nujno da se napuskat tolkova mnogo temi sled kato vseki edin chlen po odelno kaza che niama da e kaje...mi togava???kuv e smisula...prosto prestanete,kato mu doide vremeto shte si kajem sami!!!!!!!!!

Josefinne
01-13-2005, 20:07
:lol:Тва са ебати историйте от 3ти клас. Ние в трети клас така се събирахме на групички две момичета като се скараха и се агитирахме и праихме цели войни стратегически. Начи това е голяма простотия, защото щом въпросната Satans_ Dаughter си има някакви дрезги с този човек и не иска това да се разчува и да се разбира кой е този човек, защо всички трябва да правите тоя цирк и да възбуждате любопитството на другите? Защо? Ами , за да се правите на интересни и да ни мъчите, другите , които не знаем що е тва, не толкова , за да я подкрепите...Определено е безсмислено...
Колкото до логото...то наистина е на Организацията на Птицевъдите. Аз не съм си го измислила като "Още повече алкохол" и "Опасен Пръцкащ задник", ами търсих в www.google.com самото лого и като го намерих отидох на сайта към него...Така, че вие можете да си символизирате каквото искате и да си мислите каквото пожелаете, но всъщност всички сте си натряскали логото на птицевъдите в подписа! :twisted:

Baccara
01-14-2005, 07:05
Типична тинейджърска история!

DeaTHroW-ReC_F
01-14-2005, 09:02
ух боже..стига фе...голямото чудо..ми има кой да мразим с А явно....просто..тва си е наше решение..чудо голямо.... кво значи и кво не значи..още една тема няма ли да пуснете.. :evil:

air_J
01-14-2005, 13:39
mi vie ako razberete kakvo e OPA verno shte ni smetnete za nekvi puberi shtoto verno e dosta pubersko :twisted:

P1ra71nQ
01-14-2005, 14:45
Хехе аз пък не съм член на тва ОРА ама пък знам какво значи.....обаче няма да ви кажа, щото няма да издам лудите(в добрия смисъл на думата де) от теенпроблем :lol: :lol: :D :D :D

tedo_davis
01-16-2005, 11:27
Ae ot men da mine shte kaja sreshtu koi e "OPA" tva e Organizaciq Protiv Aia ... malkata vryzkarka !

tedo_davis
01-16-2005, 11:27
Ae ot men da mine shte kaja sreshtu koi e "OPA" tva e Organizaciq Protiv Aia ... malkata vryzkarka ! ;P SORYYYYYYYY

Baccara
01-17-2005, 06:38
И сега какво? :twisted:

tedo_davis
01-17-2005, 15:06
И сега какво? :twisted:
Sq kvo li ? nishto.Prosto znaete koi mrazim. Az moje da nqmam OPA v profila ... ama vi kazvam --- DA JIVEE OPA!

Baccara
01-19-2005, 06:39
Браво!

Momchence
01-19-2005, 10:02
oh ne razbrahte li che niama da razberete?zashto e nujno da se napuskat tolkova mnogo temi sled kato vseki edin chlen po odelno kaza che niama da e kaje...mi togava???kuv e smisula...prosto prestanete,kato mu doide vremeto shte si kajem sami!!!!!!!!!Ti li izmisli taq velika prostotiq s OPA-ta??

Momchence
01-19-2005, 10:06
:lol:Тва са ебати историйте от 3ти клас. Ние в трети клас така се събирахме на групички две момичета като се скараха и се агитирахме и праихме цели войни стратегически. Начи това е голяма простотия, защото щом въпросната Satans_ Dаughter си има някакви дрезги с този човек и не иска това да се разчува и да се разбира кой е този човек, защо всички трябва да правите тоя цирк и да възбуждате любопитството на другите? Защо? Ами , за да се правите на интересни и да ни мъчите, другите , които не знаем що е тва, не толкова , за да я подкрепите...Определено е безсмислено...
Колкото до логото...то наистина е на Организацията на Птицевъдите. Аз не съм си го измислила като "Още повече алкохол" и "Опасен Пръцкащ задник", ами търсих в www.google.com самото лого и като го намерих отидох на сайта към него...Така, че вие можете да си символизирате каквото искате и да си мислите каквото пожелаете, но всъщност всички сте си натряскали логото на птицевъдите в подписа! :twisted: Spored men cqlata rabota e 4e Satans_ Dаughter si e nqmala rabota edin den i se e 4udila kakva velika prostotiq da izmisli......popadnala na saita na pticevydite vidqla logoto i si kazala (sega 6te mu izmislq zna4enie i 6e zaribq si4ki useri vyv foruma a az 6te im byda voda4kata i organizatorkata )i v kraina smetka kfo stana edin golqm _|_ ....... dano Satans_ Dаughter e dovolna....rezultata e 100 temi bez izqsnen krai karanici mejdu useri-te i pak edin golqm _|_ sega samo 4akame sledva6tata prostotiq na Satans_ Dаughter ..... derzai Josefinne :lol: (sorry 4e pusnah dve temi ma o6te ne znam kak stava nomera s dvata citata ;)

01-19-2005, 20:10
Momchence obiknovenno mneniqta ti sa s intelekt ideot i nadolu.... poslednoto ti mnenie promenq sichko -tochno go kaza dechicata sa nqmali kvo da pravqt i sa reshili da pluqt tezi po gore v ierarhiqta na saita.....

BaT_GirL
01-19-2005, 21:07
Абе заебете го т'ва ОПА майна не виждате ли пак няква война във форума!!!Как може просто не знам как едни интелигентни хора могат да участват в такава глупава организация ама бутай да върви!

Baccara
01-20-2005, 06:46
Само аз ли мисля, че е тъпо всичко това?

Momchence
01-20-2005, 09:32
Само аз ли мисля, че е тъпо всичко това?Ooo povqrvai mi pove4e sme :P

Baccara
01-20-2005, 13:31
Само аз ли мисля, че е тъпо всичко това?Ooo povqrvai mi pove4e sme :P

Сега съм спокоен :)

zElEnA^mAsLiNkA
01-20-2005, 13:50
Haha i az mislq 4e tfa e super typ0 makar 4e naistina ima takifa det0 nasqkyde vlizat s vryzki! Ma tfa ne trqbva da vi pre4i da si jiveete jiv0ta! Pr0st0 se 0pitfaite vie da izp0lzvate ka4estfata si i tfa e ... nqma smisyl pr0st0 ..

Momchence
01-20-2005, 15:45
oh ne razbrahte li che niama da razberete?zashto e nujno da se napuskat tolkova mnogo temi sled kato vseki edin chlen po odelno kaza che niama da e kaje...mi togava???kuv e smisula...prosto prestanete,kato mu doide vremeto shte si kajem sami!!!!!!!!!Ti li izmisli taq velika prostotiq s OPA-ta??Ok edin 4ovek (amy lee) si napravi truda da mi kaje nqkoi ne6ta i razbrah 4e typoto logo e brilqntna ideq na tedo_davis moq "lubimec" izvinqvam se na Satanas_daughter

01-20-2005, 16:34
http://shakeit.4at.info/pictures/mushkatoto1.jpghttp://shakeit.4at.info/pictures/mushkatoto2.gifhttp://shakeit.4at.info/pictures/mushkatoto3.gifhttp://shakeit.4at.info/pictures/mushkatoto4.jpg

Momchence
01-20-2005, 16:36
Tfa gore sam az ... demonstriram kolko slojna rabota e svyr6il tedo_davis a za teq deto o6te dyrjyt logoto na pticevydite eto eventualni zamestiteli ... nqkak si Aia ne si ti4a s pero i qice tezi sa malko po neutralni.... :lol: :lol:

amy lee
01-20-2005, 16:52
Tfa gore sam az ... demonstriram kolko slojna rabota e svyr6il tedo_davis a za teq deto o6te dyrjyt logoto na pticevydite eto eventualni zamestiteli ... nqkak si Aia ne si ti4a s pero i qice tezi sa malko po neutralni.... :lol: :lol: hahahahahahahaha.taka e.setih se za edno ne6to svurzano s aia,qiceto i peroto ama e mnogo brutalno.ne tolkova brutalno ama...abe nema da riskvam.are 6e go kaja
predstavqte li si q aia s edna 6apka deto e s pero,durji edno qice i ti4a iz ulicite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: az li4no ne moga

tedo_davis
01-22-2005, 07:41
http://shakeit.4at.info/pictures/mushkatoto1.jpghttp://shakeit.4at.info/pictures/mushkatoto2.gifhttp://shakeit.4at.info/pictures/mushkatoto3.gifhttp://shakeit.4at.info/pictures/mushkatoto4.jpg

Bravo za Pic-4etata ... shto si mislq 4e ti si Mushkatoto !??!?

TheMenace
01-29-2005, 12:56
No Comment!!!

tedo_davis
01-29-2005, 12:58
No Comment!!!


OPA E VELIKA!

Momchence
01-29-2005, 14:30
....velika prosotiq

fuuuuuuuuuck
01-29-2005, 19:26
pone kajete kakvo vi e napravila mackata che tolkova q mrazite

amy lee
01-29-2005, 22:00
mi kvo,ako ne be6e gaje na coki,nqma6e da stane moderator
ahahaha,ama vie o6te li se zanimavate s OPA,be?!az si misleh 4e tva ve4e ot6umq :lol:

fuuuuuuuuuck
01-30-2005, 08:35
emi shtom moje,0key neka e.
pyk i sam zabelqzala che tq ne vliza tolkova chesto v foruma.
ako tova che e moderator vi kara da q mrazite,mnogo losho.
tova govori kofti za vas

hahavteen
01-30-2005, 18:54
Abe hora vie normalni li ste da se iadosvate za takiva ne6ta? :shock: 6to vzimate vsi4ko tolkova naseriozno? Ne znam za drygite ma az go napravih prosto 6toto mi se stori sme6no i nadpisa mi stoe6e v podpisa samo 1 sedmica!!! LunaTriCk su6to znae6e o6te ot na4aloto kakvo zna4i ama si zatraia mom4eto i gledaite kakvi gotini sukra6tenia e pisal!Bili sme prosti,vdeteneni..! Ne znam prosto kakvo da vi kaja! Y4ydvate me! :roll: